Перейти до вмісту

Закордонні заробітки

Повідомлень в темі: 152

#141 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1546 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.12.2017 – 12:34

Панночко, я не запрошувала вас на роботу, я просто показала, що безробіття у нас не від того, що робіт у нас нема. Робота є. Недавно читала, що служба зайнятості звітувала про 1 млн. вакансій.
  • 0

#142 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень

Відправлено 19.12.2017 – 13:45

Я не писала, що ви мене кудись запрошували. І взагалі, моє повідомлення:

Перегляд дописуNema (19.12.2017 – 11:59) писав:

Дурите тільки ви своїми псевдопропозиціями людей порядних.
Йо-ма-йо... та не подобаються вам певні люди - не запрошуйте до себе, шукайте найрозумнішого-найгарнішого спеціаліста касира-прибиральника чи того хто розраховує субсидії.))
Як маєте на відповідні посади своїх власних кумів-сватів - майте собі на здоров'я!!!
Чого ж ви обдурюєте тільки, обнадіюєте, нерви тріпаєте...?!
Для власного збагачення??? Ідіть банки грабте!))),
Наживу ото шукають тільки в найбідніших — безробітних.
Кінця світу на таких немає, бо Сталін-Гітлер — це вже пройдений етап.)))
Ніколи не зрозумію ставлення і ситуацій в наших місцевих державних установах. Про приватних «шарашкіних контор», які ще і умудряються ЗП не виплачувати, тільки обманути стараються, то в мене і слів адекватних нема.
це не про вас, вас я не знаю. Це до непорядних людей взагалі і серед організацій, які ви згадували були в тамтому своєму повідомленні )).

Стосовно останнього вашого посилання, то там є коментарі до яких мені і добавити нема чого. :wink2:

Повідомлення відредагував Nema: 19.12.2017 – 13:43

• 0

#143 Quicksilver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 19.12.2017 – 17:43

Їдьте до Польщі, там зараз є хороші вакансії для усіх, особливо, для тих хто знає польську.
Мене вчора вельми настирливо запрошували, громадянство не має значення. Однак, в мене перевага - польська fluent.
  • 0

#144 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень

Відправлено 19.12.2017 – 17:52

Перегляд дописусерпинка (19.12.2017 – 12:34) писав:

я просто показала, що безробіття у нас не від того, що робіт у нас нема. Робота є.
Я і не сперечаюся, що є робота - стажуванням зветься, чи ще як.)) Тільки ж попереджати треба, що то безкоштовно все, а не брехати-обіцяти "золоті гори". :angry:

Перегляд дописуQuicksilver (19.12.2017 – 17:43) писав:

Їдьте до Польщі, там зараз є хороші вакансії для усіх, особливо, для тих хто знає польську.
Мене вчора вельми настирливо запрошували, громадянство не має значення. Однак, в мене перевага - польська fluent.
Дуже вже багато українців в тій Польщі, не всі повертаються задоволеними останнім часом.
Я в теплі краї подалась би, та не виходить. :cry:

Повідомлення відредагував Nema: 19.12.2017 – 18:19

• 0

#145 Bokaspa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.12.2017 – 15:26

Постійна жара теж з розуму зводить
  • 0

#146 Quicksilver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 20.01.2018 – 10:07

Цитата

Дуже вже багато українців в тій Польщі, не всі повертаються задоволеними останнім часом.
Я в теплі краї подалась би, та не виходить.

Ви живете у південній країні, хочете до Африки? Наприклад до ПАР.
  • 0

#147 Остап Кривдик

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 23.01.2018 – 18:38

Перегляд дописуNema (19.12.2017 – 17:52) писав:

Я в теплі краї подалась би, та не виходить. :cry:

Знаю дві бригади з Коломиї, які будують керченський міст. Задоволені. Там тепло і море :)
  • 0

#148 Мар'яно4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 12.02.2018 – 19:37

Не розумію, нащо виїжджати з країни, поневірятися на чужині, якщо можна закінчити курси програмування та заробляти в Україні непогані гроші. Та ще й жити з родиною, а не невідомо де. Або вкласти гроші у якусь прибуткову справу чи інвестиційний фонд та отримувати непоганий прибуток.
  • 0

#149 Сафатьевна

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 13.02.2018 – 11:32

Мар'яно4ка (12.02.2018 – 19:37) писав:

Не розумію, нащо виїжджати з країни, поневірятися на чужині, якщо можна закінчити курси програмування та заробляти в Україні непогані гроші. Та ще й жити з родиною, а не невідомо де. Або вкласти гроші у якусь прибуткову справу чи інвестиційний фонд та отримувати непоганий прибуток.

Перепрошую, але Ви трішки неправі - не усі можуть опанувати спеціяльність программіста. Але усі можуть поєднати заробляння грошей та вкладання їх у щось прибуткове. В мене, наприклад, один кум працює заробітчанином у Польщі (на СТО автівки ремонтує) - встигає й додому євро переказувати, й гроші на депозиті накопичувати. Обрав собі депозит "Вільний" у ПУМБ - вичитав на https://retail.pumb....it/deposit_free, що цей депозит можна поповнювати протягом терміну його дії. Річні відсотки по ньому невеликі, але кум каже, що "тихіше їдеш - далі будеш". А другий кум працює вільним программістом-фрілансером у Харкові, так він заробляю дуже пристойно - вистачає й на життя, й ще залишається багацько грошей. Так цей вибрав такий самий депозит - з кожного свого проекту рахунок поповнює.
  • 0

#150 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.02.2018 – 16:06

шо це взагалі таке "сафатьевна"? сафатєвна? шо це? і чим можна було думати, шоб так назватися?
  • 0

#151 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2567 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.02.2018 – 23:03

Перегляд допису_Ex (14.02.2018 – 16:06) писав:

шо це взагалі таке "сафатьевна"? сафатєвна? шо це? і чим можна було думати, шоб так назватися?
боти стають більш нахабними ніж колись.
  • 0

#152 Artyom

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 15.02.2018 – 20:46

Перегляд допису_Ex (14.02.2018 – 16:06) писав:

Запитало Ех - створіння з жіночою аватаркою та статтю "чоловік"... Ех!.. життя пішло! Не зрозуміти ніяк хто є хто!
  • 0

#153 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 22.02.2018 – 10:38

Перегляд дописуQuicksilver (19.12.2017 – 17:43) писав:

Гарно там, де нас немає. Якщо вже вирішити їхати, то краще подивитись спочатку куди? Обіцяють багато, а як настравді.
Краще звичайно, коли там вже є знайомі. Але подивитися варто. Квитки зараз доступні, https://uniqa.ua/pri...ie-za-granitsu/страховку теж на рік можно купувати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних