Перейти до вмісту

Закордонні заробітки

Повідомлень в темі: 121

#101 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6452 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.06.2017 – 16:45

Перегляд дописусерпинка (28.06.2017 – 16:13) писав:

Ітого у нас є 2 Володі, 1 Валера і 1 Віталік. Уповноважений, у тебе теж ім'я на В?
Два Віталіки
  • 0

#102 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.06.2017 – 16:46

Перегляд дописуУповноважений (28.06.2017 – 16:45) писав:

Два Віталіки
Я підозрювала) Адже Вітольд.

Повідомлення відредагував серпинка: 28.06.2017 – 16:46

• 0

#103 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 28.06.2017 – 17:13

Перегляд дописуNema (28.06.2017 – 13:13) писав:

Минулого разу мій нік доволі швидко оправдав одне зі своїх значень.) Сюди ж я прийшла з мирним настроєм.
Буду, як гарно радила серпинка, проявляти обачність. Повезу свої емоції, при нагоді, в тепліші краї )))
Нема тут Нема, ні з ким тобі воювати) отакий каламбур)
Тут ти вільний на всі штири і пйитий вітер)
А з емоціями, особливо в теплих краях, ОАЕ і йомуподібних, от саме там "проявляй обачність". Тамка звичаї інші, до того ж фист. Якось бачив як російська моделька обурювалася чому її не пускають в Дубай. А от нєфік було попереднього разу "проявляти емоції" в дубайському готельному номері, і фіксувати їх на селфі, та ще й виставляти на всесвітню публІІку))
  • 0

#104 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 29.06.2017 – 07:45

Перегляд дописуNema (28.06.2017 – 13:13) писав:

Буду, як гарно радила серпинка, проявляти обачність. Повезу свої емоції, при нагоді, в тепліші краї )))
Їдь, Nema. Покажи їм там, що у нас є порядні люди. Хай не думають всякого.
  • 0

#105 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 29.06.2017 – 19:48

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (28.06.2017 – 17:13) писав:

Нема тут Нема, ні з ким тобі воювати) отакий каламбур)
Тут ти вільний на всі штири і пйитий вітер)
А з емоціями, особливо в теплих краях, ОАЕ і йомуподібних, от саме там "проявляй обачність". Тамка звичаї інші, до того ж фист. Якось бачив як російська моделька обурювалася чому її не пускають в Дубай. А от нєфік було попереднього разу "проявляти емоції" в дубайському готельному номері, і фіксувати їх на селфі, та ще й виставляти на всесвітню публІІку))
А я ні з ким і не воюю )
Емоції, можна ж по різному проявляти, не обов'язково ж селфі фіксувати і пальцями показувати.
Розвиваю в собі філософський дух: «що споглядаю, про то і співаю»,а коли воно «то» дуже себе бачить і собі ж не подобається,
то то вже якось і не то получається )) от, тобі і каламбур))
А звичаї теплих країв мені подобаються, думаю, що комфортно
себе би почувала серед них.

Перегляд дописусерпинка (29.06.2017 – 07:45) писав:

Їдь, Nema. Покажи їм там, що у нас є порядні люди. Хай не думають всякого.
Не повірить ніде ніхто, що я українка, коли і тут на батьківщині не всі вірять (

Повідомлення відредагував Nema: 29.06.2017 – 19:56

• 0

#106 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 29.06.2017 – 20:02

Перегляд дописуNema (29.06.2017 – 19:48) писав:

Не повірить ніде ніхто, що я українка, коли і тут на батьківщині не всі вірять (
Чому не повірять? У тебе "східна" зовнішність?

Повідомлення відредагував серпинка: 29.06.2017 – 20:04

• 0

#107 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 29.06.2017 – 20:07

Перегляд дописусерпинка (29.06.2017 – 20:02) писав:

Чому не повірять? У тебе "східна" зовнішність?
"Східна-східна")), аж занадто.

Повідомлення відредагував Nema: 29.06.2017 – 20:23

• 0

#108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 30.06.2017 – 07:56

Перегляд дописуAvrora (29.06.2017 – 11:51) писав:

Мы с мужем тоже подумываем уехать. Рассматриваем скандинавские страны, но, можем, кто что подскажет. Уровень жизни, сколько стоит недвижимость, на каких правах можно уехать? Если кто что знает, подскажите, плиз.
звісно ж підскажемо.в Мордовію вам шлях.
  • 0

#109 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1253 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 07:47

Перегляд дописуNema (29.06.2017 – 20:07) писав:

"Східна-східна")), аж занадто.
Може тому вас і тягне туди, де ви не будете виділятись, і де тепло, де ви почуватиметесь краще, як вдома. Тягне на родіну вас напевно, одним словом)
  • 0

#110 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 08:00

Закордонні заробітки - єдиний шанс вижити у кириличному дурдомі.
  • 0

#111 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 08:21

Перегляд дописуQuicksilver (14.07.2017 – 08:00) писав:

Закордонні заробітки - єдиний шанс вижити у кириличному дурдомі.

Атож. Молдавани і мешканці Лесото недаремно тримаються латиниці - надійна запорука достатку і процвітання!
  • 0

#112 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 08:25

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (14.07.2017 – 08:21) писав:

Атож. Молдавани і мешканці Лесото недаремно тримаються латиниці - надійна запорука достатку і процвітання!

Молдова лише нещодавно прийняла кирилицю, стосовно Лесото - вперше таке чую.Проте, Молдова є частиною Румунії, розвиток без Румунії не є можливий.
  • 0

#113 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 08:46

Перегляд дописуQuicksilver (14.07.2017 – 08:25) писав:

Молдова лише нещодавно прийняла кирилицю, стосовно Лесото - вперше таке чую.Проте, Молдова є частиною Румунії, розвиток без Румунії не є можливий.

Яке обгрунтування взаємозв*язку між алфавітною сиситемою та достатком? Можна ще пояснити, що православя на відміну від протестантизму розцінює прагнення до достатку як зло, тому підщтовхує людей до хєровалянія, але букви тут до чого. Африці латиниця не допомогла, а китайці осідлавши ієрогліфи вже переганяють білих на латинській колісниці.

Повідомлення відредагував емігрував у кращий світ: 14.07.2017 – 08:47

• 0

#114 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.07.2017 – 17:07

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (28.06.2017 – 11:29) писав:

це мій забанений нік. скорочено від - шпіцберген. далекий, холодний і самотній острів - характеризує мене. думаю, пояснив. а от Нема - то жіноч. від Немо чи немА - нема того, нема цього нема тамтого) а може це тролыння форумчанки-заробытчанки з Польщы - Немі?)
я не створювала зайвих акків навіть тоді, коли цей форум був живим. ба, в принципі я давала навіть ще одній людині користуватися моїм акком, тобто Сенсі, коли її забанили за якусь фігню.
і в принципі хоча я не реєструвалась, то все одно деякі постійно створювали нові аккаунти, щоб дурно стібатися, чинетак.ехе?)
а зараз коли цей форум перетворився на збіговище ботів та всього може 2-3% юзерів, які залишилися, то нащо я б мала творити новий аккаунт?
  • 0

#115 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 14.07.2017 – 19:09

Перегляд дописуНемі (14.07.2017 – 17:07) писав:

я не створювала зайвих акків навіть тоді, коли цей форум був живим. ба, в принципі я давала навіть ще одній людині користуватися моїм акком, тобто Сенсі, коли її забанили за якусь фігню.
і в принципі хоча я не реєструвалась, то все одно деякі постійно створювали нові аккаунти, щоб дурно стібатися, чинетак.ехе?)
а зараз коли цей форум перетворився на збіговище ботів та всього може 2-3% юзерів, які залишилися, то нащо я б мала творити новий аккаунт?
не "твоє" троління, а троління "тебе". ти ж заробітчанка, хай там як, все таки. але припущення було жартове
радше цей акаунт творіння шівера, тим паче шо до тебе він дещо не рівно дихає) нема зникла - появився шівер)
навіщо ця тема - зрозуміло ж. в неті купа матеріальчику в подібному руслі, підштовхуючому українців до виїзду. це робота кацапів, проплачені боти та тролі кацапами в українському сегменті фейсбуку вбивають все українське на корню, вдаючи із себе липових патріотів і тим сами споганюючи своїми ідіотськими вкидами та постами саму ідею українського патріотизму. спонукання проукраїнських українців до еміграції - це одна з улюблених тем трьохкопієчних фейсбучників та інтернетників. вони всюди є, вони дістали, і саме один із них створив оцю тему. чому кацапи прагнуть витіснити побільше українських українців закордон - теж ясно. тим самим, залишиться пофігістичний рускій мір, які й так себе прекрасно почувають в болоті сьогоденної корупції, хамства та атмосфери агресії. українці, з європейським світоглядом, і дійсно виїзджають, оскільки в даній системі координат почуваються не у своїй тарілці і розуміють, що змінити то не вдасться. кацапський світ в Україні торжествує, тріумфує і готується до реваншу. наразі, це розуміє лише меншість, а більшості, як завжди все пофіг, готовність жити в кацапському світі майже 100%, навіть у Галичині.
  • 0

#116 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.07.2017 – 19:25

Ех створював нові акаунти, лише того, шо його попередній банили. Нисправідлівость, вона мала бути поборена. :D
  • 0

#117 Quicksilver

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 15.07.2017 – 10:18

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (14.07.2017 – 08:46) писав:

Яке обгрунтування взаємозв*язку між алфавітною сиситемою та достатком? Можна ще пояснити, що православя на відміну від протестантизму розцінює прагнення до достатку як зло, тому підщтовхує людей до хєровалянія, але букви тут до чого. Африці латиниця не допомогла, а китайці осідлавши ієрогліфи вже переганяють білих на латинській колісниці.

Дуже просте. Всі кириличні країни - бомжі. Африка є велика. ПАР та Нігерія дуже відрізняється. Китайці дуже бідний народ. Нагадує Росію та Україну - живуть лише столиці, регіони - виживають.Най скоріше руSSкій мір забере з собою український. Брати близнюки мають бути близько. Спробуємо пожити без цих страховищ.

Повідомлення відредагував Quicksilver: 15.07.2017 – 10:21

• 0

#118 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 18.07.2017 – 12:56

Довгенько не заходила ) літечко, настрій гарний, нема чого подовгу в інтернеті засиджуватися.
Думала, що тема вже на далеких задніх сторінках, а ні ж - активно подописується не по темі... ет... десь я вже спостерігала таке ))

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (14.07.2017 – 19:09) писав:

проплачені боти та тролі кацапами в українському сегменті фейсбуку вбивають все українське на корню, вдаючи із себе липових патріотів і тим сами споганюючи своїми ідіотськими вкидами та постами саму ідею українського патріотизму. спонукання проукраїнських українців до еміграції - це одна з улюблених тем трьохкопієчних фейсбучників та інтернетників. вони всюди є, вони дістали, і саме один із них створив оцю тему
І такому подібну "чуш" вже десь читала ((

От нема чого сюди заходити і писати гадості! Словоблудствуй у власних темах, коли моя не подобається, Гном, чи то Шпіц, як там тебе називають... в патріотичних.

Повідомлення відредагував Nema: 18.07.2017 – 13:19

• 0

#119 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 18.07.2017 – 13:15

Саме дурне що може бути в закордонних заробітках - витрачати в Україні. Якщо вже заробив там -то купи житло там!
  • 0

#120 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 18.07.2017 – 13:30

Де і на що витрачати зарплату - діло третє і особисте для кожного! )

Повідомлення відредагував Nema: 18.07.2017 – 13:48

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua