Перейти до вмісту

Лікування фітопрепаратами


В темі одне повідомлення

#1 Bodik911

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 1 повідомлень

Відправлено 26.03.2017 – 17:10

 • 1
Доброго дня всім хочу порадити вам хороші препарати які допомогли мені та моїй сім'ї вилікуватись.В мене була хронічна ангіна і печія , і ніяк неміг її вилікувати мені порадила одна хороша знайома попробувати ліки на травах. Ну спокачтку я віднісся скептично, але за перший місяць курсу ліквання я відчув значий результат і зараз я повністю позбувся печії і хронічної ангіни.Звісно, це не є як ви думаєте чудо таблетки, які випив і ти вже здоровий, я проходив курс лікування 3 місяці але результат вартий цього!!! Нище ви можете ознайомитись що таке фітотерапія і кому цікаво спробувати лікування таким чином.
Незважаючи на те, що в арсеналі сучасної медицини з’являються все більш нові ефективні та сильнодіючі лікарські препарати і офіційна медицина в багатьох країнах зазвичай скептично ставиться до можливостей фітотерапії, інтерес до використання лікарських рослин з лікувальною метою в останні роки постійно зростає .

У той же час, в останні роки, незважаючи на те, що з’являються все нові лікарські препарати, кількість хворих не зменшується, а навпаки стає все більше і більше, і існуючий стан сучасної офіційної медицини все частіше починають характеризувати як тупиковий і кризовий. Тому все більше розсудливих лікарів починають шукати інші методи і способи лікування і профілактики захворювань, в тому числі, використовувати і напівзабуті, але ефективні методи і засоби оздоровлення із застосуванням лікарських рослин. Та й самі пацієнти роблять вибір на користь лікування натуральними природними препаратами, відмовляючись від алопатичних (звичних аптечних фармацевтичних) препаратів.

А що мається на увазі під цим поняттям «фітопрепарат», «природний препарат», «препарат з лікарських рослин»? Які компоненти повинні входити до складу, щоб ліки вважалися натуральними? Як повинна бути вирощена, зібрана, оброблена та підготовлена сировина для препарату, в яких умовах він вироблений і як упакований? Питань багато, але ні на одне з них представники фарміндустрії не дають чіткої відповіді і немає чітко регламентованих технологічних правил для виготовлення таких препаратів. Відповідно, будь-яку продукцію, що містить хоч мізерну дозу рослинної сировини, недобросовісні виробники в гонитві за покупцем і в умовах зростаючого попиту, можуть маркувати так привабливо – «натуральний рослинний препарат», а покупцеві доводиться лишень вірити на слово.

Інша справа, сумлінні виробники, які дорожать своєю репутацією і поклали роки зусиль на розробку і виробництво препаратів – відбір найбільш дієвих і вдалих комбінацій рослин для досягнення їхньої синергетичної дії, систему збору та підготовки сировини, ноу-хау у виробництві, клінічне підтвердження результатів. Такі виробники не женуться за «довгим рублем» і їхня мета не заліковувати пацієнтів, повертаючи їх в аптеки знову і знову, а допомагати людям ставати здоровими, назавжди забуваючи про аптеки! Ми зараховуємо себе саме до таких сумлінних виробників, а препарати марки «Цілюща медицинА» можна з упевненістю назвати не тільки повністю натуральними, а й ексклюзивними! Далі ми розкажемо вам, чому це саме так.
 • Препарати «Цілюща медицинА» це препарати, що на 100% складаються із рослинної лікарської сировини найвищоїякості. Ми не використовуємо жодних домішок, які зазвичай використовують інші виробники (почитайте уважно склад будь-яких таблеток, капсул, сиропів, настоянок, бальзамів і інших аптечних препаратів під маркуванням «фітопрепарат», «препарат на основі лікарських рослин» і т.п.).

Коли ми говоримо 100 % рослинна лікарська сировина, то це означає, що в наших капсулах містяться лише лікарські рослини, що підібрані певним чином, зібрані в період максимального вмісту необхідних діючих речовин, ферментовані за всіма правилами збереження діючих речовин, подрібнені і такі що зазнали спеціальної кріобробки, запатентованої ТМ «Цілюща медицинА». І ніяких більше домішок чи допоміжних речовин – лише рослини.

Коли ми говоримо рослинна сировина найвищої якості, то це означає, що ми використовуємо виключно лікарські рослини, зібрані (не культивовані) вручну в екологічно чистих регіонах України (Карпати і Закарпаття, Північно-Західна Волинь, Південна Україна і Крим). Збиранням і заготівлею лікарської сировини займаються не випадкові люди, а наші співробітники, кожною групою яких керують дипломовані фармацевти, кандидати фармацевтичних наук, випускники та викладачі фармацевтичних факультетів України і колишнього Радянського Союзу, які присвятили все своє життя вивченню лікарських рослин і розробці фітопрепаратів. Ми не використовуємо культивовану сировину, ми не використовуємо імпортну сировину, ми не використовуємо сировину, яку було зібрано без урахування місячних і природних циклів.

Таким чином, сировина найвищої якостіце основа ексклюзивності наших препаратів.
 • Компоненти наших препаратів підібрані таким чином, що представляють собою унікальні синергетичні комплекси, де діяоднієї рослини не доповнює, а множить дію іншого.
 • Полікомпонентні фітопрепарати «Цілюща медицинА» – це продукти, які створені на основі багаторічного досвіду та досліджень у галузі створення та використання дуже дрібних фракцій рослинної сировини для оздоровлення людини, які створені у співпраці із групою українських вчених – співробітників Національної фармацевтичної академії. При розробці був використаний багаторічний досвід народної медицини разом із досягненнями сучасної науки.

Сучасні технології переробки, в тому числі і кріотехнології (патент компанії «Цілюща медицинА»), дозволяють отримуватиіз сировини максимально ефективні субстанції (порошки) лікувальних рослин.
 • Ми проводимо нашу науково-дослідну діяльність в тісній кооперації із нашими науковими партнерами, такими як: Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького; Харківський національний медичний університет; Національна фармацевтична академія, м. Харків.
 • Завдяки вищенаведеним факторам, наші препарати вирізняються високою ефективністю та стабільністю результатів.

Резюмуючи, можна сказати, що «Цілюща медицинА», піклуючись про здоров’я і благополуччя людей, пропонує для Вас широкий спектр різних високоефективних готових комплексних фітопрепаратів, які продаються в аптечній мережі України і на даному сайті, а також готує індивідуальні препарати, враховуючи всі особливості пацієнта.

Слід зазначити, що наша компанія прагне до комплексного вирішення проблем оздоровлення Вас, Вашої сімї, рідних ідрузів.

Не можна сказати, що рослинні препарати повністю замінюють синтетичні ліки, але в наш час фітотерапія (лікування лікарськими рослинами) переживає своє друге народження. При правильному застосуванні рослинні препарати мають більш м’яку дію, вони менш токсичні, ніж синтетичні і не викликають звикання і алергії. Більш того, рослини не тільки не пригнічують захисні сили організму, а навпаки, активні щодо багатьох штамів мікроорганізмів, які вже придбали стійкість проти антибіотиків, і здатні посилювати імунітет людини, допомагаючи йому тим самим впоратися з хворобою. Однак слід зауважити, що все це вірно тільки при грамотному і правильному їх використанні.


#2 nikakorot

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 26 повідомлень

Відправлено 20.04.2017 – 10:48

А хіба фітопрепарати - є лікарськими засобами?
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних