Перейти до вмісту

Дивовижний світ без інерції

Vinja

Повідомлень в темі: 122

#41 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 614 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 10:52

Перегляд дописуУповноважений (03.07.2017 – 19:54) писав:

так.
)) Звідки знаєш .. ?? Інтуїція, шосте відчуття, зв'язок мозочка з космосом .. ?? )

Перегляд дописуУповноважений (03.07.2017 – 19:54) писав:

каскадерів на мотоциклах бачив? мотоцикли їздять всередині кулі, колесами вверх, і мотузкою не прив'язані.

або ось так: Зображення

то яка сила притискає велосипедиста до стелі трампліна?
Ти як напівсліпе кошеня - далі свого носа не бачиш .. )
Тут "мотузкою" виступає бетонна поверхня по котрій їдуть велосипедисти ...

Перегляд допису_Ex (03.07.2017 – 21:27) писав:

цікаво, як і куди віня має трохи просунутися шоб пояснити це диво.
Це "диво" тільки для тих кого фізику вчив фізрук .. )))
  • 0

#42 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6452 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.07.2017 – 12:56

Перегляд дописуVinja (04.07.2017 – 10:52) писав:

Ти як напівсліпе кошеня - далі свого носа не бачиш .. )
Тут "мотузкою" виступає бетонна поверхня по котрій їдуть велосипедисти ...
тобто бетонна поверхня створює відцентрову силу? і притискає велосипедиста до себе?

Віня, є така система відліку, в якій той велосипедист нерухомий. і в цій системі відліку доцентрова і відцентрова сила врівноважені, рівні за величиною і протилежні за знаком. велосипед тисне на поверхню з такою ж силою, з якою поверхня тисне на велосипеда. тиск велосипеда на поверхню - це відцентрова сила. тиск поверхні на велосипед - це доцентрова сила.
Є така система відліку, в якій велосипед рухомий зі швидкістю, яка не змінюється за величиною, але змінюється за напрямом. І ось тут у Віні величезна біда, що Віня заперечує напрям швидкості. А в такій системі відліку сили не збалансовані, і доцентрова сила надає об'єкту прискорення, що змінює напрям але не змінює величину швидкості. І саме така система відліку нам цікава для обговорення.
Ну і нарешті, є така система відліку, в якій швидкість змінюється і за напрямком і за величиною. Але ми ще не готові цей випадок розглядати.
  • 0

#43 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 14:41

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 12:56) писав:

тобто бетонна поверхня створює відцентрову силу? і притискає велосипедиста до себе?
:facepalm: OMG ...
ХКВ ... я використовував приклад "камінця на мотузці" для того щоб пояснити, на мою думку, ПРИЧИНУ інерції !!! (ЯК тіло на котре, як нам каже ортодоксальна "фізика" НЕ ДІЄ жодна сила, - рухається зараза по БАЛІСТИЧНІЙ кривій) ... І немає ЖОДНОГО тіла котре б рухалось по ПРЯМІЙ ...!

І тільки зараз я зрозумів, що приклад "камінця на мотузці" ти (і каламар) розумієш тупо влоб, прямо ...

Див. пост №11 !!!

Я ГОВОРЮ ПРО ПРИЧИНУ ІНЕРЦІЇ !

Є така система відліку, в якій велосипед рухомий зі швидкістю, яка не змінюється за величиною, але змінюється за напрямом.
Ні, такої - НЕМА. Є така СВ де величина швидкості не змінюється.

І ось тут у Віні величезна біда, що Віня заперечує напрям швидкості.
Ні, в мене все нормально, а біда якраз у тебе - ти до сих пір не спромігся довести голослівну заяву про наявність НАПРЯМКУ у швидкості ... ))

А в такій системі відліку сили не збалансовані, і доцентрова сила надає об'єкту прискорення, що змінює напрям але не змінює величину швидкості.
))) Ну це тільки в придурушних мат.-фізиків від зміни СВ рвуться штани .. )))
А в реальності - сили як були ЗБАЛАНСОВАНІ - так і ЗАЛИШИЛИСЬ !!! В будь-якій СВ !
І не існує ЖОДНОГО приладу котрий міг би зафіксувати - ось це придурушно-матонаністичне "зміна напрямку швидкості" ...
Це така математично-онаністична магія - вона є .. , але в реальності себе ніяк не проявляє ... :)

Ну і нарешті, є така система відліку, в якій швидкість змінюється і за напрямком і за величиною. Але ми ще не готові цей випадок розглядати.
Фуххх ... ну слава богу, що не готові ...

Повідомлення відредагував Vinja: 04.07.2017 – 14:55

• 0

#44 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 15:13

Перегляд дописуVinja (04.07.2017 – 14:41) писав:

:facepalm: OMG ...
ХКВ ... я використовував приклад "камінця на мотузці" для того щоб пояснити, на мою думку, ПРИЧИНУ інерції !!! (ЯК тіло на котре, як нам каже ортодоксальна "фізика" НЕ ДІЄ жодна сила, - рухається зараза по БАЛІСТИЧНІЙ кривій) ... І немає ЖОДНОГО тіла котре б рухалось по ПРЯМІЙ ...!
де це ти таке вичитав? ортодоксальна фізика каже, що як сили збалансовані, то об'єкт рухається прямо. в інерційній необертальній системі відліку.
сили ніколи не бувають збалансовані геть зовсім до нуля. але ми можемо встановити точність, так щоб знехтувати силою меншою за похибку.

Я ГОВОРЮ ПРО ПРИЧИНУ ІНЕРЦІЇ !
а я щось завтикав, де це ти говорив про причину інерції. я говорив, так, пояснював інерцію по своєму. а як ти описуєш інерцію ми ніяк не збагнемо.

Ні, в мене все нормально, а біда якраз у тебе - ти до сих пір не спромігся довести голослівну заяву про наявність НАПРЯМКУ у швидкості ... ))
та вже неодноразово розжовував. а до тебе все ніяк не доходить. все що ми міряємо - ми міряємо в системі відліку. і в системі відліку для вимірювань ми встановлюємо систему координат. і якщо величину можна розкласти на проекції на осі координат - то така величина має напрямок. Наприклад маса не має напрямку. а вага - має напрямок.

А в реальності - сили як були ЗБАЛАНСОВАНІ - так і ЗАЛИШИЛИСЬ !!! В будь-якій СВ !
от про цю альтернативну реальність і йде розмова в цій темі. Тому в цій реальності і виникають такі дивні питання.
бо справа в тому. що системи відліку бувають неінерційними. і через те, що система відліку не інерційна - то в ній і сили не такі як в інерційній.

І не існує ЖОДНОГО приладу котрий міг би зафіксувати - ось це придурушно-матонаністичне "зміна напрямку швидкості" ...
зараз в кожному смартфоні вбудовані акселерометри. але ж у твоїй реальності і холодильники не можуть працювати, куди там смартфонам.
  • 0

#45 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 15:52

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 15:13) писав:

де це ти таке вичитав?
Та прямо ось тут :
https://ru.wikipedia...%86%D0%B8%D1%8F

ортодоксальна фізика каже, що як сили збалансовані, то об'єкт рухається прямо. в інерційній необертальній системі відліку.
Ні, нічого такого ортодоксальна фізика не каже ... Це твоя самобутня писанина .. )

а я щось завтикав, де це ти говорив про причину інерції.
Та прямо ось тут : http://tereveni.org/topic/30047/
І тут - пост №11

бо справа в тому. що системи відліку бувають неінерційними. і через те, що система відліку не інерційна - то в ній і сили не такі як в інерційній.
ХКВ, ПРОСТО Запам'ятай - СВ існують ТІЛЬКИ в башці АНАЛІТИКА і на наявність "сил" НІЯК не впливають !
Від того що ти будеш перескакувати з однієї СВ в іншу, твоїм штанам пофіг ...! )))

зараз в кожному смартфоні вбудовані акселерометри.
Ну це ти черговий раз башкою об стіну ... )))
На причастись знаннями :
Акселерометр (от лат. accelero — ускоряю и греч. metréō — измеряю), прибор для измерения ускорения
http://bse.sci-lib.c...icle114611.html

Повідомлення відредагував Vinja: 04.07.2017 – 15:54

• 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 16:18

Перегляд дописуVinja (04.07.2017 – 15:52) писав:

ХКВ, ПРОСТО Запам'ятай - СВ існують ТІЛЬКИ в башці АНАЛІТИКА і на наявність "сил" НІЯК не впливають !
Від того що ти будеш перескакувати з однієї СВ в іншу, твоїм штанам пофіг ...! )))
так жеж і сили доцентрова і відцентрова, теж існують лише в башці аналітика. а ще на папері, де він то рахує. лиш у неінерційних або нерівномірних системах відліку виникають такі сили, яких насправді немає.

Та прямо ось тут :
https://ru.wikipedia...%86%D0%B8%D1%8F
де там про балістичну криву ?

Та прямо ось тут : http://tereveni.org/topic/30047/
І тут - пост №11
багатолітер, а толкове щось сказати тобі не вдалося

Перегляд дописуУповноважений (26.03.2017 – 08:47) писав:

а тепер починаю погоджуватись.
інерції немає. все рухається під дією сили. сили гравітації.
що то сила гравітації, і що є її джерелом?
то є тиск етеру, етер витискає речовину з себе у скупчення, масу штовхає до маси, бо разом ця речовина має меншу енергію, ніж окремо.
ну а інерція? так це ж дія того ж самого тиску етеру! об'єкт зберігає рівномірний рух, бо тиск етеру на об'єкт збалансований і векторна сума сили тиску етеру рівна нулю.
потік етеру через об'єкт забезпечує баланс тиску. рівномірний рух об'єкта забезпечений тим самим тиском, що і гравітація, тією ж самою силою!
отож, коли об'єкт відривається від каруселі, його рух на віддалення від вісі обертання забезпечується тією ж самою силою, що і гравітація :)
Отак я погодився з такими дивовижними твердженнями. Просто їх треба ясно сформулювати.
Віня, я з тобою погоджуюся, але ж потрібно свої слова ясно формулювати!

Повідомлення відредагував Уповноважений: 04.07.2017 – 16:13

• 0

#47 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 16:47

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 16:18) писав:

так жеж і сили доцентрова і відцентрова, теж існують лише в башці аналітика. а ще на папері, де він то рахує.

:facepalm: А що ж тоді розтягує мотузку .. ?!

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 16:18) писав:

лиш у неінерційних або нерівномірних системах відліку виникають такі сили, яких насправді немає.
:facepalm: Пі ...ец ... (
Ну остання спроба :
Маємо -
Крутиться камінець на мотузці. Система відліку камінця.
Мотузка розтягнута ?
1.Так ?
2.НІ ?
Обери цифру ...

Повідомлення відредагував Vinja: 04.07.2017 – 16:50

• 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 17:51

Перегляд дописуVinja (04.07.2017 – 16:47) писав:

:facepalm: Пі ...ец ... (
Ну остання спроба :
Маємо -
Крутиться камінець на мотузці. Система відліку камінця.
Мотузка розтягнута ?
1.Так ?
2.НІ ?
Обери цифру ...
1) система відліку камінця - не інерційна. в цій системі відліку камінець не рухомий. твої два речення суперечать одне одному "Крутиться камінець на мотузці. Система відліку камінця." або те або інше. або система відліку камінця, або камінець крутиться. щось одне з двох але ніяк не разом.
2) в системі відліку камінця мотузка нерухома. прискорення немає. значить сума всих сил рівна нулю. і камінець не крутиться.
3) чи розтягнута мотузка чи ні? можеш фейспалмити. але проблема в тому, що ти умову задачі ставиш неправильно. в системі відліку камінця мотузка нерухома, сума сил, що діють на мотузку рівна нулю, отож мотузка НЕ розтягнута. бо система відліку НЕ інерційна.
4) Ну або уявимо, що мотузка розтягнута, і є сила пружності мотузки - і це доцентрова сила! І є відцентрова сила, що врівноважує доцентрову силу. Що є джерелом відцентрової сили? Скажеш інерція? А який напрям має ця сила, джерелом якої є інерція? Така постановка питання має право на існування, але ж варто не забувати, що ці сили є лиш в башці аналітика.

5) Інерція є джерелом відцентрової сили, що розтягує мотузку , пружність мотузки є джерелом доцентрової сили, ці сили врівноважені, і ніхто нікуди не прискорюється, бо відстань між каменем і центром не змінюється. Але ця схема є як ти кажеш в башці аналітика.

Систему відліку, прив'язана до камінця - не інерційна. Зате система відліку, прив'язана до осі обертання, але в якій камінець нерухомий - це інерційна система відліку. але обертальна, нерівномірна.
6) А от в не обертальній інерційній системі відліку камінець матиме прискорення, і зазнаватиме зміни швидкості.
Ти вперто цьому суперечиш, що коли модуль швидкості сталий, координатні складові швидкості змінюються, отож і швидкість змінюється.
Vx^2 + Vy^2 = V^2; V:const

Повідомлення відредагував Уповноважений: 04.07.2017 – 18:37

• 0

#49 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 18:24

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 17:51) писав:

1) система відліку камінця - не інерційна. в цій системі відліку камінець не рухомий.
Звісно !!! Що в СВ камінця камінець нерухомий .. ! Я ПИТАЮ МОТУЗКА РОЗТЯГНУТА ???!!!

2) в системі відліку камінця мотузка нерухома. прискорення немає. значить сума всих сил рівна нулю. і камінець не крутиться.
Звісно !!! МОТУЗКА НЕРУХОМА !!!

3) чи розтягнута мотузка чи ні? можеш фейспалмити. але проблема в тому, що ти умову задачі ставиш неправильно. в системі відліку камінця мотузка нерухома, сума сил, що діють на мотузку рівна нулю, отож мотузка НЕ розтягнута. бо система відліку НЕ інерційна.
:facepalm: Пі...ец ..!!! Ти що своїм очам не віриш ?! Покрути камінець на мотузці !
СПОСТЕРІГАЙ власними очима - МОТУЗКА РОЗТЯГНУТА ! ДЕ Б ТИ НЕ сидів чи на камінці чи в центрі обертання, чи на Марсі ...
МОТУЗКА НАТЯГНУТА В БУДЬ-ЯКІЙ СВ !!!
Уповноважений перевершив в неуцтві ХКВ ... ((

... але ж варто не забувати, що ці сили є лиш в башці аналітика.
"сили" і СВ в башці аналітика ! А КАМІНЕЦЬ, бл...ть, ТЯГНЕ МОТУЗКУ !!! Ти що реально не в'їзджаєш ..?!

6) А от в не обертальній інерційній системі відліку камінець матиме прискорення, і зазнаватиме зміни швидкості.
Ти вперто цьому суперечиш, що коли модуль швидкості сталий, координатні складові швидкості змінюються, отож і швидкість змінюється.
Vx^2 + Vy^2 = V; V:const
Зроби відео камінця що обертається і ПОКАЖИ на ВІДЕО - "координатні складові швидкості" ..!!! Або назви ПРИЛАД котрий вимірює, прости-гоподи, "координатні складові швидкості" ... :facepalm: Я просто шокований який бардак в твоїй башці ...

Повідомлення відредагував Vinja: 04.07.2017 – 18:25

• 0

#50 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 18:50

Перегляд дописуVinja (04.07.2017 – 18:24) писав:

:facepalm: Пі...ец ..!!! Ти що своїм очам не віриш ?! Покрути камінець на мотузці !
СПОСТЕРІГАЙ власними очима - МОТУЗКА РОЗТЯГНУТА ! ДЕ Б ТИ НЕ сидів чи на камінці чи в центрі обертання, чи на Марсі ...
а як же я тоді осідлаю камінець, якщо я його покрутю?
я можу на каруселі сісти, і на штангу дивитися, чи вона розтягується. І є така біда - в цій системі відліку у мене немає відцентрової сили! немає сили, що розтягує мотузку, отож мотузка не розтягнута. :)

Уповноважений перевершив в неуцтві ХКВ ... ((
гиги. уважнішим треба бути.

отож зовсім не у будь якій СВ мотузка розтягнута. в неінерційних системах відліку відбуваються чудеса. бо фізичні закони і формули писані для інерційних СВ.
Якщо немає сили, що діє на віддалення камінця від осі, значить немає сили, що притягує камінець до осі, отож мотузка НЕ натягнута.

"сили" і СВ в башці аналітика ! А КАМІНЕЦЬ, бл...ть, ТЯГНЕ МОТУЗКУ !!! Ти що реально не в'їзджаєш ..?!
як же це камінець тягне мотузку, якщо він нерухомий? з чого б це раптом йому тягнути мотузку?

Зроби відео камінця що обертається і ПОКАЖИ на ВІДЕО - "координатні складові швидкості" ..!!! Або назви ПРИЛАД котрий вимірює, прости-гоподи, "координатні складові швидкості" ... :facepalm: Я просто шокований який бардак в твоїй башці ...
я можу зробити такий мультик, поки що ліньки але може й зроблю. і я впевнений що такий мультик уже хтось зробив.
  • 0

#51 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 04.07.2017 – 19:29

Перегляд дописуVinja (04.07.2017 – 16:47) писав:

На мотузку діють дві сили, одна з боку руки, яка мотузку тримає, а инша з боку камінця. Ці дві сили її і розтягують, вони рівні і протилежно напрямлені, якщо нехтувати масою мотузки. А ви що подумали?
А на камінець діє одна сила, з боку мотузки, яка рівна і протилежно напрямлена иншій силі, тій, з якою на мотузку діє камінець (одній з тих двох вище). Ця сила і дає каменцю доцентрове прискорення.

Повідомлення відредагував kalamar: 04.07.2017 – 19:30

• 0

#52 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 04.07.2017 – 19:46

Я це зробив за безкоштовно тобто даром, так що не вередуй.

морока з цими малюнками

Зображення
нужбо

Прикріплені файли

• 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 06:59

Акселерометр (от лат. accelero — ускоряю и греч. metréō — измеряю), прибор для измерения ускорения
http://bse.sci-lib.c...icle114611.html
отож треба вміти ним користуватися. чи знов термометр не показує температуру?
  • 0

#54 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 11:06

Перегляд дописуУповноважений (04.07.2017 – 19:46) писав:

Я це зробив за безкоштовно тобто даром, так що не вередуй.
Ну і ... ти намалював стрілочки, і .. ?? ))

Перегляд дописуУповноважений (05.07.2017 – 06:59) писав:

отож треба вміти ним користуватися.
В тебе з цим проблеми .. ? Можу навчити ... ))

Перегляд дописуkalamar (04.07.2017 – 19:29) писав:

Ця сила і дає каменцю доцентрове прискорення.
Ні, не дає, тому, що прямі виміри відстані між камінцем і центром обертання свідчать що відстань НЕ ЗМЕНШУЄТЬСЯ, отже ніякого прискорення до центру НЕМАЄ.
Така реальність.

Повідомлення відредагував Vinja: 05.07.2017 – 11:02

• 0

#55 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3942 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.07.2017 – 14:30

Перегляд дописуVinja (05.07.2017 – 11:06) писав:

Ні, не дає, тому, що прямі виміри відстані між камінцем і центром обертання свідчать що відстань НЕ ЗМЕНШУЄТЬСЯ, отже ніякого прискорення до центру НЕМАЄ.
Така реальність.
-
Я там вам задачку дав (8-9 клас загальноосвітньої школи), розв'яжіть, а тоді поговоримо. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 05.07.2017 – 14:33

• 0

#56 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 15:37

Перегляд дописуkalamar (05.07.2017 – 14:30) писав:

Я там вам задачку дав (8-9 клас загальноосвітньої школи), розв'яжіть, а тоді поговоримо. :wink2:
Я там давав вам ще "простішу" задачку - довести вашу гіпотезу про те, що швидкість векторна величина, і ... :)

Повідомлення відредагував Vinja: 05.07.2017 – 15:37

• 0

#57 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.07.2017 – 15:50

віня, швидкости не існує в природі. це поняття, яке люди ввели, шоб описувати фізичні явища. вона існує "в головах". але. її ввели як векторну величину. і силу ввели так само. саме такою вона має сенс в тих явищах, про які тут мова. скалярна швидкість, як величина пройденого шляху за одиницю часу, безвідносно до напрямку руху, з силою не пов'язана. твоя проблема не в тому, шоб переконати світ, шо вони ввели неправильно, а в тому, шоб зрозуміти те все, шо вони ввели, для чого і як воно пов'язане. є два пояснення, чого ти пишеш те шо пишеш:
1. Ти не осилив шкільний матеріал.
2. Ти геній, який виявив, шо увесь світ робить неправильну фізику.

Ти вмієш критично оцінювати? Як думаєш, який варіант ближчий до правди?
*намагаюсь допомогти.
  • 0

#58 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 614 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 16:17

Перегляд допису_Ex (05.07.2017 – 15:50) писав:

віня, швидкости не існує в природі. це поняття, яке люди ввели, шоб описувати фізичні явища. вона існує "в головах".
Браво ... кеп очевидність .. ))

але. її ввели як векторну величину.
А ось тут зразу ні.
v=S/t , де шлях - скаляр, час - скаляр.
Це потім швидкості ПРИПИСАЛИ векторність придурушні матонаністи, і я вже писав чому ... )
Якщо ти стверджуєш що швидкість векторна - назви ПРИЛАД котрим вимірюється напрямок швидкості і ОДИНИЦІ виміру НАПРЯМКУ ШВИДКОСТІ !

і силу ввели так само.
Ні, не вигадуй ..

скалярна швидкість, як величина пройденого шляху за одиницю часу, безвідносно до напрямку руху, з силою не пов'язана.
В тебе переплутаний вхід і вихід ... Ти, як і всі матонаністи, плутаєш причину і наслідок ... "Вітер дме - бо дерева гнуться ... "

*я вже довго намагаюсь допомогти - впорядкувати пардак в твоїй башці ... (

Повідомлення відредагував Vinja: 05.07.2017 – 16:17

• 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 19:48

Ну і ... ти намалював стрілочки, і .. ?? ))
ти гіфку подивився, чи тільки мініатюру нерухому?

Така реальність.
От саме тому і існує ця тема :) як мені це подобається

Перегляд дописуVinja (05.07.2017 – 16:17) писав:

А ось тут зразу ні.
v=S/t , де шлях - скаляр, час - скаляр.
v=at a=F/m v=Ft/m v=P/m
a, F, P - векторні.

от ти вчепився в те переміщення, вперся і даєш нам привід на оці теревені.
а хіба переміщення є джерелом швидкості? хіба переміщення причина швидкості? Ні, навпаки.
ти ж сам колись був сказав, що не F=am , а a=F/m . причина і наслідок.
отож і не v= S/t a S=vt переміщення є наслідком швидкості, і множник часу знищує вектор швидкості.
А причиною швидкості є імпульс, а імпульс - вектор. v=P/m причина і наслідок.
  • 0

#60 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6452 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 21:15

Переміщення - вектор, векторна сума векторів швидкості, помножена на час.
а ти все вчепився в шлях, і не здвинеш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua