Перейти до вмісту

Повідомлень в темі: 30

#21 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.03.2007 – 13:02

Перегляд дописуLMax (17.03.2007 11:35) писав:

Християнсво вчить що скоро буде зміна правління. Замість сатани, який є князем цього світу, буде "правити" Ісус Христос. А хто вчить, що реінкарнація буде "спасати" (вдосконалювати) людину через нескінченні перевтілення і шо мол нема чого переживати "бо не вмрете" - той лжепророк, і не знає що робить.
Тому викинули реінкарніцію, щоб не збивати з пантелику паству. Бо все ж не поясниш популярно ідоступно обширним масам.
А як вони й самі не знали як то розуміти, то й поготів викинули.
Не погоджусь. Ідея реінкарнації краща за ідею її відкидання з тої позиції, що людина за її вчинки у попередньому житті попадає у відповідне тіло. Тобто, була людина доброю в житті - в наступному не має проблем, має час на вдосконалення, хоча може й просадити його. Була поганою - родиться з хворобою, чи в бідній родині, але з шансом ВИПРАВИТИСЯ. Не схоче - потім буде ще гірше...
Християнство ж дає лише один спосіб - покаяння. А треба не каятися, а своїми вчинками виправляти помилки минулого. І з цієї позиції мені ідея карми здається кращою та логічнішою. І тут, наприклад, людина, яка загинула у трагічному випадку - християнство їй шансу не залишає... :angry1:
  • 0

#22 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.03.2007 – 20:17

Це не християнство не залишає часу, а МАТЬ-Земля. Вона обрубає "видачу" нових тіл для реінкарнації тим що бум масових народжень, таких як зараз, упаде на мізер. І тоді все, приїхали. Ми ж її довели вже. Скіки можна терпіти то знущання.
А період між реінкарнаціями - від 500 років. Куди в наступний раз? Тут буде інша раса вже - безсмертна в більшій мірі. А може й не фізичного плану буття.
Може хіба в світи примітивнішого рангу для подальшої деградо-вдосконалюючої (як кому) круговертки...
  • 0

#23 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 17.03.2007 – 21:13

Перегляд дописуKassandra (14.12.2006 00:23) писав:

ні..ти можеш бути нормальною людиною в наступному житті,але то може вічно не везти наприклад...або тебе рано вб`ють..чи ще щось таке...

Везіння, чи будь яка випадковість - ілюзія пов'язана з неможливістю нами проаналізувати повний стан системи. Наприклад, броуніський рух прийнято важати хаотичним. Та якщо б нам вдалося в системі описати початковий стан та властивосі всіх задіяних елементів, та мати небхідну обчислювальну потужність, думаю, для нас не буде нічого "випадкового" ні в один момент часу. Інакше кажучи - це прояв нашої обмеженості. Вам вирішувати - є випадковість чи ні.
  • 0

#24 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 15:54

ні, не вірю я в карму...
  • 0

#25 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.09.2007 – 16:12

Космічна справедливість? Ого.
Мабуть вірю. Хоча це так наївно шо аж тупо.
  • 0

#26 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 17:29

Перегляд дописуLeia (26.09.2007 17:12) писав:

Мабуть вірю. Хоча це так наївно шо аж тупо.

пані, я з вами згоден... "це так наївно, що аж тупо..."..)))...
  • 0

#27 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 12:01

Перегляд дописуОсколок Життя (26.09.2007 16:54) писав:

ні, не вірю я в карму...
це з розряду "я собі сам на умі, а як воно є мене не гребе". Хоч би почитав статтю на початку...

Щоб бути в обороті негативної чи позитивної карми, не потрібно в неї вірити. Можна знати що вона є і спостерігати як вона діє. Іншими словами - як діє гріх...

Повідомлення відредагував LMax: 27.09.2007 – 12:04

• 0

#28 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:33

Перегляд дописуLMax (27.09.2007 13:01) писав:

це з розряду "я собі сам на умі, а як воно є мене не гребе". Хоч би почитав статтю на початку...

Щоб бути в обороті негативної чи позитивної карми, не потрібно в неї вірити. Можна знати що вона є і спостерігати як вона діє. Іншими словами - як діє гріх...
ну... пробачте вже... я не вірю у карму... я не вживаю слова "гріх" та не розумію його... для мене кимось прийняті норми добра\зла - незрозумілі... і я не дотримуюся чиїхось поглядів на це... в мене є все своє)...
  • 0

#29 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:40

Перегляд дописуОсколок Життя (28.09.2007 22:33) писав:

я не вірю у карму
я ж пояснив вже що це.
а в Бога?

Цитата

я не вживаю слова "гріх" та не розумію його...
не "та", а "бо". А я поясню: з санскриту "гріх" це помилка. Як банально чи не так.

Цитата

для мене кимось прийняті норми добра\зла - незрозумілі... і я не дотримуюся чиїхось поглядів на це... в мене є все своє)...
кожен хвалиться своїм, і що? - Бються в результаті між собою. Чим ти кращий?
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2008 – 11:24

Флуд видалено
  • 0

#31 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 22.07.2008 – 12:04

Перегляд дописуAndyR (12.12.2006 12:39) писав:

Певно іншими словами карма - це дія і наслідок. Якщо ти гуд мен в цьому житті, то в наступному тобі буде краще. А якщо мудаг - то все відповідно... Але якось дивно виходить... якщо ти в цьому житті себе погано ведеш, а в іншому обставини будуть складатись ще гірше - відповідно ти станеш ще більшим мудаком? Ем.. може я щось упустив... може розплата по кармі відбувається ще в межах одного життя? ну але не думаю, що це щось радикально змінить... в чомму ж суть?
Тит Лукрецій Кар, про природу речей книга 3

Цитата

Вступление (1-93)
Материальность души и духа (94-176)
Строение души и духа (177-322)
Взаимосвязь души и тела (323-416)
Душа не живёт после смерти (417-669)
Душа не живёт до рождения (670-783)
Душа не живёт вне тела (784-829)
Нелепость страха смерти и страха загробных страданий (830-1023)
Смерть и жизнь нужно принимать как неизбежность

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua