Перейти до вмісту

Люблю думати!

Повідомлень в темі: 319

#81 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.06.2007 – 11:02

життя - сукупність випадкових закономірностей чи то пак закономірних випадковостей...
  • 0

#82 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 19:24

Перегляд дописуzav (24.06.2006 15:56) писав:

Додам: "кохання - це найкраща частина тебе"(с)чоловік моєї подруги.
Пояснення: переважна більшість людей не є ідеальними - їхм бракую певних додатків, аби бути таким. Кохання - це і є ті додатки: те, що робить звичайну людину ідеальною - ідеальну передусім у власних очах. Граничний випадок: наскільки би не була людина близькою ідеалові, та без тієї дрібнички, що її бракує, вона залишатиметься нещасною. І щастя, котре вона отримує у дрібниці, що її додакє кохання - безмежне. Тому відмова від кохання - надзвичайно болюча, бо розтавання з власною ідеальністю болюче. Тому кохання - як шлях до ісдеалу й щастя - авжеж є егоїстичним неабияк.У будь-якому разі це задоволення життям. І кохання може до нього привести. Також і мудрість, і нахабність. :-)

Щастя ж не у власній ідеальності.
Для мене Кохання - коли бажаєш "віддавати" для щастя коханої людини. А це з егоїзмом аж ніяк не поєднається.

Ти погоджуєшся, що кохана людина, то твоя половинка?
  • 0

#83 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.07.2007 – 19:29

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 20:24) писав:

Щастя ж не у власній ідеальності.
А в чому?

Для мене Кохання - коли бажаєш "віддавати" для щастя коханої людини. А це з егоїзмом аж ніяк не поєднається.
Це набагато гірше - це необачність.
А що, панна лише коханій людині щось "віддає"? Іншим дзуськи?

Ти погоджуєшся, що кохана людина, то твоя половинка?
Авжеж! Хоча не завжди саме половинка.
  • 0

#84 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 20:33

Перегляд дописуzav (4.07.2007 19:29) писав:

А в чому?
Дехто не задумуєтья над своєю ідеальністю, і цілком щасливий.

А що, панна лише коханій людині щось "віддає"? Іншим дзуськи?
Та пан же ж каже, що всі люди егоїсти. А як егоїст може віддавати? Він тільки брати може.

Авжеж! Хоча не завжди саме половинка.
Не розумію цього підходу. Людина - самодостатня. Якщо прибрати всілякі заморочеи, то єдине, для чого людині потрібен партнер - це для продовження роду. Все. Зійшлись-розійшлись, допобачення.
  • 0

#85 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 20:38

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 21:33) писав:

Дехто не задумуєтья над своєю ідеальністю, і цілком щасливий.
То з якої ж причини він щасливий?

Та пан же ж каже, що всі люди егоїсти. А як егоїст може віддавати? Він тільки брати може.
Це надзвичайно складне питання... ось комусь почуття глибокі потрібно дати, а на взаєм отримати гроші - для того, хто дає, і ті почуття, і ті гроші можуть бути геть неважливими, але для тго, хто приймає, і почуття, й гроші надзвичайно важливі. Суб'єктивність оцінювання...

Не розумію цього підходу. Людина - самодостатня. Якщо прибрати всілякі заморочеи, то єдине, для чого людині потрібен партнер - це для продовження роду. Все. Зійшлись-розійшлись, допобачення.
Самодостатня, проте не ідеальна.
А загалом - правда!
  • 0

#86 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 20:43

Самодостатня. Значить щаслива. Значить ідеальна? То для повної ідеальності нам потрібен лише секс? :)
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 20:46

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 21:43) писав:

Самодостатня. Значить щаслива. Значить ідеальна? То для повної ідеальності нам потрібен лише секс? :)
Самодостатня не означає щаслива - різні випадки трапляються... Є й інші шляхи до щастя, крім ідеальності, тому вважати, що щаслива людина це ідеальна людина - помилково.
"Нам" - це не всім, а лише тим, хто вже щасливий через самодостаність.
А загалом - правда!
  • 0

#88 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 21:11

Перегляд дописуzav (4.07.2007 20:46) писав:

Самодостатня не означає щаслива - різні випадки трапляються... Є й інші шляхи до щастя, крім ідеальності, тому вважати, що щаслива людина це ідеальна людина - помилково.
Чому самодостатня - не значить щаслива, зате ідеальна - щаслива завжди?
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 21:25

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 22:11) писав:

Чому самодостатня - не значить щаслива, зате ідеальна - щаслива завжди?
Тому що самодостатня людина може бути щасливою, а може і не може; натомість ідеальна у власних очах людина авжеж є щасливою - нещасливих ідеалів не буває.
  • 0

#90 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 21:32

Перегляд дописуzav (4.07.2007 21:25) писав:

Тому що самодостатня людина може бути щасливою, а може і не може; натомість ідеальна у власних очах людина авжеж є щасливою - нещасливих ідеалів не буває.
Ідеалів не буває. Нещасливих ідеалів - тим паче! :)

А пан не думає, що ідеальна у своїх очах людина то страшенний егоїст. І своєю егоїстичністю він може завдати болю близьким людям? Невже це не зменшить його ідеального щастя?
  • 0

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:02

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 22:32) писав:

А пан не думає, що ідеальна у своїх очах людина то страшенний егоїст. І своєю егоїстичністю він може завдати болю близьким людям? Невже це не зменшить його ідеального щастя?
Я саме про це і думаю. Не хвилюйтесь, його щастя це аж ніяк не зменшить.
  • 0

#92 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:05

а самотня людина - щаслива людина? бо він приречений на самотність.
  • 0

#93 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:07

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 23:05) писав:

а самотня людина - щаслива людина? бо він приречений на самотність.
Ідеалу не має вад, тому самотність аж ніяк не завада.
p.s. Узагалі-то, самотність не завада щастю... різні випадки трапляються.
  • 0

#94 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 22:30

Якщо різні випадки трапляються, то і не варто описувати кохання як пошук в іншій людині якихось рис, які хотілося б мати вам, але ви їх не маєте. Або не забувайте дописувати, що це ваше імхо.
  • 0

#95 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 23:47

таку архаічну тему розкопали, правда не перечитали.

сьогодні цілий день носив в собі фігню на посном маслє "про оригінальність і чашку". точніше з вчорашнього вечора. так шо приступим.

фігня на посном маслє:

Про оригінальність і чашку

Жили-були троє друзів в кімнаті. Одного дня вони разом поїхали на прогулянку, випадково зайшли в Walmart і побачили дуже класні чашки-термоси. Чашки тільки одні такі були -- добротно зроблені з гарним дизайном і за приємною ціною. Всім вони сподобались, отож троє, довго не думаючи, придбали по одній чашці кожен. Вибору кольорів не було, тому прийшлось брати абсолютно однакові чашки.

По дорозі додому троє друзів обговорювали переваги цих чашок над іншими. Кожен бачив шось прекрасне в чашці, шось таке, що подобалось йому. Вони обмінювалися цими "шось" і чашки їм подобались все більше і більше.

Приїхавши до кабінки, де друзі живуть, кожен взяв свою чашку, заліз в своє ліжко і милувався чашкою, подекуди голосно викрикуючи знайдене нове "шось". Це були моменти щастя, моменти дитячої радості. Кожен догадувався, що через годину цьої радості не буде, навіть згадки не буде, а чашка буде забута на столі і чекатиме свого господаря, який налиє в неї гарячої і запашної кави або холодного і смачного апельсинового соку.

Коли вже радість зтихла, троє друзів майже одночасно підійшли до столу, поставили чашки на стіл, і перед тим як вирушити по своїх справах завмерли на декілька секунд: чашки то однакові, і як розрізнити чия чашка зліва, справа і посередині? Це стало причиною для другої хвилі радості, коли друзі голосно обговорювали що ж вони придумають для своєї чашки, щоб вона вирізнялась. Один голосно розповідав про наклейки його улюбленої групи, які він збирається наклеїти на чашку, він був переконаний, що його чашка буде мати найкращий вигляд з наклейками. Через пару секунд слова першого стихли, бо почав говорити другий:
-- А я недавно купив гарні фарби для будь-яких поверхонь -- сказав він, -- ви бачили як я малюю? Я зможу тут зобразити Пегаса, він в мене получається найкраще.

Опісля перші двоє звернули увагу на третього, який взяв свою чашку в руки і детально її розглядував, милувався. На їх лицях було виражене німе питання: а що ти будеш робити з своєю чашкою? Третій все зрозумів і відповів приблизно таке:
-- Я нічого не малюватиму на чашці, нічого не наклеюватиму. Після того як ви зробите індивідуальними свої чашки я легко буду знаходити свою.

Важко бачити людину оригінальною в свому незайманому вигляді.
  • 0

#96 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 00:33

Перегляд дописуreyneke (4.07.2007 23:30) писав:

Якщо різні випадки трапляються, то і не варто описувати кохання як пошук в іншій людині якихось рис, які хотілося б мати вам, але ви їх не маєте. Або не забувайте дописувати, що це ваше імхо.
Різні випадки - це різні можливі стани людини, але природу людини наявність цих станів аж ніяк не змінює.
p.s. Висловлена мною думка за визначенням є моєю особистою думкою. Навіщо вточнення?
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 09:06

Не розумію людей, котрі хапаються за мінливі почуття, замість стояти на поміркованому рішенні.
p.s. "Так, я параноїк. Я хочу про це поговорити!"(с)
  • 0

#98 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 21:41

124 листа в одну сторону за місяць.
  • 0

#99 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 08:44

сюди пишуть думки...
я от подумав, вищі навчальні заклади це виборка з загальної статистики людей з обмеженою селективністю...
не людей з обмеженою селективністю, а виборка з обмеженою селективністю...
і ще подумав, якщо гравітація суть викревлення простору, то антигравітаційний двигун має працювати на принципі руху проти градієнта зростання кривизни простору часу, як бульбашка в стакані мінералки...
  • 0

#100 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 19.07.2007 – 14:59

у мну зошит э так там вже такого пристойно піднакопилось
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1