Перейти до вмісту

Люблю думати!

Повідомлень в темі: 319

#61 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.12.2006 – 22:37

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (22.12.2006 21:08) писав:

щоб розвіяти стереотипне і відтак упередженне ставлення до сатанізму читайте раз два. Сам я не сатаніст, тому не сприйміть це як пропаганду. Ссилки викладені в ознайомчих цілях.
Далі продовжувати не буду, про душу і всьо такоє, це описано в інших постах на цьому форумі.
Щоб поставити всі крапки над "і":жодного упередженого ставлення до сатанізму з мого боку. :)
Просто я не сприймаю це як релігію, вірування, ідеал поклоніння. Молодіжна течія, метою і особливостями діяльності не відрізняється від інших ,"неформальних". Багато галасу даремно.
  • 0

#62 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.12.2006 – 22:42

Перегляд дописуОпосумкА (22.12.2006 22:37) писав:

Щоб поставити всі крапки над "і":жодного упередженого ставлення до сатанізму з мого боку. :)
Просто я не сприймаю це як релігію, вірування, ідеал поклоніння. Молодіжна течія, метою і особливостями діяльності не відрізняється від інших ,"неформальних". Багато галасу даремно.
ну твоє несприйняття сатанізму як релігії не вплине на становлення сатанізму як релігії :) так як і моє. тому це вже пішов злосний оффтоп (хм, в такій темі він може бути?).

а потім: хто як хоче так і дро...кхм..живе. тому казати один правий, а інший ні -- прояв дуалістичності поглядів, які саме нав.язані християнством. також не берусь судити чи правильно це, чи ні ;)

уточнення: християнством нав.язано саме дуалістичність поглядів, а не абсолютно всі погляди.
  • 0

#63 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 23.12.2006 – 00:53

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (22.12.2006 22:42) писав:

ну твоє несприйняття сатанізму як релігії не вплине на становлення сатанізму як релігії :) так як і моє. тому це вже пішов злосний оффтоп (хм, в такій темі він може бути?).
Розумничка :) Ти сам відповідаєш на свої ж питання. Тема називається "Люблю думати", в підтемі-"Пишемо роздуми сюди". Я так розумію СВОЇ, бо, щоб написати твої треба бути щонайменше телепатом. В рез-ті ця тема може перетворитись на звалище різноманітних думок. :) Якщо тебе цікавили саме питання релігії(і сатанізму, бо я його як релігію не сприймаю :P ), треба було топік по-іншому назвати. Тому оффтоп в цій темі ВИКЛЮЧЕНИЙ. Хіба що це буде бот. ;)
  • 0

#64 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.12.2006 – 01:24

Ну раз ми тут говоримо те, що думаємо, то я згадую слова професора і мого вчителя філософії в Польщі: "Unikać rygoryzmu i fundamentalizmu". На українську це щось типу: уникайте категоричних висловлювань, крайніх поглядів, дурної впертості, критикування поглядів інших (зокрема ригоризму) і тем типу: релігія, політика, інших вічних тем... І от призадумався я поглянувши на тему філософія чи стала б вона кращою якби ми постарались дотримуватись цієї тези. І якщо чесно сказати, то думаю, що так. Хтось думає інакше?
  • 0

#65 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 23.12.2006 – 01:38

Перегляд дописуMisercord (23.12.2006 01:24) писав:

от призадумався я поглянувши на тему філософія чи стала б вона кращою якби ми постарались дотримуватись цієї тези. І якщо чесно сказати, то думаю, що так. Хтось думає інакше?
думаю, її б не було.
  • 0

#66 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 23.12.2006 – 02:01

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (22.12.2006 21:46) писав:

Evol
я тут нічого пояснювати не хочу, бо єсть любітєлі прив.язувати те, що людина говорить, до того, в шо вірує. якщо уважно прочитали ссилку раз, то там було написано, чому ця релігія називається "сатанізм", а не шось інше. але, як я казав в попередньому пості, повністю відкидати ідеї не можна.
я не з таких людей, але частково в цьому є правда, бо те що людина думає те й говорить (майже завжди). якось не вистачає мене, щоб почитати те все що там написано, просто скажу, що я не говорю, що вся релігія, про яку ти сказав погана.. в мене особисто слово "сатана" вже викликає відразу, тому й не хочу мати з цим нічого спільного. а взагалі кожна релігія має право на існування, якщо вона комусь потрібна і нікому не заважає.
мені взагалі здається, що найкраще зібрати все хороше з усіх релігій і взяти для себе те, що вважаєш за потрібне.
  • 0

#67 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.12.2006 – 11:18

Перегляд дописуMisercord (23.12.2006 01:24) писав:

Ну раз ми тут говоримо те, що думаємо, то я згадую слова професора і мого вчителя філософії в Польщі: "Unikać rygoryzmu i fundamentalizmu". На українську це щось типу: уникайте категоричних висловлювань, крайніх поглядів, дурної впертості, критикування поглядів інших (зокрема ригоризму) і тем типу: релігія, політика, інших вічних тем... І от призадумався я поглянувши на тему філософія чи стала б вона кращою якби ми постарались дотримуватись цієї тези. І якщо чесно сказати, то думаю, що так. Хтось думає інакше?
Прислухавшись до професора і вчителя філософії, чомусь задумався над тим, що ж робили люди починаючи з Лао-Дзи і закінчуючи Юрґеном Габермасом. Потрібно було б їм краще обговорювати книжки Донцової, розповідати свіжі анекдоти один одному, вдосконалювати знаряддя праці. Я крайнє не згідний з твердженням професора і вчителя філософії, але не даю його твердженню клєймо неправильного.

На мою думку наступні покоління мають вирішувати, про що нам варто було говорити, а про що ні. IMHO.
  • 0

#68 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.12.2006 – 23:25

Наприклад обговоренням створення світу... Свого призначення... Роллю людини... Душа і та поняття філософічне (але якщо не прив'язувати її до релігії). Є про що говорити скажу я вам... про політику взагалі розмовляти не можу бо нічого не знаю... Про релігію теж не розмовляємо: з нами в одному гуртожитку живуть мусульмани, то хіба я з ними поговорити не можу (але я уникаю висловлювань: Ви всі невірні і т.п.) Але теми типу: Релігія я думаю можна розміщати в підходящих для цього розділах типу релігії... Тому й вважаю дану сентенцію правильною, принаймні я намагаюсь її дотримуватись

Повідомлення відредагував Misercord: 23.12.2006 – 23:32

• 0

#69 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.12.2006 – 23:37

Перегляд дописуMisercord (23.12.2006 23:25) писав:

Наприклад обговоренням створення світу... Свого призначення... Роллю людини... Душа і та поняття філософічне (але якщо не прив'язувати її до релігії). Є про що говорити скажу я вам... Я в Польщі навчаюсь, про політику взагалі розмовляти не можу бо нічого не знаю... Про релігію теж не розмовляємо: з нами в одному гуртожитку живуть мусульмани, то хіба я з ними поговорити не можу (але я уникаю висловлювань: Ви всі невірні і т.п.) Але теми типу: Релігія я думаю можна розміщати в підходящих для цього розділах типу релігії... Тому й вважаю дану сентенцію правильною, принаймні я намагаюсь її дотримуватись
хм.. ніхто тут не переконує нікого і нічого не проповідує (вже не проповідує, Ель Мексікано недавно пішов шукати інших овечок для випасання).
а чому ж не можеш говорити з мусульманами про релігію? ніхто не каже їм проповідувати, а навпаки, краще слухати шо вони тобі про іслам розкажуть. та і взагалі про будь-яку релігію. в цілях загального розвитку.
  • 0

#70 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.01.2007 – 21:08

:

Перегляд дописуhobit (8.11.2005 20:51) писав:

Зараз читаю Ніцше "Антихристиянин". Прориває на роздуми про Християнство. Раніше в такому ракурсі про цю релігію ніколи не думав, а варто було. Так от виникло питання №3:

Релігія -- це методи та стимули для розвитку душі, чи комусь це дуже вигідно?

Зараз схиляюся до 2 варіанту. Дійсно, Ніцше доводить, що Християнство ---- релігія слабкої людини. :yes: Без попереднього читання праці "Антихристиянин" краще не відповідати в цій темі.
я думаю, кожна людина відчуває потребу в ідеалі, бозі, якому можна вклонятися й довіряти своє життя. релігія дійсно розвиває суспільство, підвищує рівень його інтелекту. головне - не стати фанатиком і не вірити абсолютно всьому. як це не гидко, в наш час дійсно багато таких, що користуються довірою інших; обманюють людей, використовуючи бога. противно й подумати. а взагалі, чувак, я в захваті від твоїх міркувань. давно мрію почитати Ніцше - руки не доходять.

а взагалі, про що радите думати вночі, дивлячись у вікно? пробувала про сенс життя, так я після того зовсім не можу спати... що робити з тим?
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2007 – 00:03

Перегляд дописуbarashka (1.01.2007 21:08) писав:

а взагалі, про що радите думати вночі, дивлячись у вікно? пробувала про сенс життя, так я після того зовсім не можу спати... що робити з тим?
Про те, що прокинешся, а проблеми не зникнуть. Тому варто виспатися...
  • 0

#72 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 02.01.2007 – 14:58

Перегляд дописуzav (2.01.2007 00:03) писав:

Про те, що прокинешся, а проблеми не зникнуть. Тому варто виспатися...
дякую, та як про таке думати, то точно не засну! не сідати ж на валер8яночку замолоду! :yes:
  • 0

#73 Гість_Ніка_*

• Гості

Відправлено 08.01.2007 – 22:35

Думать не треба!!! Так казав мій учитель. Інколи я з ним погоджуюсь, бо чим більше думаеш, тим тупішим стаеш:cool1: Мені інколи хочеться кудись втікти від своїх "крейзанутих" думок, та що поробиш - вони мої, і я мушу з ними жити. :wacko:
  • 0

#74 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 20:50

Перегляд дописуНіка (8.01.2007 22:32) писав:

Думать не треба!!! Так казав мій учитель. Інколи я з ним погоджуюсь, бо чим більше думаеш, тим тупішим стаеш:) Мені інколи хочеться кудись втікти від своїх "крейзанутих" думок, та що поробиш - вони мої, і я мушу з ними жити. :D
О, який цікавий учитель. Можна сказати, виняток. А що він викладав?
  • 0

#75 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 21:58

Перегляд дописуhobit (8.05.2006 00:23) писав:

Шкодую, шо не можу організувати так, шоб ті всі 150 писків, які є на цьому форумі зібралися разом, просто подивилися друг другу в очі. Без слів. І повернутися назад за монітори.
Если неправильно набрать номер, никогда не будет гудков "занято".
Харукі Муракамі, плагіаторе.
  • 0

#76 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 12:53

ОпосумкА
не читав. чукча пісатєль, ні чітатєль.
  • 0

#77 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 09:34

як можна назвати ніщо, яке набирає форми чогось, але чимось не стає...?
  • 0

#78 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2007 – 11:44

Перегляд дописуParsokon (14.01.2007 09:31) писав:

як можна назвати ніщо, яке набирає форми чогось, але чимось не стає...?
Оманою.
  • 0

#79 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 16:25

Перегляд дописуzav (14.01.2007 11:41) писав:

Оманою.
так... сама несправжність...
  • 0

#80 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 04.06.2007 – 22:12

Сенс життя в нас усіх різний. As far as you believe it is 100% truth (Невідомий мені автор) - Як тільки ти починаєш вірити у щось, це стає на 100% правдою. Для тебе. Тому й виходить так: як тільки ми зрозуміємо, що сенс нашого життя в сім'ї/кар'єрі/сексі/грошах/благодійності/подорожах по світу/сафарі/пошуку істини/вічній філософії/...ваш варіант, це стає для нас ПРАВДОЮ, з якою ми живемо.

Правда у всіх своя. ІСТИНА - ОДНА.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних