Перейти до вмісту

Люблю думати!

Повідомлень в темі: 319

#261 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 28.07.2009 – 21:17

Старість не радість, молодість не вічність...
  • 0

#262 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2009 – 23:04

Радість - не молодість) Вічність - не старість))
  • 0

#263 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 29.07.2009 – 10:26

А я думаю що ми,люди,думаємо завжди,і без цього нікуди,різниця у поглядах! Я теж думаю коли граю у шахи,коли друкую це повідомлення,що сказати коли тебе питають! А думати про щось конкретно це вже інша справа! А особливо моє улюблене місце для роздумів це ТУАЛЕТ,о там народжуються геніальні думки! Спочатку ти думаєш потім фантазуєш,а потім мрієш... Це я за тебе!
  • 0

#264 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.07.2009 – 10:52

Перегляд дописуSHAHIST (29.07.2009 11:26) писав:

особливо моє улюблене місце для роздумів це ТУАЛЕТ,о там народжуються геніальні думки! Спочатку ти думаєш потім фантазуєш,а потім мрієш...

а потім зливаєш воду
  • 0

#265 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.07.2009 – 10:56

Перегляд дописуSHAHIST (29.07.2009 10:26) писав:

А особливо моє улюблене місце для роздумів це ТУАЛЕТ,о там народжуються геніальні думки! Спочатку ти думаєш потім фантазуєш,а потім мрієш... Це я за тебе!
фантазії і мрії - це мабуть коли не йде?
  • 0

#266 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 10:58

Перегляд дописуSergiy_K (29.07.2009 10:52) писав:

а потім зливаєш воду
Ні,дивлюсь як плаває!
  • 0

#267 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 11:03

Перегляд дописуSHAHIST (29.07.2009 11:58) писав:

Ні,дивлюсь як плаває!

і фантазуєш, фантазуєш...))
  • 0

#268 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 11:09

Перегляд дописуSergiy_K (29.07.2009 11:03) писав:

і фантазуєш, фантазуєш...))
АГА!!!
  • 0

#269 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.07.2009 – 11:23

Перегляд дописуSHAHIST (29.07.2009 12:09) писав:

АГА!!!
"подумать" толька))

а ще може виникнути потреба "додумати")
  • 0

#270 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 30.07.2009 – 07:32

Їтіть-колотіть, я можу думати!!!!!!! :wub:
  • 0

#271 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 30.07.2009 – 07:42

Як каже моя матір батькові: "Дурень думкою багатий"

Перегляд допису-=Українець=- (30.07.2009 07:32) писав:

Їтіть-колотіть, я можу думати!!!!!!! :wub:
ОЙ-ВЕЙ,як так може бути?!? Фантастика!

Перегляд дописуSergiy_K (29.07.2009 11:23) писав:

"подумать" толька))

а ще може виникнути потреба "додумати")
Я намагаюся видумлювати все за першим заходом,я не частий гість дум-кабінету,тобто туалету!
  • 0

#272 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 15:30

комарів жаба не давить
  • 0

#273 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 10:57

всі люди на інстинктивному рівні оптимісти, тому що є інстинкт самозбереження, який в моменти які загрожують життю людини допомагає вижити, взагалі, це виходить якийсь інстинктивний оптиміст
  • 0

#274 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 21:47

мене інколи хочеться ніпрошо не думати, взагалі відключити розум і просто насолоджуватися нічим, тишею.....а то думки все затьмарюють((
  • 0

#275 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 13.08.2009 – 21:54

Часто доводиться чути "не можна ставитись до людей, як до товару", "ти говориш про людей, як про речі" і ще купа усіляких емоційних випадів. Значення цих фраз зрозуміти просто:
- у першу чергу - це звичайна захисна реакція, ібо людина розуміє, що якщо так повелися із кимось іншим, то можуть повестися (або, оЖахи, уже і повелися) з нею;
- далі йде небажання оцінювати інших людей, яке випливає із того, що зазвичай подібна людина себе оцінює низько;
- насамкінець (чим зазвичай і прикриваються подібні емоційні випади) - це сліпа віра у те, що людина - це щось офігенське, надзвичайне, і ні в якому разі закони логіки, математики і т. д. не можна застосовувати до неї, бо "кожна людина цінна" і інша гуманістична фіґня.
Як цинічна особа, не розумію моєї мотивації прийняти хоча б один із цих пунктів, більше того, рішуче виступаю за оцінку людей та їх якостей, виходячи із обставин. Хай там як, але оцінка (підсвідома) присутня завжди, відсутня лише у одиниць, розум яким не рідня. Почнемо із граничного прикладу: більшість розумних (і хоча б трохи забезпечених) людей не одружиться із бомжуючою особою. Чому? А все через приховану подібну підсвідому оцінку. Вважатимемо подібну оцінку належною усім людям (фанатичних одиниць і нерозумних людей можна не враховувати). Але, це є нижня оцінка.
Далі йде така річ, як достатня оцінка. Закладається вона зазвичай першим враженням або першими хвилинами знайомства. Одразу у підсвідомості людини виникає думка про те, чи хочу я із цією людиною вступити у якийсь зв'язок. Враження зазвичай є таким сильним, що спроба опиратися йому завершується шаленою особистісною драмою. Себто, маються на увазі ситуації: хочеться вступити у зв'язок підсвідомо, але свідомо не хочеться цього робити (в якості прикладу виступають кілька дівок, з яких нестримно потішалася наша компанія, також більшість мазохістичних реакцій, думаю, ідуть звідти). Такою ж є і ситуація, коли навпаки, підсвідомо не хочеться вступати у зв'язок, але свідомо заставляєш себе це робити. Тоді питання залишається лише у тому: чим довше витримаєш - тим сильніше врешті образиш людину.
Описано, звісно, у дещо драматичних тонах, але висновок. Висновок, який я зробив для себе - це була потреба усвідомити підсвідомі оціночні критерії, з чим, вважаю, успішно справився. Коли не ідеш на конфлікт із підсвідомістю у питання взаємодії із людьми - зникає більшість проблем у спілкуванні із ними. Драма, звісно, розвивається зазвичай при повідомленні їх уголос. Але це так, експерименти. А висновок для себе робіть самі (якщо дочитали до цього моменту). А я ітиму спати.
Надобраніч.
  • 0

#276 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.08.2009 – 22:54

Люди переживають такі дурниці, бо в них важливіших проблем нема. А все одно треба якусь мати.
Банальний висновок, але мене все життя дивує, мабуть, ніколи не навчусь, що це так насправді природно.
  • 0

#277 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.08.2009 – 00:01

Думаючи про те, як класно було жити самураям лише днем сьогоднішнім, я поглинав третє пиво... Два тижні до зарплати, в гаманці лише тридцять гривень... Можна замовити ще одне пиво, купити пачку цигарок і випити каву на тролейбусній зупинці. Хоча. якшо випити тієї чорної гидоти, то доведеться йти пішки п'ять зупинок. Щоб зробив самурай?Точно не бухав би чотири дні поспіль.По їхніх законах честі мені ще в дев'ятому класі потрібно було зробити сепуку... Хм, добре шо я не самурай.
дивно, але пропиваючи остатки своєї зарплатні, я не думаю про грабунки... І шахрай з мене ніякий, хоча в дитинстві успішно виманював у сусідів котлети. Той досвід явно мені не знадобиться, хоча бабця із сусіднього будинку при кожній зустрічі пропонує гречаників... Певно боїться шо прийду по справжні котлети. І справді, м'ясо зараз досить дороге, краще відкупитися гречкою.Ех, було б їй на двадцять років менше точно вибрали б мером міста... Вміє ж гречкою правильно користуватися!
А до зарплатні все одно треба чекати ще два тижні.Блін, не варто було ходити вчора з тією до фонтанів...І в неділю треба було на рибалку сходити, а не біситися від надлишку алкоголю в крові, бігаючи поміж тих патлатих козлів. І на стрижку знову грошей не лишив...Бля, вже п'ятий рік моє волосся ласки ножниць не відчувало!Нічо, на слідуючий місяць точно перукаря відвідаю. І вопщє, голову брити буду! то ж через місяць літо прийде...Це буде круто!Приємна прохолода лиже лису голову...ммм...
Можна навчитися з лохів гроші вибивати.Хоча самураї так не робили.Але ж я не самурай!тоді можна...Напевно можна.Треба лише випити на три фляшки пива менше і зібрати грошей на бриття голови.Досить вигідна інвестиція получаєцця.
А потім можна буде навіть бізнесплан придумати.І продавати його!.. Бля, я стаю як Льоня Космос...Зато він багатий...
Та і я ніби не бідний.Друзі є, грошей позичать якшо треба буде.На наркоту я не витрачаю фінанси...В принципі я навіть більше маю чим дядя Льоня...
  • 0

#278 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 14:34

Перегляд дописуГетьман (13.08.2009 22:54) писав:

Коли не ідеш на конфлікт із підсвідомістю у питання взаємодії із людьми - зникає більшість проблем у спілкуванні із ними.
Підсвідоме сповнене відчуттями та емоціями, тваринними інстинктами. Приємно, що пан зрештою подружився зі своєю емоційною частиною і може на неї спиратися ;).
  • 0

#279 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 14.08.2009 – 14:51

Гетьман з Якобсом — д’Артаньяни, всі інші — ну ви поняли.
  • 0

#280 Вуйко МнЄцько

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Микулинці

Відправлено 15.08.2009 – 23:24

народ, запам"ятайте собі!- думати шкідливо! всі, хто хоча б раз у своЄму житті думав- помер! або ше помре! тому ніколи не думайте!!! це в ваших же інтересах!! :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних