Перейти до вмісту

Люблю думати!

Повідомлень в темі: 319

#201 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 10.01.2009 – 23:23

Перегляд дописуaAa(against all authority) (10.01.2009 22:08) писав:

Не важливо скільки книжок ти прочитав, важливо скільки корисного ти від них взяв.
Тут питання, чи в кожній книжці є щось корисного.
  • 0

#202 Траяна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 13.01.2009 – 16:33

Перегляд дописуhobit (8.11.2005 20:51) писав:

Зараз читаю Ніцше "Антихристиянин". Прориває на роздуми про Християнство. Раніше в такому ракурсі про цю релігію ніколи не думав, а варто було. Так от виникло питання №3:

Релігія -- це методи та стимули для розвитку душі, чи комусь це дуже вигідно?

Зараз схиляюся до 2 варіанту. Дійсно, Ніцше доводить, що Християнство ---- релігія слабкої людини. :happy1: Без попереднього читання праці "Антихристиянин" краще не відповідати в цій темі.
Все залежить від того, хто займається релігійною практикою. Все можна використати на добро і на зло. Зло не в релігії, а в бездушних обрядах і нечесних священниках. Фанатизм-зло. Нав'язування комусь релігії проти його волі також. Кожен вибирає для себе. Але це все моя власна думка.

Перегляд дописуПавлина (10.01.2009 23:23) писав:

Тут питання, чи в кожній книжці є щось корисного.
Не в кожній є, але в кожній можна знайти щось корисне для себе особисто (навіть як негативний приклад, чи привід для роздумів,хоч би про сутність втраченого на її читання часу).
  • 0

#203 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.01.2009 – 16:39

Перегляд дописуТраяна (13.01.2009 15:33) писав:

Не в кожній є, але в кожній можна знайти щось корисне для себе особисто (навіть як негативний приклад, чи привід для роздумів,хоч би про сутність втраченого на її читання часу).
Ага, корисне особисто. Тобто "вчимося підбирати книжки краще методом спроб та помилок".
  • 0

#204 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2009 – 23:27

Блискавиця: дописи на тему "добро" виділені в окрему тему. Флуд видалено.
  • 0

#205 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.01.2009 – 23:47

Вже багато часу думаю над тим як довести батькам свою самостійність...посудіть самі-квартиру я сама(!) утримую в порядку,готую(не завжди сама але в основному) теж я.Вчуся без проблем,роблю все що треба...а вони мене вважають своєю власністю в прямому смислі цього слова.Мені це вже так надоїло що скоро нерви зірвуться.Через це і в школі проблеми-без настрою нічого робити не хочеться.Вони мені навіть не дозволили вчитись в Україні...тепер я вже не буду мати ту професію яку хотіла.Буду мати ту,яку накажуть вибрати.Хочу щось з цим зробити а не знаю як....от.
  • 0

#206 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 23:53

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2009 23:47) писав:

Вже багато часу думаю над тим як довести батькам свою самостійність...посудіть самі-квартиру я сама(!) утримую в порядку,готую(не завжди сама але в основному) теж я.Вчуся без проблем,роблю все що треба...а вони мене вважають своєю власністю в прямому смислі цього слова.Мені це вже так надоїло що скоро нерви зірвуться.Через це і в школі проблеми-без настрою нічого робити не хочеться.Вони мені навіть не дозволили вчитись в Україні...тепер я вже не буду мати ту професію яку хотіла.Буду мати ту,яку накажуть вибрати.Хочу щось з цим зробити а не знаю як....от.
ти полюби додумувати <_< , визнач по яким критеріям тебе маркують і впірьод
  • 0

#207 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 00:58

Цитата

Краще цілитися у досконалість і промахнутися, ніж цілитися у недосконалість і попасти
краще цілитися у досконалість в юрбі недосконалостей
  • 0

#208 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.01.2009 – 01:25

Іноді таки краще мовчати, ніж плести всяку фігню.)
  • 0

#209 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 17.01.2009 – 01:29

Перегляд дописуОлеська (16.12.2008 06:32) писав:

або на повний сечовий міхур. :)
тоді вони просто стукають в голову
  • 0

#210 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 01:31

Перегляд дописуКава з козявками... (17.01.2009 01:29) писав:

тоді вони просто стукають в голову
ооо... тоді вони просто рвуться на зовні різними дирками шляхами.)
  • 0

#211 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 01:39

краще плести килимки ніж всяку фігню мовчки думати
  • 0

#212 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.01.2009 – 20:12

Насправді,всі чоловіки дуже залежать від жінок.Візьмемо того ж Чудовиська з казки про красуню і чудовисько.за умовою прокляття він мав би вмерти коли впаде останній листочок з троянди,якщо до того часу в нього не закохається дівчина. він сидів і мирно чекав дівчину не роблячи нічого,а міг би хоч здогадатись і поливати нещасний вазоночок.....
  • 0

#213 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 15:59

Перегляд дописуКрихітка (22.01.2009 20:12) писав:

Насправді,всі чоловіки дуже залежать від жінок.Візьмемо того ж Чудовиська з казки про красуню і чудовисько.за умовою прокляття він мав би вмерти коли впаде останній листочок з троянди,якщо до того часу в нього не закохається дівчина. він сидів і мирно чекав дівчину не роблячи нічого,а міг би хоч здогадатись і поливати нещасний вазоночок.....
дуже раджу ознайомитись, з освітньою метою :D
  • 0

#214 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.01.2009 – 23:44

Стисла теорія залежності чоловіків від жінок :rolleyes:
За радянських часів з*явилася тенденція, що жінка займається домашнім господарством і водночас працює на роботі. Чоловік же працює, але вдома майже нічого не робить і мало того - ще й за собою доглянути не може. Жінка мала прати його речі, гладити, годувати його, неначе це не доросла самостійна людина, а дитина. При цьому продукти в магазинах купувала теж жінка в основному. За дитиною теж доглядала жінка. Від такого життя хоч не хоч закортить бути чоловіком)). Бо вони ще й "полігамні" (наче жінки не з м*яса зроблені)).

Причини та джерела цього явища треба розглянути окремо. Я лиш скажу, що після 2-ї Світової війни чоловіків залишилося значно менше, ніж жінок, отже вони мало того, що все це робили, то ще й надумали прив*язувати до себе чоловіка додатковою опікою, доглядали, як за немовлям або інвалідом.

При цьому жінки не розуміли, що чим залежнішим стає чоловік від жіночої опіки, тим ймовірніше він піде від однієї жінки до іншої, а не просто житиме сам, щоб "подумати і вибрати, кого ж він хоче або любить насправді". Більше того - вільним чоловіком могли б користуватися кілька жінок одночасно. зберігаючи всі романтичні атрибути. Є й інші переваги самостійності чоловіків.
А от вигоди від такої залежності я не бачу ніякої :ggggg:

Тепер питання : чому більшість чоловіків (принаймні в Україні) залишається й надалі такими ж залежними? Відповідь : тому що більшість жінок по дурості своїй продовжує виховувати хлопчиків залежними від жіночої опіки. Не привчає їх доглядати за собою і робити хатню роботу. Вчить шукати жінку "гарну господиню" перш за все. Що й надалі зберігає залежність чоловіків.
  • 0

#215 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 00:52

Звідки береться таке дурне бажання допомагати? Навіть (особливо!) тим, хто цього від тебе не чекає і не хоче? І головне, що щоразу обламуєшся, і щоразу знову пориваєшся на допомогу при першому ж зові...
  • 0

#216 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 03:06

головне звідки беруцця такі питання :rolleyes:
  • 0

#217 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 10:45

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2009 23:47) писав:

свою квортіру нада утримувати в порядку. а поки ти в їхній живеш -- правила встановлюють вони.
  • 0

#218 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 11:23

Не розумію напіввибачень.
  • 0

#219 indigo_tut

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 14:31

Люблю знати...
  • 0

#220 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 17:06

Перегляд дописуОлеська (1.02.2009 11:23) писав:

Не розумію напіввибачень.
))...не розумію вибачень із посмішкою.

Бажання допомагати береться від бажання допомоги)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних