Перейти до вмісту

Люблю думати!

Повідомлень в темі: 319

#121 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.10.2008 – 01:06

інколи антакт важливіший за п"єсу..
  • 0

#122 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 27.10.2008 – 01:14

Якщо просто, то сенс життя - продовження роду людського. Звичайно, для продовження роду потрібно полюбити , тобто пізнати Любов. Таким чином сенс життя пояснює другу складову питання- Любов, чи Кохання. Кохання -це інструмент за допомогою якого життя набуває змісту.
Може виникнути ситуація, коли людина не може мати дітей, нажаль. Та вона намагається когось усиновити, або допомогти комусь у вихованні дітей. Всерівно , якимось чином людина допомагає продовженню роду.
Є ще Любов нестатева, тобто просто людська. Ця Любов намагається допомогти іншим людям , роблячи їх добрішими.
  • 0

#123 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 02.11.2008 – 02:02

Неорландіна запропонувала Міністерству охорони здоров'я перенести свій офіційний сайт із moz.gov.ua на moz.gov.net
А в цей же час зі мною випадок стався - заходжу на один хороший сайт, а він мені й каже людським голосом: твій айпі - ***, твоя операційна система - ***, твій браузер - *** (все точно вгадав, падлюка), твоя країна - Норвегія!
Це все наштовхнуло на висновок: усім чиновникам, котрі мене [буцімто] обслуговують, пасувало би доменне розширення .gov.no
  • 0

#124 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 03.11.2008 – 01:03

"винятки лише підтверджують правило"--одна з найбезглуздіших речей,які я коли-небудь чув в своєму житті...
  • 0

#125 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 16:07

люди не прагнуть бути розумними/сильними,вони лиш прагнуть бути розумнішими/сильнішими за інших.
отак-от.
  • 0

#126 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 01:44

я дуже тонко відчуваю чужу пихатість через те,що в мене дуже добре розвинута власна ! ))

О,недавно побачив чудову,на мій погляд,альтернативу іншомовному,а тому дещо недолюблюваному мною, слову "логін".Це псевдо !! Зміст той же,а от звучання і коріння наші))
  • 0

#127 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2008 – 18:36

Дивує людська тупість. Страшенно дивує і обурює людська тупість. Таке відчуття іноді, що меж її просто не існує. А ще дивує, чому люди вкладають в означення "тупість", все, що нервує. А ще прикольніше, що нервують людей саме ті недоліки, які властиві їм же...
  • 0

#128 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 18:47

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 18:36) писав:

Дивує людська тупість. Страшенно дивує і обурює людська тупість. Таке відчуття іноді, що меж її просто не існує. А ще дивує, чому люди вкладають в означення "тупість", все, що нервує. А ще прикольніше, що нервують людей саме ті недоліки, які властиві їм же...
Звідки береться тупість, як така взагалі тай чи можливо їй дати якесь універсальне визначення, якщо інснує інше поняття "відмазки"?

Мабуть все залежить від того в яких інформаційних площинах знаходяться ті хто реагують на певні подразники і ті хто критикує цю реакцію.

Перегляд дописуАтеїст (2.11.2008 02:02) писав:

Неорландіна запропонувала Міністерству охорони здоров'я перенести свій офіційний сайт із moz.gov.ua на moz.gov.net
А в цей же час зі мною випадок стався - заходжу на один хороший сайт, а він мені й каже людським голосом: твій айпі - ***, твоя операційна система - ***, твій браузер - *** (все точно вгадав, падлюка), твоя країна - Норвегія!
Це все наштовхнуло на висновок: усім чиновникам, котрі мене [буцімто] обслуговують, пасувало би доменне розширення .gov.no
Щодо мозгов нет, то тут дійсно варто їх трохи вправити... але це скоріш за все дуже бюрократична процедура.
  • 0

#129 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 18:47

Перегляд допису100000 (18.11.2008 18:43) писав:

Звідки береться тупість, як така взагалі тай чи можливо їй дати якесь універсальне визначення, якщо інснує інше поняття "відмазки"?

Мабуть все залежить від того в яких інформаційних площинах знаходяться ті хто реагують на певні подразники і ті хто критикує цю реакцію.
Покажіть мені, будь ласка, людину, яка не критикує взагалі?)

Якщо розібрати "тупість" на означення, які їй приписуються, то це: нерозуміння в певний момент, розумова відсталість, нахабність, примітивність, несприймання, впертість - цей список може бути безконечний.
  • 0

#130 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 18:54

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 18:47) писав:

Покажіть мені, будь ласка, людину, яка не критикує взагалі?)

Якщо розібрати "тупість" на означення, які їй приписуються, то це: нерозуміння в певний момент, розумова відсталість, нахабність, примітивність, несприймання, впертість - цей список може бути безконечний.
Ну... це ми можемо спостерігати скрізь, навіть у науковому світі, але це лише наша точка зору.
От наприклад в один час я зачіпав тему досягнень українського науковця Бориса Васильовича Болотова, який вперше на практиці показав можливість регенерації втрачених кінцівок, однак скільки невігластва і тупості мені довелось у тій темі прочитати. Ну нехай... скажем зробив, але пофіг, воно не вкладається у нашій голові а це логіно робить його тупим самозванцем... БРАВО!!! Ось повно тупості... а взагалі спробуйте довести протилежне. Підказка: http://www.goldformu...php?issue_id=16

Немає чітких критеріїв....
  • 0

#131 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 21:15

Перегляд допису100000 (18.11.2008 18:54) писав:

Ну... це ми можемо спостерігати скрізь, навіть у науковому світі, але це лише наша точка зору.
От наприклад в один час я зачіпав тему досягнень українського науковця Бориса Васильовича Болотова, який вперше на практиці показав можливість регенерації втрачених кінцівок, однак скільки невігластва і тупості мені довелось у тій темі прочитати. Ну нехай... скажем зробив, але пофіг, воно не вкладається у нашій голові а це логіно робить його тупим самозванцем... БРАВО!!! Ось повно тупості... а взагалі спробуйте довести протилежне. Підказка: http://www.goldformu...php?issue_id=16

Немає чітких критеріїв....
Перепрошую, але той лінк вказав на статтю про В.І.Петрика. Що саме малось на увазі під "тупим самозванцем"? То стосувалось персонажа статті? Але яким чином? Як на мене, то людина дійсно варта уваги.
  • 0

#132 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.11.2008 – 21:56

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 18:47) писав:

А чого тут нервуватись? Посміхатись треба! Якщо людина не розуміє чогось в певний момент, то вона може це зрозуміти пізніше. Я б не назвав таке тупістю. Впертість теж не тупість. Пам‘ятаю в якомусь кінофільмі фразу "Твердость — не тупость". Сам такої життєвої позиції не дотримуюсь, але вона нормальна. Крім того ви можете випадково помилитись, назвавши людину тупою, показавши свою тупість. Може та людина шлангом прикинулась, а ви серйозно.)))

Повідомлення відредагував FT232BM: 18.11.2008 – 22:12

• 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:34

Перегляд дописуFT232BM (18.11.2008 21:56) писав:

А чого тут нервуватись? Посміхатись треба! Якщо людина не розуміє чогось в певний момент, то вона може це зрозуміти пізніше. Я б не назвав таке тупістю. Впертість теж не тупість. Пам‘ятаю в якомусь кінофільмі фразу "Твердость — не тупость". Сам такої життєвої позиції не дотримуюсь, але вона нормальна. Крім того ви можете випадково помилитись, назвавши людину тупою, показавши свою тупість. Може та людина шлангом прикинулась, а ви серйозно.)))
Малиш, я зараз помилюсь, назвавши тебе тупим?))) (то чисто, виходячи із думки, мною викладеної :) )
Я серйозно ставлюсь лише до дуууже небагатьох речей (то таємниця, за яку я тебе буду змушена вбити). Це: віра, Україна, родина, розумна людина, гроші і глубокі почуття (як власні, так і чужі).
Тому поясню: я говорила В ЗАГАЛЬНОМУ. Просто часто чую (а іноді сама вживаю) в спілкуванні слово "тупий", і значеннчя вони мають саме ті, що я перечислила, або ще інші. Ось так.)

Ну а в загальному, виходячи з твоїх роздумів, хочу тебе привітати: ти розвинений, добрий і спокійний хлопець. Надіюсь, тебе надовго вистачить.)))
  • 0

#134 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 19.11.2008 – 01:04

Люблю думати...але в мене це рідко виходить :)
  • 0

#135 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 11:13

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 21:15) писав:

Перепрошую, але той лінк вказав на статтю про В.І.Петрика. Що саме малось на увазі під "тупим самозванцем"? То стосувалось персонажа статті? Але яким чином? Як на мене, то людина дійсно варта уваги.
Та людина використала те що відкрив "самозванець" Болотов.
  • 0

#136 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 13:35

Перегляд допису100000 (19.11.2008 11:13) писав:

Та людина використала те що відкрив "самозванець" Болотов.
Ну ось ще одне означення слова "тупий" )))
  • 0

#137 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 23:42

А ще прикольніше, що нервують людей саме ті недоліки, які властиві їм же...
Ну щодо узагальнення на всіх людей,то не знаю,але в мене саме так :lol: дійсно трохи дивно !
А чому так, ти часом не знаєш? може вже проаналізувала? якщо так,то пиши ! ;)
  • 0

#138 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 23:52

Перегляд дописуaAa(against all authority) (19.11.2008 23:42) писав:

Ну щодо узагальнення на всіх людей,то не знаю,але в мене саме так :lol: дійсно трохи дивно !
А чому так, ти часом не знаєш? може вже проаналізувала? якщо так,то пиши ! ;)
Чому? Не задумувалась, якщо чесно. Мабуть тому, що людина таким чином намагається виправдати свої такі ж недоліки.
  • 0

#139 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 20.11.2008 – 15:31

Сьогоднішній висновок: літня людина, яка могла б іти вже на пенсію, старається вчити людей, але у неї не виходить, а наслідком цього є браки у знаннях учнів. І так весь час. Можна б її заступати кимось іншим, що зробив би це краще в кілька разів. Але ні! Амбіція не дозволяє, треба вперто бути на посаді вчителя і далі робити кривду іншим...
  • 0

#140 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 22:34

може мені хтось поясне: чому, змерзнувши в руки чи ноги одного дня , на наступний день болить саме ГОРЛО ? ;) :lol:
ніяк не розумію !
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних