Перейти до вмісту

Трава(шмаль?)

Повідомлень в темі: 378

#61 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 01:08

jakobz (2.02.2007 23:11) писав:

Шо робити з наркоманом коли його зустрінеш на своєму шляху?
Страшно же...але й втікати не годиться.я ж хлопчина-богатирь- 140 кеге важу!(пеуно того і втекти не можу...)а коліна від того тремтять.стояти немож,заікатися починаю...а тікати не мож...(140 кеге як не як не жарти)
а накраманів же тепер розвелося багацько!навіть на форумі їх повно!От той Хоббіт навіть...аж страшно...і сумно...і плакати хочеться...АЛЕ НЕ МОЖУ!(я ж хлопець-богатир!)а так хочеться врятувати світ...від усього поганого!від наркотиків...від алькоголю...від цигарок...від всього зла...
що ж робити пересічному супєрменові?як врятувати світ і неплакати?
треба займатись бігом шоб від таких здорованів втікати, не думаю шо пяний той во наркоман тебе догонать та ше й з 140 кг..
  • 0

#62 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 01:13

Shakal (3.02.2007 01:08) писав:

не зрозумів???
де це ти лазиш??
часто тобі так доводиться з ним стовбичити??
:box:
ну може якийсь просто друг бути обкурений, а фіг знає шо йому в голову стукне, чи ти ніби не знаєш...
  • 0

#63 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 03.02.2007 – 02:11

jakobz (2.02.2007 23:11) писав:

Шо робити з наркоманом коли його зустрінеш на своєму шляху?

Відразу потрібно визначити чим вбиваються ці нарколиги і спитати хто крайній... Якщо вони спитають за чим...(якщо родупляться, якщо ні, то можна далі йти і не переживати... вони ще довго роздуплятимуться!! :) ), то відразу сказати їм в гочі за чим (наприклад за укольчиком чи травичкою) і вони зажмуться!!! І тут відразо потрібно кидати евакуаційну фразу: "НЕ хочете ділитися, то я пішов!!!" Але якщо вас запросять пробувати добра, то зосередьтесь подивіться в якусь далеку точку і голосно крикніть: "Шухер! Міліція!" - повинно діяти в 99,9%... :lol: :yes:

Ну якщо вас почали лупити після запитання, то фокус не вийшов і клоуна відп****ла невдячна публіка... і забрала грошики за квитки... :box:
  • 0

#64 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 03.02.2007 – 02:33

Ого Вовкулака! Зразу видно досвідчений чоловік!

А якщо наркоша твій сусід по під'їзду?

Повідомлення відредагував phobos: 03.02.2007 – 02:34

• 0

#65 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 02:49

Ну тоді завести собі собачку, розміром з німецьку вовчарочку... :yes: І частенько вигулювати, тоб він її бачив... Думаю це подіє на сосіда-нарколигу, навіть якщо він до того всього серійний гвалтівник домашніх улюбленців... :box: :lol:

Ну якщо без собачки, то треба виглядати більшим і сильнішим за нарколигу.... в більшості випадків вони не лізуть до сильніших... Блін... їх можна з гієнами зрівняти!!! :)
  • 0

#66 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 03.02.2007 – 13:34

Цитата

ну може якийсь просто друг бути обкурений, а фіг знає шо йому в голову стукне, чи ти ніби не знаєш...
тоді ти поганий друг якшо за ним не дивишся, я б наприклад звирнув на це увагу...
і наврядши Якобз про друга.
  • 0

#67 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 03.02.2007 – 14:02

ну ми і егоїсти краще уявили б шо має на думці наркоман коли побачить Якобза-хлопчика богатиря))

завжди тре мати в кишені пісочок)) такий сухенький-сухенький, бачиш шо хтось недобрий до тебе йде (але потрібно бути впевененим шо він недобрий)) то так шурнув йому в очі той пісьочок то чорт знає чи ше лікарі прочистять тому недоброму очі ну або махорку то робитьсЯ з дуже поганих, найдешевших цигарОК то сипнув йому в лице то пчихати буде (то не казка) але то ше тре гарно сипнути... хіхі або вже зроби собі самопала дуже легко до речі, рецепт не дам хіба шо в приват ато ше посадять мене невинного :lol: :box: :)

Повідомлення відредагував popUAs: 03.02.2007 – 14:03

• 0

#68 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 03.02.2007 – 20:14

Панове!А що ви маєте на увазі говорячи наркоман???Якщо людина курить шмаль то то не нарик.....Нарик то вже зовсім занедбала людина яка тільки і думає як дістати гроші на наркоту......З такими краще не зв\язуватися взагалі ........На Борщазі такого г-на вистачає. :box:

Вовкулака (3.02.2007 02:46) писав:

... в більшості випадків вони не лізуть до сильніших...
Та ну....вони готові навіть вбити заради дози.....Ломка то діло серйозне... :)
Якобз!!!!
Якщо їх багато то краще якось тікай........В таких випадках про честь взагалі треба забути.....Честь ти зможеш повернути а от здоров\я ні.А якщо один то можна й лізти у драку....Але бий першим...і наповал.... і потім вже зніг його :lol:
Або взагалі купи собі пневмат,зареєструй його в мусарні і не переймайся :yes:
  • 0

#69 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 03.02.2007 – 21:29

Наркомани - хорі люди. Їх лікувати треба. В Афганістані хороший метод є - заганяють нарка в гори - і заставляють камінь довбати. Кормлять тільки хлібом і водою. Після такого 2-х тижнів режиму (якщо, звичайно не загнеться) нарк здоровий! Жаль в нас так не вийде замутити, різні там захисники прав не дадуть.

А захист найкращий проти нарків - ходіть по людних освітлених вулицях :box: . Або ножик носити мисливський - достатньо зробити дикий вигляд і витягти його - проблема сама собою відпаде, навіть застосовувати не треба :) . Метод з пісочком теж непоганий (якщо нарк один). Трішки пофантазувавши можна ще понапридумувати захисних приколів. Основне не боятись, або, принаймні, не подавати вигляду.
  • 0

#70 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.02.2007 – 23:09

ФАК ІТ ОЛЛ!!! (3.02.2007 20:11) писав:

Панове!А що ви маєте на увазі говорячи наркоман???Якщо людина курить шмаль то то не нарик.....Нарик то вже зовсім занедбала людина яка тільки і думає як дістати гроші на наркоту......З такими краще не зв\язуватися взагалі ........На Борщазі такого г-на вистачає. :box:

Добре,тепер давайте складем визначення до слова "наркоман"! :)
Люди,тема в гуморі,а бачу шо набирає серйозності!
І тойво,я світ хочу врятувати,а не від нариків бігати! :lol:
  • 0

#71 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2007 – 00:11

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (3.02.2007 20:11) писав:

Не треба виправдовуватись :lol: :)
  • 0

#72 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.02.2007 – 14:14

Люююдии..а мені що робити..я ж залежна... :box: від згущонки і кетчупу чилі...то мені що, Джакобза тепер бити треба???
  • 0

#73 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 20:00

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (3.02.2007 20:11) писав:

Та ну....вони готові навіть вбити заради дози.....Ломка то діло серйозне... :box:

В більшості випадків... :) Принаймі, якщо людина сильніша, то її легше буде відправити наркошика в стан глибокого заземлення... :lol:
(або і кількох, що залежить від належності звання майстра спорту по певним видам, наприклад майстер спорту з камасутри... :yes: )
  • 0

#74 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 04.02.2007 – 20:19

а куріння теж наркотик? :box:
  • 0

#75 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 20:29

No Worries
нє, куріння -- це куріння. воно не має нічого спільного з наркотиком. смєрть наркаманам! чілавєкау бєз жарб убівоть! ельфоу на соловкі! орков в різірвацийо!
  • 0

#76 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 04.02.2007 – 20:31

Перегляд дописуNo Worries (4.02.2007 20:16) писав:

а куріння теж наркотик? :)
Частково.....все ж таки це залежність :box:
  • 0

#77 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 04.02.2007 – 20:33

А я кавоман.Стережіться поночам! :box:
  • 0

#78 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 05.02.2007 – 07:16

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (4.02.2007 20:26) писав:

No Worries
нє, куріння -- це куріння. воно не має нічого спільного з наркотиком. смєрть наркаманам! чілавєкау бєз жарб убівоть! ельфоу на соловкі! орков в різірвацийо!
фууух...ти мене заспокоїв :cool2: ...а єльфив не чіпати...вони піді мною ходють...гииии :brovy: :brovy: :D :brovy:

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (4.02.2007 20:28) писав:

Частково.....все ж таки це залежність :gryzin:
:happy1: ;) ...наю....а кинути немоожууу... :aaa:
  • 0

#79 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 20.02.2007 – 16:38

а навіщо ж так жостко з ними??????вони ж лише тіпа загублені у просторі.....)))))
  • 0

#80 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2007 – 17:08

требф їх всіх до купи зібрати і в лікарню на далекому острові де нічо такого шо можна було б покурити нема, а понюхати тим більше
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Google