Перейти до вмісту

Трава(шмаль?)

Повідомлень в темі: 378

#41 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2007 – 16:52

Цитата

настрій покращує спілкування із знайомими,близькими

Я ж кажу - краще за всьо секс. :wacko:

Ладно, шоби не ганяли мене тут напишу по темі.
Трава не тільки шкідлива, але й дорого обходиться, коли менти тебе з нею спіймають.
Кажу це не з власного досвіду, а з досвіду моїх друзів. Якось спіймали одних таких красенів, що забивали косяк на капоті мєнтовської машини під час якогось фесту.
Умниє і красівиє, нічо більше додати не можу. Щоправдв машинка була непримітна така, по її вигляду важко було сказати, шо мєнтовська. Така собі, цивільненька.
Ну їм нічо не зробили за один нещасний косячок. Так тільки - двісті грн забрали і далі пішли бабло зрубать із студентів. А то могли бути і проблеми.

На днях от френда нашого обшукали менти на вулиці (просто так - не сподобався він їм) і знайшли в нього трубку растаманську. І до відділку забрали. Трави ж у нього з собою не було,шо головне.
Але вони там його промурижили години чотири. Грошей, бач, хотіли. Потім відпустили, але трубочку забрали собі, наркомани кляті. Шо саме цікаве - чувак саме йшов до посольства візу оформляти. Якби він за два дні до того не скурив ту траву і її знайшли б..... Ой, ото проблеми були б....

Так шо - не куріть, діти, всіляку гидоту. Чи хоча б не носіть її по вулицях, де ходють менти. :cool1:
  • 0

#42 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.01.2007 – 17:07

Neorlandina
ви навєрнайо можете ще багато цікавих історій з жизні розповісти...
спорити не буду -- трава -- шо ні на єсть зло на етай планєтє. в одному ряду з АК-47, кокаїном, торгівльою людськими органами, просто людьми і т.д. правда кожен вибирає сам собі колєю.
  • 0

#43 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 17:19

Xobb_Xopxe aka hobit

А то! Я прожжона, шо піпєц.

Ще з приводу травички - мене вже задовбали!
Чому ввечері на Майдані мені частіше намагаються коноплі продати, аніж чоловіки знайомитись лізуть?! Вроді би інтелігентного вигляду дівчина... :cool1:
  • 0

#44 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 10.01.2007 – 17:48

Перегляд дописуNeorlandina (10.01.2007 17:16) писав:

Xobb_Xopxe aka hobit

А то! Я прожжона, шо піпєц.

Ще з приводу травички - мене вже задовбали!
Чому ввечері на Майдані мені частіше намагаються коноплі продати, аніж чоловіки знайомитись лізуть?! Вроді би інтелігентного вигляду дівчина... :cool1:
круто) а мене частіше в метро палецею до стінки і лапають хлопці)
  • 0

#45 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 10.01.2007 – 22:36

До трави відношусь ну ДУЖЕ негативно!!! Просто не розумію навіщо, адже є набагато більше радощів в житті, ніж ця гидота!!!
  • 0

#46 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.01.2007 – 19:36

Всі ви дуже модні і не гативно відноситеся до куріння травви!поясніть,тоді,чого її легалізували в деяких країнах ВАМИШАНОВАНОЇЄВРОПИ,
  • 0

#47 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 11.01.2007 – 21:55

Перегляд дописуjakobz (11.01.2007 19:33) писав:

Всі ви дуже модні і не гативно відноситеся до куріння травви!поясніть,тоді,чого її легалізували в деяких країнах ВАМИШАНОВАНОЇЄВРОПИ,
Із принципу - Заборонений плід солодкий. Але я вважаю, що дарма вони це зробили.
  • 0

#48 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 23:41

смотря шо курити, якшо "дичку" курити то понятно шо вас не погребе)))
треба спіціальну забугрову, або спеціальний сорт мати і виростити, там чайком поливати її тд і тп.
сам не курив, але літом хотів сильно попробувати з друзями планокурами, але мені сказали, шо то аццтой, і я так не курнув, якось іншим разом, якшо шмаль буде людська
  • 0

#49 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 00:09

Перегляд дописуjakobz (12.01.2007 00:05) писав:

І багато твоїх знайомих курять ЗАБУГРОВУ?
небагато, ті що за кодоном були і знали де "там" пробити
  • 0

#50 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.01.2007 – 00:22

Та травка це нормальніше ніж водка... і сигарети... :) краще попертися з годинку ніж пиячити цілий вечір а потім просипатись з сушняком і головною біллю :D
Сам травку не курив... але біля мене її часто курили :prapor: Мій висновок Трава краща за водку
  • 0

#51 bolchoi85

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 00:59

я пробував :)
  • 0

#52 IceCold

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 13:08

Рєбьята, кожному - своє! Не треба робити пропаганди маріхуани, це прерогатива капіталістичних відносин: якщо це не заборонено - то можна на цьому заробити грошей, і знову ж таки - реклама. Коротше легалізація, на мою думку, не означає вільний продаж кому попало, тільки свідомим людям, що роблять осмислений вибір! Сам: 22 роки, курю з 16-ти, сочатку не перло, потім подобалось, хоча по собі знаю - якщо намутити шмалі стає самоціллю, то тупішаєш і вибиваєшся із звичного темпу життя. Потім не курив десь із пів року, через проблєми з дівчиною та депресняки, немає приколу в такому стані - грузить дуже. А зараз час від часу покурюю, доречі, батя мого друга - 58 років, ьакож курить шмаль іноді, і нічого, все ОК. Так що не наганяйте хвилю на растиків, якщо вони Вас дратують на вулицях накурені, то чому б не зробити для Них такі собі ДУРЬбелики (ну типу генделиків), нехай там курять або в дома.
А ще, зі слів Олега Скрипки багато творчих людей шмалять дурь, але не всі. Бо комусь, з його слів треба розігнатися для натхнення (ці бухають - Шнуров, Сукачов, Скрипка та ін.), а комусь навпаки, ось ці курять (звичайно ж Боб Марлєй)!
НУ всьо, дякую автору форума, що дав можливість висловитись, і попрошу, Я сам із Києва, створив тему про підвищення тарифів за житлово-комунальні послуги - ніхто не пише, НІЧОГО. Невже не цікаво, соромно повинно бути. Ось принесуть Вам 15 платіжки, побачимо, що батьки Ваші скажуть, та й Ви.
  • 0

#53 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 14:20

УкрАїнська вікіпедія вєщає:

Цитата

Маріхуа́на (англ. Marijuana) - Наркотик-конопля — це суміш подрібнених частин рослини коноплі (лат. Cannabis). Найчастіше подрібнюють та перемелюють цвіт та листки, на яких накопичується смола. Для виготовлення маріхуани зазвичай використовують рослину жіночої статі. Основною наркотичною речовиною, що міститься у маріхуані є тетрагідроканабінол (англ. абр. THC).

Маріхуана була відома людям тисячі років тому; в 20-му столітті відбулося стрімке зростання вживання маріхуани пов'язане з релігійними або “оздоровчими“ переконаннями. На початку 20-го століття у багатьох країнах марихуана стала нелегальною. Хоча у деяких із нею почали боротися дуже жорсткими методами, та всеж у більшості вживання, зберігання та розповсюдження маріхуани не вважається тяжким злочином. А у деяких країнах (напр. Нідерланди, деякі штати США) маріхуана є частково легалізованою.

Зовнішній вигляд: рослина марихуани в основному має непарна кількість листів на стеблі. Готова до вживання марихуана має такий вигляд - висушеного, здрібненого, коричнево-зеленого кольору Інші форми: Гашиш - смолиста речовина темно-коричневого кольору, що одержують із верхівки рослини коноплі. Воно містить набагато більше тетра-гидроканнабинола (ТГК), чим звичайна марихуана. Йому надаються різні форми у вигляді брикетиков або капсул. Гашишное масло - це рідкий темно-коричневий екстракт, отриманий з марихуани, може містити більш ніж 20 % ТГК. Маслом часто додають у звичайні сигарети, які потім курять. Уживання: звичайно курять у вигляді сигарет-самокруток ("косяків"), часто застосовуючи для цього всім відомі сигарети "Беломор Канал", а також набивають у трубки, за допомогою "бульбуляторов", кальянів і подібних вишуканих пристосувань :) Дозування: залежить від способу вживання, "професіоналізму" у цій справі ну й самого сорту коноплі. Класна з дає в середньому, необхідний ефект від 3-5 "напасов". Уживаючи через бульбуляторы необхідна доза трохи менше.

Ефект: Паління марихуани приводить до ейфорії, вибірковості сприйняття з фіксацією на власних відчуттях, посиленим уявою. Навколишнє з як би з боку, але дуже яскраво. Всі речі можуть здаватися смішними, іноді виникає прагнення до бурхливої діяльності, розмові, іноді бажання полежати, не обертаючи уваги на зовнішні впливи. Ефекти паління марихуани звичайно легше, ніж багатьох інших аналогічних психоактивных речовин. У принципі, люди здатні виконувати адекватні дії, коли перебувають під впливом наркотику, хоча часом мочать не по-детски :D

Інтенсивність дії: Початок 0-10 хвилин Підйом 5-10 хвилин Максимальний ефект 15-30 хвилин Зниження 45-60 хвилин

Позитивний вплив: - Підйом настрою. - Розслаблення, скорочення напруги. - Творче, філософське або більше глибоке мислення, думки протікають більш легко. - Розширене сприйняття слів, дій, музики, більша кількість розуміння. - Розширене сприйняття почуттів (смак, захід, зір). - Зміна сприйняття утоми м'язів. Приємне відчуття тіла. Збільшення відчуття реакції м'язів на нервові імпульси. - Полегшення болю (головні болі, судороги). - Збуджена фантазія Нейтральний вплив: - Загальна зміна у свідомості (як з багатьма іншими засобами). - Збільшений апетит. - Повільність (повільна реакція, швидкість розмова). - Утома. - Криваво-червоний колір очей (частіше зустрічається з деякими видами гашишу, а також недосвідчених користувачів, які не догадуються для чого потрібні крапельки :prapor:. - Сухість у роті. - Перериває лінійну пам'ять. Важко удержати послідовність думки. - Сміх, що неможливо зупинити (особливо в групі курців) Негативний вплив: - Кашель, роздратування верхніх дихальних шляхів - Труднощі з короткостроковою пам'яттю протягом дії й протягом періодів частого використання. - Швидке биття серця, хвилювання, напруженість. - Безрізниця стосовно небезпеки. - Паніка (при дуже високих дозах) або в чутливих курців. - Головні болі, запаморочення, дезорієнтація в часі й просторі, іноді нудота.. - Параноидальные й думки, що турбують. Залежність і протипоказання: досить тривале споживання марихуани часом може виробити в курців психологічну залежність. Крім того, марихуана є "стартовим" наркотиком - трапляється так, що непостійний курець марихуани часто стає хронічним споживачем цього зілля, або схиляється до переорієнтації до вживання "важких" наркотиків таких, як кокаїн, ЛСД, інших галлюциногенов. При тривалому використанні курцеві потрібне більша кількість марихуани, щоб одержувати потрібний прихід. Постійні курці марихуани при припиненні прийому наркотику часто зіштовхуються з безсонням, занепокоєнням, дратівливістю, депресією або постійним бажанням знову покурити.

Вплив на потенцію: марихуана не впливає на потенцію й не є афродизиаком. Трава й гашиш виразно підвищують чутливості, що може позитивно відбитися на сексуальному житті, і одночасно розслаблює, що відповідно може позначитися негативно.

воот.. мєстами з-під столу важко було читати... очі сльозилися.
  • 0

#54 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 13.01.2007 – 02:37

Neorlandina (10.01.2007 16:49) писав:

Трава не тільки шкідлива, але й дорого обходиться, коли менти тебе з нею спіймають.
В них нюх на це діло. Нещодавно знайомі їхали на машині в універ, так по дорозі їх до бруківки прижав беркут, забрали пакет коноплі (не знаю скільки там точно було), 180 гр. і два мобільні. :)
  • 0

#55 youllow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:...зВерХУ (:

Відправлено 13.01.2007 – 02:45

black_voron (13.01.2007 02:34) писав:

В них нюх на це діло. Нещодавно знайомі їхали на машині в універ, так по дорозі їх до бруківки прижав беркут, забрали пакет коноплі (не знаю скільки там точно було), 180 гр. і два мобільні. :prapor:

звідси висновок: не куріть - да невловимі будете :D

ніколи "травку" не курила, хоч можливостей було купа. але тому тільки рада, не пробувала і не хочу :)
  • 0

#56 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 23:14

Шо робити з наркоманом коли його зустрінеш на своєму шляху?
Страшно же...але й втікати не годиться.я ж хлопчина-богатирь- 140 кеге важу!(пеуно того і втекти не можу...)а коліна від того тремтять.стояти немож,заікатися починаю...а тікати не мож...(140 кеге як не як не жарти)
а накраманів же тепер розвелося багацько!навіть на форумі їх повно!От той Хоббіт навіть...аж страшно...і сумно...і плакати хочеться...АЛЕ НЕ МОЖУ!(я ж хлопець-богатир!)а так хочеться врятувати світ...від усього поганого!від наркотиків...від алькоголю...від цигарок...від всього зла...
що ж робити пересічному супєрменові?як врятувати світ і неплакати?
  • 0

#57 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 23:15

давайте закуримо і подумаємо на цю тему.
  • 0

#58 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 23:24

jakobz (2.02.2007 23:11) писав:

Шо робити з наркоманом коли його зустрінеш на своєму шляху?
Страшно же...але й втікати не годиться.я ж хлопчина-богатирь- 140 кеге важу!(пеуно того і втекти не можу...)а коліна від того тремтять.стояти немож,заікатися починаю...а тікати не мож...(140 кеге як не як не жарти)
а накраманів же тепер розвелося багацько!навіть на форумі їх повно!От той Хоббіт навіть...аж страшно...і сумно...і плакати хочеться...АЛЕ НЕ МОЖУ!(я ж хлопець-богатир!)а так хочеться врятувати світ...від усього поганого!від наркотиків...від алькоголю...від цигарок...від всього зла...
що ж робити пересічному супєрменові?як врятувати світ і неплакати?
Ха-ха, 140 кг сала :) Нічого не робити, молитись, щоб тебе не побили, віддати все що є або терпіти коли будуть бити і все рівно все віддати :D

Можна ще пушку купити :D І сісти :D

Мона балончик газовий, але поки ти зі своєю тьо вагою! його дістанеш, то навіть нар з 9 поверху тобі щось вже таки зламає :lol:

Цитата

давайте закуримо і подумаємо на цю тему.
Нема чого курити :cry: Та і не курю я :box: ТОму краще випити :yes:
  • 0

#59 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 23:31

Olezhek (2.02.2007 23:21) писав:

Ха-ха, 140 кг сала :box:
Не сала а чистих МУСКУЛІВ!хоч фоку дам?але тоді я буду змушений тебе ліквідувати...всьо чувак триндєц!
  • 0

#60 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 01:03

Цитата

а так хочеться врятувати світ...від усього поганого!від наркотиків...від алькоголю...від цигарок..
Шоби врятувати світ від всього цього зла, потрібно його винищувати наскільки вистачить сил. Он ми вчора зробили світ трохи чистішим і добрішим - знищили вшістьох пляху горілки.... :box:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних