Перейти до вмісту

Трава(шмаль?)

Повідомлень в темі: 378

#321 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.10.2008 – 22:23

Цитата

ту ніззя курити.. мозги висушує. люди стаю тупі як валянок
Ну не знаю, у мене одногрупник кури в маріхуану і нічо. Мабуть на червоний диплом піде.
  • 0

#322 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 12.10.2008 – 22:31

гг, ще одна проблема виникла у малолітніх форумчан.Каму нада той паймьот :prapor3:
  • 0

#323 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 22:58

Перегляд дописуFT232BM (12.10.2008 22:23) писав:

Ну не знаю, у мене одногрупник кури в маріхуану і нічо. Мабуть на червоний диплом піде.
То ви ще молоді , та й , якщо потянув , затянувся димком - не означає, що зразу збожеволієш. В цьому й небезпека, ніби нічого не трапляється з нервовою системою, люди розслабляються. Поступово тупіють і стають психічно неврівноваженими. В більшості країн конопля вважається наркотиком, і це на основі досліджень спеціалістів, а не на наших пустих балачках. Спробувати можна , але якщо впевнений в своїй силі волі. Ржати істерично означає одне- ти падаєш в стан істерики, це ненормально.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 12.10.2008 – 22:58

• 0

#324 Unker

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 07:55

Як відомо (тим хто не є жертвою (анти)реклами) трава менш шкідлива за алкоголь і тютюн і навіть має позитивний вплив, наприклад запобігає розвитку ракових пухлин
у багатьох людей страх перед наркотиками складається з:
1. Страху перед суспільним стереотипом наркомана
2. Страху перед слабкістю своєї сили волі який вони переносять на наркотики
Люди, наркотики (трава) самі по собі не значно відрізняються по небезпеці (для здоров я) від алкоголю чи тютюну, але не треба переносити свій страх пов язаний із вашою слабкою волею на наркотики
до речі, ті хто пробували, знають: тупіють не від самої трави, а від того шо вона дає таку можливість, того шо якшо постійно сидіти (коли накурений то це можливо) і нічо не робити то і твереза людина потупіє

Потрібно виражатись:
замість
"Не буду пробувати наркотики, бо вони зло"
ось так:
"Не буду пробувати наркотити, бо в мене слабка сила волі і я боюсь шо не зможу стриматись"

Не потрібно звинувачувати людину в тому шо вона шось вживає
а потрібно звинувачувати якшо вона немає міри або не може стриматись
У кожного своя життєва ситуація і кожен робить свій вибір, але потрібно завжди знати міру для того щоб нормально жити (міру у всьому)

Повідомлення відредагував Unker: 24.10.2008 – 08:05

• 0

#325 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 10:20

Не курила, і вважаю що життя надто коротке для того, щоб отруювати його всілякою гидотою. На мою думку курять ті особи, які не можуть самостійно підіймати собі настрій! :rolleyes:
  • 0

#326 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 27.11.2008 – 10:23

тоже не курю, но шось сьодні так вийшло, я чуть не молився шоб мене попустило, ше досі підкриває))
  • 0

#327 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.11.2008 – 11:02

не курив і не збираюся - бо життя прикольне!! і в ньому є багато інших речей які приносять задоволення!! :rolleyes:

Повідомлення відредагував RyVOL: 27.11.2008 – 11:02

• 0

#328 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.12.2008 – 02:18

егегей !!! трава )))))))))))
  • 0

#329 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 30.12.2008 – 02:54

чюх, чюх, чюх)))

Цитата

Легко ли быть молодым!
И даже если захочу,
уже не стану другим.
Пускаем дым.
Легко ли быть молодым!
©Центр
  • 0

#330 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.12.2008 – 02:55

Перегляд дописуКвіточка@ (27.11.2008 10:20) писав:

Не курила, і вважаю що життя надто коротке для того, щоб отруювати його всілякою гидотою. На мою думку курять ті особи, які не можуть самостійно підіймати собі настрій! :angel:
У траві нема отрути, на відміну від алкоголю і тютюну.
От я впевнений, що ти колись пробувала чи спробуєш пити, хоча там дійсно отрута.
Це просто суспільний стереотип, :angry1: релакс... бейбі... :) :D
  • 0

#331 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.12.2008 – 03:32

Перегляд дописуTake-Mau (30.12.2008 02:55) писав:

У траві нема отрути, на відміну від алкоголю і тютюну.
От я впевнений, що ти колись пробувала чи спробуєш пити, хоча там дійсно отрута.
Це просто суспільний стереотип, :angry1: релакс... бейбі... :) :D

А курити папіроси- круто, а пити водяру- по дорослому, а нюхати кокс- престижно
Отакі стереотипи смішні
  • 0

#332 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 01.01.2009 – 20:27

Якщо коротко, то:
1. Пам,ять. Коли людина знаходиться під впливом маріхуани, коротка пам,ять погіршується. Досліди на тваринах дають змогу припустити, що тривале вживання також негативно впливає і на довгу пам,ять, хоча більшість дослідників схиляється до думки, що маріхуана ніякою мірою не нейротоксична.
2. Репродуктивна система. Сперма людини містить рецептори, які стимулюються речовинами, наявними в маріхуані. Зв,язування з яйцеклітиною у чоловіків під впливом маріхуани значно підвищується, особливо якщо жінка теж "під ганжем". Маріхуана в середніх дозах підсилює оргазм як у чоловіків, так і у жінок, у той самий час затримуючи еякуляцію.
Але досліди на тваринах показують, що великі дози знижують рівень тестостерону, погіршують вироблення, рухливість та життєспроможність сперми, порушують цикл овуляції
3. Легені. Єдиними ускладненнями є невелике звуження дихальних шляхів та емфізема (розширення відростків бронх, що супроводжується деструктивними зміненнями альвеолярних стінок). Ризику раку нуль (хоча хімічний склад сприятливий, він містить речовину тетрагідроканнабінол, яка сприяє ранньому відмиранню старіючих клітин, які внаслідок цього не встигають пройти трансформацію).
4. Плод та новонароджений. Крім того, що куріння маріхуани матір,ю негативно впливає на мозок плода (дефиціт пізнавальних можливостей, розлад уваги, гіперактивні або недорозвинені соціальні взаємодії). Крім того, шкідливі речовини переходять ще й в молоко, що може продовжувати впливати на дитину під час кормлення. Хоча більш ранні експерименти негативного впливу на плод і дитину не показали (навпаки, піддослідні діти мали вищі показники по багатьох характеристиках).
5. Залежність. Припинення регулярного вживання маріхуани у великих дозах призводить до незначнх вегетативних порушень (невелике підвищення артеріального тиску, прискорення серцебиття, неприємні відчуття в області серця, головні болі), які зникають після прийому чергової дози. Крім того, маріхуана взаємодіє з організмом, як наркотик (мається на увазі ідентичне засвоєння та взаємодія з клітинами).
6. Психози. Маріхуана сприяє розвитку психозів у осіб з генетичною схильністю або до загострення симптомів у вже хворих людей.
7. Інші психичні ефекти. Короткі напади панічного страху, стан тривожності, апатія, флешбек (поява симптомів стану оп,яніння у тверезому стані), складнощі у зусередженні та концентрації уваги, підвищенна чуттєвість.

На завершення треба нагадати, що маріхуана у помірних дозах вже довго та успішно застосовується у медицині.
Імхо: краще цим і обмежуватися )

a moje plid,a ne plod?
  • 0

#333 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2009 – 00:57

Перегляд дописуTRYNDY_RYNDY (1.01.2009 20:27) писав:

1. Пам,ять. Коли людина знаходиться під впливом маріхуани, коротка пам,ять погіршується. Досліди на тваринах дають змогу припустити, що тривале вживання також негативно впливає і на довгу пам,ять, хоча більшість дослідників схиляється до думки, що маріхуана ніякою мірою не нейротоксична.

коротка = короткочасна тобто?

Є дослідження, з результатів яких випливає, що довготривала пам'ять якраз покращується.
Так само є дослідження, що вказують не на нейротоксичний, а на протилежний - нейропротекторний - ефект.
  • 0

#334 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 02.01.2009 – 02:32

Виступаю проти шмалі так само як і проти випивки з тих самих причин.Хоча чи має моральне право виступати проти неї суспільство більшість якого другий день ходе збодуна?інакше кажучі не бачу різниці і важаю нинішню позицію(тобто різне ставлення до трави і випивки) лицемірною
  • 0

#335 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 02.01.2009 – 03:20

фак офф, петлюра, з новим роком бика :D
трави і молодих тьолок!
  • 0

#336 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 21:12

колись пробувала якусь там травичку..відчуття якогось надзвичайного в мене не було....і взагалі це фігня....на мою думку,люди п*ють,курять і бухають лиш для того,щоб втекти від реальності,тупо забутись,але ж потім знову повертаються...)неправильно це...
  • 0

#337 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 10.02.2009 – 10:07

я думаю, що трава це перший крок до наркоманії. Не у всіх, а лише у тих кому хочеться чогось більше кайфовішого, а далі залежність. А далі лікування, розчарування, що не допомогло. Хоча є клініки які мають хорошу репутацію, тіпа цієї http://polinar.com.ua/ua/. Але що б до цього не дійшло, раджу бути залежними від бажання вести здоровий спосіб життя, ніж думати де взяти гроші на наступну дозу
  • 0

#338 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.02.2009 – 10:25

пробували в інституті, декілька раз....нічого цікавого...не вартує нв грошей ні здоров"я тим більше...!!!!
  • 0

#339 Дядько Панас

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 11:37

Перегляд дописуCarrion (10.02.2009 10:25) писав:

пробували в інституті, декілька раз....нічого цікавого...не вартує нв грошей ні здоров"я тим більше...!!!!
:pardon: Нічого цікавого, але після першого разу вирішив ще спробувати :happy1:
  • 0

#340 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.02.2009 – 12:21

Перегляд дописуДядько Панас (10.02.2009 11:37) писав:

:pardon: Нічого цікавого, але після першого разу вирішив ще спробувати :happy1:

я й не заперечую..просто казали 1раз не вставляє)))), то ж треба було спробувати ще))))))....ааа згадала, ше коли малі були, то з двоюрідною сестрою в селі на городі рвали і сушили під шифером)))......але дідо майже все викинув...

то зло, я вам кажу то зло..навіть не пробуйте!!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних