Перейти до вмісту

Трава(шмаль?)

Повідомлень в темі: 378

#281 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 16.06.2008 – 16:12

DarkSun (15.06.2008 18:34) писав:

макарена, обгрунтуй чим?
Значить так, у мене батьки--лікарі, і перше, що вони мені сказали, травка--наркотик ( бо, повірте мені, вони на своєму віку багацько таких траволюбів бачили, і картина то, кажуть, не надто приємна), і вживання її має свої наслідки (треба пояснювать, які наслідки мають наркотики?). Потім, куриш травку--запросто можеш підсісти і на щось серйозніше. Так що хай кожний пробує, що хоче і скільки хоче, це їхнє право, а виховувати я нікого не збираюся, але для себе усі подібні речі вважаю категорично неприйнятними.

Повідомлення відредагував макарена: 16.06.2008 – 16:16

• 0

#282 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.06.2008 – 16:23

Те шо можна підсісти то може й правда. Та то завсім треба мізків не мати.
Шоб зовсім від хешу здуріти то тра кожний день його курити.

І які ж наслідки воно має?
Коноплею навіть лікують рак.
Вона викликає надбагато меншу залежність ніж цигарки чи алкоголь. Має розслабляючу дію.
  • 0

#283 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 16:49

DarkSun (16.06.2008 17:23) писав:

Те шо можна підсісти то може й правда. Та то завсім треба мізків не мати.
Шоб зовсім від хешу здуріти то тра кожний день його курити.

І які ж наслідки воно має?
Коноплею навіть лікують рак.
Вона викликає надбагато меншу залежність ніж цигарки чи алкоголь. Має розслабляючу дію.
Зміїним ядом людей теж лікують, але я не чула, щоб його просто так вживали. І попрошу джерело, звідки ви дізналися, що коноплею лікують рак. Тепер про наслідки. Трава (будь-яка, і конопля також) залежність викликає, що б не говорили. Перш за все, вплив іде на психіку (а якщо на психіку, то це вже прямий шлях до важких наркотиків), по-друге, травка впливає на іммунну систему, а це немало важить ( хай навіть людина відчуває піднесення, покращення самопочуття, не хвилюйтесь, травка своє діло робить, особливо якщо брати молодий, не до кінця сформований організм, ослаблений екологією). Трава впливає і на ендокринну систему і т.д. коротше кажучи, організм зазнає шкоди і на фізіологічному, і на психічному рівні. Я змалювала дуже вузьку і загальну картину, бо я не лікар, і щоб чітко змалювати усі нюанси, у мене не має відповідної освіти. Але якщо знайду якусь цікаву інформацію, а ваш інтерес не зникне (бо я не збираюся вам і взагалі будь-кому нав'язувати свої погляди), то я з вами, DаrkSun, поділюся.

Повідомлення відредагував макарена: 16.06.2008 – 17:19

• 0

#284 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 18:34

Смалити шмаль - не патріотично!
Не наше це, не слов'янське зілля.
Зовсім інша справа - грибочки... :happy1:
Прикріплений файл  Resize_of_gal_clip_image002_0003.jpg   11.76К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Sotnik: 16.06.2008 – 18:47

• 0

#285 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 18:36

Sotnik (16.06.2008 19:34) писав:

Смалити шмаль - не патріотично!
Не наше це, неслов'янське зілля.
Зовсім інша справа - грибочки... :happy1:
Resize_o...002_0003.jpg

Поділіться грибними місцями якшо на те пішло :cool2:
  • 0

#286 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 18:51

У нас їх повно по лісах росте. І, що дивно, ніхто не збирає... Мабудь всі на шмаль пересіли. :happy1:
Кажуть, що гриби - це отрута... Скільки ж тисяч років було потрібно, щоб до цього допетрати?
Скільки, цікаво, часу потрібно буде щоб пересвідчитись в тому самому щодо трави?
  • 0

#287 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.06.2008 – 19:02

Ось

Цитата

Не следует также игнорировать лечебные свойства конопли(кстати, до недавнего времени конопля входила в официальную фармакопею бывшего СССР). Я уже писал, что конопля лечит и предупреждает рак мозга, она имеет многотысячелетнию историю терапевтического использования. Лекарственный препарат "Маринол" - это ни что иное, как синтетический ТГК! Он значительно облегчает состояние больных СПИДом и раком. Но сами больные говорят, что марихуана гораздо действеннее и дешевле и настоятельно требуют ее легализации хотя бы для себя.

Конопля полезна(разумеется в терапевтических количествах) при таких состояниях, как рак(здесь она действует как антидепрессант и транквилизатор, продолжает жизнь больных. А о том, что она лечит и предупреждает рак мозга - я уже писал и писал), СПИД(повышает аппетит, уменьшает рвоту и облегчает общее состояние, действуя опять-таки как антидепрессант и транквилизатор), бессоница(снотворное действие без хим. препаратов), депрессия, половая и физическая слабость вообще и многие другие заболевания.

• 0

#288 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 17.06.2008 – 09:50

DarkSun (16.06.2008 20:02) писав:

По-перше, дякую вам за посилання. По-друге, я знаю, що коноплю застосовують в медицині (в гомеопатіїї, наприклад, вона також знайшла застосування), і знову ж таки у мене з'являчється паралель із зміїним ядом (не чула, щоб люди за сніданком приймали кілька ложок, бо із яду роблять ефективні лікарські препарати). Так, з коноплі роблять ліки, але роблять їх для хворих людей, а вживати її здоровим людям, я думаю, немає ніякої потреби ( бо те, що нам прописав лікар при хворобі, може виявитись шкідливим для здорової людини). В тому, що конопля діє на хворих раком чи СНІДом як антидеприсант і транквілізатор, немає нічого дивного, бо це її властивості як наркотика--викликати ослаблення больової чутливості і ейфорію. Але знову ж таки повторю, що хворі відчувають біль, тому їм це знеболювальне потрібне. Індійська конопля (Сannabis indika) за типом своєї фармакологічної дії стоїть ближче всього до морфію як за знеболюючим і снодійним ефектом, так і за впливом на дихання і гемодинаміку). Що таке морфій ( хоча, я думаю, усі знають, що воно таке) і які наслідки від його вживання, добре описав Булгаков у своєму творі "Морфій (Записки юного лікаря)", і те, що його широко застосовують в медицині, абсолютно не значить, що требе його вживати його просто так, щоб розслабитись, хоч саме від морфію і відчувають надзичайне піднесення, ейфорію і т. д. Але, даруйте, я трохи відволіклась, ми говоримо про траву. Я вам пояснила вище, чому вважаю, що здоровим людям її вживати не варто. А тепер про профілактику раку мозку. В статті, яку ви мені запропонували, було сказано, що конопля нібито запобігає виникненню цього захворюванн. Дозволю собі не повірити, бо в тексті не було наведено жодної статистики, яка б показувала, що були проведені дослідження з цього приводу, де були б викладені результати спостережень за людьми, які курять травку і які не курять, і порівняння, в якій групі людей це захворювання виникало частіше.

Повідомлення відредагував макарена: 17.06.2008 – 10:14

• 0

#289 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2008 – 20:01

З приводу мухоморовів - так, сирі мухомори досить токсичні. Сушені/термічно оброблені - ні, але і ефекти в них далеко не для задоволення...
Ну а з приводу "трава - наркотик"... Те, що так написано десь - це проблема того, хто писав. Алкоголь (а це і горілка, і вино, і навіть таке "молодьожноє" пиво) - наркотик, але про це мовчок, правда ж? Дууууже вже вигідний наркотик, чи не так?
Наркотики - це далеко не те, що написано в юридичних документах ( і не дай Бог посилатися на всякі антинаркотичні фонди - маячня суцільним потоком, помилки навіть в елементарних речах - чи для пропаганди правда не потрібна?). Наркотики - це кілька цілком певних груп речовин з певною дією. Кому цікаво, погугліть англійською слова drug та narcotic - в нас через особливості мови немає такої різниці, а у них є - побачите чимало цікавого (достатьно англ. вікіпедії).
Щодо думки медиків: медики ("прості"лікарі особливо) дуже рідко проводять дослідження тої ж коноплі - держава грошей не дає, типу все і так ясно. Вони посилаються на те, що колись було - зокрема, замовлені державою дослідження з відомим результатом (почитайте про Harry J. Anslinger, який і джаз хотів заборонити, але вийшло тільки з марихуаною).
До речі, чимало лікарів у Штатах (про Європу не знаю) виступають за повернення марихуани в медичну практику - почитайте Marijuana the Forbidden Medicine або російський переклад Марихуана - запретное лекарство (заборонена в РФ).
Залежність при вживанні коноплі - є. Дійсно є. У тих людей, які або мають схильність до узалежнювання, або ж у, перепрошую, довбнів, які нездужають знайти собі інтелектуальне заняття - такі люди не тупіють від коноплі, просто їхні ненайкращі природні риси загострюються та вилазять з усіх щілин. Знаю кілька таких.
Так само знаю людей, що палять її роками - раз на тиждень-два. В них єдина проблема - те, що закон визнає свободу совісті лише на папері...
Також зауважу: прочитав багато тредів про траву і помітив цікаву закономірність: противники її рідко аргументують свою позицію, або аргументують криками та соплями; прихильники ж, зазвичай - наводять посилання тощо...Тенденція, аднака...
P.S. Дивуюся логіці людей, що скаржаться на совковість мислення інших з приводу УПА, української мови тощо - але самі демонструють нетолерантність та заскарузлу совковість і ТБ-виховання, коли мова йде про коноплі/гриби...
  • 0

#290 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 20:09

Ну, що ж, ви цікаво написали. А про крики і соплі, це на мене натяк?
  • 0

#291 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 20:19

макарена , я, наче, ніяких натяків не робив... а мав на увазі, передусім, не Теревені, а інші ці ваші інтернети (с) - зокрема, вконтакте.
Якщо людина бачить десь якісь натяки - нмсд, такій людині слід задуматися - без образ, але я так вважаю.
О, що забув додати там, вище - єдиною можливою карною відповідальністю за дії з коноплями вважаю продаж її неповнолітнім (і тут рамки неповноліття краще зсунути до 21го року) - от кому вона точно шкідлива та небезпечна - це дітям.
Перший раз скуштував у 14 чи 15, і якби тоді в мене був до цього постійний доступ - наприклад, хтось би пропонував (до речі, sic! - проблеми "двору і вулиці" у вихованні дітей), то не знаю, яким би я був зараз... Те ж саме і з алкоголем. Таке наше покоління... Раніше куштували його в 16-17, а я у 15 вже відмовився повністю - я ж не наркоман, врешті-решт.

Повідомлення відредагував Файний нік: 08.07.2008 – 20:25

• 0

#292 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 20:28

Файний нік (8.07.2008 21:19) писав:

макарена , я, наче, ніяких натяків не робив... а мав на увазі, передусім, не Теревені, а інші ці ваші інтернети (с) - зокрема, вконтакте.
Якщо людина бачить десь якісь натяки - нмсд, такій людині слід задуматися - без образ, але я так вважаю.
А-а-а, ви мене заспокоїли :) , я взагалі це сказала напівжартома, так шо не треба надавати тому таке значення, я висловила свою позицію щодо трави, ви--свою, які можуть бути образи? Просто ще раз скажу, що ви цікаво написали, дякую. До того ж, про дітей я з вами абсолютно згодна--у них від неї, мабуть, найбільше проблем.

Повідомлення відредагував макарена: 08.07.2008 – 20:29

• 0

#293 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:14

я взагалі не розумію людей які покурюють, мене тошнить від цигаркового диму, а що тут казати...
  • 0

#294 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:24

Rock-Girl (8.07.2008 22:14) писав:

я взагалі не розумію людей які покурюють, мене тошнить від цигаркового диму, а що тут казати...

Від цигаркового і мене нудить. А конопля, до речі, ефективно нудоту знімає - саме тому знайшла застосування в онкології.
До речі, про цигарки. Я досі, що мала дитина, не можу зрозуміти - чого їх палять, якщо вони, перепрошую, не "вставляють"?
Не те щоб я не пробував того діла - всі хлопці пробували, мабуть... Але ж нащо продовжувати?

Чи пояснить мені хтось, хто палить тютюн, для чого він це робить?
  • 0

#295 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 08.07.2008 – 21:43

Файний нік (8.07.2008 22:24) писав:

Від цигаркового і мене нудить. А конопля, до речі, ефективно нудоту знімає - саме тому знайшла застосування в онкології.
До речі, про цигарки. Я досі, що мала дитина, не можу зрозуміти - чого їх палять, якщо вони, перепрошую, не "вставляють"?
Не те щоб я не пробував того діла - всі хлопці пробували, мабуть... Але ж нащо продовжувати?

Чи пояснить мені хтось, хто палить тютюн, для чого він це робить?
Починається з того все, що людина курить за компанію... Потім це входить в звичку. Іноді якшо вона навіть хоче це кинути у неї тяжко це виходить, якщо взагалі ще виходить... Якщо настрою нема або нема шо робити, треба ж щось подіяти, вот і тому куриш, чи то з нервів, чи то з думкою якоюсь в голові... так і не кинеш курити...

А про траву я позитивної думки, навіть кажуть що раз в місяць здорово курнути собі, легені буцімто очищає...:)
  • 0

#296 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:50

Ti Amo (8.07.2008 22:43) писав:

Починається з того все, що людина курить за компанію... Потім це входить в звичку. Іноді якшо вона навіть хоче це кинути у неї тяжко це виходить, якщо взагалі ще виходить... Якщо настрою нема або нема шо робити, треба ж щось подіяти, вот і тому куриш, чи то з нервів, чи то з думкою якоюсь в голові... так і не кинеш курити...

А про траву я позитивної думки, навіть кажуть що раз в місяць здорово курнути собі, легені буцімто очищає...:)
Дякую за пояснення!))
Про траву та легені: насправді, мало що відомо - якимось чином розширює бронхи (десь читав) та полегшує відхаркування (з власного досвіду). А от що шкоди легеням від неї менше - очевидно: фіг же хто дві пачки трави на день випалить.
А щодо "почати за компанію"...Щось у всіх залежностях підозріло ця "компанія" вилазить...Та до добра не доводить - хоч з травою, хоч з алкоголем чи всякими азартними штучками...За компанію, кажуть, певні національності навіть вішалися.

Тому дуже поважаю тих, хто палить коноплі сам/родиною вдома - або ще десь (на природі, напр.), але сам, без компанії. А в компанії краще чаю запашного випити, чи кави :)
  • 0

#297 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.07.2008 – 16:04

Куріння трави не підтримую,хоча доводилось декілька разів спробувати-ніяких особливих вражень.Вважаю,що людина повинна сама вирішувати-курити маріхуану чи ні.Виступати категорично проти було б нерозумно,все ж таки більшість видатних рок-музикантів 60-80их років її вживали та створювали під її впливом хороші пісні.Не заперечую шкідливість маріхуани,але вживання горілки у великих кількостях значно шкідливіше,тим не менше вона продається на кожному кроці.
  • 0

#298 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.07.2008 – 16:21

Коноплі це взагалі найкорисніша трава яку тільки можна придумати з неї стільки корисного можна зробити от у нас в Житомирі чел робе з неї безподобні речі шо хочеш рубашки туфлі , кросівки. Конооплею також лікують склероз та маразм(це для старих людей).Але я ніколи не пробував тай не збираюся пробувати.)))Бо то всеж таки наркотик хоч і легкий))
  • 0

#299 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 09.07.2008 – 17:44

VIRTUOZ (9.07.2008 17:21) писав:

Коноплі це взагалі найкорисніша трава яку тільки можна придумати з неї стільки корисного можна зробити от у нас в Житомирі чел робе з неї безподобні речі шо хочеш рубашки туфлі , кросівки. Конооплею також лікують склероз та маразм(це для старих людей).Але я ніколи не пробував тай не збираюся пробувати.)))Бо то всеж таки наркотик хоч і легкий))
Шоб у людини була тяга до трави як у цигарок, треба стільки її скурити шо мало не покажеться... Залежності майже немає... І шкодить на багато менше ніж цигарки, хіба шо деколи бариги до трави труть терен тощо, і воно впливає на серце і взагалі на організм.
  • 0

#300 roland-s

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 15.07.2008 – 20:49

від коноплі не виникає фізіологічної залежності, а от психологічна виникає, це щодо "Залежності майже немає..."
а щодо того, що легкий накротик.. так алкоголь то також наркотик, і зовсім не легкий, це непогано б прийняти до уваги, від якого дуже швидко виникає фіз.залежність і від якого кожен день гинуть люди.
ще різні дослідження показують, що паління каннабісу не таке шкідливе як паління цигарок для фізичного стану людини, а було дуже багато дослідів, і ще будуть ) А от в психологічному - тут трохи складніше, бо на психіку впливає 100%, якщо б не впливало, то нею б не лікували різні псих.хвороби
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних