Перейти до вмісту

Трава(шмаль?)

Повідомлень в темі: 378

#161 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.06.2007 – 11:56

пля, ну хіба люди не знають шо таке наркотики і СНІД???????
знають, бо про це вже всі говорять, реклама-ТБ, радіо, газети....хіба вони взагалі нічого не чули про те, шо від цього вмирать мільйони людей, і незважаючи на це вони пробують наркотики і секс без презервативів.....мля.....як можна бути такими дурними!!!!! :) :) :wacko:
та навіть якщо ти, на жаль, вже є ВІЛ-інфікованим, подумай про інших!!!! не дозволь, щоб ця зараза передалась іншим!!! :) :)

найбільший жаль бере не через тих, хто вже 2-5-10 років наркоман і заразився СНІДОМ, його проблема, пля, думати тре було!!! :wub: дуже шкода тих маленьких БЕЗНЕВИННИХ дітей, що страждають через своїх батьків.... :8:
  • 0

#162 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 29.06.2007 – 12:01

мама!!!я просто не впала там де і сиділа, це просот жах і таке відбувається в україні :)
  • 0

#163 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 29.06.2007 – 12:18

Секс має дуже маленьке відношення до даної теми.
В більшості випадків СНІД викликає наркоманія що і наочно було показано на даних фото.
  • 0

#164 Krendelek

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2007 – 13:04

жуть... :( мені таке протипоказано дивитися...я просто в шоці. і взагалі, люди не розуміють, що ми на краю і це треба припиняти. але як, якщо такі люди вже невиліковні та ще й заражають інших людей....фу :blink:
  • 0

#165 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 29.06.2007 – 13:25

Ай... ті люди знали, до чого це може призвести і все таки йшли до того. Їх мені не шкода... а от діти... вони в чомусь винні? Вони хіба винні, що їхні батьки такі...

"БОЖЕНЬКО!!! Дай мені сили...."
  • 0

#166 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 29.06.2007 – 15:12

На рекламні борди ці фоти треба — ефективна соціялка вийде, дієва.
  • 0

#167 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 29.06.2007 – 16:54

мій випускний дав мені зрозуміти, що алкоголь - вина подібних захворювань і різної дряні.. відчула по собі, що навіть, якщо випити нібито мало, то людина все рівно розслабляється, а якщо не вміє контролювати цей стан, може багато натворити... Це мішаний-перемішаний секс, а в результаті те, що ми бачимо...звичайно, це не 100 % - ве правило, але все ж таки... Тільки ми самі можемо зберегти своє тіло і свою голову..треба бути сильними!
  • 0

#168 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 29.06.2007 – 17:27

Цитата

мій випускний дав мені зрозуміти, що алкоголь - вина подібних захворювань і різної дряні.. відчула по собі, що навіть, якщо випити нібито мало, то людина все рівно розслабляється, а якщо не вміє контролювати цей стан, може багато натворити... Це мішаний-перемішаний секс, а в результаті те, що ми бачимо...звичайно, це не 100 % - ве правило, але все ж таки... Тільки ми самі можемо зберегти своє тіло і свою голову..треба бути сильними!

те що там на випускному діти понапивались це квіточки, в реальному життя все набагато серйозніше . Що значить випити мало :( От якраз все починається з " мало щоб розлабитися", а закінчується дуже трагічно.
Біда нашої країни в тому що в Україні діти в 15-16 років бухають по-чорному і це нормально, навіть на Теревенях є тема де неповнолітні розповідають , свої походеньки типу " о це круто, я так набухався, нічого не пам"ятаю" + цей " драп". Страшно за наступне покоління.....
  • 0

#169 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 29.06.2007 – 17:33

Перегляд дописуMarcos (29.06.2007 18:27) писав:

те що там на випускному діти понапивались це квіточки, в реальному життя все набагато серйозніше . Що значить випити мало :( От якраз все починається з " мало щоб розлабитися", а закінчується дуже трагічно.
Біда нашої країни в тому що в Україні діти в 15-16 років бухають по-чорному і це нормально, навіть на Теревенях є тема де неповнолітні розповідають , свої походеньки типу " о це круто, я так набухався, нічого не пам"ятаю" + цей " драп". Страшно за наступне покоління.....
згодна, але ми не понапивались!.я мала на увазі, що , навіть, коли хочеш ніби трішки розслабитись і випиваєш, то важко контролювати себе... має бути гідним телебачення...такі кадри треба показувати замість реклами підгузників і віскаса! тоді трішки свідомішою стане молодь!

Повідомлення відредагував lyanochka: 29.06.2007 – 17:33

• 0

#170 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.06.2007 – 19:11

Перегляд дописуЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік (29.06.2007 12:20) писав:

просто не було коштів(бажання) повідомити це людям, тепер воно з*вилось...

Не з"явилось. В статті це не наголошено, та ці фото - робота одного відомого американського фотографа. У нього ще є багато серій - війни в Латинській Америці, голод в Африці і т.д., і т.п. Конкретно Україна в його виставку попала з наркоманією, всередині ж країни це й досі нікого не турбує.
  • 0

#171 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень

Відправлено 29.06.2007 – 22:04

>>Куди ми котимось???
Маю варіант відповіді, але цілком нецензурний.

Повідомлення відредагував КлятЫй мАскаль: 29.06.2007 – 22:09

• 0

#172 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.07.2007 – 13:39

Куди куди ми котимось в Європу :angry12:
Євросоюз...
  • 0

#173 Японська білка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 19:11

Перегляд дописуЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік (29.06.2007 12:20) писав:

Доу, після першої серії ледве не блюванув :angry12: мдаа, не можна такі фото дивитись на голодний шлунок...

не можна робити таких фото.
  • 0

#174 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 02.07.2007 – 22:40

жахіття просто жахіття... тепер точно не засну....
  • 0

#175 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 03.07.2007 – 10:35

Перегляд дописуLMax (29.06.2007 09:43) писав:

Ситуація просто жахлива, і вона не припиняється, а мабуть лише прогресує http://www.webxplore.ru/2006/04/12/ukraina..._narkotiki.html

:angry12: :)
а по чому видно що це в Украні зроблені фото???
то що заголовок теми "Украина... Секс, Наркотики, Бедность и СПИД" ще не доказ що це в нашій країні. стаття розміщена на російському сайті, а москалі постійно всіма правдами й неправдаим хочуть нас обплювати.
одні виродки навіть робили таке: в москві брали бомжів, чіпляли до них помаранчеві стрічки і фоткали як ті сруть прямо на вулицях. потім піблікували ці фотки в неті під заголовками "обосраний майдан" і т. п. і наголошую що це все робилося на московських вулицях. так і тут, просто положили поряд з наркоманом пачку "прилук" і кажуть що це в Україні.
  • 0

#176 WWWovan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 03.07.2007 – 11:33

Жахлива стаття.
У мене теж виникло, щоправда враження, що вона трохи викривлена в бік обпльовування України.
Ну не вірю я що в ВІЛ-центрі з сучасним обладнанням в Києві немає персоналу, який міг би на цьому обладнанні працювати...
А коментарі до останнього фото з хлопцем-гомосексуалістом....
І це на російському сайті з їх ставленням до гей-парадів???
  • 0

#177 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 03.07.2007 – 11:51

Ужоснах,виявляється, що через підпільних гомосексуалів в нас СНІД..

Цитата

В результате, гомосексуальность в Украине загнана в подполье, что означает ограничение свободного потока информации о СПИД что косвенно повышает степень риска необразовнного сектора геев Украины.

• 0

#178 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.07.2007 – 17:02

Перегляд дописуlyanochka (29.06.2007 18:33) писав:

згодна, але ми не понапивались!.я мала на увазі, що , навіть, коли хочеш ніби трішки розслабитись і випиваєш, то важко контролювати себе... має бути гідним телебачення...такі кадри треба показувати замість реклами підгузників і віскаса! тоді трішки свідомішою стане молодь!
Ви дозволяєте пити те дітям 5-10 років? То чому ви думаєте що в 16-25 алкоголь не шкодить?
Спиртне - яд завжди і в будь-якій подобі. Особливо небузпечні пиво, шампанське, вина, мартіні, бо вони не викликають відразу з першого ковтка на відміну від горілки чи самогону. :angry12:
  • 0

#179 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 04.07.2007 – 10:09

Перегляд дописуtrim (3.07.2007 18:02) писав:

Особливо небузпечні пиво, шампанське, вина, мартіні, бо вони не викликають відразу з першого ковтка на відміну від горілки чи самогону. :)

Небезпечне хіба-що надмірне споживання алкоголю , а також у віці до 18 років,а в маленьких кількостях, я вважаю, воно не шкодить..
  • 0

#180 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.07.2007 – 10:17

В наших людей менталітет такий. що після першої порції алкоголю йому мало - і зупиняється вже тоді, коли на очі не бачить та на ногах не стоїть :) П’ють рідко, але потужно :kozak:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних