Перейти до вмісту

Шерлок

Повідомлень в темі: 60

#41 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.03.2017 – 22:08

The Devil's Daughter: унікальна українська гра про Шерлока Холмса

20.03 21:20

Один з найкращих квестів року від українських розробників

Зображення

Коли говорять про комп'ютерні ігри від українських розробників, то найчастіше згадують «Козаків» і S.T.A.L.K.E.R. Але є у нас і інші приводи для гордості, тільки в жанрі квестів. Уже 15 років поспіль розробники зі студії Frogwares, яка базується в Києві, роблять ігри про Шерлока Холмса. Почавши з досить звичайних адвенчур, поступово вони створили свій піджанр детективного квесту, де гравцеві доводиться на всю застосовувати не тільки спостережливість, а й дедукцію, зіставляти факти і робити самостійні висновки.
Останньою на даний момент грою серії є Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, про яку зараз і піде мова.
Багатоликий Шерлок

1488386842_topshara.com-sherlock-holmes-scr-3.jpg

Зображення
Як і у попередній частині Sherlock Holmes: Crimes & Punishments, єдиний сюжет у гри є, але подається він на тлі кількох історій. Вам належить розслідувати кілька справ, який радують різноплановістю і навіть різної атмосферою.
І якщо окремим справам можна поставити тверду п'ятірку, то ось центральна сюжетна лінія виявилася досить передбачувана. Досвідчений гравець-сищик вже десь після середини оповідання здогадається до чого все йде.
Втім, на враження від гри це мало впливає, адже більшу частину часу ви будете занурені в розслідування конкретних справ. Вам належить збирати докази, досліджувати їх, систематизувати і по крупицях складати цілісну картину злочину.
Шерлок в The Devil's Daughter постане перед нами як майстер на всі руки. І рукопашному бою він навчений, і ковальською справою володіє, і в азартні ігри грає на рівні професіонала. Персонаж, до речі, у Frogwares вийшов ближче до американського Холмса Гая Річі. Сищик молодий та активний, і більшу частину часу проводить «в полі», а не біля каміна з трубкою.
Гра багатьох жанрів

20160618191810_1-100667246-orig.jpg

Зображення
Міні-ігри та ігрові моменти, запозичені з інших жанрів були в серії про Холмса і раніше. Тепер всього цього стало ще більше. Тут є не тільки безпосередньо збір доказів та дедукція, але і екшн-сцени, стелс, ремонт різноманітних механізмів і все таке інше.
Комусь навіть може здатися, що це вже перебір. Все-таки ми збиралися грати в квест, а не в стелс-екшн. Також багато шанувальників серії виявилися трохи розчаровані тим, що грати доведеться не тільки за Холмса і Ватсона, але і за деяких інших персонажів, на зразок собаки або дитини, що допомагає сищикам. Але ці сцени зовсім не довгі, і їх можна легко перетерпіти.
Моральні дилеми

ssdw2tga.jpg

Зображення
Дещо в сюжеті залежить і від гравця. По ходу розслідування нам іноді доводиться робити вибір, який не обов'язково вплине на розвиток сюжету, але стане складною моральною дилемою.
Коли черговий злочинець буде вирахуваний і знайдений, у Холмса буде можливість зрозуміти його мотиви і, наприклад, не здавати поліції. Або виконати якесь його прохання. Історії, які нам розкажуть, будуть майже всі, скажімо так, з подвійним дном. І категорію справедливості нам належить кожен раз визначати самостійно. На хід гри це мало впливає, але додає певну «родзинку».
Краса Лондона

sherlock-holmes-the-devils-daughter-screen-02-ps4-eu-22mar16.jpg

Зображення
Графіка гри стала помітно краще, в порівнянні з тією ж Crimes & Punishments 2014 року. Розслідувати справи тепер не тільки цікаво, а й приємно. Похмурий осінній Лондон змінюється мальовничим передмістям, яким переміщуються досить добре промальовані герої.
Правда, відчуття «фонових» вулиць нікуди не поділося. Місто не виглядає живим, хоча на деталі розробники не поскупилися. Але ці деталі не дають єдиної картини, перехожі і персонажі виглядають статистами, які тільки і чекають, коли гравець зробить якийсь рух.
Хоча, звичайно, виглядає це все не так театрально, як в Crimes & Punishments, певний прогрес є, але над ігровим світом ще варто попрацювати.
Висновок

83bbccea61c19cfdb55a41244bf1c926_b.jpg

Зображення
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter вийшла дуже різноплановою грою. З одного боку, розробники трохи переборщили з якимись елементами гри, зробивши геймплей аж надто різноплановим. А в деяких місцях, навпаки, недотиснути, пустивши гравця подорожувати по красивому, але не дуже живому світу.
І, тим не менш, The Devil's Daughter - це, поза всяким сумнівом, дуже цікава і захоплююча гра, абсолютно унікальний за своїм геймплеєм квест. Ще й розроблений в Україні, від чого грати в нього ще приємніше. Є чим пишатися.

Автор матеріалу:

Митя Раевский

Повідомлення відредагував Wеbеr: 20.03.2017 – 22:09

• 0

#42 Johnny

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 19.04.2017 – 18:41

У захваті. Щоправда, останній сезон ставити на один щабель із попередніми не можна. Це як Пірати Карибського моря: На дивних берегах.
  • 0

#43 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.06.2017 – 05:53

Подивився першу серію серіалу того що з Кембербетчем.
розчарований, незадоволений. той так довго не міг здогадатися, що це таксист - хоча натяк був цілком конкретний. а потім той таксист таке розказував, я думав він вмію так поїздити по вухах, щоб переконати людину у її нікчемності і тим спонукати до самогубства - а воно он як тупо вийшло - запропонував дві таблетки, і люди відразу погоджуються, люди такі тупі тупі тупі, навіть шерлок який не зміг таксиста відразу відгадати, і тому ми порівняно з ними розумні розумні. Може комусь і кайф, а мені не сподобалось.

Перегляд дописуWеbеr (20.03.2017 – 22:08) писав:

The Devil's Daughter: унікальна українська гра про Шерлока Холмса
українська гра? он воно чому на скріншотах морди такі НЕ англійські.
  • 0

#44 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.06.2017 – 20:06

Ти з пивом дивився?)) Пиво як допінг.;)
  • 0

#45 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 21:39

Перегляд дописусерпинка (09.06.2017 – 20:06) писав:

Ти з пивом дивився?)) Пиво як допінг. ;)
ні, дивився без пива. зараз з пивом дивлюся ліки від здоров'я. ще та муть.
  • 0

#46 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 09:02

Зображення
  • 0

#47 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 10.06.2017 – 13:48

шпіц відкрив для себе пейнт? :D

PS. абожнюю, коли на вуса їжа чіпляється, як в того рудого.)))
  • 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 15:16

А про себе що розкажеш?
  • 0

#49 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень

Відправлено 10.06.2017 – 15:38

я? ну я вуса того й обрізаю, шоб не чіпляти борщ з кисляком1 на мої руді грубі як дріт вуса. :D майже єдина причина, яка змушує мене іноді голитися.

1 - так у нас називають скисле молоко, те, шо індустрія називає кехвір. хоча могли б називати кисляком, якби думали українською.

По темі нажаль нічого сказати, не дививсь, не засуджую. ніколи, не звик. взагалі з відео за останні місця дивився лише ... здогадайтеся! :D правильно - коротенькі інтерв'ю Гаврилівни і всякі огляди одноплатних компутерів на ютубі.

Знаєте як мені досаждає той факт, шо попри вільну здатність читати англійською, я дуже важко розрізняю англійське мовлення. тут якась таємниця. навіть німецьке мовлення, а німецьку мову я майже не знаю, я сприймаю легше, розрізняю слова тобто, шо вони кажуть. а от з англійською халепа. того для мене перегляд англомовного відео, це завсіди трохи сумнощів.
  • 1

#50 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 10.06.2017 – 19:23

Перегляд допису_Ex (10.06.2017 – 15:38) писав:

Знаєте як мені досаждає той факт, шо попри вільну здатність читати англійською, я дуже важко розрізняю англійське мовлення. тут якась таємниця. навіть німецьке мовлення, а німецьку мову я майже не знаю, я сприймаю легше, розрізняю слова тобто, шо вони кажуть. а от з англійською халепа. того для мене перегляд англомовного відео, це завсіди трохи сумнощів.
Тааак, англійська, що вимова, а що граматика (( Мені помогло дивитись новини і фільми з написами, дотепер так дивлюся, хоч могла би і без, але привикла. За живу розмовну мову - ну то помагає занурення в середовище: або плавай, або тони )) Моя внучата племінниця вивчила в Україні досконально, бо ходила на курси до правдивого британця, він там якось заблудився у їх краї. Мені британську (Бі-Бі-Сі) тяжче розуміти, але то вже може тому, що я пізно почала. Але все починається тяжко і через пень-колоду, не закидайте!
  • 2

#51 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 07:04

Перегляд допису_Ex (10.06.2017 – 15:38) писав:

я?
ні, шпіц хай картинку про себе закине
  • 1

#52 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 10:23

жирдос ти не заслужив.
ти - дешевий троль, кацапський до того ж.
тролити на тему вмираючої мови - може лише жирний підер типу тебе.
підерас пише, що нема мови в неті, а потім іде на кацапські сайти типу мейл.ру щоб писати всяку хуйню і збільшувати кількість кацапської в неті ти ж сам підер вбиваєш мову, кожним своїм заходом на кацапський ресурс, кожним своїм кацапським словом залишеним в неті!
картінку йому - хуяку тобі блять немиту!
цей же підер, постійно тут підарасить на словах християн, а сам хрестить своїх дітей!
то кому картінку блять? підеру лицемірному? хуяку тобі від шлюхи, на яку лєра дрочить попиваючи кислякЗображення
  • 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 12:36

я за тебе твій портрет запостю.
Зображення
  • 1

#54 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 20:30

Доктор Матюччіо. :D
Гаврилівна гарна дівчинка, не треба її обзивати.
  • 0

#55 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 22:07

Головне Шерлока мені тут не обзивайте.
_Ех, ти думав, що користуєшся в Уповноваженого популярністю?))

Повідомлення відредагував серпинка: 11.06.2017 – 22:11

• 0

#56 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 22:12

Перегляд дописусерпинка (11.06.2017 – 22:07) писав:

_Ех, ти думав, що користуєшся в Уповноваженого популярністю?))
Зображення

Повідомлення відредагував _Ex: 11.06.2017 – 22:12

• 0

#57 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 22:14

Да, правий був каламар, тобто Марк Твен...
  • 0

#58 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 23:28

Перегляд дописусерпинка (11.06.2017 – 22:14) писав:

Да, правий був каламар, тобто Марк Твен...
так а чого ти рішила, шо я жарт не зрозумів? чи це я знову вліз не в тему?

Повідомлення відредагував _Ex: 11.06.2017 – 23:28

• 0

#59 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень

Відправлено 11.06.2017 – 23:51

Перегляд допису_Ex (11.06.2017 – 23:28) писав:

так а чого ти рішила, шо я жарт не зрозумів?
Так, я подумала, що ти не зрозумів жарт.

Перегляд допису_Ex (11.06.2017 – 23:28) писав:

чи це я знову вліз не в тему?
Звичайно не в тему, тут про Шерлока)
  • 0

#60 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень

Відправлено 12.06.2017 – 00:04

Перегляд дописусерпинка (11.06.2017 – 23:51) писав:

Так, я подумала, що ти не зрозумів жарт.

Звичайно не в тему, тут про Шерлока)
тут лише ти про Шерлока.))) (також пригадалися сковорідки...)
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua