Перейти до вмісту

Шерлок

Повідомлень в темі: 60

#21 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1382 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.01.2017 – 19:59

Перегляд дописуNameless One (22.01.2017 – 19:10) писав:

Жодну. Я качаю образ прямо з офіційного сайту майкрософту. І потім застосовую активатор kmsauto net.
От чорт... А мені антивірус (захисник Windows на Windows 10) постійно нагадує про цей кмс. І я постійно даю добро на його видалення, як небезпечної програми))) Але як він постійно знов з'являється? Я напевно ставлю дурне питання. Та й тема не про те.
Як перша серія Шерлока? Сподобалась?)

Перегляд дописуNameless One (22.01.2017 – 19:10) писав:

Тим більш я зараз вкрай рідко десь ставлю ОС. А кому поставив Windows 10, в того досі все працює. Нарешті вони зробили людську операційку.
А мені колись поставили піратську 8-ку, а потім прийшло автоматичне оновлення до 10-ки. Я тепер боюсь, чи мене не можна штрафанути за те, що неліцензійним користуюсь? (щось таке читала, в якійсь угоді, коли підтрверджувала оновлення до 10) Знов дурні питання) Крім того пару людей, які вміють ставити ОС, мені чомусь не радили 10-ку, не знаю чого вони бояться, просто кажуть, що краще 7 чи 8. Ну то таке, не люблю допитувати, особиво, коли не розуміюсь.
  • 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2251 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.01.2017 – 20:14

Цитата

От чорт... А мені антивірус (захисник Windows на Windows 10) постійно нагадує про цей кмс. І я постійно даю добро на його видалення, як небезпечної програми))) Але як він постійно знов з'являється? Я напевно ставлю дурне питання. Та й тема не про те.
Ну він там створює завдання в планувальнику, щоб періодично знову активовувати ОС. Бо активація триває, якщо не помиляюсь, 180 днів.

Цитата

А мені колись поставили піратську 8-ку, а потім прийшло автоматичне оновлення до 10-ки. Я тепер боюсь, чи мене не можна штрафанути за те, що неліцензійним користуюсь? (щось таке читала, в якійсь угоді, коли підтрверджувала оновлення до 10) Знов дурні питання)
Ніхто тебе не штрафуватиме.

Цитата

Крім того пару людей, які вміють ставити ОС, мені чомусь не радили 10-ку, не знаю чого вони бояться, просто кажуть, що краще 7 чи 8. Ну то таке, не люблю допитувати, особиво, коли не розуміюсь.
Стереотипи і боязнь новизни.

Цитата

Як перша серія Шерлока? Сподобалась?)
Ще не дивився))
  • 1

#23 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 22.01.2017 – 22:04

Перегляд дописуNameless One (22.01.2017 – 20:14) писав:

Ну він там створює завдання в планувальнику, щоб періодично знову активовувати ОС. Бо активація триває, якщо не помиляюсь, 180 днів.
Ого.
Ем... то може пан підкаже, що мені робити наступного разу, коли антивірус знову сваритиметься на kms?)

Перегляд дописуNameless One (22.01.2017 – 20:14) писав:

Ще не дивився))
Звучить обнадійливо))
  • 0

#24 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2251 повідомлень

Відправлено 23.01.2017 – 00:36

Перегляд дописусерпиня (22.01.2017 – 22:04) писав:

Ого.
Ем... то може пан підкаже, що мені робити наступного разу, коли антивірус знову сваритиметься на kms?)
Додай у виключення.
  • 1

#25 Мар'яно4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 24.01.2017 – 19:59

Остання серія про сестру навжену зовсім не сподобалась. Таке враження, що режисер вже й не знає, що ще придумати.
  • 0

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 25.01.2017 – 10:59

Перегляд дописуМар'яно4ка (24.01.2017 – 19:59) писав:

Остання серія про сестру навжену зовсім не сподобалась. Таке враження, що режисер вже й не знає, що ще придумати.
Я половину серії теж думала, що це за брєд такий. Але тепер враження, що автори все придумали давно, і всі попередні серії якраз вели до цього всього) Сценаристи просто погралися з вашим розумом: спочатку роблять натяки на майбутні серії, а потім кидають ваш мозок у вир подій, щоб ви оторопіли від того, наскільки непередбачуваний сюжет)
  • 0

#27 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 11.02.2017 – 16:53

Дивилася з першої серії по ту, що про мертву наречену. От оця остання сподобалася найменше.
Фрімен після ролі в «Шерлоку» спантеличує в «Фарго» та «Стартап».
  • 0

#28 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 11.02.2017 – 23:59

Перегляд дописуtaraBooka (11.02.2017 – 16:53) писав:

Дивилася з першої серії по ту, що про мертву наречену. От оця остання сподобалася найменше.
Фрімен після ролі в «Шерлоку» спантеличує в «Фарго» та «Стартап».
А Доктора Стренджа дивилась?
  • 0

#29 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 15.02.2017 – 15:19

В інтерв`ю один із сценаристів "Шерлока" Стівен Моффат розповів про схожість персонажа Калвертона Сміта із Дональдом Трампом:

Цитата

Вопрос о 2 серии: Некоторые из фанатов предположили, что Калвертон Смит был вдохновлен Дональдом Трампом, правда ли это?

Только в смысле общего беспокойства о том, как знаменитости, завуалировав все свои недостатки, продвигаются вперед. И теперь у нас есть совершенно неквалифицированный человек, который будет руководить Америкой. Это чрезвычайно опасно для человеческого рода, это совсем не преувеличение. Это может быть самой большой ошибкой в истории человечества — дать этому человеку ядерные коды. Идея заключается в том, что знаменитость позволяет себе преступить правила, чего обычным людям не разрешается. Трамп позволял себе сексуальное поведение хищника — сексуальное насилие, а это для меня неприемлемо. Он не единственная знаменитость с таким поведением. Он просто хочет неограниченной власти.
http://sci-fi-news.r...s-shourannerom/
Повна версія в оригіналі http://ew.com/tv/201...eason-4-finale/

Тарабуко, от як ти могла не дивитися 4 сезон? Тепер тобі буде нецікаво, якщо ти читала усі мої дописи, бо я вже безпощадно розповіла про всі інтригуючі моменти.
))

Повідомлення відредагував серпиня: 15.02.2017 – 15:20

• 0

#30 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 15.02.2017 – 17:19

Перегляд дописуtaraBooka (11.02.2017 – 16:53) писав:

А чому не сподобалась? Я читала, що феміністкам не сподобалась (що ніби не так їх там представили, як треба), але ж ти ніби не зараховуєш себе до феміністок.
Феміністки взагалі не в захваті від цього серіалу, читала.

Повідомлення відредагував серпиня: 15.02.2017 – 17:19

• 0

#31 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.02.2017 – 00:34

Нарешті і я добралась до Шерлока, ради цікавості, не знала спочатку, чи то той (тепер по картинці бачу - той). Гмм... Якийсь він закруто-зарозумілий, як на мене. "Замовчи! Не думай, бо ти мене нервуєш!" Райт )) І вони там так швидко говорять, що я багато пропускала і не вспівала субтитри читати, і то перший раз так, навіть з франзузькими не було проблем. Ну і багато нестиковок. Ось Рожева Жінка в 1-й серії ніби знала, що вона помре, тому лишила телефон у машині вбивці і надряпала пароль. Але ввесь пойнт, що вбивця добровільно заставляє їх грати у цю гру з таблетками, тобто могла відмовитись. Ще він має ніби-пістолет, але якщо так - то тоді не добровільно. Ну і не зрозуміла, по чім Шерлок рішив, що вони зраджує - по тім, що її шлюбна обручка була занедбана з одного боку, ніби довго не знімала з пальця і не чистила? Хіба жінки не щодня знімають всю біжутерію, щоб помитись, кремами намазатись? Щось мені внутрішній голос каже, що Шерлок не мій ((
  • 1

#32 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 26.02.2017 – 01:26

"Оце щастя, Акваріуска подивилась Шерлока!", подумала я, коли побачила, що ви написали у тему)) І я вгадала)
Ну що сказати, Я не вірю в ідеальність сюжету, не вірю що все може бути ясно і по поличках, та й кіноляпи скрізь можна знайти, але щось мене та й зачепило в цьому серіалі. Якщо не придиратись до стиковок/нестиковок, а дивитись "між рядками", то прослідковуються доволі цікаві характери героїв, спостерігаючи за якими можна отримати як задоволення, так і роздратування)) Один Майкрофт чого вартий, нє?
А щодо обручок, то знаю людей, що їх не знімають взагалі! Це жахливо) Але вони доволі чисті у них. А героїня якраз знімала, і досить часто, і клала її куди попало, аби сховати від чергового коханця мабуть. Бо якби просто знімала після роботи вдома, то така замизгана та обручка би не була, тим більше, що інші прикраси вона таки чистила.
Я подивилась кілька разів, бо теж спочатку все в голові не вкладалось)
Щодо швидкості. Читала, що наші українські актори, які озвучували, теж зіткнулися із складнощами, коли доводилось промовляти кілька довгих складних речень на одному подиху. Казали, що технічно це було дуже складно. Ну а нам зрозуміти усе те, що робилося кілька років, а показано за пару годин, це теж доволі складно.

Те, що Шерлок зарозумілий, то все молодість, теж таких людей знала, навіть родичів)). Кажуть сценаристи, що це дійсно юні Шерлок і Джон і що аж після оцього останнього 4-го сезону, який на Новий рік показали у світі, вони стануть тими Холмсом і Ватсоном, якими їх знають за К. Дойлем. А ці всі серії - це ніби як передісторія, вступ до справжнього Холмса.

Цитата

Творці серіалу "Шерлок" Марк Гетісс і Стівен Мофатт пояснили події фіналу четвертого сезону шоу і розповіли про можливий п'ятомий, повідомляє Radio Times. "Спочатку нашим наміром було показати героїв як молодих чоловіків, скинути їх до заводських установок. Але, як мені здається, насправді у нас вийшла історія того, як Шерлок Холмс і доктор Ватсон стали тими, ким ми їх завжди знали. Насправді, це передісторія", повідомив Геттіс. Він також додав, що фінал четвертого сезону був створений саме таким для того, щоб дати можливість творцям почати п'ятий з тих же кадрів. "Якщо ми повернемося, а ми б дуже хотіли повернутися, ми могли б просто показати, як хтось стукає в двері, а Шерлок говорить Ватсону "Ти не хочеш вийти і пограти?"", заявив Геттіс.

За словами ж Моффата, "якщо б це був останній сезон – ми цього не планували, але так може статися – ми б закінчили серіал так. Ми не могли закінчити його будь-яким попереднім сезоном, оскільки вони завжди завершувалися колосальними, відмінними відкритими фіналами". Він також додав, що в новому сезоні Шерлок і Ватсон знову будуть розслідувати злочини.

Раніше повідомлялося про те, що прем'єра четвертого сезону серіалу стала другим за популярністю шоу у Великобританії, показаним у новорічні свята. "Шерлок" поступився тільки відліку до настання нового року і трансляції феєрверків, які подивилися 11,6 мільйона глядачів. Серіал подивилися 32,8% телевізійної аудиторії. Крім того, новий сезон "Шерлока" обійшов за популярністю різдвяне звернення королеви Єлизавети, яке подивилися 7,7 мільйона жителів Великобританії.

http://dt.ua/CULTURE...lu-230193_.html

Вийшло простирадло))
А як інакше. Я ж типу фанатка)

У будь-якому разі я вам дуже вдячна, що ви витратили час і таки подивились хоч одну серію) Фанаткою ви певно не станете, але розділили зі мною трошки роздумів над цим серіалом, а він таки наштовхує на багато роздумів, або як би _Ех назвав - "інтіліктуальне мучєніє"... щоб його... (нє, не _Еха)))

Повідомлення відредагував серпиня: 26.02.2017 – 01:28

• 2

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.03.2017 – 08:48

Вчора випадково на PT1 (польське загальнодоступне тіві) переглядав премєрну першу серію Шерлока. Після оцих охів-ахів, що тут лунали, очікував чогось захопливого. Але ніц з тего - виключив відразу після бою в басейні Шерлока з якимось неморіарті. Дарма трата часу той фільм. В усякому випадку для мене.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 06.03.2017 – 08:49

• 1

#34 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 06.03.2017 – 09:46

Перегляд дописуWеbеr (06.03.2017 – 08:48) писав:

Вчора випадково на PT1 (польське загальнодоступне тіві) переглядав премєрну першу серію Шерлока. Після оцих охів-ахів, що тут лунали, очікував чогось захопливого. Але ніц з тего - виключив відразу після бою в басейні Шерлока з якимось неморіарті. Дарма трата часу той фільм. В усякому випадку для мене.
Це означає, що я перехвалила)) І виникло завищене очікування.
Але маленька поправочка: басейн і Моріарті - це 3-тя серія 1-го сезону.

Вчора подивилась пілотну серію. Та, яка не увійшла в серіал, і яку потім перезняли на прохання бібісі, збільшили із 60-ти хв. на 90 хв. та додали всяких спецефектів, написів. Мені вона теж дуже сподобалась. Може навіть більше, ніж та нова, яку зняли з таким самим сюжетом, але довшу.
  • 0

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.03.2017 – 20:36

Це був басейн і неморіарті. А перед тим в авто згорів труп чоловіка, який ніби-то був у Тібеті. Діло яке Шерлок "чудесно" розкрив. :)
  • 1

#36 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 06.03.2017 – 22:38

4-ий сезон 1-а серія!))
Серія про Мері Ватсон. Шерлок там якось збоку. А дєло про розбиті бюсти Тетчер і тіло хлопця в машині взагалі як фон до подій, що розгортаються поза межами серії. Треба дивитися все, тут не той випадок, коли можна дивитися серію як окремий фільм, бо всі серії і сезони пов'язані, і не лише сюжетно, а навіть просто фразами. Наприклад у 1-й серії першого сезону Лестрад каже, що Шерлок видатна людина і може навіть колись він стане ще й хорошою, як повезе. А у останній на сьогодні серії він каже, що Шерлок хороша людина. Така ніби непримітна фраза, але вона констатує факт того, як змінився Шерлок від 1-го сезону до 4-го. У перших серіях він казав, що у нього немає друзів, а у останніх проскакнула фраза "у мене купа друзів".
Що у цій серії ще цікавого. Хто читав книги, думатиме, що у бюсті Тетчер схована перлина Борджіа (у шести Наполеонах в книзі), яку у фільмі теж згадували, і Шерлок думав, що це вона, але не тут та било, у бюсті інше ховали, зовсім інша історія.
І Тетчер вже раз фігурувала у фільмі, глядач може подумати, що й тут є якийсь зв`язок із серією про собаку Баскервіллів, але це обман, зв'язку нема, це лише щоб нерви потріпати))
Зате є інші зв'язки: непримітні люди, непримітні слова, які матимуть важливе значення у наступних серіях.
Це така головоломка, яку не передбачиш, автори постарались. Не думаю, що хоч хтось міг передбачити сюжет. Автори весь фільм водять глядача за ніс.

Повідомлення відредагував серпиня: 06.03.2017 – 22:40

• 1

#37 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 07.03.2017 – 00:02

Перегляд дописуWеbеr (06.03.2017 – 20:36) писав:

Це був басейн і неморіарті. А перед тим в авто згорів труп чоловіка, який ніби-то був у Тібеті. Діло яке Шерлок "чудесно" розкрив. :)
А як ви знаєте про басейн і Моріарті? :)
Ви ще не пожалкували, що мене зачепили?
  • 0

#38 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 07.03.2017 – 02:38

Перегляд дописусерпиня (26.02.2017 – 01:26) писав:

Я не вірю в ідеальність сюжету, не вірю що все може бути ясно і по поличках, та й кіноляпи скрізь можна знайти, але щось мене та й зачепило в цьому серіалі. Якщо не придиратись до стиковок/нестиковок, а дивитись "між рядками", то прослідковуються доволі цікаві характери героїв, спостерігаючи за якими можна отримати як задоволення, так і роздратування))
То правда, що ідеальних нема, просто зрозуміла, що іншим, я прощаю кіноляпи )) А в книжці, пригадую, наш Шерлок Холмс "бавився" опіумом, і ніби ніц, тверезий, як шкелко! Теж загнув Конан Дойл міцно!
  • 1

#39 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.03.2017 – 10:30

Перегляд дописусерпиня (07.03.2017 – 00:02) писав:

А як ви знаєте про басейн і Моріарті? :)
Ви ще не пожалкували, що мене зачепили?
Я ніде не писав, що знаю про басейн і моріарті. Я у першому ж пості написав тут що це був "басейн і неморіарті". Думали що це моріарті, а виявилося що якийсь чоловяга зі щетиною, що хотів забити якусь там цьоцю. І чи не він трощив ті гіпсові бюсти. Цікаво чи ті бюсти теж мироточили?
  • 1

#40 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1382 повідомлень

Відправлено 08.03.2017 – 13:37

Перегляд дописуWеbеr (07.03.2017 – 10:30) писав:

Я ніде не писав, що знаю про басейн і моріарті. Я у першому ж пості написав тут що це був "басейн і неморіарті". Думали що це моріарті, а виявилося що якийсь чоловяга зі щетиною, що хотів забити якусь там цьоцю. І чи не він трощив ті гіпсові бюсти. Цікаво чи ті бюсти теж мироточили?
Просто ще є серія про басейн і Моріарті)) Я подумала спершу, що це вона, і що ви Моріарті назвали неморіарті, бо актор вам здався не підходящим на цю роль))
Але Моріарті там прикольний тип: слухає попсу, на смарті мелодія прикольна на дзвінки у нього, а ще він не зрозуміло якої орієнтації, а в житті той актор відкритий гей. Гей, Шівере, ти дивився Шерлока? Шівер видалив всі свої повідомлення, здається його тут образили( Хто посмів??))

З бюстами там трохи дали маху. Кіноляп на лице. Адже як можна було заточити в ньому флешку? Недоробленим бюстом просто прикрили флешку зверху, а потім виявилось, що вона там замурована. Невже, той, хто виготовляв ті бюсти, не помітив її? Зато глядачі помітили добре цей ляп)

Перегляд дописуAquarius-ka (07.03.2017 – 02:38) писав:

То правда, що ідеальних нема, просто зрозуміла, що іншим, я прощаю кіноляпи )) А в книжці, пригадую, наш Шерлок Холмс "бавився" опіумом, і ніби ніц, тверезий, як шкелко! Теж загнув Конан Дойл міцно!
)) Тут трохи виправили цей ляп Конана, Шерлок іноді постає в серіалі в дуже неприглядному стані. І зіграв актор, як на мене, блискуче, невміняємого Шерлока.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних