Перейти до вмісту

Старі ігри

Повідомлень в темі: 131

#41 Гість_profesor480112_*

• Гості

Відправлено 25.02.2007 – 14:34

Привыт!
Народ, хто маэ на HDD стару-добру ігру blood закиньте на мило, з мене пиво або щось інше :pardon:
Profesor480112@mai.ru
дуже дякую!!!!!!! :)
  • 0

#42 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.02.2007 – 15:28

Вважаю старими іграми те, що можна перенести на дискетці. Хоча, мій друг переносив Warcraft2 на дискетках, але то радше виняток...
Istor
Civilization
Kings Bounty 1-2
Commander Keen
Colonization
Alladin
Оті забавки забрали десь 5-7 років мого життя, доки не купив собі нарешті компа. І, що цікаво, у 500 кб - 4 Мб творці втискали ідей набагато більше, ніж у сучасні високографічні високовиможні забавки. Убив CD-ROM більшість хороших забавок. DVD-ROM уже добиває... Хоча, може, це того, що виріс я з того віку, щоб забавлятися?
  • 0

#43 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 25.02.2007 – 21:38

Алладін рулєз.... люблю цю забавку)
  • 0

#44 Вовк

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:м.Київ

Відправлено 02.03.2007 – 14:11

Duke Nuken forever
  • 0

#45 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2007 – 14:36

Эй, а як же Брати Маріо??? Оце шедевр <_<
  • 0

#46 Осарка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Хмельницький, Ярмолинці

Відправлено 01.06.2007 – 13:38

У мене всі вище перечислені ігри на вінчестері лежать. Так шо ви плачте за поломаними сіді-шками, а я собі пограю. До речі: як можна було забути про abuse? Теж прекрасна іграшка, і маленька.
А Arsenal є зроблени під віндовс. Кому нада, пишіть мило, скину.
І одне питаннячко по quake 1:
Яку команду потрібно ввести у консолі, щоб можна було керувати мишкою постійно, а не тільки тоді, коли тикаєш на кнопку. Зарання дякую!
Щиро ваш, Осарка!

Перегляд дописуJane_Air_vs_Dimon (1.02.2007 23:34) писав:

Я короче почав качати з цього сайту http://www.old-games.ru фіфа 96, а він з такою маленькою швидкістю качає...
Просто в них на сайті установлений айпі-сканер, який санує айпі. Якщо айпі російський, то швидкість максимальна, якщо з іншої країни, йде обмеження швидкості.
P.S. І як після Цього до них ставитися? Хіба не паскуди?
  • 0

#47 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 08.06.2007 – 00:37

Прочитав усі ваші пости і впав у спогади........ :D Ностальгія
"Dune 2", "Europe", "Alien 3", "Pirates of Orion", "Populous", "Them Park" (одна з найрідкісніших ігор нa SEGA, колись друг брата дістав, ото була гра), "Red Zone", "Mortal combat 5" (у мене є!!! граюсь цілими днями ще досі :D правда у віконному режимі на 1/5 монітору, але... все сучасне відпочиває), а хто пам'ятає "Rambo" на "Dendy"?... :)
Як вам "Mario Bross 3" і "Mario Bross 6"... А хто пам'ятає про старого доброго "Mechcommander'a"? "General Haos", "Urban Strike", "Desert Strike", "Jungle Strike", "Lode Runner", "Islander", "KARATEKA", "Metal Gear" (ну це взагалі любов мого дитинства!), "Warlock", "Earth worm Jim", "Contra" (цю гру гріх не знати!), "Batman / Flash", "Comics Zone" (шедевр без слів!), "Jurassic Park" (люблю люблю люблю!), "Black Water" (про чувачка зі зламаним мечем, де цілий меч можна отримати лише за допомогою кода... от придумали програмісти аби книжки з кодами купляли геймери затяті! :) ) продовжую згадувати.... "Street Fighter"!!! (ото гра, ото смак життя!), а хто ще пам'ятає про старий і добрий "Double Dragon"? Це ну просто шедевр, аж сльози навертаються :) мені ж тоді було тільки 6 років... "Back into Future 4" - класика на "Dendy", хоча фільм так і не вийшов, гра випередила час! "Terminator" - ще досі пам'ятаю той день як вперше увімкнув цю гру ;) "Scubidoo", "Sonic" - ото був шалений дикобраз!!! "Zero Tolerance" - перша трьохвимірна гра мого життя... "Red Scorpion" (пам'ятаєте, ще фільм такий був з Дольфом Лунгреном...), "Judge Dred" - класна гра, супер гра, мега гра!!! Особливо мені подобалось заорештовувати і ловити душі. "X-men" - сама оригінальна гра на SEGA - там все одразу ж починалося без меню, історії чи ще чогось, тільки включив - зразу граєшся! Я би ще писав і писав, але думаю так багато читати ніхто не буде..... У мене зараз на компі майже нічого нового немає, тільки старенькі ігри, нових напертих і супернаворочених не визнаю, хоча комп тягне дай Боже... Ні напишу ще трохи, вибачте, але душу вилить треба :) Перейду до трішки сучасніших ігор: "Mafia", "The Sims", "Medal of Honor" (я з братом поміняли голоси німцям на свої за допомогою проги sndrec32.exe з папки system32, ото був гон :) ), "Fifa 2002" (там найкраще закручувався м'яч, ще досі пам'ятаю як 9 поклав Португалії з середини поля), "Cassacs", "Caesar 3" (є зараз на компі :yes: ), "Crazy Factory", "На Пали", "Zork" (класний квест, з душею...) Ну досить, бо далі точно ніхто читати не буде!
П.С: оце всі півтори години писав цей пост, згадував, це єдиний мій пост на сьогодні, надіюсь Ви поринете в дитинство разом зі мною, присвячую цей пост дитинству! :) ох це було так давно і так недавно
  • 0

#48 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 08:32

Delta Force
http://www.old-games.ru/game/341.html
як почав ганяти у 2001 так і досі не відмовляюся. Нові Delta Force це зовсім не то відчуття.

Need For Speed III: Hot Pursuit
http://www.old-games.ru/game/502.html
то ше моя одна слабість. Новіші Need For Speed не подобаються.
  • 0

#49 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 02.07.2007 – 17:21

Resident evil 1-3

Dino crisis 1-2
  • 0

#50 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 08.07.2007 – 19:45

Народ, допоможіть хтось із проблемою, щодо старої гри. На мене щось напала ностальгія за "Козаками: Європейські війни", а потім згадав, що вони на XP не йдуть. Чи знає хтось як зробити так, що б вони пішли на XP? Не знаю, може якийсь патч, чи апгрейд є?
  • 0

#51 Осарка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Хмельницький, Ярмолинці

Відправлено 08.07.2007 – 21:23

Перегляд дописуWeber (8.06.2007 09:32) писав:

Delta Force
http://www.old-games.ru/game/341.html
як почав ганяти у 2001 так і досі не відмовляюся. Нові Delta Force це зовсім не то відчуття.

Need For Speed III: Hot Pursuit
http://www.old-games.ru/game/502.html
то ше моя одна слабість. Новіші Need For Speed не подобаються.
А на моєму з 64 озу піде?
  • 0

#52 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2007 – 22:19

Перегляд дописуprofesor480112 (25.02.2007 15:34) писав:

Привыт!
Народ, хто маэ на HDD стару-добру ігру blood закиньте на мило, з мене пиво або щось інше :)
Profesor480112@mai.ru
дуже дякую!!!!!!! :brovy:
оууу,я маю десь на диску валяється,гра повний ацтой!краще квейк старий шпіляти,якщо найду можливо скину,але подивлюсь кілько вона важить.........
  • 0

#53 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.09.2007 – 22:35

а я дуже любила дві гри: там де дракончики бігали і бульками стрілялися і лікарню будувати....я б і зараз не проти побавитися в них... :o :blink:
  • 0

#54 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 17.09.2007 – 22:44

Памятаю на денді грався контру, робокоп, потім соніка ганяв як тіки появився комп то був warcraft 2, heroes 3 меча і магії ( я досі його граю :blink: )
  • 0

#55 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 17.09.2007 – 22:44

Quake 2
NFS 2
Diablo 2
Age Of Empires 2
Warcraft2
Pharaoh
  • 0

#56 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 17.09.2007 – 22:49

xrustya:), там де лікарня то Theme Hospital :o а з дракончиками накуреними - нєвєм... :blink:
  • 0

#57 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 17.09.2007 – 23:01

діабло і маріо)
  • 0

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.09.2007 – 08:36

В мене колись така класна гра була Frutis, чи якось так вона називалась.....усілякі ягоди тре було збирати в ряд по пару штук і тиснувся сік, ото б знайти її десь......
  • 0

#59 Skywalker

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 18.09.2007 – 22:08

Фараон проти Клеопатри
Emperors Rise of the middle kingdom
Star Craft
Star Wars Pod Racer
Homeworld

Все одні з найулюбленіших. <_<
  • 0

#60 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.09.2007 – 22:43

пригадую одну стару грайку... Prince
там де пацик мав шукати принцесу чи ще там щось...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних