Перейти до вмісту

Взуття

Повідомлень в темі: 40

#21 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.11.2016 – 10:22

Seto4ka (14.11.2016 – 14:36) писав:

Я купувала вже не раз взуття через інтернет, як правило якість на праму залежить від вартості. Якщо ціна підозріло низька, то варто очікувати відповідної якості.
Звісно, завжди так, якщо ціна низька на товар, то і якість взуття буде такою. Зараз нормальної якості чоботи зимові будуть коштувати від 1500 і до безкінечності, я ось собі на https://topshoes.ua/ замовила замшеві на підборі чоботи за 1600, ходжу вже в них, наче якість добра.
  • 0

#22 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1717 повідомлень

Відправлено 16.11.2016 – 10:56

Apallena (16.11.2016 – 10:22) писав:

Звісно, завжди так, якщо ціна низька на товар, то і якість взуття буде такою. Зараз нормальної якості чоботи зимові будуть коштувати від 1500 і до безкінечності, я ось собі на https://topshoes.ua/ замовила замшеві на підборі чоботи за 1600, ходжу вже в них, наче якість добра.
А я примудрилась знайти за 1375 грн. + знижка, як постійному клієнту. Середній каблук, шкіра, нічого зайвого, лише замок. Каблук і підошва "тракторні".
2 питаннячка:
1) бачу, у вас є зимові і демісезонні, а єврозима є?
2) чому на вашому сайті нема української мови? :)
  • 0

#23 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 11:57

серпиня (16.11.2016 – 10:56) писав:

А я примудрилась знайти за 1375 грн. + знижка, як постійному клієнту. Середній каблук, шкіра, нічого зайвого, лише замок. Каблук і підошва "тракторні".
2 питаннячка:
1) бачу, у вас є зимові і демісезонні, а єврозима є?
2) чому на вашому сайті нема української мови? :)
А де ви знайшли за таку ціну? Єврозими нема, маю коротенькі зимові чобітки, ношу коли мало снігу, і помірно холодно. А чому на сайті нема української мови, я не в курсі, можете написати адміністрації і запитати, для мене це не критично. Зараз дуже багато інтернет- магазинів на російскій мові. :)

8758947589473958 (16.11.2016 – 15:51) писав:

У мене на прес не встане, фу...
А на обличчя? :blush:
  • 0

#24 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 14:49

Apallena (17.11.2016 – 11:57) писав:

А де ви знайшли за таку ціну?
Не в інтернеті. Конкретніше - в провінції. У нас є кілька магазинів + точка на базарі від одного власника, де продають лише українське взуття. Хоча іноді є трохи й польського.
  • 0

#25 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 19:33

Apallena (17.11.2016 – 11:57) писав:

Єврозими нема, маю коротенькі зимові чобітки, ношу коли мало снігу, і помірно холодно.
Отут мені не зрозуміло. Єврозими де нема? У вас особисто, чи на вашому сайті?
  • 0

#26 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 21.11.2016 – 10:19

серпиня (17.11.2016 – 14:49) писав:

Не в інтернеті. Конкретніше - в провінції. У нас є кілька магазинів + точка на базарі від одного власника, де продають лише українське взуття. Хоча іноді є трохи й польського.
Ясно)

серпиня (17.11.2016 – 19:33) писав:

Отут мені не зрозуміло. Єврозими де нема? У вас особисто, чи тут на вашому сайті?
В мене нема чобіт єврозими.
  • 0

#27 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 21.11.2016 – 10:47

Apallena (21.11.2016 – 10:19) писав:

В мене і на тому сайті нема чобіт єврозими.
Ясно)
  • 0

#28 Galinka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 02.04.2018 – 22:44

мені також тяжко було з взяттям
  • 0

#29 martinka.ua

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 19.04.2018 – 08:16

Я уже давно заказываю в интернете на сайте Kidawear у них современная и качественная обувь https://kidawear.com.ua/ и обширная размерная сетка. Носится обувь отлично, удобная, дышащая поверхность. Я довольна своими покупками.
  • 0

#30 Generaluss

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 19.04.2018 – 10:56

А як ви ставитесь до взуття з секонду?
  • 0

#31 Laakt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 20.04.2018 – 11:06

На секонді купляти такі речі не раджу)) Я один раз купив більше не хочу, тепер тільки нове взуття в інтернеті rozetka.com.ua/men_shoes/c721654 краще я раз на 2-3 роки куплю нове аніж кожних пів року купляти на секонді
  • 0

#32 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 20.04.2018 – 14:26

невже ризетка за таке плате? нахріна їм це? це якби туалетний папір Обухів взявся наймати спамерів - всі ж і так ним жопу витирають, яка ще реклама?

І ще, - Макаронний Монстр, спамерів, які купують обувачку в секондгенді карає грибком, а тих, шо нове в ризетці - натертими пятками. ;)

Повідомлення відредагував _Ex: 20.04.2018 – 14:35

• 0

#33 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2274 повідомлень

Відправлено 20.04.2018 – 21:21

_Ex (20.04.2018 – 14:26) писав:

невже ризетка за таке плате? нахріна їм це? це якби туалетний папір Обухів взявся наймати спамерів - всі ж і так ним жопу витирають, яка ще реклама?

Розетка вже не та, що раніше. Ну і люди тепер хитріші - заходять на хотлайн, і дивляться де дешевше.
  • 0

#34 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 21.04.2018 – 17:23

Nameless One (20.04.2018 – 21:21) писав:

Розетка вже не та, що раніше. Ну і люди тепер хитріші - заходять на хотлайн, і дивляться де дешевше.
На Розетці нема комісії за пересилку і можна купити різні товари одночасно з однією платою за доставку. До речі, зараз безкоштовна доставка у них. І там товари продаються за ціною виробника, принаймні ті, які я дивилась, от годинники, наприклад, чи подушки, чи ті ж рушникосушарки - на сайтах виробників ті самі ціни, але на їхні сайти мало хто ходить, бо спочатку дивляться на Розетці. Розетка сама вже як реклама товару. І да, Розетка мені тепер винна за розкрутку.

_Ex (20.04.2018 – 14:26) писав:

Неправда. У нас всі купують Кохавинку, я тепер на рожеву, до речі, перейшла))))

Повідомлення відредагував серпинка: 21.04.2018 – 17:34

• 0

#35 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1956 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 21.04.2018 – 20:53

Кохавинка! Не доводилося стикатися прямо :brovy: але, дідько, я памятаю, її згадуали на теревенях! ще коли старі користувачі тут тирлилися. Там наче як цілий мем був якийсь з нею (ще б пак, з такою назвою).
  • 0

#36 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2274 повідомлень

Відправлено 21.04.2018 – 21:46

серпинка (21.04.2018 – 17:23) писав:

На Розетці нема комісії за пересилку і можна купити різні товари одночасно з однією платою за доставку. До речі, зараз безкоштовна доставка у них. І там товари продаються за ціною виробника, принаймні ті, які я дивилась, от годинники, наприклад, чи подушки, чи ті ж рушникосушарки - на сайтах виробників ті самі ціни, але на їхні сайти мало хто ходить, бо спочатку дивляться на Розетці. Розетка сама вже як реклама товару. І да, Розетка мені тепер винна за розкрутку.
Оті ціни, які ті самі, ймовірно встановлюються за домовленістю. Часто якийсь товар, особливо техніка, йде однаковою ціною на розетці, комфі, ельдорадо і т.д. При цьому в комфі товар можна взяти на місці, без оплати з доставку. Проте - часом вигідніше замовити на якомусь маловідомому інтернет-магазині, особливо якусь дорогу побутову техніку. Наприклад свою індукційну плиту я купив суттєво дешевше, ніж вона коштує на розетці. Просто глянь на хотлайні на ціни.
  • 0

#37 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 22.04.2018 – 21:45

Nameless One (21.04.2018 – 21:46) писав:

Оті ціни, які ті самі, ймовірно встановлюються за домовленістю. Часто якийсь товар, особливо техніка, йде однаковою ціною на розетці, комфі, ельдорадо і т.д. При цьому в комфі товар можна взяти на місці, без оплати з доставку. Проте - часом вигідніше замовити на якомусь маловідомому інтернет-магазині, особливо якусь дорогу побутову техніку. Наприклад свою індукційну плиту я купив суттєво дешевше, ніж вона коштує на розетці. Просто глянь на хотлайні на ціни.
Техніка справді на Розетці не найдешевша. Але деякі товари там таки за нормальною ціною - дитячі іграшки, наприклад, Lego, яке не дуже й знайдеш у нас в місті.
Тема про взуття. Ніколи не купувала ще в неті взуття.
  • 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2274 повідомлень

Відправлено 23.04.2018 – 14:06

серпинка (22.04.2018 – 21:45) писав:

Техніка справді на Розетці не найдешевша. Але деякі товари там таки за нормальною ціною - дитячі іграшки, наприклад, Lego, яке не дуже й знайдеш у нас в місті.
Тема про взуття. Ніколи не купувала ще в неті взуття.
Я на OLX купував вживане взуття. Щоб в гори ходити. Доволі вдало купив трекнігові боти Northland. Вони мені так ідеально підійшли. Ходжу в них весь час всюди, хоча вже ремонтував трохи, бо в горах їх нормально поексплуатував.
  • 0

#39 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1717 повідомлень

Відправлено 26.04.2018 – 21:38

Nameless One (23.04.2018 – 14:06) писав:

Я на OLX купував вживане взуття. Щоб в гори ходити. Доволі вдало купив трекнігові боти Northland. Вони мені так ідеально підійшли. Ходжу в них весь час всюди, хоча вже ремонтував трохи, бо в горах їх нормально поексплуатував.
Я згадала, що таки купила один раз в неті взуття, гумові чоботи. До речі, гумові чоботи годяться в поїздку-екскурсію на 1-2 дні, якщо дощ наприклад передбачається сильний? Але напевно ще якісь кросівки треба брати з собою.
  • 0

#40 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень

Відправлено 13.05.2018 – 08:27

Краще купувати шкіряне, зручне
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних