Перейти до вмісту

Редизайн реальності шляхом інформ-вірусів


В темі одне повідомлення

#1 Гість з потойбіччя

    Місцевий

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 27.09.2016 – 21:57

  • 1
Інформаційні віруси трансформують реальністьспо бажанню дизайнера.
Інформаційні віруси це: слова, лозунги, ідеї які вкидують і постійно крутять в інформаційному полі. Ціль - закріпити ІВ у свідомості споживальника інформації. Як тільки ІВ шляхом безкінечних повторювань встановлюється у свідомості людей, вони перестають опиратися тому редизайну, який задумано впровадити в реальність. Більше того, вони звикають до нього і органічно починають вже сприймати як само собою щось цілком належне. Таким чином, нова реальність сформована.
Я виклав механізм втілення в життя трансформації дійсності.
Тепер можемо говорити про приклади.
Останні кілька років у німецькому інфор-полі на всіх парах йде трансформація реальности. Перекроюють парадигму дійсності.
Християнську країну підготовлюють до ісламського редизайну.
Німецьке інформаційне поле наразі неможливе. Відкрийте будь-який мейнстрімний інфоканал і вас проникнуть шалені потоки ІВ-ів.
ІВ-слова в нім. інфопросторі: мусульмани, біженці (мусульмани), ІГІЛ (знову мають на увазі іслам), культура пийому (біженців-мусульман).
ІВ-лозунги: Іслам є частиною Німеччини. Бурка є частиною ісламської культури. Покажемо біженцям (мусульманам) свою гостинність!
ІВ-ідеї: нам потрібні нові робочі руки (мусульманські), щоб підтримати економіку на нинішньому рівні.
населення країни старіє, тому необхідна нова кров (мусульманська)
Ви майже не знайдете в інфополі згадки про християнство чи світське суспільство. Вам постійно дають картинку з арабом, що прожив кілька років у країні з корінною німкенею. Звісно, вона заміжем за нього. Звісно, вона в хустці і прийняла іслам. Фрау Анна тішиться, бо тепер часто спілкується з мусульманами-родичами чоловіка. А коли вона була "християнкою" то перебувала в атмосфері гонитви за грішми. (Питання до неї. А чи дійсно вона була християнкою? Може, вона ще раніше прийняла консумпціонізм і вже з нього перейшла в іслам? Чому не пробувала стати християнкою будучи у християнстві? Думаю, реальні християни мають спілкування не менше ніж мусульмани.)
Але про це ні слова, лишень наводять аргументи на вихід з християнства і перехід в іслам. Я практично один-два рази чув про дівчат з турецьким корінням, які прийняли християнство. Все. І на кожному кроці - трублять зворотнє.
Здається, війни міжрелігійної не буде. Редизайн проходить тихо і спокійно.


Ну, а якщо дивитись на Україну - то тут ІВ прямо кишать.Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних