Перейти до вмісту

ЗОНА поза АТО


В темі одне повідомлення

#1 Гість з потойбіччя

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 209 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 11:41

 • 1
Країна розчлєнована. Крим став російським. Третина Донбасу утворила самостійні незалежні республіки під проводом купки марґінальних терористів, з якими вже третій рік ніяк не може справитись доблесна укр. армія - "найсильніша у Європі".:lol:
Є ще зона АТО, куди стікаються звільнені за законом Савченко зеки, пияки, контрабандисти та "кришеватєлі" контрабандистів у формі з тризубом на кокарді та всякі любителі пострілять та поубивать.
Ну а решта території - ЗОНА поза АТО. Про неї йтиме мова в цій темі.

Повідомлення відредагував Гість з потойбіччя: 26.09.2016 – 11:42


#2 Гість з потойбіччя

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 209 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 16:44

Статєйка для русофіла Вебера.

Цитата

Далі. Україну можна любити російською і це доведено війною з Росією. Хочу сказати, що нічого не доведено. Якщо людина розмовляє російською, то це зовсім не означає, що вона цією мовою любить Україну. Більшість з цих людей люблять Україну українською, навіть якщо і погано нею розмовляють. Чому тилові русофони вважають, що фронтові російськомовні виступають за російську мову? Я уже не кажу, що внесок русофонів у стримувані ворога явно перебільшений. Без «нациків» Україна не стримала б ворога. І смію заявити, що втрати серед україномовних у рази вищі ніж російськомовних. На Львівщині є села, у які з війни не вернулися десятки чоловіків. Їх просто наша статистика на враховує у втрати. А якщо навіть припустити, що все, насправді не так, то в окопах мають сьогодні сидіти на 100% шанувальники Пушкіна. Якби в Донецькій області проживали «галичани» цієї війни ніколи б не було. Саме тому Польща може проявляти активність виключно в стінах Сейму, приймаючи рішення про «людобуйство». Думок про військові дії з метою помститися у неї ніколи не виникне.
http://hvylya.net/an...v-ukrayini.html

А тим часом, з 2017 року, "багата" держава Україна витрачатиме гроші на підтримку російської мови в освітній сфері - запроваджуючи ЗНО російською.
Очевидно, в такий спосіб, прислухались в Адміністрації Президента до побажань громадян на перенесення блатних рускіх пєсєн із зони в зону поза ато.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних