Перейти до вмісту

Аборт - це вбивство?

аборт

Повідомлень в темі: 33

#21 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.04.2017 – 22:28

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (08.04.2017 – 06:54) писав:

Перегляд дописуFeamblla (06.04.2017 – 12:39) писав:

Аборти потрібні до поки люди не освідчені
Так так. До поки люди плутають освіТу і досвіД
Може дописувач нічого й не наплутав з "освідченими". Є ж слово освідчення, освідчитись. І вони не від "досвіду" походять, а від "свідчення", "свідок" ...напевно.
Тому мабуть можна отак зрозуміти: допоки люди не освідчились, можна робити аборти, вони є дуже потрібні (на думку того дописувача), а от коли вже вони (ті люди) освідчились один одному, тобто зробили освідчення, то потреба в абортах вже відпадає. Попахує релігією. Тобі так не здається?
А от "допоки", Феєричний, "ДОПОКИ" пишеться разом, запамнятай це! Як Отченаш.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.04.2017 – 22:37

• 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.04.2017 – 07:26

Перегляд дописусерпинка (12.04.2017 – 22:28) писав:

Може дописувач нічого й не наплутав з "освідченими". Є ж слово освідчення, освідчитись. І вони не від "досвіду" походять, а від "свідчення", "свідок" ...напевно.
Тому мабуть можна отак зрозуміти: допоки люди не освідчились, можна робити аборти, вони є дуже потрібні (на думку того дописувача), а от коли вже вони (ті люди) освідчились один одному, тобто зробили освідчення, то потреба в абортах вже відпадає. Попахує релігією. Тобі так не здається?
А от "допоки", Феєричний, "ДОПОКИ" пишеться разом, запамнятай це! Як Отченаш.
Гарно закрутила. Я не памятаю отченаш. І грамота моя кульгає
  • 1

#23 Amita

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 18.04.2017 – 11:18

Не вважаю, що аборт це набагато гірше за те, що коли дитину народжують та хотіли плювати на неї.
  • 0

#24 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 24.04.2017 – 09:30

Це дуже складне питання, перш за все до жінки.
Але завжи потрібно мати вибір, а дитина народитися бажаною!
  • 0

#25 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 17.05.2017 – 08:35

Запитайте будь-яку дитину з інтернату, або дорослу людину, яка виросла без батьків, що краще, те що вона має життя, чи треба було б її абортувати в немовлятості...
Багато переживаючих за права жінок і не надають права на вибір ненародженій людині. Я - проти абортів!
  • 0

#26 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 128 повідомлень

Відправлено 17.05.2017 – 09:24

"Допоки". А "доки" забули чи що.

Перегляд дописуNema (17.05.2017 – 08:35) писав:

Запитайте будь-яку дитину з інтернату, або дорослу людину, яка виросла без батьків, що краще, те що вона має життя, чи треба було б її абортувати в немовлятості...
Купа вагітностей є небажана. Небажана вагітність то є негативний стрес для вагітної.
Дитина, сформована в череві матері в почуттях нелюбові до неї, щасливою буває рідко.

Повідомлення відредагував Spitsbergen: 17.05.2017 – 09:25

• 1

#27 mnogosnega

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.05.2017 – 18:32

це дуже щепетильне питання
  • 0

#28 Kirra

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень

Відправлено 07.06.2017 – 14:23

не вважаю аборт вбивством
  • 0

#29 Cawka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 08.06.2017 – 15:30

Перегляд дописуУповноважений (13.04.2017 – 07:26) писав:

Гарно закрутила. Я не памятаю отченаш. І грамота моя кульгає
А не памятати отченаш то якось не по християнськи(
Хоча не мені вас судити

А з приводу аборту то я різко негативно до цього ставлюсь, якщо не готові то краще предохранятись правильно але ніяк не вбивати потім людинку (
  • 0

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 09.06.2017 – 22:29

вбивство чи не вбивство то спір термінів. є от слово ліквідація - по нашому однозначно підходить. а якщо слово ліквідація перекласти на мокруха - то вже сумнівно. Бог дав Мойші заповіді, а Мойша показав ті заповіді жидам - і там було "не вбивай ближнього". для християн - поки не хрещений в своїй церкві - то ще не ближній. а якщо хрещений в конкуруючій церкві - то вже не ближній. так що гріховність вбивства плоду в заповідях явно не вписана, але вбивство потенціного кандидата в раби божі все ж таки справа шкідлива. А от загибель раба божого во славу господню то справа корисна.
юридично то все чітки - аборти або легальні або нелегальні. бувають нелегальні аборти при дозволених легальних. а от морально - далеко не все чітко, тут сам чорт ногу зломить
  • 0

#31 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 00:07

За роки незалежності в нашій країні було вироблено приблизно 30 млн. абортів. Щогодини помирає 60 дітей, тобто кожну хвилину гине одна дитина ... Страшні, ніби нереальні цифри в наш мирний час, чи не так? Про це не прийнято говорити в новинах або писати в офіційних виданнях, хоча проблема дітовбивства давно вже повинна з'явитися на рівні держави. Але при цьому потрібно розуміти, що кожна людина несе особисту відповідальність за свої вчинки перед Богом і перед своєю совістю. Тим більше, коли стоїть питання життя або смерті, не можна приймати необдуманих і легковажних рішень.
  • 0

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6530 повідомлень

Відправлено 05.07.2017 – 20:14

я тут випадково побачив серію доктора Хауса, де він ембріон обізвав паразитом. я й раніше її бачив.
Так от. Якщо ембріон - паразит, тоді аборт - вбивство. Як вбивство глистів :)
слово аборт означає скасувати вагітність. якби це було справді скасування, то це був би процес з відновленими яйцеклітиною і сперматазоїдом. але цього не відбувається, значить аборт - не скасування, не відміна. А все ж таки вбивство.
А чи законне чи не законне, чи моральне чи аморальне - це вже питання відносні. Точно ясно що вбивство.

Перегляд дописуCawka (08.06.2017 – 15:30) писав:

А не памятати отченаш то якось не по християнськи(
не по християнськи - це пити вино і їсти хліб, тоді коли повинен пити кров і їсти плоть.
  • 0

#33 Foma

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 06.07.2017 – 14:07

Взагалі я проти абортів,але коли срок ще малий і ви розумієте,що вам ледве вистачає грошей на себе,то що ви зможете дати дитині?
  • 0

#34 Mar-Rina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 01.09.2017 – 22:27

Аборти роблять не тільки "несвідомі матусі". Може бути він як свідчення для збереження життя жінки. Випадки бувають різні. І тоді це переживається особливо важко. Дитину можна втратити, але душа його буде поруч ...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua