Перейти до вмісту

Сєрґєй Іваноф втік до США

росія сша

В цій темі немає відповідей

#1 Shіver2005

    біла людина

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 886 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Анкара

Відправлено 15.09.2016 – 06:24

  • 0
Екс-глава президентської адміністрації Сергій Іванов утік в США. Як повідомляють джерела в Кремлі, Іванов викрав літак Ольги Шувалової і покинув на ньому повітряний простір Росії о 3 годині дня за київським часом. «Він полетів з моїми коргі », - заявила Інтерсаксу оскаженіла дружина першого віце-прем'єра. Однак крім Шуваловських собачок Сергій Іванов відвіз в США державні секрети.

«Всі рішення в адміністрації президента приймаються під коксом або в стані сильного алкогольного сп'яніння. Звідси неефективність влади і криза в економіці », - зізнався Сергій Іванов в бесіді з кореспондентом BBC, якого прихопив з собою з Москви. Проблема допінгу в Росії сягає набагато більших масштабів, підкреслив він: « Заборонені препарати вживають не тільки спортсмени, а й переважна частина російських чиновників".

Екс-глава кремлівської адміністрації повідомив, що вимагатиме від ООН та інших міжнародних організацій дискваліфікувати Росію. «Злочинці повинні бути покарані, а не сидіти в Кремлі», - заявив Іванов. Він додав, що після повалення « кривавого режиму Володимира Путіна» має намір очолити країну. «На відміну від Путіна коли я був чекістом, то працював в капіталістичній країні. І прекрасно знаю, як там влаштоване життя і ринкова економіка », - зазначив колишній високопоставлений керівник.

За словами Іванова , він «вже одного разу був за крок від президентського крісла, проте моє місце перехопив Дмитро * Грошей немає, тримайтеся там * Медведєв ».

Відзначимо, що раніше вже були випадки, коли високопоставлені російські чиновники просили політичного притулку в зарубіжних державах. Наприклад, міністр культури Володимир Мединський після обшуків в його відомстві полетів до Японії. А потім перебрався до Сирії.Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних