Перейти до вмісту

На руїнах європейської демократії проростають квіти комедії

Повідомлень в темі: 75

#61 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3740 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.09.2016 – 20:16

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (19.09.2016 – 14:24) писав:

КНДР сама виоготовляє бімби, а в армій ДНР ЛНР вся техніка - трофеї. Ага, вірю.
Клуб ядерних держав обмежений, і я не думаю, що Росія зацікавлена в його розширенні. Поряд з Півн. Кореєю є Японія і Південня Корея, які, якщо захочуть, виготовлять бімбу в порівнянні з Півн Кореєю (яка всю свою історію намагається бімбу зробити, але здається тільки 2006 році першу зробили) дуже швидко. Напр. Японія не має ядерної зброї, бо дотримується договору про нерозповсюдження, але в них є все, матеріали, технології, і при потребі вони можуть зробити бімбу менше ніж за рік.
Якщо Півн. Корея таки дограється і Японія теж вирішить порушити договори, як гадаєш, Росії сподобається швидка поява на сході нової ядерної наддержави, такої як Японія?
  • 0

#62 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6184 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2016 – 21:03

умом Расію нє панять.
не треба наводити логічні аргументи російської позиції. логіки там немає.
  • 0

#63 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.09.2016 – 08:51

Перегляд допису8758947589473958 (19.09.2016 – 12:54) писав:

Що ви маєте на увазі під нелегальними товарами?
Ніколи не чув в новинах, як напр. викрили підпільний цех з виготовлення ковбаси, чи горілки? Знаю, що й одяг, взуття, сумки нелегально шиють по підвалах, а потім чіпляють на них бірки імпортних виробників і продають за шаленою ціною.
  • 0

#64 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 20.09.2016 – 12:18

Перегляд допису8758947589473958 (20.09.2016 – 12:03) писав:

Це є підробки, а не нелегальні.
Ти хотів блєснуть умом, чи хотів зі мною просто поговорити?
Нелегальні - це товари, виготовлені у незаконний спосіб. Це не значить, що це має бути наркота, чи зброя. Це може бути кубаса, що виготовлена без дотримання чинного законодавста, відповідно й санітарних норм, без сплати податків і т.д.
  • 0

#65 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 21.09.2016 – 10:34

Перегляд дописуkalamar (19.09.2016 – 13:59) писав:

Найкраща релігія для того буддизм, але ніяка релігія того не досягає.
А що, буддійські монастирі бідніше живуть, ніж християнські? Чи будда краще вимітає з мізків жагу до багатства, ніж Ісус? Що ви маєте на увазі? Я звісно про буддизм нічого майже не знаю. Але християнство теж гарно пудрить мізки, що жити треба в бідності, хоча, очевидно, впливу на сучасних людей воно вже не має. Принаймні, ті, хто до церкви ходять, чи то пак, приїжджають на недешевих машинах, не дослухаються до писання, а в першу чергу - попи.

Перегляд дописуkalamar (19.09.2016 – 13:59) писав:

В СССР пропаганди комуністичного життя було досить, але ніякою пропагандою чи релігією не зміниш природи людини. Можна звичайно сильно вплинути, виховуючи людину в потрібному руслі (скажімо в спарті навичились виховувати сміливих солдат, чи в деяких ісламських країнах, як яничари в Турції, вихованням рабів з малку в відданості султану), але природа людини все одно вилізе. Християнство не допомогло би, навпаки, теократію будувати було безглуздо.
Але є прошарок людей, безамбіційних від природи, яким нічого не треба. Вони й без пропаганди і релігії не прагнуть покращувати своє становище, навіть телик не помагає))

Перегляд дописуkalamar (19.09.2016 – 09:10) писав:

Гадаю навпаки. Щодо сучасності, то тогочасні пропагандисти просто діти. В дем. країнах контроль над мізками розвинутий значно краще.
Там просто силу навіть нема потреби застосовувати, бо громадяни добровільно піддаються контролю.
  • 1

#66 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 21.09.2016 – 11:48

На сьогоденних руїнах християнства теж проростають квіт комедії, демократія в цьому плані йде рука об руку з християнством чи іншими релігіями. Індуїсти, жителі "найбільшої демократії" на світі вбивають дітей таких же індуїстів як і вони, вина дітей в тому, що вони народились не в тій касті. Індуїзм - це ще дикіше ніж християнство. Але атеїсти із заходу пруть туди валом до Індії в пошуках "сенсу життя" у цій варварській релігії. Чим не комедійний сюжетик вирісший на теренах розвалин демократично-християнської культури.

http://expert.ru/201...koe-proklyatie/
  • 0

#67 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 21.09.2016 – 13:26

Перегляд допису8758947589473958 (21.09.2016 – 11:09) писав:

Не лише виготовлені, але й продаються у незаконний спосіб.
Та ну. Цілком законно можуть й продаватись. Одна знайома працювала в магазині, де продавали речі, виготовлені у нашому місті, в якомусь підвалі, звісно в антисанітарії, без сплати податків, з невідомо якої сировини, але маркування було якоїсь модної фірми американської, я навіть ту фірму не знаю, але вона каже, шо дуже популярна. Так от цілком законно продавались речі. Ціна... Я за таку ціну дозволити собі не можу купити. Магазин у центрі міста, ще й музика така гучна з нього лунає. Але товар якщо добре перевірити - нелегальний. І купують падкі на маркування.
Читала недавно, що телевізори Самсунг восновному теж нелегальні продаються, тобто несертифіковані, але цілком законно, в цілком законних магазинах. Якщо добре перевірити, то законного у нас може й нічо нема))
http://www.buskeradi...на-українських/
Тут інша ситуація. Товар виготовлений законно, але незаконно завезений, а продається у відкритому продажу, в законних магазинах.
Тому, щоб називати товар легальним, потрібно, щоб усі стадії від виробництва до продажу були пройдені без порушень закону. Достатньо одніє ланки незаконної і поліція по ідеї може конфіскувати товар, чи штраф накласти, це вже я не знаю.

Перегляд допису8758947589473958 (21.09.2016 – 11:09) писав:

Підробка - завше нелегальна.

Це є підробки, а не нелегальні.
Ем... ти не бачиш суперечності у цих виразах?

З жінкою можна хотіти усього чого завгодно, окрім насильства.
Вау. Сам придумав?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних