Перейти до вмісту

На руїнах європейської демократії проростають квіти комедії


Повідомлень в темі: 75

#41 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 16.09.2016 – 22:57

 Гість з потойбіччя (16.09.2016 – 16:11) писав:

якщо виходити з постулату, що все спільне, то логічно, що спільні і жінки. але я не заздрю котрійсь, яка б родилась там симпатичною.)
Не все спільне. Вчи матчасть.

 Гість з потойбіччя (16.09.2016 – 16:11) писав:

В Європі присутні не елементи комунізму, а соціалізму. І то лиш в Скандинавії.
Йдеться про громаду як тер.адм. одиницю, а не громаду, як обєднання людей з певною метою.
А адміністративно-територіальна одиниця без мети утворюється?
Я розумію про що ти говориш. Про утворення громади самими мешканцями тієї території і про утворення громади "згори". Ти вважаєш, що це різні громади. Перша - це, по-твоєму, комуна, а друга - громада. Але по суті це ті ж лижі, тільки в профіль.

 Гість з потойбіччя (16.09.2016 – 16:11) писав:

Він міг би бути. В тій же Скандинавї, наприклад. Але наразі вони зробили помилку, запустили туди дикунів, які зрунують навіть ті паростки соціалізму. Комунізм, по ідеї, це етап після соціалізму. Комунізм на практиці можна бачити в мурашнику, або у вулику.
Якщо комунізм таки утопія, то його ніде не можна побачити.
 • 0

#42 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 16.09.2016 – 23:38

 Гість з потойбіччя (16.09.2016 – 21:48) писав:

Навіщо ви копіпастите сюди лінки з 10!!! річною давниною? Появились нові дослідження, які підтверджують мою думку, вище вже зазначено про це. Якби ви не були такі вперті як осел, то могли б самі віднайти спростування своїм ідіотичним розказням про кастовість і рабовласницький устрій.
Таки школяр.
На ото, що ви там послались, я би ніколи не посилався, бо там дурниці і журналістські відсебеньки. Якщо вас цікавить оригінальна стаття по мотивам якої ті відсебеньки, то вона тут.
В оригінальній статті Gill та Hammond якраз вживають кілька разів зоологічний термін каста, і жодного слова про якийсь комунізм. :8:
Вам треба вчитись, вчитись і вчитись, як вам заповідав великий Ленін.

 серпиня (16.09.2016 – 22:57) писав:

Якщо комунізм таки утопія, то його ніде не можна побачити.
Ну не знаю. Де небуть у папуасів можна мабуть. Там звичайно не справжній комунізм, бо є вождь, але близько до комунізму.
Первіснообщинний лад був близький до комунізму. Вони навіть певним чином вирішували проблему потреб і здібностей (не здібні члени племені йшли на м’ясо).
Щось близьке до державного комунізму було побудовано за третьої династії Ура (2100-2000 р. д. н. е.).
В принципі комунізм побудувати просто. Одержавлюєте всі засоби виробництва і перетворюєте населення на рабів. Звичайно комусь керувати треба, тому також потрібна одна партія.
Кастовість згодом прийде (в Північній Кореї наче уже приходить кастовість).

Повідомлення відредагував kalamar: 16.09.2016 – 23:41

 • 0

#43 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 17.09.2016 – 00:44

 kalamar (16.09.2016 – 19:12) писав:

Так, так!! До речі, самоназва цих остров’ян даоа етимологію одного слова, яке Колумба ввів в еспанську, і через англійську та французьку те слово запозичене більшістю мов.
Ну от й ви попались на Колумбову вудку про канібалізм. Якби воно так було, то ми б і не знали ніколи, де ділися його кораблі після довгої бовтанки океаном, чи булькнули на дно, чи їх похрумали "канібали". Йому треба було якось оправдатись, коли найкатоличніші монархи Ізабелла і Фердинанд притягнули в кайданках до суду. І то не так за "дикунів", як за жорстокість до своїх, кожне місто християнський Христофор починав з центральної площі з шибеницею. Але треба було претендувати на милосердя і до "дикунів", ну то найлегше зробити їх "врагамі народа". Ще він брав зі своїх присягу не розголошувати, що Куба - то острів, а твердити - материк, бо сильно хотілось відкрити "Індію" з іншого боку, то теж сприймати за чисту монету?

А самоназва - ги, не знаючи мов, одна сторона питає: Як вас звати? - Друга відповідає: Що кажете, я не розумію?! Ось і назва "Щокажете" ))
 • 1

#44 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 17.09.2016 – 09:55

 Aquarius-ka (17.09.2016 – 00:44) писав:

Ну от й ви попались на Колумбову вудку про канібалізм.
Послухайте. Колумб то якраз довго не вірив і намагався то тлумачити як піддані Хана (Khana), бо йому дуже хотілося вірити, що він відкрив шлях в Азію. Але згодом після Колумба є багато инших свідчень і вони не тільки від заангажованих еспанців. Еспанці звичайно перебільшували обсяги явища, але самого явища вони не вигадали. Кариби не канібальствували на повсякденному базисі, але вони воювали між собою, брали полонених, і ритуально їх поїдали. Взагалі на островах канібалізм досить типове явище. Але при отому первіснообщинному ладі і на континентах канібалізм був повсюдно поширений. Скажімо в епоху бронзи людські жертвоприношення були досить масовими, і якщо археологи викопують кістки, які обгорілі і потрощені, здогадайтесь, що це значить.

Якщо то вам цікаво, то ось напр. про "мирних мінойців". Це вже давня цивілізація, яку дехто вважає прямим предком європейської.
Прихований текст

Звичайно тепер всі від того відмовляються, і суч. кариби навіть в суд подавали на дісней, за те, що в фільмі "Пірати кар. моря" вони зображені канібалами. Суд. позов правильний, гадаю, але не тому, що вони не були канібалами, а тому, що не правильно те, що режисери запросто нагадують про канібалізм карибів, але навряд чи використають подібний епізод в фільмі про прадавніх греків, аріїв :wink2: , чи кельтів (а там він був би теж до речі), що робить той епізод расистським (мовляв, дільки кольорові дикуни тим розважались, а білі того не знали).
 • 1

#45 Гість з потойбіччя

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 209 повідомлень

Відправлено 17.09.2016 – 11:53

 серпиня (16.09.2016 – 22:57) писав:

А адміністративно-територіальна одиниця без мети утворюється?
давай чітко розмежовувати. є громада, як ад-тер одиниця, а є громада як обєднання людей довкола певної мети. в конструкції першого значення можуть існувати безліч антагоністичних громад з другим значенням. громада, ґміна, уезд, підрайон - називай то як хочеш, з громадою в якої є спільна мета це зовсім інші речі.

Цитата

Перша - це, по-твоєму, комуна, а друга - громада. Але по суті це ті ж лижі, тільки в профіль.
нічого подібного. хоч згори, хоч знизу хоч збоку. територіальне утворення
є територіальне утворення. а та комуна, про яку мені йшлося, є зовсім іншою комуною. http://sum.in.ua/s/komuna - читай визначення номер 1.
2 троль каламар.
те, що ти любитель клепати і шукат в неті всіляку хуйню - не підлягає ніякого сумніву, досить згадати про те, як ти морозив, що Ісус це гриб. тепер ти морозиш про рабовласницький лад у мурашинку, царицю і касти. перше. рабовласницький лад. нов коментс цьому витвору твоєї спотвореної уяви. про царицю, яка нібито царює. я вже писав, вона виконує свою функцію і не більше. в будь-який час, якщо робочим мурахам щось не сподобається її шлють нахуй.

Цитата

Может показаться, что матка является центром муравьиной семьи, однако в действительности им являются рабочие муравьи. Чем больше в муравейнике самок, тем «непочтительнее» отношение к ним рабочих. Рабочие муравьи переселяют самок из одной части гнезда в другую, передают на обмен в другие гнёзда, убивают тех, чья плодовитость стала слишком низкой. Рабочие контролируют и воспроизводство особей в семье: уничтожают лишних личинок или изменяют режим их кормления для изменения соотношения численности каст в семье.
касти. кастами називають функціональну приналежність мурах, яка не є сталою. цей термін дуже сумнівний, оскільки він не відповідає ключовому значенню цього слова. та чи інша функція не є закріпленою за мурахами, за виключенням воїнів, сьогодні вони доглядальники, а через деякий час вони стають заготівельниками. в класичній людській кастовій ж системі твоє місце строго успадковується, існує навіть покарання за порушення кастовоє етики в індії, вихід з поза неї є рідким виключенням. в мурашнику такого немає і близько. навішувати ярлик "кастовість" на мурашник є хибною річчю. потрібно дуже обережно вибирати термінологію, інакше і тут виростають квіти комедії. от в Індії, панує кастова система, і в той же час Західний світ називає Індією "Найбільшою Демократією" на світі. комедія та й годі. або візьмемо найбільшу капіталістичну країну Європи Німеччину. тут теж кастова ситема, але політкоректні німці називають то соціальною нерівністю. кастова система у Німеччині теж успадковується. якщо в твоїх батьків була академічна освіта, то існує 75%, що вищу освіту, а отже значно вищий дохід в підсумку, отримаєш і ти сам. якщо тобі "пощастило" народитися в сімї робітників без вищої освіти, то існує лише 8%! що тобі вдасться здобути вищу освіту. 92% є гарантії, що ти теж залишешся в "касті" робітників з низькими заробітками.
 • 0

#46 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 17.09.2016 – 15:01

 Гість з потойбіччя (17.09.2016 – 11:53) писав:

касти. кастами називають функціональну приналежність мурах, яка не є сталою. цей термін дуже сумнівний, оскільки він не відповідає ключовому значенню цього слова. та чи інша функція не є закріпленою за мурахами, за виключенням воїнів, сьогодні вони доглядальники, а через деякий час вони стають заготівельниками. в класичній людській кастовій ж системі твоє місце строго успадковується, існує навіть покарання за порушення кастовоє етики в індії, вихід з поза неї є рідким виключенням. в мурашнику такого немає і близько. навішувати ярлик "кастовість" на мурашник є хибною річчю.
Це геть не правильно. Мурахи не вибирають, ким їм стати :wink2: , і ставши, не можуть змінити свою кастову приналежність. Не можуть, тут кілька разів уже говорилось, і в посиланнях то є, ви просто не вмієте читати. Вони навіть фізіологічно не можуть перейти до иншої касти, в них не вистачає карактеристик потрібних для виконання иншої роботи. Тому доречним і правильним є саме слово каста, і саме це слово використовують біологи.
Решта ваших дурниць. Будь-хто при здоровому глузді розуміє, що людина не мураха, що поведінка і мотиви людини значно складніші. Але ви причепились до якогось комунізму в мурах, про який прочитали в якісь жовтій газетці, тому я вас і тролю. Мурахи є розілені на касти досконалі раби. Індивідуальність мурахи не важить нічого, все підполрядковано виживанню колонії. Напр. мурахи воїни часто зупиняють ворога тактикою камікадзе, інстинкт виживання колонії вищий за інстинкт виживання окремої комахи. Тому трутнів з вулика виганяють. В них, соціальних комах, індивид ніщо, головне колонія (держава).
Чому комунізм дурна утопічна ідея а Маркс - дурень, очевидно. На відміну від мурахи, людина не задоволена своєю нішею в соціумі, і хоче більшого. Комунізм суперечить людській природі. Скільки не виховуй радянську людину, а вона все одно прагне дефіциту чи американських джинсів.
В майбутньому, з розвитком нейротехнологій, можливо вдасться побудувати комунізм. Для цього всім людям треба вживити в мозок спеціальний девайс, який глушитиме жадобу до соціальних чи матеріальних благ, влади, кращого місця в суспільстві... людина буде повністю заловолена своїм місцем і не прагнутиме більшого (як мураха в мурашнику). Отоді і настане комунізм. Можна буде всіх контролювати із якогось центрального комп’ютера, будуть касти, але проблем не буде, бо в представників нижчих каст не буде бажання перейти в вищі. Звичайними методами радянську людину не свориш, це уже доведено, а от безпосереднім управлінням думками людини через якийсь девайс, гадаю, комуністичну людину створити можна.
 • 1

#47 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.09.2016 – 15:20

 kalamar (17.09.2016 – 15:01) писав:

Скільки не виховуй радянську людину, а вона все одно прагне дефіциту чи американських джинсів.
ні, тепер он деякі люди прагнуть пустих полиць і пломбіру раз на рік, бо той пломбір був смачніший ніж сьогодні, ага. Сьогодні вибір зі 100500 сортів морозива для особи народженої в совку - надскладне завдання.

 kalamar (17.09.2016 – 15:01) писав:

а от безпосереднім управлінням думками людини через якийсь девайс, гадаю, комуністичну людину створити можна.
цей девайс звичайний телевізор.
 • 1

#48 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 17.09.2016 – 15:39

 Феєричний неук ':)' (17.09.2016 – 15:20) писав:

цей девайс звичайний телевізор.
В СССР були телевізори, але то не допомогло. Загалом телевізор підходить для створення капіталістичної людини-споживача.
У Маркса все зав’язано на засоби виробництва. Спочатку рабства не було, бо засоби виробництва були настільки примітивні, що людина могла прогудувати тільки себе, тому не було рації тримати рабів і полонені йшли на м’ясопродукти для племені. Засоби виробництва вдосконалились, людина почала виробляти надлишок, і тому з’явився сенс в експлуатації.
Суч. засоби виробництва досить досконалі для створення суспільства з вільним розподілом базових найнеобхідніших матеріальних благ. І пройшовши через десятилття голоду СССР нарешті забезпечив своїх громадян хлібом в останнє десятиліття свого існування. І хліб, по ціні 16 коп. був майже вільним (як то мало би бути при комунізмі), але громадяни нахабно крім хліба хотіли імпортного одягу чи апаратури, автомобілів, пральних машин, холодильників, кавомолок і кави, поїздок за кордон, квартир... а це веде до деструктивних імпульсів, які руйнують комуністичну гармонію, до злочинності, дисиденства, критики Партії...
Як на мене, то телебачення навпаки відіграло одну із ключових деструктивних ролей, бо навіть не зважаючи на цензуру, саме через телебачення розповсюджувались ворожі цінності. Якби отці-засновники СССР були мудрішими, вони би заборонили телебачення.

Повідомлення відредагував kalamar: 17.09.2016 – 15:44

 • 0

#49 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.09.2016 – 20:19

 kalamar (17.09.2016 – 15:39) писав:

... пройшовши через десятилття голоду СССР нарешті забезпечив своїх громадян хлібом в останнє десятиліття свого існування...
хлібом з імпортного зерна.

 kalamar (17.09.2016 – 15:39) писав:

В СССР були телевізори, але то не допомогло. ...
Як на мене, то телебачення навпаки відіграло одну із ключових деструктивних ролей, бо навіть не зважаючи на цензуру, саме через телебачення розповсюджувались ворожі цінності. Якби отці-засновники СССР були мудрішими, вони би заборонили телебачення.
вони просто тоді не вміли робити того, що вміють робити зараз. Звісно ж такі уміння в них завдяки вільному ринку, завдяки тому, кадри краще стимульовані, і тому менше халтурять.

в девяностих народу пропонували самі різноманітні ідеї. Але найкращий попит був саме на ідею совка. І це завдяки голівуду. Американські медіа продукти, в яких перебільшували можливості совка досить якісні, щоб у совкових людей стимулювати попит на ідею совка.
А в Америці ще роблять медіа продукти, в яких фантастично возвеличують можливості Північної Кореї. От І уявіть Як у північній Кореї показують вирізки з американського кіно про корейське вторгнення - сама північна корея не здатна не те що на вторгнення а й навіть на таке кіно. А пропаганда надзвичайно потужна.
 • 0

#50 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.09.2016 – 14:13

 8758947589473958 (18.09.2016 – 09:37) писав:

Я й до цього не бачив укрсиру, а нащо? Тут місцевих купа. ....Скоро на гамні писатимуть - шоколад! Їстимеш?
ну от ти ж ісиш гімно на якому написано сир і скаржишся що якісних продуктів не існує, хоча ти їх просто не бачив.

 8758947589473958 (18.09.2016 – 09:37) писав:

Не плутай диктатуру зі стандартами якості.
як не плутати, якщо стандарти - то річ відносна, яку прагнуть видати за абсолютну. Хто встановлює стандарти? І хто встановлює заборони?

встановлюють якісь надумані екологічні норми, забороняють купувати авто що не відповідають цим нормам, а потім дослідження виявляють, що вихлоп авто ЄВРО-5 токсичніший ніж ЄВРО-4, і тому вигадують ЄВРО-6.
А критерії для встановлення цих норм які? Не екологія задає критерії для встановлення норм, а технічні можливості виробників-лобістів. Це диктатура і корупція в Європі.
 • 0

#51 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 18.09.2016 – 15:35

 Феєричний неук ':)' (17.09.2016 – 20:19) писав:

хлібом з імпортного зерна.
Приблизно з часів Хрущова СССР забезпечував себе прод. харчування.

 Феєричний неук ':)' (17.09.2016 – 20:19) писав:

вони просто тоді не вміли робити того, що вміють робити зараз. Звісно ж такі уміння в них завдяки вільному ринку, завдяки тому, кадри краще стимульовані, і тому менше халтурять.
Які такі уміння? Що в постсовкових країнах таке навчились робити? Купувати і продавати зроблене иншими? Навпаки, в плані кадрів, системи освіти, промисловості, науки ми позаду совка, впевнено наздоганяємо центральну Африку.
Я писав чому комуністична ідея провалилась, а не чому постсовок Африку наздоганяє.

 Феєричний неук ':)' (17.09.2016 – 20:19) писав:

А в Америці ще роблять медіа продукти, в яких фантастично возвеличують можливості Північної Кореї. От І уявіть Як у північній Кореї показують вирізки з американського кіно про корейське вторгнення - сама північна корея не здатна не те що на вторгнення а й навіть на таке кіно. А пропаганда надзвичайно потужна.
Північна Корея не здатна уникнути голоду, але на ядерну зброю врни ресурсів наче нашкрябли. Я не знаю, що там в США показують, але при наявності таких-сяких ракет вони є цілком реальна загроза Японії.

 Феєричний неук ':)' (17.09.2016 – 20:19) писав:

в девяностих народу пропонували самі різноманітні ідеї. Але найкращий попит був саме на ідею совка. І це завдяки голівуду. Американські медіа продукти, в яких перебільшували можливості совка досить якісні, щоб у совкових людей стимулювати попит на ідею совка.
Американське кіно, рок музика, псевдоамериканський кічовий стиль життя, який в тому кіно зображується, американська мрія. Про це мова. Не про пару якихось дурних медіапродуктів про СССР, яких ніхто не бачив.
 • 0

#52 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.09.2016 – 20:02

 kalamar (18.09.2016 – 15:35) писав:

Які такі уміння? Що в постсовкових країнах таке навчились робити?
Пропаганда. Політтехнології. В часи застою то деградувало.

 kalamar (18.09.2016 – 15:35) писав:

Не про пару якихось дурних медіапродуктів про СССР, яких ніхто не бачив.
Всі бачили Шварцнегера в ролі міліціонера, і всяке інше. Багато хто грав у ред алерт і тому подібне.

 kalamar (18.09.2016 – 15:35) писав:

Північна Корея не здатна уникнути голоду, але на ядерну зброю врни ресурсів наче нашкрябли.
Наче нашкрябали на солому купити в росії, в якій схована зброя.

 kalamar (18.09.2016 – 15:35) писав:

Приблизно з часів Хрущова СССР забезпечував себе прод. харчування.
З Хрущова почався імпорт зерна. До того був експорт

Така от дивна тема про європейську демократію.
 • 0

#53 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.09.2016 – 09:10

 Феєричний неук ':)' (18.09.2016 – 20:02) писав:

Пропаганда. Політтехнології. В часи застою то деградувало.
Гадаю навпаки. Щодо сучасності, то тогочасні пропагандисти просто діти. В дем. країнах контроль над мізками розвинутий значно краще.

 Феєричний неук ':)' (18.09.2016 – 20:02) писав:

Всі бачили Шварцнегера в ролі міліціонера, і всяке інше. Багато хто грав у ред алерт і тому подібне.
Та ти шо? Але всі бачили також тисячі инших ам. фільмів, від вестернів починаючи, крим. драмами закінчуючи.

 Феєричний неук ':)' (18.09.2016 – 20:02) писав:

Наче нашкрябали на солому купити в росії, в якій схована зброя.
Я не думаю, шо бімба може бути предметом експорту.

 Феєричний неук ':)' (18.09.2016 – 20:02) писав:

З Хрущова почався імпорт зерна. До того був експорт
З Хрущова почався підйом сільського господарства.

 Феєричний неук ':)' (18.09.2016 – 20:02) писав:

Така от дивна тема про європейську демократію.
Ну тут наче не зовсім про демократію, а про її кінець. <_< Не знаю навіть про що тут. Європа здохла 100 років тому. Спочатку колишня колонія США поступово перейняла лідерство. Далі накрились заморські колонії. Друга світова взагалі зробила Європу розмінною картою між США і СССР. Тепер ще гірше, бо економічний центр світу переходить від США в геть не еуропейську південно-східну Азію. Отака фігня. Власне ідея створення євросоюзу то заняття некромантією, спроби реанімувати труп, і знову вивести Європу на ключові ролі. І програють ті спроби патетично смішно (навіть долар з ключових позицій не змогли витіснити).

Практичний висновок. Україні щодо Росії не слід покладатись на Європу, а передусім на США. Європа завжди готова повестись як проститутка.

Повідомлення відредагував kalamar: 19.09.2016 – 09:12

 • 1

#54 серпинка

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 19.09.2016 – 09:38

 kalamar (17.09.2016 – 15:39) писав:

В СССР були телевізори, але то не допомогло. Загалом телевізор підходить для створення капіталістичної людини-споживача.
У Маркса все зав’язано на засоби виробництва. Спочатку рабства не було, бо засоби виробництва були настільки примітивні, що людина могла прогудувати тільки себе, тому не було рації тримати рабів і полонені йшли на м’ясопродукти для племені. Засоби виробництва вдосконалились, людина почала виробляти надлишок, і тому з’явився сенс в експлуатації.
Суч. засоби виробництва досить досконалі для створення суспільства з вільним розподілом базових найнеобхідніших матеріальних благ. І пройшовши через десятилття голоду СССР нарешті забезпечив своїх громадян хлібом в останнє десятиліття свого існування. І хліб, по ціні 16 коп. був майже вільним (як то мало би бути при комунізмі), але громадяни нахабно крім хліба хотіли імпортного одягу чи апаратури, автомобілів, пральних машин, холодильників, кавомолок і кави, поїздок за кордон, квартир... а це веде до деструктивних імпульсів, які руйнують комуністичну гармонію, до злочинності, дисиденства, критики Партії...
Як на мене, то телебачення навпаки відіграло одну із ключових деструктивних ролей, бо навіть не зважаючи на цензуру, саме через телебачення розповсюджувались ворожі цінності. Якби отці-засновники СССР були мудрішими, вони би заборонили телебачення.
Щоб стримувати жадобу до отого всього, що ви написали, потрібна була релігія, з боженькою, який би засуджував пориви до кращого земного життя. Але оскільки комунізм сам по собі є виродком релігії, то конкуренції він би не потерпів, тому на офіційному рівні був проголошений атеїзм, який можливо якраз і погубив комунізм (ну, правильно, атеїзм не міг вжитися з релігією).

 8758947589473958 (14.09.2016 – 14:25) писав:

Якісних товарів я не бачив років 15. Люди купують неякісне, натомість їм впарюють, що то є якісне. Тож, я б не сказав, що не є вигідно.
Не вигідно, бо люди звертають увагу на рекламу, і купують в основному товари, з якими попрацював маркетолог, а нелегальні товари ніхто не рекламує))

 Гість з потойбіччя (17.09.2016 – 11:53) писав:

давай чітко розмежовувати. є громада, як ад-тер одиниця, а є громада як обєднання людей довкола певної мети. в конструкції першого значення можуть існувати безліч антагоністичних громад з другим значенням. громада, ґміна, уезд, підрайон - називай то як хочеш, з громадою в якої є спільна мета це зовсім інші речі.
нічого подібного. хоч згори, хоч знизу хоч збоку. територіальне утворення
є територіальне утворення. а та комуна, про яку мені йшлося, є зовсім іншою комуною. http://sum.in.ua/s/komuna - читай визначення номер 1.
Визначення нумер 1 є загальним, решта від нього походять, як більш вузькі.
Спільне майно там мається на увазі

Цитата

Речі, які комусь належать на правах власності.
http://sum.in.ua/s/majno
Зубні щітки і жінки туди не входять))

Спільне майно у адм.-тер. одиниці - це напр. земля, споруди.

Мета адм.-тер. одиниці - управління на вказаній території у різних галузях (освіта, охорона здоров'я, фінанси, бюджет, соціальний захист, культура, спорт, економіка, житлово-комунальне госп-во, сільське госп-во, архіви, екологія новомодна тощо)

Повідомлення відредагував серпиня: 19.09.2016 – 09:29

 • 1

#55 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2016 – 12:50

 8758947589473958 (19.09.2016 – 05:59) писав:

Це є проблеми відсталих країн.
це проблеми всіх покупців, насамперед у розвинутих країнах.
ці проблеми для клієнтів і для конкурентів створюють лоббісти. і це не чесно.
А у інших країнах, буває, що й немає цих заборон, немає проблем для покупців.

 kalamar (19.09.2016 – 09:10) писав:

Я не думаю, шо бімба може бути предметом експорту.
я це не вигадав, я це читав. звісно ж можна журналістам недовіряти, мовляв домисли.
так, домисли. північна корея купила в росії солому і через пару тижнів провела випробування атомної бомби. дехто вважає ці два факти повязаними, і я також.

 kalamar (19.09.2016 – 09:10) писав:

Гадаю навпаки. Щодо сучасності, то тогочасні пропагандисти просто діти.
я кажу про те, що пропагандисти часів Леніна працювали значно краще, за пропагандистів часів Брежнєва. бо Брежнєвські пропагандисти халтурили на отчепись. і ленінські і путінські пропагандисти значно краще працюють.

Повідомлення відредагував Феєричний неук :): 19.09.2016 – 12:46

 • 0

#56 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2016 – 12:57

 kalamar (19.09.2016 – 09:10) писав:

Та ти шо? Але всі бачили також тисячі инших ам. фільмів, від вестернів починаючи, крим. драмами закінчуючи.
ну бачили, так, всяке різне. а ще наприклад десь приблизно в 1949 році в радянську прокаті було американське кіно, радянські пропагандисти хотіли людям показати підлих буржуїв, жадібних банкірів і гнилу капіталістичну сситему. От тільки фільм швидко зняли з прокату, бо радянські люди дивувалися тому, що збанкротілий фермер, в якого банки конфіскували майно, зміг купити собі вантажний автомобіль. помилка пропаганди.
я ж тільки кажу, що попит на ідею совка в Росії був стимульований також і американським медіа продуктом, який був якісніший місцевого.
 • 0

#57 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.09.2016 – 13:32

 Феєричний неук ':)' (19.09.2016 – 12:50) писав:

я це не вигадав, я це читав. звісно ж можна журналістам недовіряти, мовляв домисли.
так, домисли. північна корея купила в росії солому і через пару тижнів провела випробування атомної бомби. дехто вважає ці два факти повязаними, і я також.
Глобальне потепління теж корелює з кількістю піратів. Північна корея бімбу робить уже давно, і за цей час могла спромогтися на кілька власних бімб без мітичної рос. соломи.
 • 0

#58 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2016 – 13:44

 kalamar (19.09.2016 – 13:32) писав:

Глобальне потепління теж корелює з кількістю піратів. Північна корея бімбу робить уже давно, і за цей час могла спромогтися на кілька власних бімб без мітичної рос. соломи.
солома не мітична, бомба в ній схована може мітична а може й ні. І вже давно всі північнокорейські бімби швидше за все такі ж північнокорейські як і МіГ-15
 • 0

#59 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.09.2016 – 13:59

 серпиня (19.09.2016 – 09:38) писав:

Щоб стримувати жадобу до отого всього, що ви написали, потрібна була релігія, з боженькою, який би засуджував пориви до кращого земного життя. Але оскільки комунізм сам по собі є виродком релігії, то конкуренції він би не потерпів, тому на офіційному рівні був проголошений атеїзм, який можливо якраз і погубив комунізм (ну, правильно, атеїзм не міг вжитися з релігією).
Найкраща релігія для того буддизм, але ніяка релігія того не досягає. В СССР пропаганди комуністичного життя було досить, але ніякою пропагандою чи релігією не зміниш природи людини. Можна звичайно сильно вплинути, виховуючи людину в потрібному руслі (скажімо в спарті навичились виховувати сміливих солдат, чи в деяких ісламських країнах, як яничари в Турції, вихованням рабів з малку в відданості султану), але природа людини все одно вилізе. Християнство не допомогло би, навпаки, теократію будувати було безглуздо.

 Феєричний неук ':)' (19.09.2016 – 13:44) писав:

солома не мітична, бомба в ній схована може мітична а може й ні. І вже давно всі північнокорейські бімби швидше за все такі ж північнокорейські як і МіГ-15
Ніколи не повірю що росія подарує комусь бімбу. Солома не мітична, але бімба в соломі то журналістський жарт. (якби реально Раша хотіла подарувати корейцям бімбу, вони би не в соломі її передали :wink2: )
 • 0

#60 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.09.2016 – 14:24

 kalamar (19.09.2016 – 13:59) писав:

(якби реально Раша хотіла подарувати корейцям бімбу, вони би не в соломі її передали :wink2: )
в білому камазі з гуманітаркою?

КНДР сама виоготовляє бімби, а в армій ДНР ЛНР вся техніка - трофеї. Ага, вірю.

Повідомлення відредагував Феєричний неук :): 19.09.2016 – 14:25

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних