Перейти до вмісту

На руїнах європейської демократії проростають квіти комедії

Повідомлень в темі: 75

#21 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.09.2016 – 21:54

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (14.09.2016 – 18:41) писав:

не було високої якості. було або є що небуть гівняне, або порожні полиці. і гівняне морозиво раз на місяць - звісно ж краще ніж дешеве морозиво щодня за бажанням
і не про морозиво мова, а про все.
Та з морозива все починається. От ти думаєш, чому олігархи і наближені ніяк нажертись не можуть? Бо морозива в дитинстві не наїлись. Це як був у селі пес до родичів один пристав, вони його приютили, але він ніколи не міг наїстись, скільки б йому не дали. Бо звичка така з дитинства у нього)

Перегляд допису_Ex (14.09.2016 – 21:21) писав:

це калька з московитсього слова "дамастрой". Я точно не знаю, шо воно означає, але це типу кацапський феншуй ну або джумгурія - тобто як кацапи мають робить усе в своїх хатах, хазяйствах, шоб живти класно. Але оскільки вони постійно бухають, їхній дамастрой - це теорія. але може я й помиляюсь. Нащот трактування цього слова. Я і вліз тіке того, шоб підкреслити - це калька. У нас такого слова нема.
Так, я вже зрозуміла що це отой домострОй, москальський. Не читала. Але ясно вже, що воно за талмуд, дякую.

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (13.09.2016 – 18:18) писав:

роботократію :) якщо закони будуть виконувати роботи - не буде винятків ні для кого.
І настане Матриця... і прийде Нео. :D

Повідомлення відредагував серпиня: 14.09.2016 – 22:01

• 0

#22 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1747 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.09.2016 – 22:15

Цей дамастрой нагадав мені два анігдоти, які я недавно бачив в фейсбуку. І оскільки тема - незрозуміло про шо, то, переповім їх тут. Смішні.
Перший про спорідненість мов, про "колиску".
1. Виступають виступальники на якомусь сов'єтському засіданні, там, шось пов'язане з культурою (і роллю комуністичної партії в ній, ясно шо). І от доповідач на прізвище Калюжний розказує, шо мовляв вопшімто особливої різниці між українською мовою і московською нема (мабуть вже дозближували до ручки). І от, М. Рильський, відповідає йому -
- Ну чого ж нема різниці, от ви московською - Калюжний, а українською будете - Гімно Південне. Є ж, - каже - різниця? я уявляюю цю картину, зала мала вибухнути аплодисментами, шо переходять в овації, але це все в собі, часи такі були. доповідач Калюжний зникає.

Другий про фошистів і антіфошистів.
2. Видатний перекладач М. Лукаш, стояв у якійсь черзі. Можливо за сов'єтським морозивом, яке найкраще в світі, як усе на світі - бо все на світі винайдене було в сов'єтьскому саюзі, і все винайдене в сав'єтьскому саюзі - найкраще. Зображення Стояв він значить (мабуть же з другом, який це й переповів), як усі стояли. І от з'являється впевнена панянка, яка очевидно, не особливо зважає на чергу, рішуче просуваючись до мети, чергу ту ігноруючи. Коли вона в своєму впевненому русі наблизилась до Лукаша, отримала від нього зауваження:
- Панночко, вибачте, шо ж Ви, тут же черга.
На шо вона відповіла:
- Я па вашему ні панімаю.
І тоді, Микола Лукаш, каже їй:
- Я можу й по-вашому (ще б пак, він же перекладач прим. моя) - Куда прьош, бл&дь?

Зображення

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 21:54) писав:

... і прийде Нео. :D
Ніарландзіна.
  • 0

#23 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.09.2016 – 23:13

Перегляд допису_Ex (14.09.2016 – 21:21) писав:

це калька з московитсього слова "дамастрой". Я точно не знаю, шо воно означає, але це типу кацапський феншуй ну або джумгурія - тобто як кацапи мають робить усе в своїх хатах, хазяйствах, шоб живти класно. Але оскільки вони постійно бухають, їхній дамастрой - це теорія. але може я й помиляюсь. Нащот трактування цього слова. Я і вліз тіке того, шоб підкреслити - це калька. У нас такого слова нема.
Це збірка правил з часу Івана Грозного, яка регламентувала культурну поведінку, щодо царя, церкви жінки, дітей. Як одяг носити, тарілки мити...
В принципі так, це феншуй від Івана Грозного.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.09.2016 – 23:25

• 1

#24 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.09.2016 – 14:02

Перегляд дописуkalamar (14.09.2016 – 23:13) писав:

Це збірка правил з часу Івана Грозного, яка регламентувала культурну поведінку, щодо царя, церкви жінки, дітей. Як одяг носити, тарілки мити...
В принципі так, це феншуй від Івана Грозного.
Нескромне питання: ви його прочитали?
  • 0

#25 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 15.09.2016 – 14:30

Перегляд дописусерпиня (15.09.2016 – 14:02) писав:

Нескромне питання: ви його прочитали?
Проглядав. Книжка вкрай нудна, щоб її читати. Я в тому списку домострій вжив як антипод фемінократії.
Можете сприймати то як збірний образ моралі і норм старого доброго християнського середньовіччя, чи деяких сучасних не розбещених ісламських країн (напр. Афганістан). Тобто сприймайте то як старосвітські норми, коли все будо краще, люди вірили і боялись Бога, не було геїв, чоловіки шанували царя, жінки підкорялись чоловікам, діти були слухняні батькам... одним словом, як ідилію.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.09.2016 – 14:45

• 0

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.09.2016 – 15:24

Перегляд дописуkalamar (15.09.2016 – 14:30) писав:

Проглядав. Книжка вкрай нудна, щоб її читати. Я в тому списку домострій вжив як антипод фемінократії.
Можете сприймати то як збірний образ моралі і норм старого доброго християнського середньовіччя, чи деяких сучасних не розбещених ісламських країн (напр. Афганістан). Тобто сприймайте то як старосвітські норми, коли все будо краще, люди вірили і боялись Бога, не було геїв, чоловіки шанували царя, жінки підкорялись чоловікам, діти були слухняні батькам... одним словом, як ідилію.
Я не можу сприймати це як ідилію хоча б із-за своєї статі, хіба що ви можете.
  • 0

#27 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.09.2016 – 21:18

Перегляд дописуГість з потойбіччя (14.09.2016 – 11:46) писав:

думай си як хочеш.
будь-які комуни, кібуци чи ашрами є протиріччями моїй натурі. отара - це не моє. я живу як хочу. в комунізмі всі мають рівнятись під одну лінійку і ходити строєм.
Ну от зараз, до речі, у нас в Україні активно впроваджують громади, це ж ті самі комуни ніби. Що з цього буде? Невже комунізм таки будуємо?
  • 0

#28 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.09.2016 – 21:41

Комунізм -це коли в комуні все майно спільне. І зубні щітки і труси.
  • 0

#29 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 15.09.2016 – 21:57

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (15.09.2016 – 21:41) писав:

Комунізм -це коли в комуні все майно спільне. І зубні щітки і труси.
Це трохи перебільшення. Лише на засоби виробництва спільна власність:

Цитата

Комуні́зм (від лат. communis та фр. communisme — спільний, загальний) — політична ідеологія, заснована на ідеї суспільствазагальної рівності та свободи, суспільної власності на засоби виробництва та безгрошового перерозподілу майна[1].

Цитата

За́соби виробни́цтва (англ. Means of production) — сукупність предметів та засобів праці, які використовуються людьми в процесівиробництва матеріальних благ і послуг. До засобів виробництва належать машини, знаряддя праці, фабрики,[1] а також суспільний іприродний капітал. Засоби виробництва і праця людини нерозривно пов'язані і взаємообумовлені. Засоби виробництва і люди, що володіють певним виробничим досвідом, навичками до праці і приводять ці засоби виробництва в дію, становлять продуктивні сили. Присвоєння засобів виробництва породжує особливі суспільні взаємини між людьми — виробничі відносини.
Фактори виробництва — праця, земля, капітал, знання.
Засоби виробництва відносять до так званої групи «А» на противагу предметам споживання(група «Б»). Група «А» — сукупність галузей промисловості, які виробляють засоби виробництва. До них належать машинобудування і металообробна промисловість, чорна і кольорова металургія, електро- і теплоенергетика, хімічна промисловість, промисловість будівельних матеріалів та ін. Деякі галузі промисловості (добувна, обробна тощо), крім засобів виробництва, виготовляють і предмети споживання, що належать до групи «Б». Відповідно частина продукції підприємств легкої промисловості (сировина, на півфабрикати), що спрямовується на наступну переробку, належить до групи «А».
Питома вага групи «А» в колишньому СРСР с готовила до 70%, а в розвинутих країнах. Заходу продукція промисловості, що спрямовувалася на кінцеве споживання, — 65-66%. Це свідчило про затратний характер економіки.
В Україні за 1991-97 група «А» зросла з 70 до 73%, що спричинено глибшою кризою в галузях групи «Б».

Повідомлення відредагував серпиня: 15.09.2016 – 22:03

• 0

#30 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 16.09.2016 – 05:47

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 21:07) писав:

Нє, ну ходити строєм це не є комунізм. Самі ідеї комунізму, як от відсутність грошей, безкласовість, не можуть не подобатись. Це ж утопія, а утопія мусить подобатись, за своїм визначенням. Інша справа, що в реальності утопію не побудуєш.
Ідеї комуни, як спільноти, були реальними ще порівняно недавно - 15 ст н.е., на Карибських островах. Таїно, що жили там, не мали ні царів, ні попів, жили у досить міцних хижинах, ловили рибу та вирощували овочі, ходили майже голі і тішилися житьом. Поклав тому кінець Колумб, але якщо б не європейці або інші завойовники, то так би й було. Дотепер знаходять у нетрах Амазонки племена з первісно-общинним ладом, хоч вони дуже незахищені і крихкі при зіткненні з теперішньою цивілізацією. Тобто: при певних умовах - ізольованість, сприятливий клімат, достаток в їжі та малі вимоги до одягу та предметів розкоші, думаю, що спільне щасливе існування можливе. Сам Колумб був вражений доброю будовою тіла, щедрістю, лагідністю та веселим успосібленням таїно, хоч останні три риси він вважав дикунською дурнотою.
  • 1

#31 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 11:54

Перегляд дописусерпиня (15.09.2016 – 21:18) писав:

Ну от зараз, до речі, у нас в Україні активно впроваджують громади, це ж ті самі комуни ніби. Що з цього буде? Невже комунізм таки будуємо?
Яким боком територіально-адміністративна одиниця (громада) до суспільного устрою (комунізм)?

Перегляд дописуAquarius-ka (16.09.2016 – 05:47) писав:

Тобто: при певних умовах - ізольованість, сприятливий клімат, достаток в їжі та малі вимоги до одягу та предметів розкоші, думаю, що спільне щасливе існування можливе.
Задовільнивши свої тваринні потреби у їді, теплі та захистку на поверхню вилазить сексуальний інстинкт. Тим більше, коли всі ходять довкола голяка, чи майже.
То як з цим там: кожному полагацця по самці-жінці, жінок "має" виключно шеф, а решта збились в гурток і дрочать, чи самки-жінки є спільними, як у древньогрецьких стоїків.
  • 0

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 12:29

Перегляд дописуГість з потойбіччя (16.09.2016 – 11:54) писав:

Яким боком територіально-адміністративна одиниця (громада) до суспільного устрою (комунізм)?
Задовільнивши свої тваринні потреби у їді, теплі та захистку на поверхню вилазить сексуальний інстинкт. Тим більше, коли всі ходять довкола голяка, чи майже.
То як з цим там: кожному полагацця по самці-жінці, жінок "має" виключно шеф, а решта збились в гурток і дрочать, чи самки-жінки є спільними, як у древньогрецьких стоїків.
комуна має бути однією сім'єю, із спільними дітьми, дітьми комуни. а кому хто батько вже потім по прикметам виявлять.

а тема у нас про європу і руїни демократії

була в древності в Афінах демократія, потім в Римі республіка, потім імперія, а потім всьому цьому настав християнський шаріат.
тепер ось скоро настане мусульманський шаріат, темні віки, потім епоха відродження.
  • 0

#33 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 14:17

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (16.09.2016 – 12:29) писав:

а тема у нас про європу і руїни демократії
Треба тему перейменувати:
"На руїнах європейської демократії проростають квіти комунізму".
Бо хоч і заборонені комуністичні партії в Європі, але елементи комунізму присутні.

Громада і комуна, пишуть, - це слова синоніми:

Цитата

комуна має бути однією сім'єю, із спільними дітьми, дітьми комуни. а кому хто батько вже потім по прикметам виявлять.
це вже ти загнув))
Хоча такий жосткий тролінг комунізму я зустрічала, і не раз. Але це все емоції.

була в древності в Афінах демократія, потім в Римі республіка, потім імперія, а потім всьому цьому настав християнський шаріат.
тепер ось скоро настане мусульманський шаріат, темні віки, потім епоха відродження.
А комунізм коли був?))

Комунізм туди сі не пхає. Ти маєш сам придумати, як задовільняти свої потреби. А якщо хочеш, щоб усе й у цій сфері було регламентовано, то тобі підходить таки твій любимий шаріат, ну може ще Домострой (я не знаю, я не читала :) ).

Повідомлення відредагував серпиня: 16.09.2016 – 14:22

• 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 15:35

Перегляд дописусерпиня (16.09.2016 – 14:17) писав:

А комунізм коли був?
Комунізм бував неодноразово в дрібних комунах. Особливо не прославився.
А в совку з політичною партією, яка називається комуністичною, було зроблено монополію капіталіста-держави з рабовласницьким устроєм суспільства. Нічого спільного з комунізмом окрім комунальних квартир.
В Європі немає натяку ні на те, ні на інше, так що ніяких квітів комунізму.
  • 0

#35 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 16:11

якщо виходити з постулату, що все спільне, то логічно, що спільні і жінки. але я не заздрю котрійсь, яка б родилась там симпатичною.)

Цитата

циклічність властива природі. тому все закономірно.

Перегляд дописусерпиня (16.09.2016 – 14:17) писав:

Треба тему перейменувати:
"На руїнах європейської демократії проростають квіти комунізму".
Бо хоч і заборонені комуністичні партії в Європі, але елементи комунізму присутні.
В Європі присутні не елементи комунізму, а соціалізму. І то лиш в Скандинавії.

Цитата

Громада і комуна, пишуть, - це слова синоніми:
Йдеться про громаду як тер.адм. одиницю, а не громаду, як обєднання людей з певною метою.

Цитата

А комунізм коли був?))
Він міг би бути. В тій же Скандинавї, наприклад. Але наразі вони зробили помилку, запустили туди дикунів, які зрунують навіть ті паростки соціалізму. Комунізм, по ідеї, це етап після соціалізму. Комунізм на практиці можна бачити в мурашнику, або у вулику.

Цитата

Комунізм туди сі не пхає. Ти маєш сам придумати, як задовільняти свої потреби. А якщо хочеш, щоб усе й у цій сфері було регламентовано, то тобі підходить таки твій любимий шаріат, ну може ще Домострой (я не знаю, я не читала :) ).
Е, ні то вже не комунізм буде - а анархія. Як хочу - так дрочу. В ідеальному комунізм чітко прописані навіть і такі делікатні моменти - щоб ніякої самодіяльності не допустити.
Щодо шаріату і регламентованості - ні, в такому разі іудаїзм - ось де все розкладено по поличках, впритул до дрібниць щодо особистого життя.
  • 0

#36 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 19:12

Перегляд дописуAquarius-ka (16.09.2016 – 05:47) писав:

Ідеї комуни, як спільноти, були реальними ще порівняно недавно - 15 ст н.е., на Карибських островах. Таїно, що жили там, не мали ні царів, ні попів, жили у досить міцних хижинах, ловили рибу та вирощували овочі, ходили майже голі і тішилися житьом. Поклав тому кінець Колумб, але якщо б не європейці або інші завойовники, то так би й було. Дотепер знаходять у нетрах Амазонки племена з первісно-общинним ладом, хоч вони дуже незахищені і крихкі при зіткненні з теперішньою цивілізацією. Тобто: при певних умовах - ізольованість, сприятливий клімат, достаток в їжі та малі вимоги до одягу та предметів розкоші, думаю, що спільне щасливе існування можливе. Сам Колумб був вражений доброю будовою тіла, щедрістю, лагідністю та веселим успосібленням таїно, хоч останні три риси він вважав дикунською дурнотою.
Так, так!! До речі, самоназва цих остров’ян даоа етимологію одного слова, яке Колумба ввів в еспанську, і через англійську та французьку те слово запозичене більшістю мов.

Цитата

cannibal (n.) Зображення
"human that eats human flesh," 1550s, from Spanish canibal, caribal "a savage, cannibal," from Caniba, Christopher Columbus' rendition of the Caribs' name for themselves (see Caribbean). The natives were believed to be anthropophagites. Columbus, seeking evidence that he was in Asia, thought the name meant the natives were subjects of the Great Khan. Shakespeare's Caliban (in "The Tempest") is from a version of this word, with -n- and -l- interchanged, found in Hakluyt's "Voyages" (1599). The Spanish word had reached French by 1515. Used of animals from 1796. An Old English word for "cannibal" was selfæta.

Перегляд дописуГість з потойбіччя (16.09.2016 – 16:11) писав:

Комунізм на практиці можна бачити в мурашнику, або у вулику.
Та не комунізм там, а досконалий рабовласницький стрій. :wink2: Жорстка ієрархія, кастова система, і всі працюють на одну царицю.

Цитата

У примитивных видов термитов кастовая принадлежность насекомого зависит, как и у муравьев, только от воспитания, и вплоть до весьма поздних стадий индивидуального развития сохраняется возможность выбора. У более эволюционно продвинутых видов, таких как Reticulitermes speratus, судьба насекомого становится предопределенной уже ко времени второй личиночной линьки (см. рисунок).

С этого момента развитие насекомого идет по одному из двух путей — «пути нимфы» или «пути рабочего», причем перейти с одного пути на другой уже нельзя.
У нимф образуются зачатки крыльев, и в конце концов они становятся крылатыми взрослыми термитами, способными улететь из гнезда и основать новую колонию.
У рабочих зачатки крыльев не образуются, крылатыми они стать не могут, но некоторые из них после пятой или шестой линьки могут быть призваны на военную службу — стать солдатами.
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 16.09.2016 – 19:21

• 0

#37 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 20:31

Перегляд дописуkalamar (16.09.2016 – 19:12) писав:

Та не комунізм там, а досконалий рабовласницький стрій. :wink2: Жорстка ієрархія, кастова система, і всі працюють на одну царицю.
Якщо б ви не написали дурниці, то можна було б подумати, що тямите в питанні.
Я зазначив про мурашник і вулик, за термітів не вказав оскільки в них дещо відмінний суспільний лад і я менше понформований про нього, ніж скажімо про життя мурах.
Так, мурахи вже народжуються для виконання певних функцій, щоб цього досягти їх кормлять на початкових стадіях існування тією чи іншою їдою. Робочі мурахи, мурахи воїни, доглядальниці тд. Щодо "цариці, вона теж виконує свою функцію - продукувати. Теж мені "цариця", яку годують, і яка лежить та випльовує яйця. Це вона скоріше за все рабиня. Рабовласництво характерне тим, що одні працюють, а інші користаються плодами, в мурашнику працюють всі і всі користаються плодами праці. Ви коли-небудь бачили, щоб мурахи карали до смерті свого соплеміника? Адже система покарань теж характерна ознака рабовласницького укладу.

Ну і на вечірній десерт - чергова квітка виросла.)
Капіталістична комуна молиться на духовку))
http://znaj.ua/news/...na-duhovku.html
  • 0

#38 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 21:30

Перегляд дописуГість з потойбіччя (16.09.2016 – 20:31) писав:

Якщо б ви не написали дурниці, то можна було б подумати, що тямите в питанні.
Я зазначив про мурашник і вулик, за термітів не вказав оскільки в них дещо відмінний суспільний лад і я менше понформований про нього, ніж скажімо про життя мурах.
Так, мурахи вже народжуються для виконання певних функцій, щоб цього досягти їх кормлять на початкових стадіях існування тією чи іншою їдою. Робочі мурахи, мурахи воїни, доглядальниці тд. Щодо "цариці, вона теж виконує свою функцію - продукувати. Теж мені "цариця", яку годують, і яка лежить та випльовує яйця. Це вона скоріше за все рабиня.
Блін. Ну зрозумійте, НЕ ТЯМИТЕ ВИ НІЧОГО У ПИТАННІ. У мурах, бджіл подібні кастові системи. Принципової різниці нема.

https://www.scienced...81021093944.htm

Цитата

In colonies of social insects the struggle for the spoils is embodied by a reproductive division of labor. Some individuals (the queens) reproduce, while large and small workers provide the labor. Larvae become different castes (small workers, large workers, or new queens) based on genetics, nutrition, and environment (colony size). However the relative importance of each factor was different for each caste.

All societies are characterized by struggles for control: which individuals gain the spoils and which toil in the fields. In colonies of social insects this struggle is embodied by a reproductive division of labor.

Ось касти мурах.
http://antark.net/ant-life/the-family/
Рабовласництво досконале, покарання не потрібні бо не може бути і мови про бунт. Кожен знає свою касту і не висовується за її межі.

Перегляд дописуГість з потойбіччя (16.09.2016 – 20:31) писав:

Рабовласництво характерне тим, що одні працюють, а інші користаються плодами, в мурашнику працюють всі і всі користаються плодами праці.
Ви прямо як школяр міркуєте.
Та не характерне тим рабовласництво. Рабовласництво характерне відсутнісю особистої свободи і вибору у частини населення. В рабовласницькому суспільстві теж всі працюють, раби на плантаціях, рабовласники в сенаті, воїни в армії. Розділення праці, як і у мурах. Імператор керує державою, а раб виконує ручну роботу.
  • 1

#39 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 21:48

Хоча є різні види мурашок, різні стадії їхнього розвитку і устрої. Але найбільш розвинуті імплементували комунізм, так)
http://techno.bigmir...scovery/1503783
І людство теж дійде до цього. Звісно, якщо ресурси Землі не вичерпаються до того часу.

Перегляд дописуkalamar (16.09.2016 – 21:30) писав:

Блін. Ну зрозумійте, НЕ ТЯМИТЕ ВИ НІЧОГО У ПИТАННІ. У мурах, бджіл подібні кастові системи. Принципової різниці нема.

https://www.scienced...81021093944.htm

Ось касти мурах.
http://antark.net/ant-life/the-family/
Рабовласництво досконале, покарання не потрібні бо не може бути і мови про бунт. Кожен знає свою касту і не висовується за її межі.
Навіщо ви копіпастите сюди лінки з 10!!! річною давниною? Появились нові дослідження, які підтверджують мою думку, вище вже зазначено про це. Якби ви не були такі вперті як осел, то могли б самі віднайти спростування своїм ідіотичним розказням про кастовість і рабовласницький устрій.

Цитата

Рабовласництво характерне відсутнісю особистої свободи і вибору у частини населення.
Не смішіться. Відсутність особистої свободи притаманна будь-якому устрою. Відмінність лиише у мірі.

Цитата

В рабовласницькому суспільстві теж всі працюють, раби на плантаціях, рабовласники в сенаті, воїни в армії. Розділення праці, як і у мурах. Імператор керує державою, а раб виконує ручну роботу.
Знову одні нісенітниці мелете. І взагалі, можете прекрасно замінити у своєму віисловлюванні слово "рабовласницький" на демократичний, капіталістичний чи монархічний - суть зовсім не постраждає.
Отже, ви самі щойно прирівняли рабовласницький лад до демократичного чи капіталістичного.
  • 0

#40 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 21:54

Перегляд дописуГість з потойбіччя (16.09.2016 – 21:32) писав:

Хоча є різні види мурашок, різні стадії їхнього розвитку і устрої. Але найбільш розвинуті імплементували комунізм, так)
http://techno.bigmir...scovery/1503783
І людство теж дійде до цього. Звісно, якщо ресурси Землі не вичерпаються до того часу.
Ну якщо комунізм то кастовість і рабовласництво, то я згоден. Те чим стане мураха визначається генетично і обставинами (як харчування), які вона не контролює. І раз визначена кастова приналежність уже не змінюється.
Візьміть трутнів, вони абсолютно необхідні вулику для розмноження, але як тільки їх функція вичерпується, їх виганяють з вулика, бо ні для чого иншого, крім розмноження, вони не придатні. Як це корелює з "Від кожного — за здібностями, кожному — за потребами"? :)

Повідомлення відредагував kalamar: 16.09.2016 – 21:54

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних