Перейти до вмісту

На руїнах європейської демократії проростають квіти комедії

Повідомлень в темі: 75

#1 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 13.09.2016 – 08:17

• 17
Австрія стала посміховиськом.
Конверти для бюлетенів до през.виборів виявились поганенькими, бо добре не заклеюються.
Хронологія. Кандидат від лівацького естеблішменту який відстає в опитуваннях від опозиційного кандидата" виграє" вибори фальсифікуючи їх. опозиції то не подобається. вона подає в суд. суд признає вибори зфальсифікованими. призначаються повторні вибори. але тепер от, відітє лі, конверти браковані виготовили.
поганому танцору відомощозаважає, а у "демократів" відмовка ось яка: клей. всьому виноватий клей! у Австрії. на конвертах для президентських виборів.
то була не новина - то був веселенький похоронний марш демократії в Європі.
Європа здохла. хай живе Ойрабія!.
занавіс.

http://www.eurointeg.../09/12/7054455/

#2 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6217 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.09.2016 – 09:47

це тому, що в Європі соціалізм. При соціалізмі демократія стає фейком.
  • 0

#3 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3802 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.09.2016 – 17:56

Перегляд дописуГість з потойбіччя (13.09.2016 – 08:17) писав:

Європа здохла. хай живе Ойрабія!.
занавіс.
Європа уже 100 років, як дохла.
А щодо демократії, то вона завжди фейкова. Виграє той, хто краще вміє запудрити мізки. Народ занадто дурний, щоб вибрати когось нормального.
Але що ви нам пропонуєте? Диктатуру, монархію, охлократію, фемінократію, комунізм, родоплемінний устрій, домострій?
  • 1

#4 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6217 повідомлень

Відправлено 13.09.2016 – 18:18

роботократію :) якщо закони будуть виконувати роботи - не буде винятків ні для кого.
  • 0

#5 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 13.09.2016 – 20:21

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (13.09.2016 – 09:47) писав:

це тому, що в Європі соціалізм.
якщо десь у Європі є соціалізм, то хіба що у Скандинавії.

Цитата

При соціалізмі демократія стає фейком.
ніби при капіталізмі демократія процвітає

Перегляд дописуkalamar (13.09.2016 – 17:56) писав:

Європа уже 100 років, як дохла.
можливо. кожен вкладає в поняття "Європа" щось своє. якщо це прихильник монархізму, то для нього Єаропа померла ще 200 років тому. якщо це якийсь апологет мультікульті - то Європа починає для нього щойно розквітати. тут все відносно.
пишучи, що вона помирає, чи осось це зробить, я маю на увазі своє розуміння європи.

Цитата

А щодо демократії, то вона завжди фейкова. Виграє той, хто краще вміє запудрити мізки. Народ занадто дурний, щоб вибрати когось нормального.
народ апріорі не дурний. але його тримають в невіданні і ціленапрявлено прозомбовують. отоді він справді дуріє. звісно, на користь озомбовувачів.

Цитата

Але що ви нам пропонуєте?
Європі я ніц не пропоную. помахаєм тітці ручкою. а нам, хм, "ми" ще не сформувались. якщо організм ще не має форми, то пропонувати готовий костюм для нього безглуздо.
  • -1

#6 серпинка

перлинка хмаринка машинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.09.2016 – 08:27

Перегляд дописуkalamar (13.09.2016 – 17:56) писав:

Але що ви нам пропонуєте? Диктатуру, монархію, охлократію, фемінократію, комунізм, родоплемінний устрій, домострій?
За комунізмом він плаче.
А що таке домострій?
  • -1

#7 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 09:20

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 08:27) писав:

За комунізмом він плаче.
йопнулась?

Цитата

А що таке домострій?
тобі то не загрожує

Повідомлення відредагував Гість з потойбіччя: 14.09.2016 – 09:25

• 1

#8 серпинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 09:28

Ну це ж не я тут плакалась за радянським морозивом і кількістю буханок хліба, що можна було купити за зарплату в СРСР, який прямував до комунізму.

Повідомлення відредагував серпиня: 14.09.2016 – 09:29

• 1

#9 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 09:33

їбанутая,
я говорив про якість продуктів харчування в совєцькі часи
і порівнював купівельнуспроможність совєцького рубля кінця 80-тих з нинішньою укр.гривною
  • 0

#10 серпинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 09:39

Дурню, ти й сам не розумієш як ти сумуєш за СРСР. Не обманюй себе.
До речі, це тебе батьки навчили такими словами спілкуватись? Завжди цікавило, чому люди вживають такі слова. Мабуть від батьків.
  • 1

#11 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 10:02

Я не можу сказати свою особисту точку зору про ссср - я був надто малий тоді, щоб сформувати своє ставлення до нього. але смак тодішніх продуктів - я памятаю, а отже можу порівнювати.
і да, в мене був протест до нього. я слухав радіо свобода і голос америки, і жалкував що не можу взяти участь у виборах 91 року.
нєфіг мені закидать за любов, якої не було

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 09:39) писав:

До речі, це тебе батьки навчили такими словами спілкуватись? Завжди цікавило, чому люди вживають такі слова. Мабуть від батьків.
ні. рускій мір. який панував в совєцькі часи і ще більше панує тепер. поживи місяць зі своїми співгромадянами, які на хвилину вживають 5-10 матюків - теж проймешся. тебе нічого не врятує. хіба одне - удалитися з такого середовища. що я і роблю.
  • 0

#12 серпинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 10:24

Зараз теж є добрі продукти, смачне морозиво. То у тебе просто притупились смакові рецептори від горівки.
А те, що у тебе був протест, не змінює того, що тобі подобався СРСР. Судячи з усього, протест був не твій, ти просто повівся за середовищем, у якому зростав.
  • 1

#13 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 11:01

Якщо пошукаєш - то знайдеш. А тоді хороша якість була нормою.
Впевнений, що за останній рік ти в 100 разів більше вжила спиртного міцністю 10 градусів і більше, аніж я.
І повторюсь, я був надто юний, щоб могти мати своє ставлення до таких абстракних речей, як "країна" чи "система". Це те саме, що говорити 10-літній дитині, що їй подобається займатись сексом.
  • -1

#14 серпинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 11:22

Тоді усе було під контролем, і якість, і ціна теж. Але й морозива чекали, як на свято, воно не завжди було у продажу.
А зараз воно є завжди і скрізь. Причому ціна відповідає якості. А не як тоді - висока якість за смішною ціною, чим і завалили економіку (комуністичною ідеологією).
Хто тебе знає, п'єш ти, чи не п'єш, тобі нема віри.

А тепер ти вже дорослий, вже можеш судити про секс, і комунізм теж. Ну зізнайся ж, ідеологія комунізму тобі подобається.

Повідомлення відредагував серпиня: 14.09.2016 – 11:28

• 1

#15 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 11:46

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 11:22) писав:

А тепер ти вже дорослий, вже можеш судити про секс, і комунізм теж. Ну зізнайся ж, ідеологія комунізму тобі подобається.
думай си як хочеш.
будь-які комуни, кібуци чи ашрами є протиріччями моїй натурі. отара - це не моє. я живу як хочу. в комунізмі всі мають рівнятись під одну лінійку і ходити строєм.

Повідомлення відредагував Гість з потойбіччя: 14.09.2016 – 11:47

• 0

#16 серпинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 14:02

Перегляд допису8758947589473958 (14.09.2016 – 13:03) писав:

Не відповідає. Товар завше має бути якісний. За неякісний товар треба сідати на нари. Просто також повинен бути і дуже якісний і супер якісний.
Правильно, і я так кажу. Але я не говорю про товари, які нелегально клепають в підвалах, вони й справді неякісні. Зараз вже неякісні не вигідно продавати, бо ніхто не купить, адже конкуренція така, що виробники борються за кращу якість і нижчу ціну, щоб купували.
  • 1

#17 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3802 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 14.09.2016 – 14:21

Перегляд дописуГість з потойбіччя (13.09.2016 – 20:21) писав:

народ апріорі не дурний. але його тримають в невіданні і ціленапрявлено прозомбовують. отоді він справді дуріє. звісно, на користь озомбовувачів.
Романтика то одне, а реальність - инше. Згідно романтичних поглядів народ мудрий, а в реальності народ, маси дурні. Не озомбовування мас просто не може не бути, це проти природи.
Маси звичайно були взагалі на задньому плані, керувала верхівка для свого блага. Демократія дає масам ілюзію, що вони теж при ділі, що тут поганого?

Перегляд дописуГість з потойбіччя (14.09.2016 – 09:33) писав:

їбанутая,
я говорив про якість продуктів харчування в совєцькі часи
і порівнював купівельнуспроможність совєцького рубля кінця 80-тих з нинішньою укр.гривною
Рубель мав високу купівельну спроможність, особливо на хліб. Але порівнювати його з гривнею безглуздо, бо колгоспних рублів заробляв здається 80, інженер 160... 300 то уже була надвисока зарплата. Скажімо, щоб купити телевізор чесний, радянський громадянин мусив віддати тримісячний заробіток, а щоб авто купити, ще й у черзі вистояти. А який небуть гарнітур мебельний - то уже тільки по блату.
В середньостатистичному радянському селі авто мали кілька сімей, в середньостатистичному суч. селі, авто мають через одну хату.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.09.2016 – 14:24

• 0

#18 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6217 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 18:41

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 11:22) писав:

не як тоді - висока якість за смішною ціною, чим і завалили економіку (комуністичною ідеологією).
не було високої якості. було або є що небуть гівняне, або порожні полиці. і гівняне морозиво раз на місяць - звісно ж краще ніж дешеве морозиво щодня за бажанням
і не про морозиво мова, а про все.
Або низька якість або нічого. звісно ж низька якість краще ніж взагалі нічого, і малесенька баночка майонезу один раз на рік на свято на олів'є - кращі емоції ніж сьогодні відрами хоч щодня. Бо то було свято! А сьогодні можна лаяти на консерванти, емульгатори, і всяке таке. Оця вся хімія - вона була в совку. але була дуже неякісна, і значно небезпечніше.Але не було журналістів, які б про неї розказали. А тепер породжують міфи про те, що в совку продукти були натуральні, ага, щас, саме в совку вигадали "докторську" ковбасу з целюлози, і саме тому, що совкова економіка була вкрай неефективна і погубила сільське господарство.

Перегляд допису8758947589473958 (14.09.2016 – 14:25) писав:

Якісних товарів я не бачив років 15. Люди купують неякісне, натомість їм впарюють, що то є якісне. Тож, я б не сказав, що не є вигідно.
А може ти балуваний? А може ти не бачив якісних товарів через те, що твоя влада тебе від них захищає? Як ото від Українських сирів?

Перегляд допису8758947589473958 (14.09.2016 – 13:03) писав:

Не відповідає. Товар завше має бути якісний. За неякісний товар треба сідати на нари. Просто також повинен бути і дуже якісний і супер якісний.
Шівер як завжди за тоталітаризм і диктатуру.
А кожна заборона породжує корупцію.
Тому хто перевіряє якість товару - дадуть хабар, щоб не садив за грати.
А попит породжує пропозицію, і коли є попит на неякісні товари - то з'являється пропозиція.
Але Шівер проти вільного ринку, проти законів Адама Сміта - він заборонить, залякає всіх тюрмою і породить корупцію.

Перегляд дописуГість з потойбіччя (14.09.2016 – 11:46) писав:

думай си як хочеш.
будь-які комуни, кібуци чи ашрами є протиріччями моїй натурі. отара - це не моє. я живу як хочу. в комунізмі всі мають рівнятись під одну лінійку і ходити строєм.
мені подобається ідея комуни як ідея. реалізація в совку мені не подобається.
в суспільних групах людей з групи виганяють. в совку людей не випускали. це абсолютно протилежні системи. то не комуна а рабовласницький стан. в совку не було й натяку на комунізм.

Перегляд дописуГість з потойбіччя (14.09.2016 – 11:01) писав:

Якщо пошукаєш - то знайдеш. А тоді хороша якість була нормою.
якби то було нормою, то тоді би в совку не ганяли за забугровим товаром як за священним граалем.

Перегляд дописуГість з потойбіччя (13.09.2016 – 20:21) писав:

якщо десь у Європі є соціалізм, то хіба що у Скандинавії.
якщо є допомога по безробіттю - це вже соціалізм. якщо є державний пенсійний фонд - це соціалізм.
якщо є будь-який варіант надходження коштів від держави до людей, не за виконану роботу, або якщо робота фейкова - то є соціалізм. я маю на увазі, що якщо держава пропонує людями роботу, на яку немає конкурсу - то вже значить не ринковий перерозподіл грошових одиниць, то вже соціалізм.
тобто соціалізм - то є перерозподіл грошових одиниць не за ринковими законами.
а комунізм - то є перерозподіл матеріальних цінностей не по ринкових законах, минуючи грошові одиниці.

Але повернемося до теми.
Після другої світової війни в Європі з'явився демос, ті, хто в боротьбі виборов свої права - і тому демократія. Їхні діти не воювали, не боролися. і свої права отримали задарма - от тому і демократія згинула, бо постарів і помер демос.

Демос - то є соціальний клас лицарів, тих, хто бореться, воює, і своєю боротьбою забезпечує свою владу. Тобто демос - кратос. В совку булаконкретна класова боротьба спрямована проти соціального класу демос. і демос винищили. І демократія в совку неможлива.
А в Європі демократія можлива після конкретної війни, якщо вони таки повстануть проти мультикультуризму, і проженуть іммігрантів - тоді з'явиться новий демос. Або нове середньовіччя, як тоді, коли в Європу принесли християнство.
Я вже тут відкривав тему про те, що сьогоднішє нашеся мусульман в Європу - аналогічне нашестю християн і християнства 2000 років тому.
Але тут проблема в тому, що якщо за цими ж принципами європейці почнуть боротися проти мусульманства - то це ті ж самі принципи, за якими ж має бути боротьба і проти християнства. Тобто християни не можуть боротися проти мусульман за цими принципами, бо мусиш боротися однаково як проти мусульманства так і проти християнства, бо в результаті це одне і те ж саме.
2000 років тому не змогли побороти хвилю імміграції християн з близького сходу, а сьогодні це зробити вже значно складніше, і тому, на успіх такої боротьби надії немає.
  • 1

#19 серпинка

• Користувачі
  • 1089 повідомлень

Відправлено 14.09.2016 – 21:07

Перегляд дописуГість з потойбіччя (14.09.2016 – 11:46) писав:

думай си як хочеш.
Нє, ну ходити строєм це не є комунізм. Самі ідеї комунізму, як от відсутність грошей, безкласовість, не можуть не подобатись. Це ж утопія, а утопія мусить подобатись, за своїм визначенням. Інша справа, що в реальності утопію не побудуєш. Але перехворіти ідеями утопії і зрозуміти, що в реалі все буде сумно, - нічого в цьому поганого нема, що ти так противишся.Тому я кажу, не обманюй себе, що комунізм тобі не подобається. Тобі неподобався устрій життя при комуністах, але не комунізм)

Перегляд допису8758947589473958 (14.09.2016 – 14:25) писав:

Якісних товарів я не бачив років 15. Люди купують неякісне, натомість їм впарюють, що то є якісне. Тож, я б не сказав, що не є вигідно.
Ти не там живеш.

Повідомлення відредагував серпиня: 14.09.2016 – 21:30

• 1

#20 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1476 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.09.2016 – 21:21

Перегляд дописусерпиня (14.09.2016 – 08:27) писав:

А що таке домострій?
це калька з московитсього слова "дамастрой". Я точно не знаю, шо воно означає, але це типу кацапський феншуй ну або джумгурія - тобто як кацапи мають робить усе в своїх хатах, хазяйствах, шоб живти класно. Але оскільки вони постійно бухають, їхній дамастрой - це теорія. але може я й помиляюсь. Нащот трактування цього слова. Я і вліз тіке того, шоб підкреслити - це калька. У нас такого слова нема.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних