Перейти до вмісту

Пекло...

Повідомлень в темі: 245

#201 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2007 – 19:24

Пекло в мене асоціюється із розплавленою лавою...
  • 0

#202 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 10.10.2007 – 08:22

Якщо пекло існує, я його собі уявляю таким:

Є приміщення, де мучаться людські души. Там немає котлів, де нас варять чарти. Це рівне поле, де з землі йде полум'я. Полум'я не таке, як земле, його словами описати не можна. Людські душі там вічно жарються, але для них там є відпустка, всього один день. Кожну неділю, вони віддихають. Час там іде не так, як земний. Якщо на Землі пройшов один рік, тоді як там вже пройшло вісім років, як наших земних. В центрі пеклу існує 9 етажний дім, але рахунок там іде не так, як в нас. В нас 1 поверх починається знизу, а в них зверху. Кожний поверх призначений для певної категорії видів нечесті. Чорти живуть в піщерах, біси, полудухи, духи, інши живуть в домі. Є в них також Сонце, але воно просто світить. В них температура - 20 градусів. Їх від холоду захищає шерсть. Дьявол "Сатана" живе окремо від всіх, глибоко під землею.
  • 0

#203 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.06.2008 – 02:34

Теми об"єднано
  • 0

#204 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.06.2008 – 12:17

Просто афігєть яка фантазія в людей...
і як взагалі язичницькі казочки про пекло тісно вплилися в християнство - ну треба ж було хоч чим небуть людей налякати?
Ну от з позиції християнства - який сенс у пекла?
Типу Бог створив все за сім днів, створив рай на землі в едемськім саду... але там нічого не сказано про пекло!
Типу там якісь янголи пішли проти Бога, була війна, і він їх скинув у пекло...
в старому завіті багато пишуть, про євреїв праведників, чи грішників, ангелів, війська небесні, і т.д. але ж де згадка про пекло?
Типу Бог скинув диявола та інших у пекло, і туди ж відправляє людей неправедних. але виявилась така версія, що саме чорти різні там керують і людей мучають.... тобто Бог Диявола покарав тим, що "призначив" на таку непопулярну посаду, і значить Диявол працює на Бога. Так Богу значить дуже вже хочеться одних людей вічність мучити, а інших людей вічність балувати, чи як?
Цікавий такий садизм у Бога - вічність мучити душі страшною біллю. А навіщо?
Якщо люди саджають злочинців у тюрму, то це для того щоб злочинець не міг шкодити людям. А мучити злочинців навіщо?

Таких як Любий Християнський Бог, люди закривають у психушках і травлять транквілізаторами.
Християнство якось так абсурдно увібрало в себе несумістні речі з різних язичницьких релігій.
  • 0

#205 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 12:30

Перегляд дописуDarkLordVillis (22.06.2008 13:17) писав:

....як взагалі язичницькі казочки про пекло тісно вплилися в християнство - ну треба ж було хоч чим небуть людей налякати?
......Християнство якось так абсурдно увібрало в себе несумістні речі з різних язичницьких релігій.
В слов'янському язичництві нема такої абстракції як пекло.
Якщо християнство і запозичило звідкілясь це поняття, то точно не у нас. В ведизмі (загальноарійській релігії) передбачено тільки рай, а замість пекла постійна реінкарнація, поки душа не зізріє до того, щоб попасти в рай. Тобто, замість християнського пекла у язичників виступає земне життя.
  • 0

#206 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 14:36

Перегляд дописуSotnik (22.06.2008 13:30) писав:

Тобто, замість християнського пекла у язичників виступає земне життя.
- ну може ти маєш на увазі якихось конкретних язичників? А от Буддизм надто поширений на планеті, щоб вважати його язичництвом, та і всілякі вчені-історики доводять, що Ісус - це одна з реінкарнацій Будди.

А от уявлення про рай і пекло в християнстві явно взяті з грецького язичництва - там царство Аіда і Єлесейські поля...
  • 0

#207 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 22.06.2008 – 14:45

Незнаю як щодо раю, та в пекло не вірю. Надто просто нам християнство не підносить - добре-погано. Думаю все значно глибше.
  • 0

#208 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 14:47

Перегляд дописуDarkLordVillis (22.06.2008 15:36) писав:

- ну може ти маєш на увазі якихось конкретних язичників? А от Буддизм надто поширений на планеті, щоб вважати його язичництвом...
Маю на увазі ведизм, до якого належало і давньоруське язичництво. Буддизм "виріс" саме з ведизму. В дохристиянські часи ведизм був найпоширинішею релігією в світі. Його сповідували (з місцевими відмінностями) всі народи, що мали арійське коріння.

Тут саме головне - жити за поконом предків. Якщо говорити християнською термінологією, то не грішити. Тоді карма (особисті якості душі) буде покращуватись. І в кожному наступному відродженні душа буде "заселятися" в тіло з більшими можливостями, аж до Великого князя або Верховного Волхва.
Коли душа набере необхідну кількість "балів", тоді переродження не відбудеться, і вона попрямує до раю. Можна "зірвати джек-пот", якщо загинути в справедливому бою зі зброєю в руках...
Якщо ж нагрішити і набрати "штрафних очок", то є шанс відродитися, як співав Висоцький, баобабом. Або ще якоюсь нечистю, жабою або гадюкою...

Повідомлення відредагував Sotnik: 22.06.2008 – 14:59

• 0

#209 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 14:31

Перегляд дописуSotnik (22.06.2008 15:47) писав:

Маю на увазі ведизм, до якого належало і давньоруське язичництво. Буддизм "виріс" саме з ведизму. В дохристиянські часи ведизм був найпоширинішею релігією в світі. Його сповідували (з місцевими відмінностями) всі народи, що мали арійське коріння.

Тут саме головне - жити за поконом предків. Якщо говорити християнською термінологією, то не грішити. Тоді карма (особисті якості душі) буде покращуватись. І в кожному наступному відродженні душа буде "заселятися" в тіло з більшими можливостями, аж до Великого князя або Верховного Волхва.
Коли душа набере необхідну кількість "балів", тоді переродження не відбудеться, і вона попрямує до раю. Можна "зірвати джек-пот", якщо загинути в справедливому бою зі зброєю в руках...
Якщо ж нагрішити і набрати "штрафних очок", то є шанс відродитися, як співав Висоцький, баобабом. Або ще якоюсь нечистю, жабою або гадюкою...
Ну, припустимо, хіляк я і не вмію махати мечем/пуляти з кулемета/танком керувати. І шо, я з хворим серцем маю сконати качаючи біцепси? А може краще настукати на одного супостата іншому супостату і погубити вороже життя? Ну не підніметься у мене рука на людину, бути мені баобабом.
Ціль виправдовує засоби чи ні?
  • 0

#210 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 15:47

яким уявляю пекло? темним і пекучим! :ggggg: а шо? я в пекло не хочу... а якшо вже туди хтось збирається, то каще уявляйте його кольоровим, веселим, де всі щасливі і радіють життю. воть тяк!
  • 0

#211 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 16:27

Дуже сподівався, що на цю мою провокацію люди звернуть увагу:
Таких як Любий Християнський Бог, люди закривають у психушках і травлять транквілізаторами.

Європейські релігії сформовані під впливом легенд про Атлантиду. Старий завіт - це теж національна адаптація цих легенд.
Тож і історії про воїнство небесне і про бій, в якому Бог скинув диявола до пекла - це теж легенди про атлантиду, так як і біблейський опис раю точно відповідає всім іншим описам Атлантиди.

Тож якщо якийсь Бог (монарх атлантиди) скинув до пекла першого янгола (міністра по нашому) з його командою, то і розуміти це треба цілком по земному, буденному. Так як і рай на землі це - сад, то і пекло відповідно - це лише в'язниця. Або місце для страти чи ще щось.
  • 0

#212 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.06.2008 – 19:33

Якщо воно існує то я гадаю що пекло виглядає як місцина де навкруги бурлить магма і смердить сіркою.
Тобто так як і центр Землі.
  • 0

#213 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 23.06.2008 – 20:18

У більшості людей уявлення стереотипне..
  • 0

#214 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.06.2008 – 21:07

Напевно через таку літературу як Данте де з подробицями описане це місце...
  • 0

#215 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 01:05

Встелене священниками та єпископами :happytwo:
  • 0

#216 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 01.08.2008 – 10:25

Пекло кожен уявляє так, як йому підказує його свідомість, на неї нашаровувалися певні уявлення завдяки церкві, різним розповідям, почутим в дитинстві і сформувалися відповідні образи. Досить цікавим був факт, що після приїзду проповідників в країни, що розміщені на півночі місцеве населення говорило, що хочуе потрапити в пекло, бо там тепло :rolleyes: Навіть у тих людей, що мають певні видіння, просто відбувається інтерпретація їхнього досвіду "виходу в астрал" через образи, що наявні в їхній свідомості. Певний час пекло яуявляв собі місцем, де панує морок, жахливий холод і самотність, відсутність будь - якої інформації, тотальна бездіяльність. Ось приклад "видінь", про які я говорив - свідомість цієї жінки інтерпретувала її відчуття від того, що називають зупинкою внутрішнього діалогу:пекло

Повідомлення відредагував Темний ангел: 01.08.2008 – 10:27

• 0

#217 Гість_vitaminoct_*

• Гості

Відправлено 28.08.2008 – 19:42

Перегляд дописуKassandra (8.12.2006 20:38) писав:

От як ви думаєте, яке те пекло..маю на увазі не церковну догматичну думку, а вашу власну...
Уяви найжахливіше місце , а пекло в 10000000 жахливіше.
  • 0

#218 TemperaTYRka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Рiвне

Відправлено 18.09.2008 – 20:59

ггг...пекло то мабуть тупо...)))
ось як я собi його уявляю:
сидиш собi обпершись об стiнку,а голова пуста,думок нема,тобi невимовно жарко,нудишся,хочеш поворухнутись,та неможеш....просто гниэш i нiчого з цим не подiэш(

Прикріплені файли

• 0

#219 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 18.09.2008 – 21:01

мабуть таке..

Зображення
  • 0

#220 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.09.2008 – 21:21

Моя відповідь може здатися банальною..але для мене ПЕКЛО,це коли мої улюблені чіпси Лейс ТБ-пачка коштуватимуть по 10 гривень.Ото справді хана буде)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних