Перейти до вмісту

Пекло...

Повідомлень в темі: 245

#21 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 09.12.2006 – 15:45

Перегляд дописуKassandra (9.12.2006 11:45) писав:

реінкарнація - це до буддизму.а в буддизмі пекла не існує...
LMax`е, не змішуй релігії..розрізняй їх...
Думаєш що релігійне розрізнення дає можливість краще зрозуміти куди ми йдемо? Я з тим не згоден. Воно тільки запутує, тому я не розріняю, а порівнюю, щоб знайти максимальну схожість в деталях, бо впевнений що доля істини є і там і там треба її тільки взяти.

Перегляд дописуandrON (9.12.2006 12:51) писав:

я от почитав, що ти тут пишеш.. і в мене питання.. якщо я візьму зараз пістолет, буду думати про хату на власному острові, застрелюсь, то я буду жити в хаті на власному острові?
думаючи про нереальні речі не отримаєш їх. Тим паче самогубство є протиприродне явище. Це втеча від реальності і прояв слабкості. Слабкий не отримує нічого, крім падіння на астральні низи... А там і пекло і озеро вогняне і що завгодно.

Відомо що астральне тіло людини це копія тіла фізичного.
Астральний світ дуже насичений - там все що завгодно знайдеться: люди за свою земну історію стільки настворювали жахливих мислеформ, захламили навколоземний астральний план, що там не пройти не проїхати. Тому не знаючи як йти до Духа життя людину тягне вниз. Як людина жила при житті матеріальними речами і помислами - вона після смерті теж про них подумає. Її тягне вниз, на "переробку" в гіршому випадку озеро вогняне (можливо воно просторово збігається з астральним ядром планети). Пекло це трохи вища навколоядерна сфера. Там через великий тиск відбувається повільний розпад тонких структур. Груба матерія переважає. Свідомість при цьому переживає страшні відчуття, отримує марева з нижніх слоїв астралу. Там не видно надії на спасіння. Боротьба з деструктивним засмоктуванням може тривати століттями. Вимовити Його ім'я стає неможливо. Так наче губи і язик під наркозом і свинцево-ватяні...

Чим вище людина духовно, тим в неї більші шанси та на вихід з карми та на спасіння. Вихід цей на космічний рівень свідомості. Звільнення від уз цієї планети. Тоді можна йти до Покровителя Сонця щоб прийняти свою подальшу участь у рості та розвитку.

Буддисти помиляється в напрямку. Вони думають що будуть завжди в нірвані перебувати отакій як тут зараз в медитації, коли є прив'язка до тіла фізичного. В пекло так не попадеш і не побачиш його. хоча деякі бачили це коли на "екскурсію" хтось "заведе". буддист може в нірвані перебувати довго. Навіть один лама досі сидить вже 60 років, але тіло його є! Як зруйнується фізичне тіло - душа вільна в польоті і тоді її тягне згідно її заслуг.

Буддистський досвід не будується на воскресінні з мертвих. Тому вони не можуть знати про потойбіччя, пекло, Суд. На суд не попадеш будучи прив'язаним до фізичного тіла - треба вмерти. - Хто вмер і воскрес (клінічна смерть) - той бачив правдиву картину, згідно того, на що він заслуговував по смерті. Хто рай, хто пекло. З таких хто бачив рай мало вернулись, більшість виривались з оков пекла і з жагою змінити своє життя, стали зовсім по іншому жити, дякуючи Богу за ще один шанс.
  • 0

#22 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 17:57

пекло ...
яким намалюєшь його - таким воно і буде, і взагалі невідомо - чи є життя після смерті.
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 09.12.2006 – 18:24

Перегляд дописуLMax (9.12.2006 15:45) писав:

Думаєш що релігійне розрізнення дає можливість краще зрозуміти куди ми йдемо? Я з тим не згоден. Воно тільки запутує, тому я не розріняю, а порівнюю, щоб знайти максимальну схожість в деталях, бо впевнений що доля істини є і там і там треба її тільки взяти.
не можу із цим бути згодною: змішуючи релігії, ти не спрощуєш, а навпаки, заплутуєш собі думки, бо зазвичай релігії і є ррелігіями тому що різні, інакше були б просто течіями...
  • 0

#24 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 09.12.2006 – 19:11

думаючи про нереальні речі не отримаєш їх. Тим паче самогубство є протиприродне явище. Це втеча від реальності і прояв слабкості.
слабкості чи не слабкості.. це таке діло.. може навпаки страх того, що самогубство нічого не змінить є проявом слабкості..
протиприродне кажеш? хм.. значить людину народили.. але вона виходить і своїм життям не може сама розпоряджатись?

Астральний світ...
слухай.. я от не вірю в всю цю нісенітницю з астральним, потойбічним.. зможеш мені довести, що я непавильно мислю?
  • 0

#25 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 21:37

Перегляд дописуKassandra (9.12.2006 18:24) писав:

не можу із цим бути згодною: змішуючи релігії, ти не спрощуєш, а навпаки, заплутуєш собі думки, бо зазвичай релігії і є ррелігіями тому що різні, інакше були б просто течіями...
Чекай, мені видніше чи я собі спрощую чи запутую, нє?

Перегляд дописуandrON (9.12.2006 19:11) писав:

слабкості чи не слабкості.. це таке діло.. може навпаки страх того, що самогубство нічого не змінить є проявом слабкості..
"може" означає сумнів. Спробуй розвіяти сумнів.

Цитата

протиприродне кажеш? хм.. значить людину народили..
Так. Ти ж знаєш - людина дитя природи (Бога).

Цитата

але вона виходить і своїм життям не може сама розпоряджатись?
це хто "проповідує" таке?

Цитата

слухай.. я от не вірю в всю цю нісенітницю з астральним, потойбічним.. зможеш мені довести, що я непавильно мислю?
Ти немислиш, бо якби мислив то повірив би. Віра не є голою вона базується на продуктах інтелектуальної та чуттєвої пізнавальної діяльності індивіда. Це є особистий досвід. Довести про особистий досвід не можливо. Але я не збираюсь тобі щось доводити, тим паче це окрема тема... Можу лише для початку порадити споробувати медитнути. Як відчуєш той простір, то вже зможемо про щось поговрити більше детально. Як цікавить напишу просту техінку.
А можеш почитати ось тут що пишуть і задати питання: http://ad-store.ru/forum/viewforum.php?f=4...688d50135d955cd
Як думаєш, ці всі люди брешуть? Якщо так, то з якою метою?

Не підготовленим туди дійсно нема чого "сунутись". Страх, невіра і все таке, це не кращі провідники...
  • 0

#26 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 23:14

Перегляд дописуLMax (9.12.2006 21:37) писав:

те, що ти прибрав у своїй репліці "може" не зробило її переконливішою.

Цитата

хм.. дивно, я думав, що ти вже зрозумів, що я не вірю в бога..
тому, ні, не знаю..

Цитата

це хто "проповідує" таке?
як це хто? це ти каже говориш (певно це в біблії так написано).. бо оскільки є такі обмеження, то виходить не в праві..

Цитата

Ти немислиш, бо якби мислив то повірив би...
хм.. добре.. бачу, ти любитель категоричності.. тоді так само стверджу, що немислиш ти..
і до речі, ти не ту послідовність подав, бо своїми постами, поки що від людей ти вимагаєш саме віри, а потім мислення..
  • 0

#27 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 10.12.2006 – 00:17

нє...шось мені не подобається гола критика будизму
....що то таке, пане Ель Максе, "Буддисти помиляються в напрямку"?!! чому не ісламісти? чом не іудеї? - чи ти натякаєш на зверхність своєї релігії?
буду в міру категоричним...знаєш, пекло існує, але тіки в нашій уяві, з наукової точки зору....не існує тіки того шо ми взагалі не уявляємо.....згоден?
я не можу сказати шо я повністю матеріаліст, але те шо певну частину населення 2006 років тому зазомбували - виходить шо так.....
  • 0

#28 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 00:23

Пекло прибумали вiруючi шоб висадити на iзмeну не вiруючих!!! Яб так сказав!!!! :angry2:
  • 0

#29 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 00:25

Перегляд дописуandrON (9.12.2006 23:14) писав:

те, що ти прибрав у своїй репліці "може" не зробило її переконливішою.
ну то прибери в своїй "може" :angry2: Не треба мені того зараз від тебе. Потрать час скільки треба для себе, щоб вияснити що "може", а що "не може". :cool1:

Цитата

як це хто? це ти каже говориш (певно це в біблії так написано).. бо оскільки є такі обмеження, то виходить не в праві..
не зрозумів. Прошу відповісти на питання, хто обмежує тебе розвиватись?

Цитата

хм.. дивно, я думав, що ти вже зрозумів, що я не вірю в бога..
з чого то я мав зрозуміти, може з того що ти щось забув в темі "пекло"? Нема що сказати по темі, то годі оффтопити.

П.С. в мене склалось враження, що я тобі говорю "живи", а ти мені відповідаєш "не хочу, краще вмерти". Не вже це так?

Повідомлення відредагував LMax: 10.12.2006 – 00:25

• 0

#30 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 00:36

Перегляд дописуLMax (10.12.2006 00:25) писав:

ну то прибери в своїй "може" :angry2: Не треба мені того зараз від тебе. Потрать час скільки треба для себе, щоб вияснити що "може", а що "не може". :cool1:
може визначишся, хто з нас офтопить, бо ти не відповідаєш на судження..

Цитата

не зрозумів. Прошу відповісти на питання, хто обмежує тебе розвиватись?

при чому тут розвиватись? не виривай фраз з контексту.. ми говорили про самогубство.. або переглядай нашу дискусію заново, або тренуй пам.ять..

Цитата

Нема що сказати по темі, то годі оффтопити.
ой.. ладно.. не мели дурниць.. ти прийшов шукати людей, які будуть у всьому тебе підтримувати? я не поділяю думку про пекло, тому сюди й зайшов.. а не тому, що я, бачте, віруючий, який шукає однодумців..

Цитата

П.С. в мене склалось враження, що я тобі говорю "живи", а ти мені відповідаєш "не хочу, краще вмерти". Не вже це так?
ні, не так.

пс. і не починай перехід на особистості.. говори по суті.. маєш що заперечити, то давай.. а не переводь на офтоп і подібне..
  • 0

#31 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 00:49

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (10.12.2006 00:17) писав:

нє...шось мені не подобається гола критика будизму
Це не критика. Буддизм це практика особистісного духовного росту. Все.

Цитата

....що то таке, пане Ель Максе, "Буддисти помиляються в напрямку"?!! чому не ісламісти? чом не іудеї? - чи ти натякаєш на зверхність своєї релігії?
зачепили буддизм - говорю про нього.

так для інформації: якщо звертання йде через "пане" то на "Ви", а не на "ти". Але як хочеш можеш писати "ти", але тоді без "пане"

Цитата

буду в міру категоричним...знаєш, пекло існує, але тіки в нашій уяві, з наукової точки зору....не існує тіки того шо ми взагалі не уявляємо.....згоден?
прошу ненавязувати мені свою думку. Я написав що знаю про пекло і де воно є.

Цитата

я не можу сказати шо я повністю матеріаліст, але те шо певну частину населення 2006 років тому зазомбували - виходить шо так.....
не володію такою точною інформацією про зомбування рівно 2006 років назад....

Перегляд дописуandrON (10.12.2006 00:36) писав:

при чому тут розвиватись? не виривай фраз з контексту.. ми говорили про самогубство.. або переглядай нашу дискусію заново, або тренуй пам.ять..
тобто самогубство це розвиток?

Цитата

і не починай перехід на особистості.. говори по суті.. маєш що заперечити, то давай.. а не переводь на офтоп і подібне..
ти вже давно перейшов на особистості

Повідомлення відредагував LMax: 10.12.2006 – 00:50

• 0

#32 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 00:55

Перегляд дописуLMax (10.12.2006 00:49) писав:

тобто то самогубсто це розвиток?
йопть.. шо ти свій розвиток скрізь вставляєш? я взагалі цього слова не вживав..
раз ти сам не можеш перечитати, що я писав, то нагадаю.. я говорив, що оскільки самогубство це тяжких "гріх" (чи як там вам подобається), то виходить, що ми не повністю вправі розпоряджатись своїм життям?
пс. це я не з стелі взяв.. це те, що ти пишеш..

Цитата

ти вже давно перейшов на особистості
не я перший..
  • 0

#33 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 10.12.2006 – 01:04

оу...єє...тут все запущено...йде пуста гра підміни понять і чіпляння за слов ...я засцяв і вибіжав з цієї теми...
  • 0

#34 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 01:06

Перегляд дописуandrON (10.12.2006 00:55) писав:

оскільки самогубство це тяжких "гріх" (чи як там вам подобається), то виходить, що ми не повністю вправі розпоряджатись своїм життям?
Чому не в праві. Гріх не позбавляє тебе свободи вчинити його. То буде твій вибір - вмерти.
  • 0

#35 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 01:22

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (10.12.2006 01:04) писав:

оу...єє...тут все запущено...йде пуста гра підміни понять і чіпляння за слов ...я засцяв і вибіжав з цієї теми...
пан LMax кожну тему якимось чином звязану з релігіює на таке перетворює
  • 0

#36 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 10:56

Чекай, мені видніше чи я собі спрощую чи запутую, нє?
звісно вам видніше, хто ви, християнин чи псевдохристиянин у пошуку.

'LMax' сказав:

думаючи про нереальні речі не отримаєш їх. Тим паче самогубство є протиприродне явище. Це втеча від реальності і прояв слабкості. Слабкий не отримує нічого, крім падіння на астральні низи... А там і пекло і озеро вогняне і що завгодно.
так, так... прояв слабкості, втеча від реальності і таке інше.
а якщо стара жінка, яка все життя когось рятувала, помагала, вірила в любов і в бога, на старості сильно захворіла і себе вбила, щоб бог її забрав до себе скоріше, щоб вона могла духовно повнюстю розвинутися, бо тут вона більше нічого не вдіє?
вона ж собі уявляє бога, любов.
(для порівняння не нереальні речі).

'LMax' сказав:

Мав за Бога любов - зустріне Любов
ну знач зустріне.

вам треба було написати "існує така сама ймовірність і того, що саме страх того, що самогубство нічого не змінить є проявом слабкості."?
знайдіть мені тут сумнів, а не розвиток мислення.

Ти немислиш, бо якби мислив то повірив би.
по перше "не" з дієсловами пишеться окремо. дивитися пс. тут
по друге. є люди, які мислять. і є люди, які вірять.
а людина, яка вчепилася у релігію і прикидається, що мислить - це трошки інше.
бо бачте, людині яка мислить, думку не навязують.

'LMax' сказав:

прошу ненавязувати мені свою думку.
хто вам її навязував?
чого ви тоді інших вчите?

Віра не є голою вона базується на продуктах інтелектуальної та чуттєвої пізнавальної діяльності індивіда. Це є особистий досвід.
звісно... бог являється кожному першому християнину. кожен з них переживає свій особистий досвід і потім вірить до скону у боязні пекла.

Як думаєш, ці всі люди брешуть? Якщо так, то з якою метою?
чого брешуть?
чи ви повністю вивчили усі можливості людського мозку і 80% невикористовуваної памяті?

відколи це у нас природа і бог утотожнилися?
  • 0

#37 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 10.12.2006 – 12:14

По-перше, тему самогубства вже тут розписували на форумі, який зміст знову зачіпати?
Онтоп: Пекло скоріш за все існує... в якій формі? я не знаю. Та й ніхто не знає... Певно у формі наших найгірших психологічних страждань. І якщо в когось найгірше страждання - це хатинка біля озера, то певно саме таку хатинку він і отимає :angry2: Частково згідний з Parsokon в тому що це швидше будуть психологічні страждання, але думаю для людей, котрі бояться болю щось придумають (адже відомі факти коли людина психологічним переконанням спричиняла страждання тілу). З іншої сторони навіть якщо пекла і не існує, сама думка про його існування слугує певним "стримуючим" засобом для людей котрі вірять. Окрім того поняття пекла глибоко сидить не тільки в релігії а й в культурі (згадайте лиш вертепи, шкільні вистави, народну творчість з чортом в головній ролі) Тому це в певній мірі навіть весело.(певно на певному етапі, щоб зменшити страх віруючих перед пеклом, уникнути дипресії було введено якийсь комічний образ пекла). Тому за життя поняття пекла це позітіфф)) І ще: велиий + ZiPСованому Дівчиську! origato) про самураїв потішило...
  • 0

#38 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.12.2006 – 18:19

Перегляд дописуLMax (10.12.2006 00:49) писав:

прошу ненавязувати мені свою думку. Я написав що знаю про пекло і де воно є.

та? Ви знаєте де пекло? і де ж воно? Ви там були? і яке воно? там холодно,чи тепло?а чорти там які?
  • 0

#39 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 22:02

Перегляд дописуParsokon (10.12.2006 10:56) писав:

вона ж собі уявляє бога, любов.
то і не вб'є себе, бо людина знає ціну життя, яким би воно не було - воно від Бога.

Цитата

вам треба було написати "існує така сама ймовірність і того, що саме страх того, що самогубство нічого не змінить є проявом слабкості."?
поясніть яким чином самогубство може бути проявом сили? Ви були на межі самогубства, щоб описати той стан?

Цитата

хто вам її навязував?
перепрошую, то що Вас стосувалося? Чи у Вас багато ніків на цьому форумі?

Цитата

чи ви повністю вивчили усі можливості людського мозку і 80% невикористовуваної памяті?
в процесі...

Цитата

відколи це у нас природа і бог утотожнилися?
нівідколи. Природа і людина є творінням Бога (і знову ж це не Вам було адресовано ту відповідь. Чи вважаєте що ваше розуміння ідентичне з розумінням пана під ніком andrON?).

Перегляд дописуKassandra (11.12.2006 18:19) писав:

та? Ви знаєте де пекло? і де ж воно? Ви там були? і яке воно? там холодно,чи тепло?а чорти там які?
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ost&p=59070

Перегляд дописуbastet (10.12.2006 01:22) писав:

пан LMax кожну тему якимось чином звязану з релігіює на таке перетворює
це не про мене сказано було.

Повідомлення відредагував LMax: 11.12.2006 – 21:56

• 0

#40 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 22:25

хтів би дещо заперечити.. хоча я думав, що закінчив з вами розмову.. в той час як панна парсокон почала.. але то вже інше питання і не мені..

Перегляд дописуLMax (11.12.2006 22:02) писав:

то і не вб'є себе, бо людина знає ціну життя, яким би воно не було - воно від Бога.
ну знов ви за свою категоричність.. а я кажу, шо не від бога і все.

Цитата

поясніть яким чином самогубство може бути проявом сили?
хм.. часто люди не діють певним чином під впливом страху.. хіба страх не є проявом слабкості?

Цитата

це не про мене сказано було.
гиги.. у вас змінився нік?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних