Перейти до вмісту

Пекло...

Повідомлень в темі: 245

#181 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Теребовля

Відправлено 04.08.2007 – 02:47

ВСі СОБІ ХОЧУТЬ трактувати слоава які написані знамінитими філософами на свій лад. Зацепіться друзі за своє бачення погляду на життя, нєфіг когось цитувати чи накогось ссилатися, кожен господар свого світосприйнятя, кожен видає визначення які входять в іспит, котрий в кінці кінців вирішує ким нам бути чи: закокнобожним правидником з проскоками "вседозволеного" "малого" грішка.... чи "падонком" який живе одним днем, і якому плювати на мораль.
Кожен живе це життя один раз і йому вирішувати чи заплямовувати свою карму бездумними вчинками чи щадити себе для великої долі.
  • 0

#182 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.08.2007 – 23:52

Перегляд дописуSER_ROCKO (3.08.2007 20:38) писав:

Цікаво чи є подібні казочки але протилежні, тобто чувак попав в пекло і вернувся.
З пекла НЕ ВЕРТАЮТЬСЯ. Пекло можна бачити збоку, відчувати його жах, але якщо вже потрапив туди остаточно то виходу нема.

Цитата

Ніхто б не захотів щоб йому таке привиділось.
То як пояснити це масове бачення останніми часами?
По позатілесному досвіду вже віддавна ведуться наукові дослідження та опитування переживших клінічну смерть.

Цитата

І якщо галюни це шлях до бога, то краще мені його взагалі не зустрічати ;)
шлях до Бога в кожного різний. А ті "галюни" є реальнішими чим цей світ ілюзій.

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (4.08.2007 03:26) писав:

а хто ж тоді знімає фільми, які описують чийсь шлях до етово.... как єво..?
то не фільм, а домашнє відео з бесіди.

Цитата

ок, питання в лоб, щоб далі дискусію не заводити в кут: з якою метою знімаються такі фільми?
те саме
  • 0

#183 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 23:18

ти й не зустрінеш, бо це повністю закрита для цього світу система, мало того вона не а би як захована від людей і бачать її одиниці. І це влаштовано вищими силами для випробовуання якраз сили "сліпої" віри людей.
  • 0

#184 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 06:40

Така тема заборонена для обговорення!!! Це не нам вирішувати куди нам і ти!
  • 0

#185 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.08.2007 – 09:19

Перегляд дописуmaximumua (9.08.2007 07:40) писав:

Така тема заборонена для обговорення!!! Це не нам вирішувати куди нам іти!

але це ми йдемо куди нам призначено за нашими вчинками
тому ми повинні знати, що нас очікує якщо ми будемо провадити те чи інше життя, добре і милосердне чи, не дуже помірне і занадто розкуте.
судять же по тому, що ми зробили
  • 0

#186 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 13:01

Перегляд дописуmaximumua (9.08.2007 07:40) писав:

Така тема заборонена для обговорення!!! Це не нам вирішувати куди нам і ти!
ну чому ж заборонена, ми вирішуємо зараз тут своїми вчинками та думками куди підем там.
  • 0

#187 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 23:06

Перегляд дописуLMax (8.08.2007 00:52) писав:

З пекла НЕ ВЕРТАЮТЬСЯ.

Цитата.
А реінкарнація і в пекло можлива. А з пекла знову в тіло якесь - нетлінне наприклад, або в світи вищого рангу по розвитку. А можна й пропустити пекло.
Кінець цитати.

LMax, хто це писав? :cool1:
  • 0

#188 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.08.2007 – 20:20

Справжнє пекло - це коли незнаєш що вмер, коли людина не розуміє, що стало з нею, коли настільки занятий собою що весь світ рушився. Для кожної людини своє пекло. На мою думку там немає чортиків і казанців на вогні. Наше пекло це життя в пусту... :angry12:
  • 0

#189 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 20:34

пекло... то напевно шось типу пустелі: ти валиш вперед, жара, сонце пече, а води нема, на губах в тебе сухо і ти починаєш що помреш від зневоднення, перед тобою проноситься все життя,як діафільм,але ти не вмираєш... ти йдеш,йдеш,йдеш... і навколо ні душі, жодного дерева,щоб в тіні сховатися... нічого... лише ти та пісок
  • 0

#190 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 22:09

не вертаються назад в своє теперішнє тіло. Зрозуміло?
  • 0

#191 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 22:43

Перегляд дописуSER_ROCKO (9.08.2007 20:57) писав:

Тобто свідчень людей що йдуть в рай багато. Це як ти сказав - "масове явище". Але свідчень про пекло нема бо це закрито від людей вищими силами.
Свідчень людей які бачили рай і пекло є багато. Але ніхто не повертався ні з "остаточного стану" званого "рай", ні з "остаточного стану" званого "пекло". Щоб тонке енергетичне тіло повністю ввійшло на інші відбрації буття мають розпастися всі грубоматеріальні оболонки - фізичне, ефірне, астральне.

Цитата

Хоча церква стверджує що "ця повністю закрита для цього світу система" існує і є багато різних смішних описів, деякі з народної творчості (про смолу і гарачі сковорідки), деякі з уст офіційної церкви. Крім того всім відомо як церква трактує рядок з біблії про огненну гієну (чи як там її :angry12:) і всякі апокаліптичні "пророцтва".
"смішні описи" виникли згідно рівня тогочасного образного уявлення та можливості співставлення побаченого з реальністю фізичного світу. Побачене на тонких планах приймає форми ментальних конструкцій згідно рівня образного уявлення "індивіда-контактера", та суто його індивідуальних переживань "тонкої дійсності" в стані "позатілески" (ВТО).

Цитата

З іншого боку "випробовуання сили "сліпої" віри людей" це якась садистська гра цих самих вищих сил.
це залежить тільки від твого ставлення до речей. Якщо це для тебе адистська гра то воно так і буде а якщо це для тебе цікава гра то буде так. Все залежить тільки від ставлення до речей, бо саме ставлення визначає те, ким ми є і куди йдемо.

Цитата

Як можна випробовувати віру людей, якщо ця віра нічим не підкріплена крім шарлатанських фокусів церкви(як і інших релігій і сект)?
ну то підкріплюй її не "шарлатанськими фокусами церкви" а реальною вірою у те що просиш. Це дає значно кращий досвід. Але помічено що для маловірного для ефективності віри в виконання прохання потрібен деякий стан відчаю...

Цитата

Якщо припустити що видіння олени(явно християнські видіння) правдиві, то яка мета цих видінь? Для випробування сліпої віри людей?
Для тих хто вірить вони черговий доказ їз серії схожих видінь святих отців церкви, для тих хто не вірить - вони нова чергова вигадка, а для тих хто сумнівається це найбільше випробвування їхнього нестабільного стану, яке штовхає їх до пошуку і визначення своєї позиції. Так буде поки всі до останньої душі на Землі визначаться остаточно.

Винести сюди (в цей світ) інформацію про стани в тонкому світі можна лише наближено описавши та маючи наперед певні образи (досвід свідомості) та маючи певні ментальні налаштування, які якраз дає не що інше як віра, як би це парадоксально не звучало.

Цитата

Помоєму нормальним людям тут все зрозуміло.
про критерії нормальності питати не буду...
  • 0

#192 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.08.2007 – 16:05

Перегляд дописуSER_ROCKO (12.08.2007 17:45) писав:

Я прото і говорю. Я не зустрічав розповідей людей, у яких була клінічна смерть і вони бачили пекло. Хоча того брєду я начитався в Моуді дофіга.
А Монро про астральні виходи?

Цитата

Чомусь в більшості видінь люди йдуть по тунелю, потім зустрічають померлх знайомих, відчувають якесь умиротворення, потім могутній голос каже "йди звідси, ще не час".
і чим це пояснити?

Цитата

Мене харить що різні секти, релігії впарюють людям різні казочки, а ті вірять.
а як має бути?

Цитата

А я не хочу гратись. Я вже зхарився від ігор. Точніше я вже зхарився бути іграшкою :D Хочу бути богом :P
а Бог виликий гравець. І якщо ти без Бога, то грають з тобою безбожні, а якщо ти з Богом то вже ти граєш по правилах Божих. Може хотілося б іншого але нема іншого. Є або життя (вічне) або смерть, а середина це проміжний перехідний стан.

Цитата

Навіть не можу уявити що для цього треба.
Все просто - не боротись проти Бога, а прийняти його.
  • 0

#193 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 22:48

Перегляд дописуSER_ROCKO (16.08.2007 20:10) писав:

тим що не всі бачать видіння з християнською тематикою.
саме от це чим пояснити? (в мене про це є версія, і вона зовсім не пов'язана з ілюзіями про релігійний обман чи ілюзіями релігійної правди)

Цитата

одні не повинні впарювати казочки і дурити іншим голову, інші не мають бути настільки тупими лохами щоб їх розводили різні шарлатани. так на мою думку було би краще.
тотальна підозра і недовіра - так краще було б? Якщо так, то чим для суспільсва таке краще за загальну відкритість і довіру?

Цитата

А може я не хочу бути чиєюсь іграшкою? Чи рабом? Може я не хочу бути творінням, зобов"язаним своїм існуванням якомусь богу? Крім того я не хочу жити ВІЧНО. Я не зможу існувати і усвідомлювати що цьому не буде закінчення ВЗАГАЛІ.
Може й не хочеш, але і це є твій вибір - не хотіти жити вічно. Ти, як і кожна людина, маєш право як на смерть так і на життя. Тільки твій ВИБІР вирішує твою подальшу учать після смерті тіла, а також і участь тіла ще до його смерті (ну там наприклад болячки різні і т.д. бо хандра їх породжує).

І що, невже така позиція не визиває страху беззмістовності існування?

Повідомлення відредагував LMax: 17.08.2007 – 22:52

• 0

#194 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 13:26

Перегляд дописуSER_ROCKO (16.08.2007 20:10) писав:

А може я не хочу бути чиєюсь іграшкою? Чи рабом?
Оце правильно. Краще бути Дажбожим внуком, аніж рабом Божим :blink:
  • 0

#195 Електрик

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 13:48

Ми зарас іменно там :D А якщо ви нарахунок духовного: то там класно якщо ти не грішник, бо там за гріхи совість крепко мучить. :)
  • 0

#196 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.09.2007 – 19:32

У Станіслава Лема є парадоксальне на перший погляд твердження: "якщо існує пекло, то воно, безумовно, повністю компютеризоване"
Мається на увазі, мабуть, що пекло - це щось до межі раціоналізоване, впорядковоне. Тобто в пеклі не хаос, як нерідко вважається, а навпаки абсолютний порядок. Всі правила непорушні, дії людей описані до найдрібніших нюансів. Ступінь організованости такий, що немає навіть трішки місця для прояву особистої свободи. Значить, немає можливости відноситися до когось з любов'ю, за щось "боліти душею", чинити "по совісті". Совість в такому пеклі ніколи не має голосу, вона тільки страждає. І вся фішка у тому, що людина не може зрозуміти чому так, що її мучить. А це її совість, вона хоч і "знищена" та все ж вона є і вона "болить". Це мабуть і є ті нестерпні муки пекла, абсолютна неможливість нічого поробити і зрозуміти. Таким наразі я уявляю собі пекло.
  • 0

#197 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.09.2007 – 19:26

Сварус, я з тобтою згоден на всі сто. Можу хіба що додати що там є неуявимі для цього світу страждання і муки. Мені це скудно підказує звичайна логіка.
  • 0

#198 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 18:24

)))... для мене пекло - це те місце, де немає мене)
  • 0

#199 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 29.09.2007 – 23:13

Як на мене, то ніяка уява не змалює вам пекла таким, яким воно є насправді...

Думаю, що то є більш на емоційному рівні...
Пекло - то є вічна мука і спокута гріхів... У кожного вони свої, тому і спокута у кожного своя...
  • 0

#200 Sancho176

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.10.2007 – 19:13

Не уявляю;). Мабуть життя складніше.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1