Перейти до вмісту

Пекло...

Повідомлень в темі: 245

#101 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.04.2007 – 01:48

Aleph, я читаю зі всього підряд вибірково все що бракує щоб осягати Дійсність. Обмеженням є лише час - бо надто коротка доба...
Відповіді породжують ще більше запитань, на які знову потрібні відповіді і це не проблема, а нормальний стан знань. Їх ніколи не буває досить. Та знання не сприяють розвитку духовному, тільки інтелектуальному - а це пів роботи.

А для духовної сили досить віри (довіри), надії та дії.

Повідомлення відредагував LMax: 12.04.2007 – 01:52

• 0

#102 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 12.04.2007 – 01:56

На мою думку пекло і рай - це стан душі людини.... під час земного існування...
  • 0

#103 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 12.04.2007 – 05:56

думаю це не важливо....
  • 0

#104 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 11:21

та їм вже погано...
  • 0

#105 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 22:15

Перегляд дописуLMax (12.04.2007 02:48) писав:

Aleph, я читаю зі всього підряд вибірково все що бракує щоб осягати Дійсність. Обмеженням є лише час - бо надто коротка доба...
Відповіді породжують ще більше запитань, на які знову потрібні відповіді і це не проблема, а нормальний стан знань. Їх ніколи не буває досить. Та знання не сприяють розвитку духовному, тільки інтелектуальному - а це пів роботи.

А для духовної сили досить віри (довіри), надії та дії.

Зведи все у систему. Тоді кількість питань зменшиться. Правда, їх складність зросте.
Почитай апокрефи, Є.Шюре, Александра Меня, Г.О.М., Менлі Холла, Стансласа д'Гуайта, Еліфаса Леві, Ізраеля Регардьє, Алістера Кроулі і т.п.
І, бажано, не сприймати серьозно ті ярлики, які вішають на них. Краще прочитати і зробити свої висновки.

Кроулі раджу читати в останню чергу, так як без бази його зрозуміти дуже важко.
  • 0

#106 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 11:33

Перегляд дописуAleph (12.04.2007 23:15) писав:

Зведи все у систему. Тоді кількість питань зменшиться. Правда, їх складність зросте.
Дякую за пораду. В мене вже є "система". Але бракує часу вивчати людей з їхніми "системами".
  • 0

#107 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 19:17

Перегляд дописуAleph (12.04.2007 23:15) писав:

Кроулі раджу читати в останню чергу, так як без бази його зрозуміти дуже важко.
Проглянув Кроулі. Нічого не зрозумілого нема.
А тепер уяви що буде, якщо його Книгу Закона прочитає який не буть "гопник"...
  • 0

#108 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 19:35

Я в Пекло не вірю. Пекло- це просто ще один спосіб для релігії змусити людину робити те що від неї хочуть.
  • 0

#109 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 20:52

Чеширська Кицька, я б не був таким категоричним...
Але дивлячись на Вашу аватарку я мовчу...
Комусь вигідно щоб люди не вірили упекло.
(загальне людське розуміння про пекло надто далеке від реального)
  • 0

#110 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 21:00

LMax
Кому це може бути вигідно? Дияволу? Бо люди тоді перестануть боятись покарання і стануть грішити?
Паскудна в нас релігя виходить, якщо все що ми робимо доброго ми робимо щоб потрапити в рай, а поганого не робимо тільки тому що боїмося пекла...
  • 0

#111 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 13.04.2007 – 21:03

В пеклі місця менше ніж в раю...
Так шо просто так не потрапиш...

• 0

#112 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 21:21

Перегляд дописуЧеширська Кицька (13.04.2007 22:00) писав:

LMax
Кому це може бути вигідно? Дияволу? Бо люди тоді перестануть боятись покарання і стануть грішити?
Якраз йому вигідно шоб не боялись грішити.
А боятись не варто свободи від гріха.
Цього насправді людина боїться, бо не знає нащо жити тоді як не для свого гріха.

Цитата

Паскудна в нас релігя виходить, якщо все що ми робимо доброго ми робимо щоб потрапити в рай, а поганого не робимо тільки тому що боїмося пекла...
Та суть в тому що не страхом керуватись, а Любов'ю!
Страх це марнота.

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (13.04.2007 22:03) писав:

В пеклі місця менше ніж в раю...
Так шо просто так не потрапиш...

а може навпаки?
- До раю вузька і терниста дорога, але в кожного своя..

Повідомлення відредагував LMax: 13.04.2007 – 21:24

• 0

#113 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 21:25

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 22:21) писав:

Та суть в тому що не страхом керуватись треба, а Лбов'ю!
Страх це марнота.

Навіщо ж тоді Пекло?
  • 0

#114 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 21:31

Перегляд дописуЧеширська Кицька (13.04.2007 22:25) писав:

Навіщо ж тоді Пекло?
Пекло для тих, хто не вміє любити. Там душі "горять", в чистилищі - очищуються щоб йти на Небо (слова не виражають Суті).
Бо Любов і Страх не сумісні речі. Або то або то.
  • 0

#115 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 21:38

LMax
А ви ніколи не думали наскільки це жорстоко- приректи людину на вічні муки, бо вона не вміє любити. Ну, подумаєш не вміє. І шо з того?
За вашими переконаннями дехто в пекло потрапляє якраз через любов.
Отак...А Страх і Любов- штуки зовсім-зовсім різні, а не протилежні. І суміщаються вони цілком нормально.
  • 0

#116 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 22:19

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 22:21) писав:

Та суть в тому що не страхом керуватись, а Любов'ю!

А вибір завжди є! Можеш не любити, але тоді попадеш у пекло :)

LMax, а Ти б погодився піти у пекло, знаючи, що це безповоротно, без надії на звільнення, якщо б його брами за тобою безповоротно закрилися? Бути останнім, заради того, щоб більше ніхто за Тобою не увійшов? Жертвою без винагороди? Прометеєм, якого не ніколи не звільнить Геркулес?
Можеш позбавити себе благодаті Божої для того, щоб інших її ніколи не позбавляли? Ось це є любов, без страху, кари і примусу. Чи не так?

Тільки без відмовок, що це неможливо. Припустиио, що це можливо.

Повідомлення відредагував Aleph: 13.04.2007 – 22:21

• 0

#117 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 22:31

Перегляд дописуLMax (13.04.2007 20:17) писав:

А тепер уяви що буде, якщо його Книгу Закона прочитає який не буть "гопник"...
Буде те, що називають сатанізмом (у сучасному розумінні) та тому подібне. Тай, навіть, не буде, а вже є.

P.S.
Він просив не пропагувати і не обговорювати цю книгу :)

Повідомлення відредагував Aleph: 13.04.2007 – 22:43

• 0

#118 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 13.04.2007 – 22:35

От за що мені все це подобається, так це за дуальність. Хороший - пішов в рай, поганий, мами не слухав - в пекло. А в майже будь-якому людському вчинку можна знайти і чесноти, і ницість.
Що, питається, робити з водієм гелікоптера, яка при виборі, яку людину вивезти з пекла війни, схилилася до тієї, яка пообіцяла йому гроші, а другу покинув? Двох все-одно взяти б не зміг...
Що робити з лікарем, який, щоб не перетворювати пацієнта на ходячу руїну, каже йому, що в нього все гаразд, а потім цей пацієнт стає видатним піаністом, перемагає у великому конкурсі, а потім помирає?
Що врешті-решт робити з батьком, що убиває гвалтівників власної дочки?
Це все реальні історії, в яких люди пішли не прямою дорогою в рай чи пекло, а залишилися десь посередині. І дорога їм не у рай, чи у пекло за такі вчинки. Це, звісно, трохи гіперболізовані розповіді, але чи не стикаєтеся ви щодня з подібними "маленькими трагедіями", коли, здавалося б правильний вчинок з точки зору релігії є найбільшим ідіотизмом, і ви дієте зовсім по іншому? Хочете жити праведно - ідіть в монастир, не контактуйте з людьми, і попадете в обіцяний рай після багаторічного виснаження себе молитвами та постами.
Все більше схиляюся до того, що в цьому світі немає абсолютного добра, і що рай (за умови його існування) буде винагородою не за праведне життя чи втілені у життя "добрі" починання, а буде за виконання покладеної на тебе за життя місії. І тут нема сенсу рівняти усіх під одні мірки. На мою думку, Гітлер, за умови досягнення світового панування для нмецького народу, попав би у рай, а багато людей, які добровільно пішли з соціуму задля досягнення "вищих цілей", наплювавши таким чином на родичів, людей, яким вони дорогі, врешті власну націю, попадуть у оте пекло.
Якщо ж припустити існування реінкарнації, всі мої погляди ще краще вписуються в оцю систему... Що ж, за умови, що пекло існує - горіти мені в ньому. Але принаймні з усвідомленням того, що, можливо, моєю метою було все-таки там опинитися...
  • 0

#119 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2007 – 23:34

Перегляд дописуЧеширська Кицька (13.04.2007 22:38) писав:

LMax
А ви ніколи не думали наскільки це жорстоко- приректи людину на вічні муки, бо вона не вміє любити. Ну, подумаєш не вміє. І шо з того?
зовсім нічого. Насправді людина сама себе так прирікає, своїм вибором не розвивати у собі дар Бога - Любов. Ну що ж, це її вибір... І вибір - результат незнання. То як знаете - скажіть тим, хто ще не знає.

Як спитали "як судить бог?" - То відповідь була, що він не говорить багато, лише гляне душа на нього і сама спрямовується туди де їй треба перебути якийсь час щоб знову побачити Його Лице. Душа якби баче що не достойна ще зараз Його. І так вона без Нього страждає, так прагне знову бачити...

Цитата

За вашими переконаннями дехто в пекло потрапляє якраз через любов.
хіба що до марнот цього світу любов - таку хибну, як то, спотворену до невпізнанності...

Цитата

Отак...А Страх і Любов- штуки зовсім-зовсім різні, а не протилежні. І суміщаються вони цілком нормально.
та, на втрату здоров'я... Це не може тривати вічно - одне переможе.
Гармонія індивіда не в балансуванні між любов'ю (якої на справді він не пізнав навіть, а використовує якийсь шаблон прив'язанотсей) і страхом.
Гармонія в дотриманні балансу між крайностями нестачі любові і надмірності її прояву.

Цитата

LMax, а Ти б погодився піти у пекло, знаючи, що це безповоротно, без надії на звільнення, якщо б його брами за тобою безповоротно закрилися? Бути останнім, заради того, щоб більше ніхто за Тобою не увійшов? Жертвою без винагороди? Прометеєм, якого не ніколи не звільнить Геркулес?
Можеш позбавити себе благодаті Божої для того, щоб інших її ніколи не позбавляли? Ось це є любов, без страху, кари і примусу. Чи не так?

Тільки без відмовок, що це неможливо. Припустиио, що це можливо.
ну по своїй суті такий варіант нонсенс. Він перечить логіці але я спробую.
Справа у тому, що такий вчинок не входить в рамки Реальності. Людина з гріхом не може взяти на себе таке дійство. Навіть Ісус який був безгрішним, вийшов з пекла (він туди попав силою гріха людства який він взяв на себе, одночасно тим відкривши ворота і випустивши тих, хто туди має потрапити, але увірували в Нього та покаялись.
По суті він підняв з небуття. Воскресив мертвих. Пекло це небуття. Це така сторона реальності, яка поза життям, навіть безтілесним.

Твоє питання звучить в руслі ніби "чи я хочу вмерти за інших, щоб навіть не мати свідомості". Ні - я не хочу бо маю гріх і тому я вчуся любити, як заповідав мій Викупитель, бо так я зроблю більше користі ніж закриття ворот пекла. А іще Він сказав: "Я, Той що має ключі він Аду". З середини двері не відчиняються тільки ззовні.

Якби я був без гріха думаю, я би відповів що так.

Перегляд дописуAleph (13.04.2007 23:31) писав:

Буде те, що називають сатанізмом (у сучасному розумінні). Тай, навіть, не буде, а вже є.
То чому ти сприяєш її розповсюдженню? Мені радив читати. :)

Цитата

P.S.
Він просив не пропагувати і не обговорювати цю книгу :wacko:
Боїшся що впадуть кари на тебе? :cool2:
А там і нема що обговорювати.

Перегляд дописуГетьман (13.04.2007 23:35) писав:

От за що мені все це подобається, так це за дуальність. Хороший - пішов в рай, поганий, мами не слухав - в пекло. А в майже будь-якому людському вчинку можна знайти і чесноти, і ницість.
Що, питається, робити з водієм гелікоптера, яка при виборі, яку людину вивезти з пекла війни, схилилася до тієї, яка пообіцяла йому гроші, а другу покинув? Двох все-одно взяти б не зміг...
Що робити з лікарем, який, щоб не перетворювати пацієнта на ходячу руїну, каже йому, що в нього все гаразд, а потім цей пацієнт стає видатним піаністом, перемагає у великому конкурсі, а потім помирає?
Що врешті-решт робити з батьком, що убиває гвалтівників власної дочки?
Це все реальні історії, в яких люди пішли не прямою дорогою в рай чи пекло, а залишилися десь посередині. І дорога їм не у рай, чи у пекло за такі вчинки. Це, звісно, трохи гіперболізовані розповіді, але чи не стикаєтеся ви щодня з подібними "маленькими трагедіями", коли, здавалося б правильний вчинок з точки зору релігії є найбільшим ідіотизмом, і ви дієте зовсім по іншому? Хочете жити праведно - ідіть в монастир, не контактуйте з людьми, і попадете в обіцяний рай після багаторічного виснаження себе молитвами та постами.
Все більше схиляюся до того, що в цьому світі немає абсолютного добра, і що рай (за умови його існування) буде винагородою не за праведне життя чи втілені у життя "добрі" починання, а буде за виконання покладеної на тебе за життя місії. І тут нема сенсу рівняти усіх під одні мірки. На мою думку, Гітлер, за умови досягнення світового панування для нмецького народу, попав би у рай, а багато людей, які добровільно пішли з соціуму задля досягнення "вищих цілей", наплювавши таким чином на родичів, людей, яким вони дорогі, врешті власну націю, попадуть у оте пекло.
Якщо ж припустити існування реінкарнації, всі мої погляди ще краще вписуються в оцю систему... Що ж, за умови, що пекло існує - горіти мені в ньому. Але принаймні з усвідомленням того, що, можливо, моєю метою було все-таки там опинитися...
Розумієш, кожен сам хто вже свідомий своїх дій, чинить самосуд. Ти в душі сам знаєш добре куди і на що ти зараз годен. І якби ти зараз опинився перед світлою істотою світло любові якої сліпить очі ти б не знав що сказати їй. Тобі б прийшлося повернутися, назад у пітьму, якийсь світ подібний до нашого в гірших проявах, або ще гірше, ще там трохи побути щоб скинути з себе її залишки і знову прийти перед лице Його (підготовка до руху до Світла робиться у середовищі де розбавлене Світло у пітьмі, щоб можна було його легко ідентифікувати згідно свого рівня розвитку).

Є така версія що гітлер в раю, бо він прагнув саме добра в вищих його міркуваннях. Але не це головне, а те, що люди його підтримували - пів Землі! І вважали, що це вершина правосуддя, що він посланий Богом, а він ним і був посланий, що хотіли - те й одержали.

Можеш почитати Доналд Уолш - Беседы с Богом (звісно, якщо вже осягнув суть Христового вчення, щоб було на чому базувати порівняння).
  • 0

#120 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.04.2007 – 20:21

Перегляд дописуSER_ROCKO (15.04.2007 19:06) писав:

Хотілось би почитати точні критерії вступу до раю і пекла. А якщо вважати що пекло це небуття, то це мені сильно нагадує нірвану. Невже всі буддисти хочуть в пекло?
якщо ти будеш задавати питання у повітря, то не отримаєш відповіді у словесній формі. Хіба шо "потиліпає" тебе добре по життю - оце буде відповідь, якщо зможеш потім розшифрувати її наслідки.

Пекло - це результат стану свідомості на час смерті фізичного тіла і після такою вона й лишається. Всі життєві страхи і похоті є там.
Якщо людина не судить себе по житті то судить себе по смерті, висячи у планетному соку низьких енергій, з неможливістю йти далі в гору чи десь ще.
Нірвана - це інше. Це зникненя свідомості, розчинення, але на це теж треба мати відповідний рівень розвитку, щоб самому себе "відокремити" від Шляху до вічності без потрапляння у всякі низи і "розчинитись" десь у "енергетично-нейтральних" слоях. Це смерть духовна по власному вибору (навіть не душевна вже).

Цитата

Що до страху, то це природній захист людини. В цьому небачу нічого поганого. Рідко людина може противитись страхові. Так само рідко людина противиться похоті, бажанню жити(точніше не вмерти, інстинкт самозбереження, туда його), чи навіть голоду. "Бо то є всьо природа", як казав мій знайомий.
Твій знайомий великий авторитет у питаннях "лікування" людських душ?

Страх примітивна емоція, що потрібна на початкових стадіях розвитку свідомості.
Стимулювання страхів стимулює й похоті і до бажання жити останні не стосуються, хіба що до бажання "наживатись" перед смертю.

Повідомлення відредагував LMax: 15.04.2007 – 20:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних