Перейти до вмісту

Вибори президента США 2016

Повідомлень в темі: 96

#81 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 935 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 15.11.2016 – 10:08

Перегляд дописуAquarius-ka (14.11.2016 – 23:17) писав:

Серпине, пізніше постараюсь написати свою думку про хто і чому голосував, я вже пробувала, але "нагла злість мене внезапно охопила", попробую ще раз ))
Привіт, Акваріуско! Рада читати вас :) Обов'язково напишіть свою думку! Мені вона цікава, тож буду чекати.
  • 1

#82 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 15.11.2016 – 12:12

Перегляд дописуkalamar (14.11.2016 – 23:19) писав:

Не в Польщі ви смартфон купуєте, а купуєте завезений в Польщу китайський смартфон. Якщо ви купуєте не якийсь лівий смартфон тут, який в Китаї робився в чорну нелегально з відходів в третю зміну і нелегально був до нас завезений, а смартфон відомої фірми, якість не буде відрізнятись. За якістю слідкує фірма-виробник (не ЕС, Америка чи Китай). Для неї це питання престижу фірми.
По багатьом иншим товарам, то оскільки у нас купівельна спроможність низька, то прирожно, що й китайці пристосувались, і спеціально роблять для нас найдешевший товар.

Чесно, ви як дитина. Не держави торгують, бізнес торгує. Держави тільки умови торгівлі визначають: асортимент, мито, ембарго...
Поправочка - "вредна дитина" :)
Якщо держава не має державних підприємств, то так, бізнес торгує. Який бізнес торгував у СРСР? :blink:
Я не знаю, що там у Китаї, чи є вони там, державні підприємства, мали б бути, адже там комунізм. І коли вони у нас купують залізну руду, то хто її купує? держава, чи якийсь бізнесмен?

Залежить від США. У США в регіоні є давні друзі, Японія, Південня Корея. Тому і придумали транстихоокеанське співробітництво, воно напрямлене проти гегемонії в регіоні Китаю. Опираючись на давніх друзів, і нових, як В’єтнам, Америці цілком по плечу політично ізолювати Китай і зберегти там лідерство. Але якщо Трамп виконає обіцянки, зрадить давніх союзників, почне торг. війну з Китаєм, і вийде з регіону, лідером в регіоні стане Китай. Власне, це буде початком переходу світового лідерства від заходу до сходу. Євро там не може бути, бо там нема союзу, буде просто вільна економічна зона, а найсильнішим в зоні буде Китай, тому юань. Юань зараз держава контролює, бо китаю вигідно його штучно девальвувати, потрібно буде, держава перестане його контролювати.
Японія не погодиться на юань. Там буде своє "євро", а не юань :8:

А американці зають, що вони на кожних виборах за демократію боряться? :rolleyes:
Проведення виборів - це вже демократія. Вони (американці) ходять на вибори, в чергах стоять, тобто відстоюють демократію)) Тому є можливий навіть такий абсурд, коли на демократичних виборах виграє авторитарна особа, якою ніби є Трамп. Це і є боротьба демократії з авторитаризмом - демократичними методами. От навіть ви боретесь за демократію, коли не віддаєте свій голос нечесно комусь на противагу, чесний ви наш, якби ще такий чесний був, коли в словах помилки допускає.Упс :angel:
  • 0

#83 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.11.2016 – 14:52

Перегляд дописусерпиня (15.11.2016 – 12:12) писав:

Японія не погодиться на юань. Там буде своє "євро", а не юань :8:
Бла-бла-бла. Йена і так є валютою з кошика МВФ. Але рости вона не буде, бо "проблеми" Японії, це "проблеми" США в квадраті, високий рівень життя, який робить дорогою робочу силу, і відповідно розвивається тільки високотехнологічне виробництво, якого китайці поки не вміють. Юань почне віитісняти передусім частку долара, а йену, чи євро, просто потіснить, цього досить буде.

Перегляд дописусерпиня (15.11.2016 – 12:12) писав:

Проведення виборів - це вже демократія. Вони (американці) ходять на вибори, в чергах стоять, тобто відстоюють демократію))
От мнинець чортів. В Росії боряться за демократію, в Сингапурі, в Китаї.
Американці не боряться за демократію, бо там демократія як даність уже 200 років. Невже для жіночого розуму це настільки складно? Зображення

P.S. Побачимо, що буде. Нас Україна передусім цікавить. А тут, навіть якщо з Росії знімуть санкції, сама економічна політика США може виявитись не вигідною для Росії. Республіканці зазвичай нафтою цікавляться, вони мабуть вирішать вийти на світовий ринок із своєю нафтою і скрапленим газом. А якщо почнуть торгову війну з Китаєм, це вдарить і по економіці Китаю, і по економіці США, в них обох рецесія почнеться і згортання виробництва, відповідно на нафту попит впаде, відповідно нафта може ще дешевшою стати. Це і на наш експорт зерна негативно вплине, але менше, ніж на Росію.

Повідомлення відредагував kalamar: 15.11.2016 – 15:00

• 0

#84 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 15.11.2016 – 15:04

Перегляд дописуkalamar (15.11.2016 – 14:52) писав:

Бла-бла-бла. Йена і так є валютою з кошика МВФ. Але рости вона не буде, бо "проблеми" Японії, це "проблеми" США в квадраті, високий рівень життя, який робить дорогою робочу силу, і відповідно розвивається тільки високотехнологічне виробництво, якого китайці поки не вміють. Юань почне віитісняти передусім частку долара, а йену, чи євро, просто потіснить, цього досить буде.
Та мільярдер Трамп кістьми ляже, але цього не дозволить. Чи ви далі пророкуєте ... якщо... то...? :)

От мнинець чортів. В Росії боряться за демократію, в Сингапурі, в Китаї.
Американці не боряться за демократію, бо там демократія як даність уже 200 років. Невже для жіночого розуму це настільки складно? Зображення
Вони боряться за демократію у світі :8: Але впертюхи це не визнають. :P Їм ввижаються скрізь ліві і праві ідеї. :wink2:

Повідомлення відредагував серпиня: 15.11.2016 – 15:12

• 0

#85 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1312 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.11.2016 – 15:17

ото ви задрот-смалятиння розвели. ви напевно родичі, еге ж? ;) Серпиня унд кальмар, аймін.
  • 0

#86 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 15.11.2016 – 15:18

Перегляд дописусерпиня (15.11.2016 – 15:04) писав:

Вони боряться за демократію у світі :8: Але впертюхи це не визнають. :P Їм ввижаються скрізь ліві і праві ідеї. :wink2:
Що ж вони в Сингапурі не запровадять замість липової демократії справжню? В світі вони боряться за свої інтереси, просто иноді прикриваючись словами боротьби за демократію. Не будьте такі наївні, США має величезний досвід співпраці з автократичними режимами.
  • 0

#87 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 15.11.2016 – 16:09

Перегляд допису_Ex (15.11.2016 – 15:17) писав:

ото ви задрот-смалятиння розвели. ви напевно родичі, еге ж? ;) Серпиня унд кальмар, аймін.
Прівєт, Карлсон... тобто _Ех! Ти вернувся! :)

Перегляд дописуkalamar (15.11.2016 – 15:18) писав:

Що ж вони в Сингапурі не запровадять замість липової демократії справжню? В світі вони боряться за свої інтереси, просто иноді прикриваючись словами боротьби за демократію. Не будьте такі наївні, США має величезний досвід співпраці з автократичними режимами.
А як же ідеї... Невже кругом правлять гроші?.. Чи може шкурні інтереси?

P.S. Побачимо, що буде. Нас Україна передусім цікавить. А тут, навіть якщо з Росії знімуть санкції, сама економічна політика США може виявитись не вигідною для Росії. Республіканці зазвичай нафтою цікавляться, вони мабуть вирішать вийти на світовий ринок із своєю нафтою і скрапленим газом. А якщо почнуть торгову війну з Китаєм, це вдарить і по економіці Китаю, і по економіці США, в них обох рецесія почнеться і згортання виробництва, відповідно на нафту попит впаде, відповідно нафта може ще дешевшою стати. Це і на наш експорт зерна негативно вплине, але менше, ніж на Росію.
Деякі оптимісти надіються на інвестиції в Одесу по нафті.

Повідомлення відредагував серпиня: 15.11.2016 – 15:55

• 0

#88 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 02:04

Перегляд дописусерпиня (15.11.2016 – 16:09) писав:

Деякі оптимісти надіються на інвестиції в Одесу по нафті.
Тю. Так Трамп же проти інвестицій. Так ви ніц і не зрозуміли. Чим менше нафти добувається поза США, тим для них краще. Вони жалкують, що демократи ембарго з Ірану зняли. Все таки, як не крути, а жіноча логіка, це жіноча логіка, і нема на то ради. Зображення
При будь-якому розвитку подій, гадаю через пів року, в Росії лякатимуть дітей Трампом, як тепер Обамою лякають.

Перегляд дописусерпиня (15.11.2016 – 15:04) писав:

Та мільярдер Трамп кістьми ляже, але цього не дозволить. Чи ви далі пророкуєте ... якщо... то...? :)
Якщо Трамп виконає свої обіцянки. І я не пророкую, а передбачаю. Якщо не виконає, це все одно станеться, але значно пізніше. Здається минулого року юань став валютою МВФ, навіть наш нацбанк уже трохи юанів прикупив. Темпи росту економіки Китаю за останню п’ятирічку впали, але по звичайним міркам вони все одно дуже високі. Зараз в Китаї розвивається сфера послуг і внутрішній ринок, так що економіка перестає орієнтуватись на експорт. По оцінках, десь в 25 році Китай обжене США по ВВП.
На кшталт євро в Азії пропонувалась уже валюта, а саме - юань, валюта на основі юаню.
Шанхай.
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 17.11.2016 – 02:04

• 0

#89 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 10:09

Перегляд дописуkalamar (17.11.2016 – 02:04) писав:

Тю. Так Трамп же проти інвестицій. Так ви ніц і не зрозуміли. Чим менше нафти добувається поза США, тим для них краще. Вони жалкують, що демократи ембарго з Ірану зняли. Все таки, як не крути, а жіноча логіка, це жіноча логіка, і нема на то ради. Зображення
При будь-якому розвитку подій, гадаю через пів року, в Росії лякатимуть дітей Трампом, як тепер Обамою лякають.
Пане kalamar, я вже втомилась, від цих усіх новин. Якщо чесно, то я зазвичай взагалі новинами не цікавлюсь, якщо вони не стосуються моєї роботи. Я ними починаю цікавитись, коли у світі щоь резонансне стається, наприклад, участь у виборах Президента США циркової особи, чи революція в Україні. Я тут просто трішки з вами попліткувала про останні події. А ви маєте завищені очікування від моїх знань і, як наслідок, викривлене уявлення про мою логіку. До речі, принижуючи жінок, ви тим самим виявляєте симптоми слабкості, або ще, як варіант, ви - велика дитина, яка любить познущатися. :wink2:
Хочете професійної розмови - спілкуйтесь з експертами.

P. S. Робіть щось зі своїм безсонням, бо воно заразне. Та й ви так скоро загнетесь. :)
  • 2

#90 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 12:15

Перегляд дописусерпиня (17.11.2016 – 10:09) писав:

викривлене уявлення про мою логіку. До речі, принижуючи жінок, ви тим самим виявляєте симптоми слабкості, або ще, як варіант, ви - велика дитина, яка любить познущатися. :wink2:
Потролити правильне слово.

Перегляд дописусерпиня (17.11.2016 – 10:09) писав:

P. S. Робіть щось зі своїм безсонням, бо воно заразне. Та й ви так скоро загнетесь. :)
А працювати коли?
  • 0

#91 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 17.11.2016 – 14:41

Перегляд дописуkalamar (17.11.2016 – 12:15) писав:

А працювати коли?
бідняжечка
  • 0

#92 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 18.11.2016 – 09:44

Перегляд дописуkalamar (17.11.2016 – 02:04) писав:

Якщо Трамп виконає свої обіцянки. І я не пророкую, а передбачаю. Якщо не виконає, це все одно станеться, але значно пізніше. Здається минулого року юань став валютою МВФ, навіть наш нацбанк уже трохи юанів прикупив. Темпи росту економіки Китаю за останню п’ятирічку впали, але по звичайним міркам вони все одно дуже високі. Зараз в Китаї розвивається сфера послуг і внутрішній ринок, так що економіка перестає орієнтуватись на експорт. По оцінках, десь в 25 році Китай обжене США по ВВП.
Добре, на мить припустимо, що ваші "пророцтва" справдились. {Я не дуже тролю? Якщо буде дуже сильно, то кажіть. :P } І от що мене цікавить. Чи не послідує Китай прикладу Америки, коли йому дістануться всі лаври і він стане світовим лідером (щось слабо віриться), і чи не почне він всюди насаджувати комунізм? Оце було б "весело".
Що цікаво. Перша, з ким Трамп зустрівся після виборів, була Японія. :) Та, про яку ви писали, що має такі самі проблеми, як США, та ще й в кубі. Чи не значить це, що вони вдвойом намєрєни (не виплавляйте мене, я знаю як правильно пишеться)) {Ну що, вже сильно, чи ще нє?} об'єднатися проти Китаю і не допустити його панування в регіоні, оскільки він недемократичний. Але Китай ще теж побореться з США за прихильність Японії. Досить комуністам взяти там владу в свої руки.

Повідомлення відредагував серпиня: 18.11.2016 – 10:05

• 0

#93 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6006 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.11.2016 – 07:21

Оце в Каліфорнії бунтують щоб провести референдум про вихід з США. Привід згадати, що Каліфорнія і Аляска - "Ісконно русскіє зємлі" - цікаво подивитись, що буде далі.
  • 0

#94 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5848 повідомлень

Відправлено 01.12.2016 – 21:40

Зображення
  • 0

#95 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено вчора – 14:09

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (23.11.2016 – 07:21) писав:

Оце в Каліфорнії бунтують щоб провести референдум про вихід з США. Привід згадати, що Каліфорнія і Аляска - "Ісконно русскіє зємлі" - цікаво подивитись, що буде далі.
Гм. В якому сенсі Каліфорнія російська? Щиро кажучи не розумію гумору. А як же Зорро і вестерни. Споконвічно мексиканська так, але не російська. :wink2:
  • 0

#96 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6006 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено вчора – 15:55

Перегляд дописуkalamar (07.12.2016 – 14:09) писав:

Гм. В якому сенсі Каліфорнія російська? Щиро кажучи не розумію гумору. А як же Зорро і вестерни. Споконвічно мексиканська так, але не російська. :wink2:
Ну не вся каліфорнія звісно, але на території каліфорнії були поселення, що належали російсько-американській компанії, і досі залишилися деякі назви з тих часів, якось про це показували передачку.
Я не знаю всіх подробиць, ніби не було такого щоб в америці там графства якісь чи князівства оголошували, тобто ця територія не входида до складу російської імперії, просто там було майно російсько-американської акціонерної компанії, значна доля акцій якої належала імператору. А котрий імператор продав свої акції, то я вже і забув. Александр, а чи другий чи третій не памятаю.

Юридично з оформленням територій розібратися треба багато знати. От коли англійці завойовували америку, вони там якісь генерал-губернаторства створювали? Чи як? А коли росіяни завойовували ті шматочки америки, то як вони оце діло в акціонерну компанію організували?
Чи може правильніше називати кАмпанія? Ось сяду почитаю, заодно розберуся, що таке ост-індійська кампанія.

Поки що встиг вичитати що форт Росс був проданий в 1841, тобто раніше ніж вся компанія.

На карті, недалеко від форт Росс, є Себастополь :)
  • 0

#97 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено вчора – 22:03

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (07.12.2016 – 15:55) писав:

Ну не вся каліфорнія звісно, але на території каліфорнії були поселення, що належали російсько-американській компанії, і досі залишилися деякі назви з тих часів, якось про це показували передачку.
Я не знаю всіх подробиць, ніби не було такого щоб в америці там графства якісь чи князівства оголошували, тобто ця територія не входида до складу російської імперії, просто там було майно російсько-американської акціонерної компанії, значна доля акцій якої належала імператору. А котрий імператор продав свої акції, то я вже і забув. Александр, а чи другий чи третій не памятаю.

Юридично з оформленням територій розібратися треба багато знати. От коли англійці завойовували америку, вони там якісь генерал-губернаторства створювали? Чи як? А коли росіяни завойовували ті шматочки америки, то як вони оце діло в акціонерну компанію організували?
Чи може правильніше називати кАмпанія? Ось сяду почитаю, заодно розберуся, що таке ост-індійська кампанія.

Поки що встиг вичитати що форт Росс був проданий в 1841, тобто раніше ніж вся компанія.

На карті, недалеко від форт Росс, є Себастополь :)
Тоді Москва споконвічно американські території, бо там є Макдональдз. :wink2:
Каліфорнія колонізувалась не Британією, а Еспанією. Коли Мексика незалежність здобула, Каліфорнія ввійшла і була в складі Мексики. Потім місцеві князьки там бунт влаштували, і зробили Каліфорнію "незалежною". Далі Каліфорнію під час Мексикансько-Американської війни анексували США. Власне, Техас теж споконвічно мексиканський штат.
США тоді використовували там тактику гібридної війни. (її не Путін винайшов). В індіансько-мексиканські (еспанські) прикордонні штати поступово проникали англосаксонські переселенці, коли їх кількість зростала, вони підтримували бунт проти мексиканського уряду, і згодом американська армія йшла туди рятувати англомовне населення. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: вчора – 22:04

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних