Перейти до вмісту

Вибори президента США 2016

Повідомлень в темі: 96

#61 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 935 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 13.11.2016 – 12:34

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 22:57) писав:

Щодо ойро, то ви що, не в курсі, що Європа мертва? Переможуть молоді.
Євро молодше за юань.
Хоч буду знати, що таке ойро, ослики теж бувають корисні. :8:
  • 0

#62 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.11.2016 – 18:20

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 11:57) писав:

В темі про вибори - про майбутнє долара, в темі про долар - про вибори. Бардак))
А чому Китай, а не Євросоюз заповнить той вакуум?
Блін, тобто млинець. Зображення Подивіться на карту, купіть собі глобус, йдеться про транстихоокеанський регіон. Євросоюз на протилежній стороні глобуса.
Якщо з цього регіону вийде США, в цей регіон зайде Китай. Знаєте де Китай розташований?
Зображення
Трамп на виборах, критикуючи уряди США, завважив, що китайське керівництво розумніше за американське. Він сам підтвердження того, що він мав рацію. В довшій перспективі Трамп, і торгова війна, може бути навіть вигідним Китаю.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.11.2016 – 18:21

• 0

#63 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 18:39

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 18:20) писав:

Блін, тобто млинець. Зображення Подивіться на карту, купіть собі глобус, йдеться про транстихоокеанський регіон. Євросоюз на протилежній стороні глобуса.
Якщо з цього регіону вийде США, в цей регіон зайде Китай. Знаєте де Китай розташований?
Зображення
Ну добре, лиш не блінкайте і не нервуйтесь так :)
Але скажіть, чому ви мені тоді радили запасатись юанями? Що я маю до тихоокеанського регіону? Ви мене вводите в оману. :itshe:

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 18:20) писав:

Трамп на виборах, критикуючи уряди США, завважив, що китайське керівництво розумніше за американське. Він сам підтвердження того, що він мав рацію. В довшій перспективі Трамп, і торгова війна, може бути навіть вигідним Китаю.
Та ж ви казали, що Трамп не такий йолоп, як здається. І тепер не можна про Трампа погано говорити, тепер всі мають до нього підлизуватись))

Повідомлення відредагував серпиня: 13.11.2016 – 18:39

• 0

#64 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 19:41

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 18:39) писав:

Ну добре, лиш не блінкайте і не нервуйтесь так :)
Але скажіть, чому ви мені тоді радили запасатись юанями? Що я маю до тихоокеанського регіону? Ви мене вводите в оману. :itshe:
Я казав якщо... то.... Ще не було ніякого якщо, Трамп ще навіть не президент.

Та ж ви казали, що Трамп не такий йолоп, як здається. І тепер не можна про Трампа погано говорити, тепер всі мають до нього підлизуватись))
Звичайно він не йолоп, він просто ні на чому не розуміється, крім свого бізнесу.
Як на мане, він сучасний символ переваги авторитаризму над демократією. Сам факт, що 375 мільйонів американців вибрали таке як Трамп, кумедний. Ми теж були Януковича вибрали. Але у випадку Трампа, масштаби значно більші, тому кумедно. :)

Але скажіть, чому ви мені тоді радили запасатись юанями?
http://ua.euronews.c...ade-opportunity
  • 0

#65 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 20:39

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 19:41) писав:

Я казав якщо... то.... Ще не було ніякого якщо, Трамп ще навіть не президент.
Тоді буду євро купувати поки. Ви про євро часом не маєте якихось прогнозів у стилі якщо... то...?))

Звичайно він не йолоп, він просто ні на чому не розуміється, крім свого бізнесу.
Як на мане, він сучасний символ переваги авторитаризму над демократією. Сам факт, що 375 мільйонів американців вибрали таке як Трамп, кумедний. Ми теж були Януковича вибрали. Але у випадку Трампа, масштаби значно більші, тому кумедно. :)
Виграв Трамп, а у нас Янукович, бо деякі чесні люди (не буду показувати пальцем :shy: ) не скористались хитрістю, псевдодемократією, щоб проголосувати не за когось, а проти когось. Демократи бісові.

А що ви ще аж таке знаєте про Трампа, що він вам так не подобається?

Знову ж таки. Це зміцнить юань у тому регіоні лише, і то ще не відомо чим вони там домовляться в разі чого розплачуватись, якою валютою. Але Євро. Чому євро в кінцевому результаті має програти юаню?

Повідомлення відредагував серпиня: 13.11.2016 – 20:35

• 0

#66 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 21:19

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 20:39) писав:

Знову ж таки. Це зміцнить юань у тому регіоні лише, і то ще не відомо чим вони там домовляться в разі чого розплачуватись, якою валютою. Але Євро. Чому євро в кінцевому результаті має програти юаню?
Ви коли востаннє були в магазині? Не продовольчому супермаркеті, а в иншому. Електроніки напр.
До речі, Китай уже Україні запропонував зону вільної торгівлі. Вони хочуть аутсорсити, використовувати місцеву дешеву робочу силу, хочуть інвестувати, і продавати в ойропу. :wink2:
Ну покомизяться в нас, і зрештою нас вломають, і ми будемо на китайських заводах працювати. :8:

Повідомлення відредагував kalamar: 13.11.2016 – 21:33

• 0

#67 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 22:09

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 21:19) писав:

Ви коли востаннє були в магазині? Не продовольчому супермаркеті, а в иншому. Електроніки напр.
Позавчора, в "чорну п'ятницю". І що? Найбільше техніки Самсунг, ЛДЖ, що в Росії виробляється, але скоро вона зникне, іде остаточний розпродаж. Ну і Китай звичайно, всякі Бравіс, Сатурн. Філіпс це вже ЄС ніби. Атлантік набирає обертів, але не пойму чия вона, українська ж ніби напополам з францією, але чула версію, що білоруська, на сайті інформації не знайшла. Ну і що? Я ка різниця китайцям, якою валютою з ними розплачуються? Аби купували ж. Нє? Американської продукції у нас і так нема, бо вона нам не підходить, здається, я не дуже розбираюся. Але це не заважає обраховувати вартість всієї техніки в доларах.

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 21:19) писав:

До речі, Китай уже Україні запропонував зону вільної торгівлі. Вони хочуть аутсорсити, використовувати місцеву дешеву робочу силу, хочуть інвестувати, і продавати в ойропу. :wink2:
Ну покомизяться в нас, і зрештою нас вломають, і ми будемо на китайських заводах працювати. :8:
Я вам вище теж новину про це постила. Ви не уважно читаєте :8:
  • 0

#68 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 23:00

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 22:09) писав:

Позавчора, в "чорну п'ятницю". І що? Найбільше техніки Самсунг, ЛДЖ, що в Росії виробляється, але скоро вона зникне, іде остаточний розпродаж. Ну і Китай звичайно, всякі Бравіс, Сатурн. Філіпс це вже ЄС ніби.
Самсунг, ЛДЖ - Корея.
Філіпс - виробництво в Китаї. Розберіть комп’ютер свій, майже все в ньому в Китаї, Індонезії, Тайланді зроблено.
Навіть якщо кінцева збірка в Росії на корейському чи китайському заводі, комплектуючі все одно з Китаю.
Європейські та американські відомі марки теж в Азії виготовляються.

Цитата

Американської продукції у нас і так нема, бо вона нам не підходить, здається, я не дуже розбираюся.
Бо вони не виробляють подібної продукції, вони в Китаю купують, як і ми. Зображення Про це і мова, ви здається геть не в курсі. Я тут про аутсорсинг пишу, але ви здається, навіть не розумієте, що то таке. Трамп хоче повернути виробництво в США, побачимо, як у нього це вийде. Обама, до речі, теж хотів, але не такими ідіотськими методами, як Трамп.
Напр. в Америці здається досі не виготовляють смартфонів, моторола спробувала була, але не вийшло.
  • 0

#69 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 23:49

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 22:09) писав:

Я вам вище теж новину про це постила. Ви не уважно читаєте :8:
Я уже не дочитую
Приклад аутсорсинга, чи коректніше офшоринга.
Візьмімо бізнес Трампа. Виявляється одяг його бренду виробляється не в США, а в Китаї, Мексиці, Туреччині. От з такими американськими мільярдерами, які переносять виробництво в инші країни, Трамп і збирається боротися. :ggggg:

Цитата

Yet many will be surprised to learn that the vast majority of Ms Trump’s clothes are not manufactured in US, but in China and Vietnam, two countries under the spotlight for human rights abuses and poor labour conditions. Some of the items are labelled simply as “imported”.
An inspection by The Independent of more than 25 different items of Ms Trump’s range at the Macy’s flagship store in New York city, found not a single one was produced in the US. A sales assistant confirmed that no items in the collection were made at home.
Отака картина виявляється в Америці по президентському бізнесу. Зображення
https://broadly.vice...s-made-in-china

Повідомлення відредагував kalamar: 14.11.2016 – 00:04

• 0

#70 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 03:24

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 20:39) писав:

Виграв Трамп, а у нас Янукович, бо деякі чесні люди (не буду показувати пальцем :shy: ) не скористались хитрістю, псевдодемократією, щоб проголосувати не за когось, а проти когось. Демократи бісові.

А що ви ще аж таке знаєте про Трампа, що він вам так не подобається?
Я не маю нічого проти Трампа. Згадайте, з самого початку ви почали сперечатись, бо вам здалося, що я прихильно висловився про нього.
Ну напр. ви мене назвали прихильником Порошенка. Порошенко передав свій бізнес в сліпий траст Ротшильдам (він точно не може впливати на Ротшильдів), як став президентом. Ви мабуть знаєте, скільки про той бізнес криків.
Тож доповідаю, Трамп теж передав свій 10 мільярдний бізнес в сліпий траст своїм дітям.

Цитата

"Все будет законно. Все переходит в слепой траст. Они, Дон, Иванка и Эрик, очень умные и квалифицированные. Вот, кстати, одна из причин того, что он (Дональд Трамп) не баллотировался в 2012-м. Дети были на четыре года младше. У них не было необходимого опыта и зрелости, чтобы он оставил им компанию на $10 млрд. Теперь он это сделает. Ему очень комфортно с детьми и с теми, кто будет их окружать"
І завважте, з цього приводу в США не кричать "зрада", не закликають конфіскувати бізнес Трампа...
Тобто не в Трампу чи Януковичу проблема. Проблема в нас. Не може економічно розвиватись країна, в якій щотрироки опозиція займає місце влади, а пів країни в інтернеті ловлять корупціонерів.
  • 0

#71 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 09:55

Як на мане, він сучасний символ переваги авторитаризму над демократією.
А куди поділися праві і ліві?

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 23:49) писав:

Я уже не дочитую
Здається ви від мене втомились. :)
  • 0

#72 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 16:22

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 23:00) писав:

Самсунг, ЛДЖ - Корея.
Філіпс - виробництво в Китаї. Розберіть комп’ютер свій, майже все в ньому в Китаї, Індонезії, Тайланді зроблено.
Навіть якщо кінцева збірка в Росії на корейському чи китайському заводі, комплектуючі все одно з Китаю.
Європейські та американські відомі марки теж в Азії виготовляються.

Бо вони не виробляють подібної продукції, вони в Китаю купують, як і ми. Зображення Про це і мова, ви здається геть не в курсі. Я тут про аутсорсинг пишу, але ви здається, навіть не розумієте, що то таке. Трамп хоче повернути виробництво в США, побачимо, як у нього це вийде. Обама, до речі, теж хотів, але не такими ідіотськими методами, як Трамп.
Напр. в Америці здається досі не виготовляють смартфонів, моторола спробувала була, але не вийшло.
Та ж ми про юань ніби ще говорили. Я хочу зрозуміти вашу логіку :) , чому юань має взяти першість після долара, а не євро? Чому Європа мертва? (так, я не в курсі). Ну та й що, що все в Китаї виробляється? Їм все рівно за яку валюту в них купують. Взагалі, було б добре, якби ввели єдину світову валюту. Уявляєте скільки б грошей зекономили бюджети? Ніхто вже б не зміг сколотити собі статки на курсі. Ну, я так думаю.

Перегляд дописуkalamar (14.11.2016 – 03:24) писав:

Я не маю нічого проти Трампа. Згадайте, з самого початку ви почали сперечатись, бо вам здалося, що я прихильно висловився про нього.
Ну напр. ви мене назвали прихильником Порошенка. Порошенко передав свій бізнес в сліпий траст Ротшильдам (він точно не може впливати на Ротшильдів), як став президентом. Ви мабуть знаєте, скільки про той бізнес криків.
Тож доповідаю, Трамп теж передав свій 10 мільярдний бізнес в сліпий траст своїм дітям.
Якщо чесно, то я вже не пам'ятаю з чого все почалось.

І завважте, з цього приводу в США не кричать "зрада", не закликають конфіскувати бізнес Трампа...
Тобто не в Трампу чи Януковичу проблема. Проблема в нас. Не може економічно розвиватись країна, в якій щотрироки опозиція займає місце влади, а пів країни в інтернеті ловлять корупціонерів.
Додайте сюди ще перевибори. Он знову заікаються, що перевибори потрібні. Нащо?! Хай вже допрацьовують свій термін.

Повідомлення відредагував серпиня: 14.11.2016 – 16:20

• 0

#73 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 16:35

Перегляд дописусерпиня (14.11.2016 – 09:55) писав:

А куди поділися праві і ліві?
Він типовий правий починаючи від його дещо ксенофобських заяв, і наїздом на obamacare закінчуючи.
Справді втомився. Бо ви на чистий тролінг перейшли, по принципу, аби щось ляпнути.

Перегляд дописусерпиня (14.11.2016 – 16:22) писав:

Та ж ми про юань ніби ще говорили. Я хочу зрозуміти вашу логіку :) , чому юань має взяти першість після долара, а не євро?
Тому що колись долар забезпечувався золотом, тепер ні. Тепер долар забезпечується торгівлею. Знайдіть в інтернеті, і прочитайте, як долар став ведучою світовою валютою. Шо таке Брестон-Вудська валютна система, що таке Ямайська валютна система. Китаю досить буде зробити юань вільним, і запропонувати партнерам розраховуватись юанями. Далі почне діяти ринковий механізм, прості об’єми торгівлі Китаю і регіону. При переході ж до ізоляції, зовнішня торгівля США, навпаки впаде.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.11.2016 – 16:36

• 0

#74 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 17:05

Перегляд дописуkalamar (14.11.2016 – 16:35) писав:

Він типовий правий починаючи від його дещо ксенофобських заяв, і наїздом на obamacare закінчуючи.
Справді втомився. Бо ви на чистий тролінг перейшли, по принципу, аби щось ляпнути.
Та ну, я лише трошки потролила, не сильно.
Я вам скажу, чому ви втомились. Бо ви набагато більше знаєте, ніж я, і очікуєте від мене, такого ж об'єму знань, щоб обмінятися. Тому ви й втомлюєтесь, бо віддаєте більше, ніж отримуєте. Вам треба з більш знаючими людьми спілкуватись, а не з такими незнайками, як я :cry: :)

Перегляд дописуkalamar (14.11.2016 – 16:35) писав:

Тому що колись долар забезпечувався золотом, тепер ні. Тепер долар забезпечується торгівлею. Знайдіть в інтернеті, і прочитайте, як долар став ведучою світовою валютою. Шо таке Брестон-Вудська валютна система, що таке Ямайська валютна система. Китаю досить буде зробити юань вільним, і запропонувати партнерам розраховуватись юанями. Далі почне діяти ринковий механізм, прості об’єми торгівлі Китаю і регіону. При переході ж до ізоляції, зовнішня торгівля США, навпаки впаде.
Добре. Припустимо. США - самоізольовується. Обіг долара зменшується. В тихоокеанському регіоні - процвітає юань. Росія - самоізольована від Європи та США, долар там теж втрачає вагу. Але Євросоюз ні від кого економічно не ізольовується. Ні від США, ні від Китаю і ко, ні (як ви писали) від Росії. Йде активна торгівля між ЄС і всіма. ЄС - більше покупець і перепродавець, ніж продавець. При чому він краще зможе продати китайські речі мені (Україні), ніж Китай напряму. Я смарт китайський племіннику через Польщу замовляла, бо не довіряю сумнозвісним китайським продавцям. Євро має виграти боротьбу за першість, за моєю навіть не логікою, а інтуїцією.

Про Ямайську систему колись читала трохи.

Хоча, ЄС теж багато чого в Китай продає, напр. цитрусові.

Повідомлення відредагував серпиня: 14.11.2016 – 17:12

• 0

#75 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 17:38

І ще, щоб не втомлюватися, вночі треба спати :wink2:
  • 0

#76 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 18:24

Перегляд дописусерпиня (14.11.2016 – 17:05) писав:

Добре. Припустимо. США - самоізольовується. Обіг долара зменшується. В тихоокеанському регіоні - процвітає юань. Росія - самоізольована від Європи та США, долар там теж втрачає вагу. Але Євросоюз ні від кого економічно не ізольовується. Ні від США, ні від Китаю і ко, ні (як ви писали) від Росії.
Це не тільки Європа вирішує. Якщо США почне займатись протекціонізмом ринку щодо Європи, нікуди не дінешся.

Перегляд дописусерпиня (14.11.2016 – 17:05) писав:

Йде активна торгівля між ЄС і всіма. ЄС - більше покупець і перепродавець, ніж продавець. При чому він краще зможе продати китайські речі мені (Україні), ніж Китай напряму.
:shok:
Це абсурд. Ніякий посередник, який тільки щось перепродає, не продасть вам кращі речі. Ваш смартфон в Польщі куплений, не справляє великого впливу на світову торгівлю. Зображення Якщо припустити, що там він кращий, ніж тут (що само по собі не факт), то причина в тому просто торгова політика Китаю, який на наш ринок продає гірші товари, а в ЄС - кращі. ЄС тут нідочого.
Якщо ж на цифри дивитись. То ЄС торгує з Китаєм з величезним дефіцитом. Профіцит в торгівлі з Китаєм має тільки Німеччина і Фінляндія. Британія напр. продає Китаю вдвічі менше, ніж купує. А Нідерланди продають раз в шість менше, ніж купують. А в перспективі навіть не про Китай йдеться, а про транстихоокеанський регіон мінус США і під лідерством Китаю.
  • 0

#77 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 22:04

Перегляд дописуkalamar (14.11.2016 – 18:24) писав:

Що, побачили себе в дзеркалі після недоспаної ночі? :ggggg: Вибачте, не втрималась.

До речі, оскільки юань конвертована валюта тепер, то значить ЄС і Китай вже розраховуються не доларами. Десь читала, що Китай перераховує ЄС юані, а ЄС Китаю - євро.

Це абсурд. Ніякий посередник, який тільки щось перепродає, не продасть вам кращі речі. Ваш смартфон в Польщі куплений, не справляє великого впливу на світову торгівлю. Зображення Якщо припустити, що там він кращий, ніж тут (що само по собі не факт), то причина в тому просто торгова політика Китаю, який на наш ринок продає гірші товари, а в ЄС - кращі. ЄС тут нідочого.
Нє, нє, нє, ви не так зрозуміли. Не кращі товари, а надійніший продавець, який тебе не обмане, і товар якому можна повернути. А товар той самий, китайський (от подобається мені це слово, як воно звучить, не знаю чому). Мені простіше купити в Польщі, ніж у Китаю, а ще простіше було б якби Україна мені продала вигідніше, ніж Польща))

Добре, якщо абстрагуватись від не мого смартфона на державний рівень. Чим, як і скільки торгують держави, не приватні особи? Ну, явно не смартфонами, а чимось глобальнішим, серйознішим. Сировиною напр. Для цього укладаються угоди, щоб обом країнам було вигідно, а не лише одній. Домовляються про обсяги. Торгівля ж усяким лахміттям не регулюється ніякими угодами, лише митними зборами, а в економіці результат такої торгівлі осідає як показник обсягу імпорту/експорту, що в принципі впливає на економіку. І те, у кого я куплю товар, у Китаю, чи той самий китайський товар у Польщі має значення для економіки Польщі. З китайцями я поки можу лише доларами розраховуватись, а на державному рівні, якщо Україна укладе з Китаєм угоду, можна буде здійснювати розрахунки у гривня-юань, читала. Все обоюдно. Юань не збирається бути єдиною світовою валютою, для цього вигадають якусь компромісну, на кшталт євро.

Якщо ж на цифри дивитись. То ЄС торгує з Китаєм з величезним дефіцитом. Профіцит в торгівлі з Китаєм має тільки Німеччина і Фінляндія. Британія напр. продає Китаю вдвічі менше, ніж купує. А Нідерланди продають раз в шість менше, ніж купують. А в перспективі навіть не про Китай йдеться, а про транстихоокеанський регіон мінус США і під лідерством Китаю.
Але ж юань не залишиться при цьому єдиною конвертованою валютою. Розраховуватись можна буде будь-якою з вільно конвертованих валют. Німеччина може євро розраховуватись, а Китай юанями. Коротше, краще б була одна грошова одиниця у всіх))

До речі, читала, що на Сході теж можуть скоро вигадати якусь єдину валюту типу євро, якщо не буде долара там. Тому юаню може й ніц не світить, тим більше, що його контролює держава, а не плаваючий курс.

Я згадала і знайшла з чого все почалось. Ви казали, що Україні підходять республіканці, потім ви сказали, що вони праві і наш парламент правий, тому вони нам підходять.
Я сказала, що право-ліво в США не на слуху. Там боряться за демократію, за те щоб подолати авторитаризм, або за контроль над всім світом - авторитаризм, а не за права трудящихся, чи права націй, які там і так давно врегульовані законодавчо. Всі трудящіся там добре себе почувають, а нації теж не мають проблем, китаєць працює поряд з афроамериканцем, чи росіянином, або ж кучкуються в китайські, російські райони, кому як подобається. Комусь помідори і огірки окремо, а комусь салат.
А ви мені далі про праві ідеї Трампа :) . Може в нього й ліві є? Ви добре ознайомились? :wink2:
Читали? Він вже не каже тепер, що всіх мексиканців треба депортувати, а лише злочинців, наркоторговців, нелегалів. Він нічого проти нації не має. Ніби. Поки. І про гомошлюби вже каже, що він не проти них. Хитрий жук. З такими заявами скоро мітингувати будуть ті, хто за нього голосував, а не ті, хто там зараз мітингує))

Повідомлення відредагував серпиня: 14.11.2016 – 22:28

• 1

#78 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 859 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 14.11.2016 – 23:17

Приходжу поволі до себе після виборів, бо війна - війною...
Ось тут знайшла втерти сльози від Джана Оливера (без перекладу, якщо хтось бажає уточнити - вкажіть хвилини і попробую, всьо перекладати не можу):
http://www.patheos.c...f-donald-trump/
Серпине, пізніше постараюсь написати свою думку про хто і чому голосував, я вже пробувала, але "нагла злість мене внезапно охопила", попробую ще раз ))

П.С. У відео наприкінці паскудні слова, попередження для делікатних!
  • 1

#79 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 23:19

Перегляд дописусерпиня (14.11.2016 – 22:04) писав:

Нє, нє, нє, ви не так зрозуміли. Не кращі товари, а надійніший продавець, який тебе не обмане, і товар якому можна повернути. А товар той самий, китайський (от подобається мені це слово, як воно звучить, не знаю чому). Мені простіше купити в Польщі, ніж у Китаю, а ще простіше було б якби Україна мені продала вигідніше, ніж Польща))
Не в Польщі ви смартфон купуєте, а купуєте завезений в Польщу китайський смартфон. Якщо ви купуєте не якийсь лівий смартфон тут, який в Китаї робився в чорну нелегально з відходів в третю зміну і нелегально був до нас завезений, а смартфон відомої фірми, якість не буде відрізнятись. За якістю слідкує фірма-виробник (не ЕС, Америка чи Китай). Для неї це питання престижу фірми.
По багатьом иншим товарам, то оскільки у нас купівельна спроможність низька, то прирожно, що й китайці пристосувались, і спеціально роблять для нас найдешевший товар.

Добре, якщо абстрагуватись від не мого смартфона на державний рівень. Чим, як і скільки торгують держави, не приватні особи? Ну, явно не смартфонами, а чимось глобальнішим, серйознішим. Сировиною напр. Для цього укладаються угоди, щоб обом країнам було вигідно, а не лише одній. Домовляються про обсяги. Торгівля ж усяким лахміттям не регулюється ніякими угодами, лише митними зборами, а в економіці результат такої торгівлі осідає як показник обсягу імпорту/експорту, що в принципі впливає на економіку. І те, у кого я куплю товар, у Китаю, чи той самий китайський товар у Польщі має значення для економіки Польщі. З китайцями я поки можу лише доларами розраховуватись, а на державному рівні, якщо Україна укладе з Китаєм угоду, можна буде здійснювати розрахунки у гривня-юань, читала. Все обоюдно. Юань не збирається бути єдиною світовою валютою, для цього вигадають якусь компромісну, на кшталт євро.
Чесно, ви як дитина. Не держави торгують, бізнес торгує. Держави тільки умови торгівлі визначають: асортимент, мито, ембарго...

До речі, читала, що на Сході теж можуть скоро вигадати якусь єдину валюту типу євро, якщо не буде долара там. Тому юаню може й ніц не світить, тим більше, що його контролює держава, а не плаваючий курс.
Залежить від США. У США в регіоні є давні друзі, Японія, Південня Корея. Тому і придумали транстихоокеанське співробітництво, воно напрямлене проти гегемонії в регіоні Китаю. Опираючись на давніх друзів, і нових, як В’єтнам, Америці цілком по плечу політично ізолювати Китай і зберегти там лідерство. Але якщо Трамп виконає обіцянки, зрадить давніх союзників, почне торг. війну з Китаєм, і вийде з регіону, лідером в регіоні стане Китай. Власне, це буде початком переходу світового лідерства від заходу до сходу. Євро там не може бути, бо там нема союзу, буде просто вільна економічна зона, а найсильнішим в зоні буде Китай, тому юань. Юань зараз держава контролює, бо китаю вигідно його штучно девальвувати, потрібно буде, держава перестане його контролювати.

Я згадала і знайшла з чого все почалось. Ви казали, що Україні підходять республіканці, потім ви сказали, що вони праві і наш парламент правий, тому вони нам підходять.
Я сказала, що право-ліво в США не на слуху. Там боряться за демократію, за те щоб подолати авторитаризм, або за контроль над всім світом - авторитаризм, а не за права трудящихся, чи права націй, які там і так давно врегульовані законодавчо. Всі трудящіся там добре себе почувають, а нації теж не мають проблем, китаєць працює поряд з афроамериканцем, чи росіянином, або ж кучкуються в китайські, російські райони, кому як подобається. Комусь помідори і огірки окремо, а комусь салат.
А ви мені далі про праві ідеї Трампа :) . Може в нього й ліві є? Ви добре ознайомились? :wink2:
Читали? Він вже не каже тепер, що всіх мексиканців треба депортувати, а лише злочинців, наркоторговців, нелегалів. Він нічого проти нації не має. Ніби. Поки. І про гомошлюби вже каже, що він не проти них. Хитрий жук. З такими заявами скоро мітингувати будуть ті, хто за нього голосував, а не ті, хто там зараз мітингує))
А американці зають, що вони на кожних виборах за демократію боряться? :rolleyes:

Повідомлення відредагував kalamar: 14.11.2016 – 23:28

• 0

#80 8758947589473958

біла людина

• Користувачі
  • 794 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 15.11.2016 – 09:53

Як і обіцяв, публікую інтерв'ю, а точніше мою розмову з вихідцем з України. З того, що запам'ятав.

Коли ви вперше приїхали до США?

У 1991-му році. Мій брат приїхав на 18 років раніше.

Як вас звуть?

Яків.

Скільки вам років?

66.

За кого ви голосувавали на виборах?

Звичайно за Трампа.

Чому саме за нього?

Бо він повинен усунути багато проблем, що дісталися нам від Обами.

Наприклад?

Медична реформа.

І що з нею не так?

Простий трудар повинен платити за медичні послуги, а якийсь брудний мексиканець, що має три коханки і дві з них вагітні - то от вони не будуть платити, їм зроблять послуги безкоштовно.

Тобто ви хочете сказати...

Так, якщо ви чорний безробітний або підарас - вам Трамп не дуже сподобається u know?

А оця антимексиканська риторика...

Мова про непорядних мексиканців. Для них варто побудувати стіну за кошт Мексики.

А є хороші?

Мало, але є. І більшість з них працює на будовах... на будовах Трампа! Уявіть собі чи будуть вони голосувати проти нього?

Думаю ні, але може щось про зовнішню політику Обами скажете? Бо вона всіх дуже турбує.

Ну а що тут казати, намагаються укласти торгову унію з ЄС, яка взагалі не є вигідна ані нам, ані ЄС. Аби Росії гірше було. Ну то дурниці, чому я повинен платити зі своєї кишені за такі забаганки.

Може бути, а як щодо Сирії?

Нащо нам Сирія, що ми там робимо та демонструємо? Наш Хуйсейн так прагне допомогти своїм кревним братам, що геть забув про національні інтереси США.

То ким нагнітається ця медіа-істерія, яку я спостерігаю, коли все так добре з Трампом?

Всім відомо - Соросом.

Для чого?

Цей старий щур хоче проводити свої фінансові махінації по всьому світові використовуючи буцімто національні інтереси США.

От так от просто?

Так, це є країна олігархів.

Гаразд, то чого хоче Трамп?

Я гадаю, Трамп розуміє, що не варто вкладати кошти на освіту та мир у слов'янських та мусульманських країнах.

Я з вами цілком згоден!

Вони тільки беруть гроші, крадуть їх та нічого не роблять, вони ні на що не здатні.

Важко тут сперечатися. До речі, як щодо того, що Трамп є расист, нібито якісь жиди виходили проти нього та інші кольорові?

Ну що ви таке кажете, я сам є жид, а дочка Трампа прийняла юдаїзм - він не відкрутив їй голову.

Гаразд, як багато людей на вашу думку голосувало за Трампа, принаймні з вашого оточення?

Вся наша жидівська спільнота голосувала за нього.

Тобто оці всі плакати, що жиди проти Трампа - є фейк?

Прошу пана, то є вільна країна. Сьогодні ви є жид, завтра - мексиканець, як захочете, тому й плакати в вас будуть геть різні.

Згоден, давайте поговоримо про Гілларі.

Гілларі, бере за свої консультації-виступи 250 тис доларів, як багато будинків вона побудувала та скільком людям надала роботу?

Божевілля якесь.

Отож-бо й воно. Нероби, підораси, мусліми та інша ПОГАНЬ охоче голосують за неї, їм підтакуюють молоді та старі дідугани без орієнтирів на життя. Трамп - будівельник, ще раз кажу.

Ви гадаєте, підтримка Гілларі - Обамою зіграла свою роль?

Авжеж, Обама по-брудному втрутився у вибори, охолонути йому допоміг лише директор ФБР, нагадуючи, що ми живемо не в аулі з віслюками, а у США і тут наші права не гарантуються шаріатом. За що, власне, й поплатився.

Як взагалі таке сталося, що потенційний терорист Барак Хусейн Обама став президентом США свого часу? Хоча то вже питання не до вас, а риторичне.

Знаєте, весь світ зараз потопає у мусульманській навалі, яку намагаються пов'язати з гей-пропагандою, якоїсь логіки тут я не вбачаю. От лишень мусліми голосують за своїх.

Як Гілларі ставиться до геїв та муслімів?

Вкрай позивно, то є головний електорат не враховуючи нероб та чорних безробітних та всілякої іншої гидоти.

Гілларі була б продовженням політики Обами?

Так, політики більшого втручання у справи нецивілізованих країн, залежності від Китаю, подальшої деградації середнього бізнесу.

Гадаєте, вона була б хорошим президентом?

Для військових - так, для середнього класу та робітників - ні. Та що тут казати: для усього населення, яке працює вона б не була хорошим президентом.

О'кей, давайте наприкінці ще трошечки про вас.

Ага, вас мабуть цікавий мій майновий стан?

Було б непогано більш різко обмалювати ваші економічні потужності, так би мовити, ґґґ

В нас мало часу, тому: в мене три будинки. Один з яких, як ви кажете - дача. За один я вже виплатив кредит, за інший доплачую, а на дачі я живу. Обидва будинки я здаю в оренду.

Тобто ви вже не працюєте?

Чого ж! Я є старший електрик зміни.

Себто в вас повинен бути хороший дохід?

Так, мене все влаштовує. Із приходом Трампа нам збільшать зарплатню, бо постачальники продукції на наше виробництво будуть американські, а не китайські. Уряд просував інтереси вузькооких, зараз все буде навпаки.

Знову ви про Трампа!

Вся надія на нього. Країна опинилася в руках недосвідчених мрійників, а ми повинні зробити США великими знову. Між іншим, мої діти також голосували за Трампа.

Вони працюють?

Так, вони вже дорослй. Обидва сини та дочка працюють у різних галузях та різних штатах.

Сорі, може я щось забув, але такою була моя розмова зі знайомим з США, яку я стисло виклав у головних моментах.

Повідомлення відредагував 8758947589473958: 15.11.2016 – 09:54

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних