Перейти до вмісту

Вибори президента США 2016

Повідомлень в темі: 96

#41 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.11.2016 – 22:01

Перегляд дописусерпиня (11.11.2016 – 21:57) писав:

А знаєте як називається те, коли людині немає до чогось діла, але вона активно це обговорює? Плітки ;) .
Ні. Плітки бувають тільки тоді, коли є діло, є особиста шкурна зацікавленість. Бо так і розмови про біном Ньютона плітками млжна обізвати. Зображення
  • 0

#42 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 935 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 11.11.2016 – 22:43

Перегляд дописуkalamar (11.11.2016 – 22:01) писав:

Ні. Плітки бувають тільки тоді, коли є діло, є особиста шкурна зацікавленість. Бо так і розмови про біном Ньютона плітками млжна обізвати. Зображення
І ви напевно не маєте жодної зацікавленості у тому, хто стане президентом США. ;)
  • 0

#43 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 00:22

Або інакше: Вам все-одно, що буде з доларом? ;)

Та напевно все-одно. Ви ж казали, що нєт нікакой разніци, Клінтон, чи Трамп, ті самі яйця. Тому, якщо ви маєте долари і вам до них нема діла, то негайно віддавайте їх мені, поки не пізно. Мені треба більший телевізор.

Повідомлення відредагував серпиня: 12.11.2016 – 00:22

• 0

#44 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 01:36

Перегляд дописусерпиня (12.11.2016 – 00:22) писав:

Або інакше: Вам все-одно, що буде з доларом? ;)
Я написав, що долар перестане бути основною міжнародною валютою, якщо Трамп виконає свої обіцянки, а поки він їх не виконав, і поки він навіть не президент, нема чого переживати. Якщо ж він виконає свої обіцянки, не тільки Україні погано буде, всьому світу буде погано. А коли всім погано то якось легше. Тому нема взагалі ніяких причин переживати. Зображення
Якщо розшифрувати. Якщо США вчинить зовнішньополітичний суїцид і перейде до ізоляціоністської політики, а також почне серйозні торгові війни з Китаєм та Саудами, то долар просто перестане бути валютою, в якій здійснюються більшість міжнародних платежів, а відповідно і роль долара почне падати, а тому і долар за межами США поступово мінятимуть на инші валюти. (Ну не зможе зараз США обміняти долари на золото, як колись було Зображення ).

Повідомлення відредагував kalamar: 12.11.2016 – 01:52

• 0

#45 8758947589473958

біла людина

• Користувачі
  • 794 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 12.11.2016 – 08:14

Отож, тут чорносракий бруд проти Трампа: http://www.pravda.co.../11/11/7126513/

Наркобарони, педофіли, нероби та інша гидота. Принагідно, нагадую, що після обрання Трампа можно гомофобствувати. Нарешті!
  • 0

#46 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 08:46

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 01:36) писав:

Я написав, що долар перестане бути основною міжнародною валютою, якщо Трамп виконає свої обіцянки, а поки він їх не виконав, і поки він навіть не президент, нема чого переживати. Якщо ж він виконає свої обіцянки, не тільки Україні погано буде, всьому світу буде погано. А коли всім погано то якось легше. Тому нема взагалі ніяких причин переживати. Зображення
Якщо розшифрувати. Якщо США вчинить зовнішньополітичний суїцид і перейде до ізоляціоністської політики, а також почне серйозні торгові війни з Китаєм та Саудами, то долар просто перестане бути валютою, в якій здійснюються більшість міжнародних платежів, а відповідно і роль долара почне падати, а тому і долар за межами США поступово мінятимуть на инші валюти. (Ну не зможе зараз США обміняти долари на золото, як колись було Зображення ).
Дивна логіка у вас. Можна сказати епічна))
  • 0

#47 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 15:51

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 01:36) писав:

...А коли всім погано то якось легше. Тому нема взагалі ніяких причин переживати. Зображення
...
Ви за те, щоб всім було погано :question: Це якось так ... по-українськи :prapor: :ggggg:
  • 0

#48 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 19:26

Перегляд дописусерпиня (12.11.2016 – 08:46) писав:

Дивна логіка у вас. Можна сказати епічна))
Та не в мене, у вас. Ви просто поганенько прочитали вище, і почали питати, хто кого буде тягнути. У мене ж було просто написано, що долар перестане бути основною валютою міжнародної торгівлі. Ви ж почали говорити, про якусь могилу. Отак завжди, поганенько читаєте, а потім кидаєте відсебеньки. Долар втратить свою універсальну роль, і стане подібним до инших валют (фунти, йени, ойро... ). Можливо вам так зрозуміліше буде. Хабарі в Україні перестануть в основному доларами давати, а даватимуть хабарі ширшим спектром валют.
Але і сильне падіння долара після цього немонуче, бо забагато його по світу розповзлось, і якщо ця піраміда розсипеться, мало не покажеться. Але, оскільки Трамп хоче аутсорсинг подолати, то девальвація долара потрібна, щоб здешевити американських робітників. :wink2: Хоча, я не знаю, він наговорив такого, що ні в які ворота не лізе. Взагалі то по американській статистиці безробіття у них не велике, а якщо ще 2 мільйона емігрантів депортувати, то взагалі не ясно, хто буде працювати на перенесених в Америку виробництвах Apple (там не тільки дешевість робочої сили важить, а потрібна ще й величезна концентрація робочої сили, якої в США просто нема), і поготів не ясно хто полізе в шахти (коли навіть у нас видобуток вугілля балансує на межі рентабельності). Трампу треба сильно долар гепнути, щоб у американців з’явилось бажання стати стахановцями. :)
Одним словом. У Трампа поцікавтесь, він мабуть просто прикалувався при передвиборчій агітації.
Він на обороні економити збирається, але там нема що економити, США і так на оборону витрачає не багато.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.11.2016 – 19:30

• 1

#49 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 22:20

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 19:26) писав:

Та не в мене, у вас.
Чого це в мене? Це у вас. Я тут не пишу таких епічних висновків, як ви.

Ви просто поганенько прочитали вище, і почали питати, хто кого буде тягнути. У мене ж було просто написано, що долар перестане бути основною валютою міжнародної торгівлі. Ви ж почали говорити, про якусь могилу.
Про євро я писала, про євро. Долар може потягнути євро, і затягне його (євро) у могилу (це гіпербола). Бачите там слово "євро"? Здається ні. Баньки з ночі не помили?
Я правильні питання ставлю, і я не знаю на них відповіді, на відміну від вас, який "все знає": чи варто тепер купувати євро, а не долари? чи потягне долар за собою євро? Бо:

Цитата

Євро займає друге місце у світі за обсягами торгівлі і часткою в світових національних золотовалютних запасів після долара США. На нього припадає близько четвертої частини валютних резервів. Це пояснюється величиною економіки Єврозони яка є однією з найбільших у світі. Після введення євро в 1999 році ця валюта успадкувала частку в розрахунках і резервах від німецької марки, французького франка і інших європейських валют, які використовувалися для розрахунків і накопичень[7][8][9]. Відтоді частка євро постійно збільшувалася, оскільки центральні банки прагнуть диверсифікувати свої резерви. Ця тенденція однак ослабла на початку 2010-х через зниження валютного курсу єдиної європейської валюти. Євро розглядається як основна противага та конкурент світовому лідерству американського долара.[10]
А не юані.

Отак завжди, поганенько читаєте, а потім кидаєте відсебеньки.
А що, має бути лише про відвашеньки? Я добре читаю, на відміну від вас, який не може навіть зі словником справитись у сусідній темі.

Долар втратить свою універсальну роль, і стане подібним до инших валют (фунти, йени, ойро... ). Можливо вам так зрозуміліше буде. Хабарі в Україні перестануть в основному доларами давати, а даватимуть хабарі ширшим спектром валют.
Чому ви не згадуєте про основного конкурента долара - ЄВРО?
Я розумію, що Європа теж веде ізоляціоністську політику проти Росії, але це не послабило євро аж так сильно.

Але і сильне падіння долара після цього немонуче, бо забагато його по світу розповзлось, і якщо ця піраміда розсипеться, мало не покажеться. Але, оскільки Трамп хоче аутсорсинг подолати, то девальвація долара потрібна, щоб здешевити американських робітників. :wink2: Хоча, я не знаю, він наговорив такого, що ні в які ворота не лізе. Взагалі то по американській статистиці безробіття у них не велике, а якщо ще 2 мільйона емігрантів депортувати, то взагалі не ясно, хто буде працювати на перенесених в Америку виробництвах Apple (там не тільки дешевість робочої сили важить, а потрібна ще й величезна концентрація робочої сили, якої в США просто нема), і поготів не ясно хто полізе в шахти (коли навіть у нас видобуток вугілля балансує на межі рентабельності). Трампу треба сильно долар гепнути, щоб у американців з’явилось бажання стати стахановцями. :)
Одним словом. У Трампа поцікавтесь, він мабуть просто прикалувався при передвиборчій агітації.
Він на обороні економити збирається, але там нема що економити, США і так на оборону витрачає не багато.
Плітки, плітки...

Повідомлення відредагував серпиня: 12.11.2016 – 22:26

• 0

#50 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 22:57

Перегляд дописусерпиня (12.11.2016 – 22:20) писав:

А що, має бути лише про відвашеньки? Я добре читаю, на відміну від вас, який не може навіть зі словником справитись у сусідній темі.

Чому ви не згадуєте про основного конкурента долара - ЄВРО?
Я розумію, що Європа теж веде ізоляціоністську політику проти Росії, але це не послабило євро аж так сильно.
Не уважно ви читаєте. Взагалі то я сказав, що король Саудівської Аравії вирішить. Зараз США має можливість продавати інфляцію і купувати за інфляцію товари. Не думаю, що Азію це влаштовує. Юань уже є валютою МВФ, але він має свою специфіку, він не є повністю вільно конвертованим, він контролюється урядом Китаю. Але при потребі, якщо з’явиться шанс, гадаю, вони відпустять юань і зроблять його привабливішим, як резервну валюту.
Щодо ойро, то ви що, не в курсі, що Європа мертва? Переможуть молоді.
  • 0

#51 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 12.11.2016 – 23:46

:blink:
Жіноча логіка.
Звідки ви таке взяли? То Росія веде ізоляціоністську політику від Європи по певним групам товарів. Європа у Росії що газ відмовилась купувати, чи нафту? І ви механізму не зрозуміли. Коли Україна в Китаю щось купує, розрахунок йде не юанями чи гривнями, а доларами.
Трамп пообіцяв ввести драконяче мито на імпорт, а з деяких країн взагалі імпорт заборонити. Я так гадаю, що ті країни, в боргу не залишаться, і теж введуть свої заборони щодо США.
Ось обіцянки Трампа.

Цитата

Вільна торгівля

Якщо Дональд Трамп буде дотримуватися своєї політики, це може означати чи не найбільші зміни в американській торгівлі зі світом за кілька десятиліть. Раніше Трамп погрожував скасувати низку угод про вільну торгівлю, зокрема - між США, Канадою і Мексикою.
Політик вважає цю Північноамериканську угоду винною у скорочені робочих місць у США.
Він також пропонував, щоб США вийшли зі Світової організації торгівлі.
Крім того, Трамп - прихильник оподаткування імпорту, зокрема виступав за те, щоб накласти 45% мито на товари з Китаю і 35% - на товари з Мексики, сподіваючись, що завдяки цьому компанії не будуть переносити робочі місця на південь від кордону.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.11.2016 – 00:06

• 0

#52 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 00:09

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 22:57) писав:

Не уважно ви читаєте. Взагалі то я сказав, що король Саудівської Аравії вирішить. Зараз США має можливість продавати інфляцію і купувати за інфляцію товари. Не думаю, що Азію це влаштовує. Юань уже є валютою МВФ, але він має свою специфіку, він не є повністю вільно конвертованим, він контролюється урядом Китаю. Але при потребі, якщо з’явиться шанс, гадаю, вони відпустять юань і зроблять його привабливішим, як резервну валюту.
Щодо ойро, то ви що, не в курсі, що Європа мертва? Переможуть молоді.
Це все ваші відсебеньки.

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 23:46) писав:

:blink:
Жіноча логіка.
Звідки ви таке взяли? То Росія веде ізоляціоністську політику від Європи по певним групам товарів.
От же ж впертий осел.
Ви здається не розібрались хто кого ізольовує. Спочатку розберіться, а потім пишіть.

Перегляд дописуkalamar (12.11.2016 – 23:46) писав:

І ви механізму не зрозуміли. Коли Україна в Китаю щось купує, розрахунок йде не юанями чи гривнями, а доларами.
Трамп пообіцяв ввести драконяче мито на імпорт, а з деяких країн взагалі імпорт заборонити. Я так гадаю, що ті країни, в боргу не залишаться, і теж введуть свої заборони щодо США.
Якщо долар втратить міжнародну вагу (це з ваших пророцтв), то на його місце може стати євро.
  • 0

#53 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 00:36

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 00:09) писав:

Це все ваші відсебеньки.
Нє. Не мої. Ви то можете в безлічі джерел знайти.

От же ж впертий осел.
Ви здається не розібрались хто кого ізольовує. Спочатку розберіться, а потім пишіть.
1. Я щодо політики про ізоляціонізм писав, то ви приплели його до економіки.
2. Якщо ви вже без пояснень вживаєте те слово щодо торгівлі, то самі розберіться, хто закрив свої ринки по певним товарам, Європа чи Росія. А потім обзивайте когось віслюком. Так, не осел українською, а віслюк. :8: Не позортесь.

Цитата

7 серпня Росія ввела повну заборону на постачання яловичини, свинини, овочів і фруктів, м'яса птиці, риби, сирів, молока і молочних продуктів з країн ЄС, США, Австралії, Канади та Королівства Норвегія — країн, які ввели проти неї санкції[91] (щоправда, згодом уряд РФ скасував частину цих обмежень).
15 серпня Росія обмежила держзакупівлі товарів легкої промисловості, в тому числі одягу та тканин, з ЄС та США[92].
Санкції ж проти Росії не мали і не мають характеру торгової війни взагалі, вони просто накладають обмеження на використання західних фінансових інституцій певними компаніями та особами.

Якщо долар втратить міжнародну вагу (це з ваших пророцтв), то на його місце може стати євро.
Я тут нічого не пророкував. :) Я писав, якщо Трамп виконає обіцянки, то .... Розумієте логіку. Якщо... то...
Але виконання президентами обіцянок, це поганий тон. Тому ввесь апокаліпсис суто гіпотетичний.
Клінтон перед виборами перефразувала знамениті слова Кеннеді "Вы представляете, какая на мне лежит ответственность? Я единственный человек, который стоит между Никсоном и Белым домом."
На

Цитата

"Я – це останнє, що стоїть між вами і Апокаліпсисом",
порівнявши Трампа з Апокаліпсисом. Ми тут просто гіпотетично обговорюємо, що вона (чи її консультанти) мала на увазі. Тільки ви чомусь дуже нервуєте. Спікійним треба бути, як слон. Ви колись бачили, щоб слон нервувався? :)

Повідомлення відредагував kalamar: 13.11.2016 – 00:46

• 0

#54 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 00:52

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 00:36) писав:

1. Я щодо політики про ізоляціонізм писав, то ви приплели його до економіки.
2. Якщо ви вже без пояснень вживаєте те слово щодо торгівлі, то самі розберіться, хто закрив свої ринки по певним товарам, Європа чи Росія. А потім обзивайте когось віслюком. Так, не осел українською, а віслюк. :8: Не позортесь.
В українській мові є й осел. Мені осел більше подобається. І тут ніби не заборонено писати суржиком. Так що можна й ішак писати.
Щодо ізоляції. По-порядку. Спочатку Європа оголосила Росії про санкції, час від часу їх ожесточаючи (лише попробуйте мене виправити, не прощу)). США теж ніби там якісь санкції ввели, деталей я не знаю, не на тому рівні працюю. А вникати детально нема смислу. Про що це я... Ага. Потім Росія у відповідь на усі ці санкції вирішила відігратись забороною ввезення товарів. На що Україна теж видала http://zakon3.rada.g...how/1147-2015-п Вже пішла взаємна ізоляція. Але починалось все з ізоляції Росії. Навіть зараз Лавров погрожує, що ізоляція Росії погано для всіх закінчиться. https://www.rbc.ua/u...1478606600.html

Повідомлення відредагував серпиня: 13.11.2016 – 00:56

• 0

#55 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 01:09

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 00:52) писав:

В українській мові є й осел. Мені осел більше подобається. І тут ніби не заборонено писати суржиком. Так що можна й ішак писати.
Так а мені зправа, зподу, зпереду більше подобається. Бо так говорять.

Щодо ізоляції. По-порядку. Спочатку Європа оголосила Росії про санкції, час від часу їх ожесточаючи (лише попробуйте мене виправити, не прощу)). США теж ніби там якісь санкції ввели, деталей я не знаю, не на тому рівні працюю. А вникати детально нема смислу. Про що це я... Ага.
Так, санкції ввели (курам на сміх, санкції). Заборонили в’їзд ряду осіб, помахали пальчиком. Більш-менш серйозні санкції згодом були ініційовані США і стосувались обмежень в отримані довгострокових кредитів. З торгових, були тільки обмеження на експорт дуже вузького ряду спеціалізованого обладнання пов’язаного з війною і газовидобутком. Торговою війною, обмеженням торгівлі, навіть не пахло.

Потім Росія у відповідь на усі ці санкції вирішила відігратись забороною ввезення товарів. На що Україна теж видала http://zakon3.rada.g...how/1147-2015-п Вже пішла взаємна ізоляція.
Почала торгову війну. Але війна не взаємна, вона одностороння. Росія ізолювала себе від ряду товарів з Європи і США, але Європа не ізолювала себе від Росії, Європа не вводила заборон на імпорт російських товарів. Як купували газ, так і купують.
  • 0

#56 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 01:39

Я тут нічого не пророкував. :) Я писав, якщо Трамп виконає обіцянки, то .... Розумієте логіку. Якщо... то...
Розумію. Розумію. От біда з вашою логікою... Ви пророкуєте, що якщо Трамп виконає обіцянки, то обов'язково долару гаплик. Відчуваєте, де тут пророцтво? Але ж може й не бути гаплик. If...then...else. Розумієте логіку?)))

Але виконання президентами обіцянок, це поганий тон. Тому ввесь апокаліпсис суто гіпотетичний.
Клінтон перед виборами перефразувала знамениті слова Кеннеді "Вы представляете, какая на мне лежит ответственность? Я единственный человек, который стоит между Никсоном и Белым домом."
На

порівнявши Трампа з Апокаліпсисом. Ми тут просто гіпотетично обговорюємо, що вона (чи її консультанти) мала на увазі. Тільки ви чомусь дуже нервуєте. Спікійним треба бути, як слон. Ви колись бачили, щоб слон нервувався? :)
Клінтон відповідальна, а Трамп невідомо, може він як мавпа з гранатою, може це мала на увазі Клінтон.
Що, злякалися моїх нервів?) Тоді можете з слоном поспілкуватися, він не нервовий, тут я з вами згідна)

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 01:09) писав:

Так а мені зправа, зподу, зпереду більше подобається. Бо так говорять.
Просто, якщо у вас будуть насмішки з моєї логіки, то я теж знайду до чого придертись.

Так, санкції ввели (курам на сміх, санкції). Заборонили в’їзд ряду осіб, помахали пальчиком.
А ті особи затрясли штанами, бо всі офшори там. Махання пальчиком теж іноді дієве. Я думаю, що якби не те махання пальчиком, то моглоб для України все бути ще гірше.

Почала торгову війну. Але війна не взаємна, вона одностороння. Росія ізолювала себе від ряду товарів з Європи і США, але Європа не ізолювала себе від Росії, Європа не вводила заборон на імпорт російських товарів. Як купували газ, так і купують.
Так ви ж про політичну ізоляцію ніби раніше писали, а тепер вже торгову приплели.

Повідомлення відредагував серпиня: 13.11.2016 – 01:43

• 0

#57 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 02:06

Перегляд дописусерпиня (13.11.2016 – 01:39) писав:

Розумію. Розумію. От біда з вашою логікою... Ви пророкуєте, що якщо Трамп виконає обіцянки, то обов'язково долару гаплик. Відчуваєте, де тут пророцтво? Але ж може й не бути гаплик.
Я аргументував, я не пророкував. Я пояснив причини, пояснив чому. :wink2:

If...then...else. Розумієте логіку?)))
А ви розумієте, що ото If...then...else означає, і чим воно від If...then.. відрізняється (і чи взагалі відрізняється)?

Цілком можливо, що Трамп не виконає більшості своїх обіцянок і буде добрим для Америки президентом. Там є час. Зазвичай після виборів новообраному президенту вставляють мізки. Ото і є оте else. Чи якщо If..then..then...then...else тобто select...case.. Можливо, що республіканці зроблять Трампу імпічмент... Власне, я не вірю, що Трампу дадуть виконати наобіцяне.

Але якщо виконає свої обіцянки, то не тільки Америку, а ввесь світ чекає глибока економічна і політична криза. Про такі речі, як вихід з НАТО, ми тут навіть і не згадували.

А ті особи затрясли штанами, бо всі офшори там. Махання пальчиком теж іноді дієве. Я думаю, що якби не те махання пальчиком, то моглоб для України все бути ще гірше.
Де офшори? В США і Євросоюзі? В санкціях, наскільки пам’ятаю, не йшлося ні про які офшори. Йшлося про заборону на довгострокові кредити. Довгострокові кредити потрібні для розвитку виробництва, а якщо в Азії їх взяти, то там відсоток більший. Тож це дієва санкція. З офшорами не пов’язана. Рахунків наче не арештовували (хоч такі балачки велися), бо в відповідь Росія забрала би майно західних компаній на своїй території.

Так ви ж про політичну ізоляцію ніби раніше писали, а тепер вже торгову приплели.
Ні. Я писав про самоізоляцію, чи радше самоусунення.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.11.2016 – 02:07

• 0

#58 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 04:38

А не юані.
Ота стаття з віки, то звичайний стан, без Трампа. З Трампом, уявімо, що починається торгова війна з Китаєм. Перше, Трамп мабуть давненько не був в Китаї, і він уявляє собі, що Китай це дика країна з аборигенами, яких експлуатують американські корпорації.Це уявлення хибне, Китай тепер високорозвинена технологічна країна, яка по ряду напрямків випереджає США. Зараз уже з Китаю йде аутсорсинг. До речі, мені не зрозуміло, що завадить при піднятті Трампом тарифів, американським компаніям просто перенести виробництво в сусідній В’єтнам. :8: Тобто не тільки проти Китаю тарифи піднімати доведеться, а проти всієї південно східної Азії. Трамп збирається вийти з тихоокеанського партнерства (воно було спеціально створено для того, щоб США зберігало там контроль), а з виходом звідти США, вакуум заповнить Китай. Відповідно можна очікувати, що і в розрахунках в регіоні юань почне витісняти долар. ВВП країн, разом з ВВП країн які збираються до зони приєднатись, більше, ніж ВВП Євросоюзу.
  • 0

#59 8758947589473958

біла людина

• Користувачі
  • 794 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 13.11.2016 – 08:11

Якби в мене була можливість я б забанив клоунів, які розповідають про Європу та Китай сидячи на селі Підзалупне.

Завтра опублікую інтерв'ю щодо Трампа, яке я взяв в представника нашої жидівської спільноти в США щодо Трампа.
  • 0

#60 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 13.11.2016 – 11:57

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 04:38) писав:

Ота стаття з віки, то звичайний стан, без Трампа. З Трампом, уявімо, що починається торгова війна з Китаєм. Перше, Трамп мабуть давненько не був в Китаї, і він уявляє собі, що Китай це дика країна з аборигенами, яких експлуатують американські корпорації.Це уявлення хибне, Китай тепер високорозвинена технологічна країна, яка по ряду напрямків випереджає США. Зараз уже з Китаю йде аутсорсинг. До речі, мені не зрозуміло, що завадить при піднятті Трампом тарифів, американським компаніям просто перенести виробництво в сусідній В’єтнам. :8: Тобто не тільки проти Китаю тарифи піднімати доведеться, а проти всієї південно східної Азії. Трамп збирається вийти з тихоокеанського партнерства (воно було спеціально створено для того, щоб США зберігало там контроль), а з виходом звідти США, вакуум заповнить Китай. Відповідно можна очікувати, що і в розрахунках в регіоні юань почне витісняти долар. ВВП країн, разом з ВВП країн які збираються до зони приєднатись, більше, ніж ВВП Євросоюзу.
В темі про вибори - про майбутнє долара, в темі про долар - про вибори. Бардак))
А чому Китай, а не Євросоюз заповнить той вакуум? Якщо межі Євросоюзу розширяться (плюс Британія ніби хоче референдум знов провести і перевірити, чи вони часом не погарячкували), то євро стане головною розрахунковою одиницею. От простесенький приклад. Я замовляю одяг з Євросоюзу, але дуже часто мені приходить він з біркою Чайна, Бангладеш, Пакистан, Індія (а одного разу навіть Україна! :prapor: ). Розраховуюся я в гривнях, які рахують мені по курсу євро. Якою одиницею вони між собою там розраховуються, я не знаю, цілком можливо, що долярами, але якщо США вирішить вийти з зони торгівлі, то необхідність доларів відпаде, і скоріше за все розрахунки будуть здійснюватися в євро, бо більше країн його мають в обігу. Нє?
До речі Україна хоче з Китаєм тісніше співпрацювати: http://minprom.ua/news/221029.html

Перегляд дописуkalamar (13.11.2016 – 02:06) писав:

Я аргументував, я не пророкував. Я пояснив причини, пояснив чому. :wink2:
Не сприймайте всі мої слова буквально :wink2: Я іноді ще й фігурально висловлююсь)

А ви розумієте, що ото If...then...else означає, і чим воно від If...then.. відрізняється (і чи взагалі відрізняється)?
Ну от я писала, що вночі я погано думаю. Так, тепер я бачу, що воно там не до місця. Цим і відрізняються люди від осликів, на відміну від яких вони вміють бачити свої помилки. ;)

Цілком можливо, що Трамп не виконає більшості своїх обіцянок і буде добрим для Америки президентом. Там є час. Зазвичай після виборів новообраному президенту вставляють мізки. Ото і є оте else. Чи якщо If..then..then...then...else тобто select...case.. Можливо, що республіканці зроблять Трампу імпічмент... Власне, я не вірю, що Трампу дадуть виконати наобіцяне.
Мадлен Олбрайт теж так думає.
Все-таки вам ближчі ідеї демократів, ніж республіканців))
:8:

Повідомлення відредагував серпиня: 13.11.2016 – 12:06

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних