Перейти до вмісту

Вибори президента США 2016

Повідомлень в темі: 96

#21 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 935 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 09.11.2016 – 12:36

Перегляд дописуAquarius-ka (09.11.2016 – 05:16) писав:

Ооо ні, як можна так погано про мене думати!?? Навіть "підкуплений" мною чоловік, каже, що голосував за Гиллері. Дочка само-собою за неї.

По новинах - Трамп трошки попереду у ФЛ, але ще нема остаточного результату, як завжди - не можуть порахувати голоси. Штат ФЛ - це аж 29 електоральних голосів (сусідня Джорджія - 16, Алабама - 9, для прикладу). Найбільше має Каліфорнія - 55 і на них надія, вони ще голосують.
Не знаю, чи висловлювати вам співчуття. Сподіваюсь, ви не дуже близько взяли до серця перемогу Трампа і не збираєтесь переїжджати у Канаду, як багато хто http://tyzhden.ua/News/178021
Як є, так є. Побачимо, що з того вийде. Трамп не має чіткої позиції, часто змінює думку, а отже можна сподіватися, що не буде приймати поспішних рішень, може в його команді є кому його приструнити, і він не буде опиратись, бо не має досвіду в міжнародних відносинах.
  • 1

#22 8758947589473958

біла людина

• Користувачі
  • 794 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Анкара

Відправлено 09.11.2016 – 13:24

Ще б пУк. Чи то Трамп чи ні - тюркам ніц не світить.
"Як ще гірше у москалів" - свій до свого по своє.
  • 0

#23 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 09.11.2016 – 19:08

Перегляд дописуAquarius-ka (09.11.2016 – 05:16) писав:

Ооо ні, як можна так погано про мене думати!?? Навіть "підкуплений" мною чоловік, каже, що голосував за Гиллері. Дочка само-собою за неї.

По новинах - Трамп трошки попереду у ФЛ, але ще нема остаточного результату, як завжди - не можуть порахувати голоси. Штат ФЛ - це аж 29 електоральних голосів (сусідня Джорджія - 16, Алабама - 9, для прикладу). Найбільше має Каліфорнія - 55 і на них надія, вони ще голосують.
По українській виборчій системі перемогла Клінтон (отримала найбільше голосів), а по американській - Трамп. :)

Повідомлення відредагував kalamar: 09.11.2016 – 19:08

• 0

#24 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 859 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 09.11.2016 – 22:11

Перегляд дописусерпиня (09.11.2016 – 12:36) писав:

Не знаю, чи висловлювати вам співчуття. Сподіваюсь, ви не дуже близько взяли до серця перемогу Трампа і не збираєтесь переїжджати у Канаду, як багато хто http://tyzhden.ua/News/178021
Як є, так є. Побачимо, що з того вийде. Трамп не має чіткої позиції, часто змінює думку, а отже можна сподіватися, що не буде приймати поспішних рішень, може в його команді є кому його приструнити, і він не буде опиратись, бо не має досвіду в міжнародних відносинах.
О тааак, дякую, Серпине, мені дуже навіть треба співчуття та підтримки! Вчора вночі я навіть сплакнула, призбирала всі жалі докупи ))
Мене турбує навіть не позиція Трампа, а я його нарцисизм та великобарська хамуватість, а ще гірше - що таке подобається більшості (((

Перегляд дописуkalamar (09.11.2016 – 19:08) писав:

По українській виборчій системі перемогла Клінтон (отримала найбільше голосів), а по американській - Трамп. :)
Так, за Клинтон проголосувало на 205723 чол. більше, ніж на Трампа, але він переміг по електоральних голосах. Для прикладу: у нашій ФЛ відрив між ними був лиш 1% на користь Трампа, але всі 29 ел. голосів пішли до нього. Трохи тішить, що більшість таки була за Клинтон. Ось марихуана пройшла з великою перевагою (щось 70%), теж моя рука була в тому, вже 2-й раз, ха-ха ))) Ще 1-й додаток про сонячну енергію провалився (він був на користь великих корпорацій), теж голосуала проти, хоч щось ))
  • 1

#25 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 01:23

Перегляд дописусерпиня (09.11.2016 – 12:36) писав:

Трамп не йолоп, яким його намагались змалювати. Як на мене, він розгромно виграв дебати з Клінтон. Радше Клінтон, особливо в економічній частині, не знала що відповісти (хоч було що відповідати). Але американцькі транснаціональні корпорації проведуть з Трампом економічний лікбез, і пояснять йому, в чому він глибоко помиляється. Загалом, політика ізоляціонізму, яку він проповідує, зараз не пройде. Економічна могутність США тримається на політичній (і військовій) вазі, і не можливо відмовитись від політичної ваги без наслідків. Але є загроза домовленостей, обміну України на Сирію, будемо сподіватись, що того не відбудеться. (Але, якби президентом там Клінтон була, така загроза все одно була би).

Повідомлення відредагував kalamar: 10.11.2016 – 01:24

• 0

#26 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 11:30

Зображення
Що цікаво, Схід і Захід голосували за Клінтон, а центр за Трампа. Це викликає у мене асоціації з лівими, правими і центристами, звісно зв'язку ніякого нема, але прикольно виходить, ніби крайні ліві і крайні праві за Клінтон, а центристи за Трампа.

Перегляд дописуAquarius-ka (09.11.2016 – 22:11) писав:

О тааак, дякую, Серпине, мені дуже навіть треба співчуття та підтримки! Вчора вночі я навіть сплакнула, призбирала всі жалі докупи ))
Нууу, не треба, аж мені захотілось поплакати))

Перегляд дописуAquarius-ka (09.11.2016 – 22:11) писав:

Мене турбує навіть не позиція Трампа, а я його нарцисизм та великобарська хамуватість, а ще гірше - що таке подобається більшості (((
Просто ви українка, тому вам така розв'язність не подобається, а американці такі, їм море по коліна - кажуть, що думають, роблять, що хочуть. Фрідом. Якби вибори були, наприклад, у Великобританії, то мабуть перемогла б Клінтон, чисто із-за манер.

Перегляд дописуkalamar (10.11.2016 – 01:23) писав:

Трамп не йолоп, яким його намагались змалювати. Як на мене, він розгромно виграв дебати з Клінтон. Радше Клінтон, особливо в економічній частині, не знала що відповісти (хоч було що відповідати).
Я так думаю, що ви б мали що йому відповісти)))

Але американцькі транснаціональні корпорації проведуть з Трампом економічний лікбез, і пояснять йому, в чому він глибоко помиляється. Загалом, політика ізоляціонізму, яку він проповідує, зараз не пройде. Економічна могутність США тримається на політичній (і військовій) вазі, і не можливо відмовитись від політичної ваги без наслідків. Але є загроза домовленостей, обміну України на Сирію, будемо сподіватись, що того не відбудеться. (Але, якби президентом там Клінтон була, така загроза все одно була би).
Ізоляціонізм - скоріше трюк, щоб за нього якомога більше проголосувало люду, уставшого від іммігрантів.

Повідомлення відредагував серпиня: 10.11.2016 – 11:30

• 1

#27 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 13:02

Перегляд дописусерпиня (10.11.2016 – 11:30) писав:

Я так думаю, що ви б мали що йому відповісти)))
Я так думаю, що Клінтоншу треба було до дебатів краще підготувати, і пояснити їй, що треба говорити, бо вона була, як му-му.
Трамп налягав на те, що він позбудеться аутсорсингу, примусить компанії запускати в США виробництво, а не в Китаї, ввівши ввізні мита. Також він вірить, що зниження податків обов’язково приведе до зростання виробництва і створення робочих місць, а це, м’яко кажучи, не завжди так. Йому змогла би відповісти будь-яка людина, яка має якісь елементарні знання з економіки.

Ізоляціонізм - скоріше трюк, щоб за нього якомога більше проголосувало люду, уставшого від іммігрантів.
Ізоціолянізм не зводиться до емігрантів. Розберіться, що то таке, потім пишіть. :wink2:
Ізоляціонізм в зовнішній політиці. Грубо кажучи те, що США має цікавитись тільки своїми внутрішніми справами і найближчими сусідами.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.11.2016 – 13:06

• 1

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5848 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 19:08

Я не слухав, що хотіли б сказати прихильники Трампа, навіть серед моїх родичів. Я видалив його прихильників з друзів на Facebook. Я запевнив своїх закордонних друзів, що Америка ніколи не вибере Трампа – що в моїй країні не настільки багато білих, неосвічених расистів, щоб обрати цю свиню главою Білого дому.
http://nv.ua/ukr/opi...amp-266008.html
Це каже не хто небудь, а головний редактор Київ пост, громадянин США.

Можу уявити, що напише Андрухович.

От і Америку навідала велика передвиборна тривога: Дональд Трамп, жахлива потвора та брутальна каналія, уже навіть не рветься – він семимильно крокує до влади.
http://zbruc.eu/node/49408
Це пан Юрій писав ще дотого...

Світочом Світу стає Україна, а США, разом з рашкою та загниваючою Європою тихенько підуть на дно.

Пан головний редактор продовжує

Америці потрібен глибокий самоаналіз з усіх можливих питань – від політичної системи й економіки до свого місця в світі.

Сподіваюся, наша двопартійна система еволюціонує в багатопартійну, яка виведе магнатів з політики, запровадить принцип публічного фінансування кампаній та виборів у два раунди, які розширять вибір виборців.

Я сподіваюся, що Америка вийде з цього десятиліття сильнішою. І, незважаючи ні на що, я завжди буду вірити в рівність можливостей, соціальну справедливість і лідерство США в тому, що робить цей світ кращим.

Просто зараз я як ніколи раніше відчуваю себе далеким від своєї власної країни.

А я маю власний приклад у родині. Моя улюблена двохрідна сестра виїхала 20 років тому з сином і чоловіком у свою мрію - у США. Тепер вона ненавидить ту країну, але не може втекти, бо кредити, кредити, кредити. Тут вона була пануською, що після теплотехнічного факультету львівського політеху пила каву і крутила романи на Мікроприладі, а там треба було сісти паяти на конвейєр. І мріяти, що хтось скаже комплімента не боячись бути оскарженим за це у суді.
Пропаща країна США?

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  2145.jpg   217.86К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Wеbеr: 10.11.2016 – 19:10

• 1

#29 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 23:01

Трамп не йолоп, яким його намагались змалювати. Як на мене, він розгромно виграв дебати з Клінтон. Радше Клінтон, особливо в економічній частині, не знала що відповісти (хоч було що відповідати). Але американцькі транснаціональні корпорації проведуть з Трампом економічний лікбез, і пояснять йому, в чому він глибоко помиляється. Загалом, політика ізоляціонізму, яку він проповідує, зараз не пройде. Економічна могутність США тримається на політичній (і військовій) вазі, і не можливо відмовитись від політичної ваги без наслідків. Але є загроза домовленостей, обміну України на Сирію, будемо сподіватись, що того не відбудеться. (Але, якби президентом там Клінтон була, така загроза все одно була би).
Я недивилась дебати, почала тепер, але не можу я те дивитись, та й вже все пройшло, нема потреби.
Але економічні питання - це ж ще не все. Основними для посади президента є повноваження у зовнішній політиці. Ви дивилися, скажіть, що Клінтон про зовнішню політику говорила. Або хоча б, хто на вашу думку переміг у дебатах з цього питання?

П.С. Цікаво як довго мітингувати будуть в США.
  • 0

#30 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 23:16

Перегляд дописусерпиня (10.11.2016 – 23:01) писав:

Я недивилась дебати, почала тепер, але не можу я те дивитись, та й вже все пройшло, нема потреби.
Але економічні питання - це ж ще не все. Основними для посади президента є повноваження у зовнішній політиці. Ви дивилися, скажіть, що Клінтон про зовнішню політику говорила. Або хоча б, хто на вашу думку переміг у дебатах з цього питання?
В якому сенсі переміг? Якщо в сенсі популузму, впливу на ідіотів, то Трамп. Ізоляціонізм то і є зовнішня політика. Переконав білих літніх американців, що вони всіх годують (а не тільки жителі донбаса). В цілому, якщо Трамп принаймні половину своїх обіцянок в життя втілить, можете здавати долари, бо долару, як інтернаціональній валюті - гаплик. Запасайтесь юанями. Але я не думаю що там йому дадуть втілити в життя передвиборчі обіцянки. :wink2:
Але ніхто не знає, яка у нього буде зовнішня політика.

Перегляд дописусерпиня (10.11.2016 – 23:01) писав:

П.С. Цікаво як довго мітингувати будуть в США.
Помітингують трохи і перестануть, яка різниця.
  • 0

#31 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 23:25

Перегляд дописуkalamar (10.11.2016 – 23:16) писав:

Помітингують трохи і перестануть, яка різниця.
Та, думаю, може ще є якийсь механізм, щоб його зняти... :)

Перегляд дописуkalamar (10.11.2016 – 23:16) писав:

В цілому, якщо Трамп принаймні половину своїх обіцянок в життя втілить, можете здавати долари, бо долару, як інтернаціональній валюті - гаплик. Запасайтесь юанями.
А може євро? Чи долар за собою євро в могилу потягне?
  • 0

#32 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 23:48

Перегляд дописусерпиня (10.11.2016 – 23:25) писав:

Та, думаю, може ще є якийсь механізм, щоб його зняти... :)
Там є система противаг, американський президент, це не Путін. Ми нічого поки не знаємо про його реальні погляди, ми знаємо тільки про передвиборчу локшину, яку він вішав на вуха виборців. На крайняк, там є імпічмент.

Перегляд дописусерпиня (10.11.2016 – 23:25) писав:

А може євро? Чи долар за собою євро в могилу потягне?
Король Саудівської Аравії вирішить. Зображення
  • 0

#33 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 00:09

Перегляд дописуkalamar (10.11.2016 – 23:48) писав:

Ми нічого поки не знаємо про його реальні погляди, ми знаємо тільки про передвиборчу локшину, яку він вішав на вуха виборців.
Мені здається, що у нього їх немає (поглядів). І може це й на краще. Але він емоційна людина, говорить те, що думає у даний момент. Тому не думаю, що усе було локшиною. З іншого боку, відповідальна людина старається не дозволяти собі діяти за емоціями. Можна бути емоційним на словах, але тарілок при цьому не бити.
Все, пора відключати мислення.
  • 1

#34 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 859 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 11.11.2016 – 01:02

Зображення
Що цікаво, Схід і Захід голосували за Клінтон, а центр за Трампа. Це викликає у мене асоціації з лівими, правими і центристами, звісно зв'язку ніякого нема, але прикольно виходить, ніби крайні ліві і крайні праві за Клінтон, а центристи за Трампа.
Насправді у червоних штатах голосували з дуже невеликою перевагою республіканів, як у Флориді всього 1%, але через систему електорату вони виграли і "почервоніли", такі сумнощі ((( Та і у графствах, де великі міста - то вони повністю сині!

Цитата

ну, не треба, аж мені захотілось поплакати))
Як гарно мати рідну душу, справді :) Коли можна рити і бути зрозумілим, то вже тааака терапія!!!

Цитата

ви українка, тому вам така розв'язність не подобається, а американці такі, їм море по коліна - кажуть, що думають, роблять, що хочуть. Фрідом. Якби вибори були, наприклад, у Великобританії, то мабуть перемогла б Клінтон, чисто із-за манер.
От тут, я думаю, трохи не то враження про Штати, може під впливом поганеньких фільмів чи ще чого, але насправді загальна маса американців досить строга і консервативна щодо манер. Так, там прийнятий ніби весело-розкутий стиль, прийнято жартувати, навіть на похоронах, але за тим ховається якраз не бездушність і "море по коліна", а культура, за якою нагружати когось своїми проблемами не ввічливо і неприйнято. Виглядає ніби фальшиво, але то як може з особистою гігієною - ніхто її не заперечує, але й не виставляє напоказ, щось у тому дусі. Так, навіть у досить дешевих магазинах люди не сваряться, хоч можуть вдавати, що не бачать, як загородили прохід, але то вже теж манери. Свинячити можна (при бажанні) потиху і прикрито, але показувати злість відкрито - величезне но-но.
У президентських дебатах завжди існувала така оцінка, як "клас" і "президентськість", її показував ще молодший багато Обама проти старшого МакКейна і його віце-подружки Пелен, це вважалося великим плюсом! А от зараз - по тих дебатах, що я дивилася ну і потім чула відгуки про решту - Трамп став відомий якраз хамством, брехнею та обзивалками (воно всьо є на Ютубі, як хто не згідний). Навіть з "товаришами по партії" не був врівноважений та дружелюбний, а що вже про порочащі зв'язки!!! І мова його досить примітивна, ось той "ѓуд ѓай", а той чи та "бед", а тамта не виглядає достатньо гарно на його смак, а той має негарну жінку. От такий словниковий запас! Ось Джеб Буш та Марко Рубіо, республікани, багааато благородніше себе поводили і просто лишили той цирк. Я навіть тепер голосувала за сенаторство Рубіо, бо він якраз нас представляв, він хоч молодий і син кубинських емігрантів, але мамма міа, яка різниця! Ще я чула його реакцію на стрілянину в Орлендо - дійсно благородний чоловік

Ще: вчора, на другий день після виборів мені треба було заїхати на пошту, то дороги на диво були майже порожні, на самій пошті ні душі, крім працівників, таке 1-й раз бачила, не знаю чому, всі в комі, чи що ))
  • 1

#35 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 12:50

Перегляд дописуAquarius-ka (11.11.2016 – 01:02) писав:

От тут, я думаю, трохи не то враження про Штати, може під впливом поганеньких фільмів чи ще чого, але насправді загальна маса американців досить строга і консервативна щодо манер. Так, там прийнятий ніби весело-розкутий стиль, прийнято жартувати, навіть на похоронах, але за тим ховається якраз не бездушність і "море по коліна", а культура, за якою нагружати когось своїми проблемами не ввічливо і неприйнято. Виглядає ніби фальшиво, але то як може з особистою гігієною - ніхто її не заперечує, але й не виставляє напоказ, щось у тому дусі. Так, навіть у досить дешевих магазинах люди не сваряться, хоч можуть вдавати, що не бачать, як загородили прохід, але то вже теж манери. Свинячити можна (при бажанні) потиху і прикрито, але показувати злість відкрито - величезне но-но.
У президентських дебатах завжди існувала така оцінка, як "клас" і "президентськість", її показував ще молодший багато Обама проти старшого МакКейна і його віце-подружки Пелен, це вважалося великим плюсом! А от зараз - по тих дебатах, що я дивилася ну і потім чула відгуки про решту - Трамп став відомий якраз хамством, брехнею та обзивалками (воно всьо є на Ютубі, як хто не згідний). Навіть з "товаришами по партії" не був врівноважений та дружелюбний, а що вже про порочащі зв'язки!!! І мова його досить примітивна, ось той "ѓуд ѓай", а той чи та "бед", а тамта не виглядає достатньо гарно на його смак, а той має негарну жінку. От такий словниковий запас! Ось Джеб Буш та Марко Рубіо, республікани, багааато благородніше себе поводили і просто лишили той цирк. Я навіть тепер голосувала за сенаторство Рубіо, бо він якраз нас представляв, він хоч молодий і син кубинських емігрантів, але мамма міа, яка різниця! Ще я чула його реакцію на стрілянину в Орлендо - дійсно благородний чоловік
О, багато написали, це добре)) Може й із фільмів таке враження. Але ж, хм, якщо стільки людей підтримало хамського Трампа, то значить їм його поведінка імпонує (ви й самі про це писали). І чи не значить це, що у половини Америки - псевдокультура, тобто лише зовні вони культурні, а в душі такі свині, що гей-гей :) І мабуть у різних штатах по-різному (як бувають і різні українці, хоча якісь тенденції спільні для всіх може й можна прослідкувати). Крім того є ж промислові штати, аграрні, там своя культура. Мабуть кожен штат відрізняється від іншого. Туристичні мабуть найбільш окультурені, як от Ваш :)

Перегляд дописуAquarius-ka (11.11.2016 – 01:02) писав:

Ще: вчора, на другий день після виборів мені треба було заїхати на пошту, то дороги на диво були майже порожні, на самій пошті ні душі, крім працівників, таке 1-й раз бачила, не знаю чому, всі в комі, чи що ))
Може всі на мітинг пішли?)) До речі, вас не кликали?

Повідомлення відредагував серпиня: 11.11.2016 – 12:52

• 1

#36 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 14:29

Перегляд дописуkalamar (10.11.2016 – 13:02) писав:

Я так думаю, що Клінтоншу треба було до дебатів краще підготувати, і пояснити їй, що треба говорити, бо вона була, як му-му.
Трамп налягав на те, що він позбудеться аутсорсингу, примусить компанії запускати в США виробництво, а не в Китаї, ввівши ввізні мита. Також він вірить, що зниження податків обов’язково приведе до зростання виробництва і створення робочих місць, а це, м’яко кажучи, не завжди так. Йому змогла би відповісти будь-яка людина, яка має якісь елементарні знання з економіки.
Мені здається, чи ви засмучені поразкою Клінтонки?

Просто ви українка, тому вам така розв'язність не подобається, а американці такі, їм море по коліна - кажуть, що думають, роблять, що хочуть. Фрідом. Якби вибори були, наприклад, у Великобританії, то мабуть перемогла б Клінтон, чисто із-за манер.
А взагалі, мені мабуть не слід було розповідати, вам (яка там живе) про американців, яких я знаю лише з розповідей і телевізора) Погарячкувала я :)
  • 1

#37 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 18:12

Перегляд дописусерпиня (11.11.2016 – 14:29) писав:

Мені здається, чи ви засмучені поразкою Клінтонки?
Це їх президент, яка мені різниця. :) Це як Янукович і Тимошенко, за жодного не треба було голосувати.
  • 0

#38 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 18:28

Перегляд дописуkalamar (11.11.2016 – 18:12) писав:

Це їх президент, яка мені різниця. :) Це як Янукович і Тимошенко, за жодного не треба було голосувати.
Ну якщо за жодного, то таки є вам якесь діло до їхнього президента :) Це ще в кого з нас жіноча логіка.
  • 1

#39 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 19:57

Перегляд дописусерпиня (11.11.2016 – 18:28) писав:

Ну якщо за жодного, то таки є вам якесь діло до їхнього президента :) Це ще в кого з нас жіноча логіка.
В вас жіноча логіка, і тут в тому числі. :)
Для України спокійніше було би, щоб Клінтонша виграла. Про Трампа нічого не відомо, але з передвиборчої балаканини, його пріоритетом буде тихоокеанський регіон, Китай, далі нафта, тобто Саудівська Аравія, Україна з Росією десь на десятому місці. А ще й пан Лещенко допомагав Клінтонші виграти (ловив корупціонерів у Трампа) :wink2: .

Повідомлення відредагував kalamar: 11.11.2016 – 19:58

• 0

#40 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 21:57

Перегляд дописуkalamar (11.11.2016 – 19:57) писав:

В вас жіноча логіка, і тут в тому числі. :)
Для України спокійніше було би, щоб Клінтонша виграла. Про Трампа нічого не відомо, але з передвиборчої балаканини, його пріоритетом буде тихоокеанський регіон, Китай, далі нафта, тобто Саудівська Аравія, Україна з Росією десь на десятому місці. А ще й пан Лещенко допомагав Клінтонші виграти (ловив корупціонерів у Трампа) :wink2: .
А знаєте як називається те, коли людині немає до чогось діла, але вона активно це обговорює? Плітки ;) .
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних