Перейти до вмісту

У що зараз бавитеся?

Повідомлень в темі: 393

#381 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.08.2015 – 14:29

хоча пародія на секти доставляє. зараз поржав над тим, як мене розводять на бабло. бабло віртуальне, я його тренером собі намалював 99 мільйонів, так що мені не шкода сектантам щось віддати :)

а ще в субмарині шукав ядерні відходи. так сканер мені вказує на сушу. я виплив на берег і все. глюки :(
мабуть я балуваний - хочу щоб в ГТА було як бронежилет - то щоб видно було на тілі як одяг, і щоб процес одягання бронежилету і одягу був візуалізований. і щоб процес підбирання патронів теж візуалізовано - пошарить по тілі, магазин від'єднати. ну і звісно щоб зброї носив обмежену кількість, і його вага враховувалась.
  • 0

#382 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6189 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 17:15

на 2015 рік цього мало.
  • 0

#383 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 29.08.2015 – 18:59

Перегляд дописуrecht (29.08.2015 – 06:24) писав:

Baldur’s Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment, Neverwinter Nights.
Диябло подібне -- Sacred.
Все є під Лінукс, все не дуже вибагливе до заліза.
Брама Белд`юра є "під" лінукс? У мене є Бр. Бал. Інчантед Ідішон, але на Лінуксі, вона запускатися не @хоче@, а грошей купувати ліцензію - німа :( . АйсВінд Дейл - по аналогії :/

Що таке Планетскейп: Торміент? - цікава пк-іграшка, чи дурня? Дистрибутив багато даних "важить"? Якщо більше чим 1гб , то моєму з’єднанню то завантажувати тиждень (або 2 дні, без перерви..) :( .

НіверВінтер Ночі - пройдено всі частини, і здається всі офіційні доповнення . Д’ябло - тільки Д’ябло 1: ХеллФайер , сподобалось на макс. складності, Д’ябло 2 є на носіях даних , але воно мені щось не дуже подобається. Сакрід 1 - "пройдений", Сакрід 2 - на макс. скл + хардкорчик, уже > 70% "карти" розвідано, але нуднувато все там "зачищати", ще і "пасхалка" якась дурнувата :І .
  • 0

#384 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 19:26

На ексі є відповідний розділ, на рутрекері також, там можна поритися.

Цитата

Що таке Планетскейп: Торміент? - цікава пк-іграшка, чи дурня?
Доволі стара та відома ерпегешка, раджу почитати про неї. Але не моє, багато розмов.
  • 0

#385 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 19:35

Перегляд дописуфростыш_дурак (29.08.2015 – 18:59) писав:

Що таке Планетскейп: Торміент? - цікава пк-іграшка, чи дурня? Дистрибутив багато даних "важить"? Якщо більше чим 1гб , то моєму з’єднанню то завантажувати тиждень (або 2 дні, без перерви..) :( .

Це найкраща RPG всіх часів і народів. Золотий еталон, єдина у своєму роді, таких більше не роблять. Хоча нещодавно на кікстартері зібрали бабло на "ідейне продовження".
Гра стара як світ, запуститься на будь-якому відрі. І з нею варто ознайомитись, бо це класика.

А відповідаючи на попереднє запитання я крім списку recht`а пораджу наступні речі: Arcanum, the temple of elemental evil, icewind dale, Fallout 1 і 2, Morrowind. З новіших - Divinity: Original Sin, Pillars of Eternity.
Також Mass effect i Dragon Age, Witcher, але навіть старіші версії доволі вимогливі до ресурсів.
Також наполегливо раджу стареньку стратегію Age of Mythology. Нещодавно перепроходив. Це шедевр, яких уже не роблять.

Повідомлення відредагував Nameless One: 29.08.2015 – 19:40

• 0

#386 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 19:49

Перший "Відьмак" був глючний, капець, лажав навіть на нормальному залізі, але мав цікавий сюжет.
Та книга все одне краще :)

Повідомлення відредагував recht: 29.08.2015 – 19:50

• 0

#387 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 19:56

Перегляд дописуrecht (29.08.2015 – 19:49) писав:

Перший "Відьмак" був глючний, капець, лажав навіть на нормальному залізі, але мав цікавий сюжет.
Та книга все одне краще :)
Звісно краще, але ігри продовжують сюжет, що просто чудово для шанувальників творчості Сапковського.
Нещодавно грав третього, але до кінця не пройшов, щось він трохи одноманітний. Вирішив почекати всіляких DLC.
Зараз будую римські міста в Grand Ages: Rome.
  • 0

#388 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 20:12

Перегляд дописуrecht (29.08.2015 – 19:26) писав:

На ексі є відповідний розділ, на рутрекері також, там можна поритися.

Доволі стара та відома ерпегешка, раджу почитати про неї. Але не моє, багато розмов.
Так , то буде "спойлір!" , а тоді мені грати буде не так цікаво.
  • 0

#389 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 20:24

Цитата

Так , то буде "спойлір!" , а тоді мені грати буде не так цікаво.
Легендарна гра: до заліза не вибаглива, сюжет цікавий, важить трохи більше гігабайта. Достатньо переконливо?
Нещодавно на Лінукс портували KOTOR 2, теж ніяких асоціацій? :)
  • 0

#390 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 21:04

Перегляд дописуNameless One (29.08.2015 – 19:35) писав:

Це найкраща RPG всіх часів і народів. Золотий еталон, єдина у своєму роді, таких більше не роблять. Хоча нещодавно на кікстартері зібрали бабло на "ідейне продовження".
Гра стара як світ, запуститься на будь-якому відрі. І з нею варто ознайомитись, бо це класика.

А відповідаючи на попереднє запитання я крім списку recht`а пораджу наступні речі: Arcanum, the temple of elemental evil, icewind dale, Fallout 1 і 2, Morrowind. З новіших - Divinity: Original Sin, Pillars of Eternity.
Також Mass effect i Dragon Age, Witcher, але навіть старіші версії доволі вимогливі до ресурсів.
Також наполегливо раджу стареньку стратегію Age of Mythology. Нещодавно перепроходив. Це шедевр, яких уже не роблять.
Я не ознайомлююсь із пк-іграми, я є ммм, ну як це можна, виразити, коли я не є чимось/кимось іншим, то в той час я є "геймер (в цьому слові, "стрьомний" корінь :lol:,)" , я є "задрот (також не дуже, хороше слово..)" , я є "хардкорщик" .  
Тому я пк-ігри проходжу на найвищій, із можливих в налаштуваннях , встановленнях складності гри. Я навіть майданчик, на якомусь конструкторі майданчиків створив, із форумом , по проходженню пк-ігор на найвищій складності. Правда на ньому, тільки один "юзвер" - я ^_^ , ну я там свої "гіди" по проходженню "викладаю", на Укр. мові , на Рос. мові (правда Рос. мову, я знаю гірше ніж, навіть Укр. мову :(  ... ).
Ну, тоді буду діставати оте ПленетСкейп. Торміент. - якщо гра , "куль" - "пройду" звичайно.

Mass effect - Месс Еф. 2 - пройдений повністю, 1-й щось не хочеться. 3й - взагалі "не дуже".   Dragon Age - Орайджн, пройдено всіма расами, класами і т.д. :) , з усіма офіційними доповненнями, на хардкорчику. 2-гу частину пройдено тільки один разок, але як завжди "всі квести, т.д." , . На 3-тю частину німа грошей :/ .  , , Witcher  1-шу частину пройдено декілька разів, (ясно що за Добро, з усіма моральними принципами, моногамією і т.юд. ) гра проста навіть на макс. складності, 2 - га пройдена лише один раз - рекомендую любителя хардкорчика, ОДИН разок "здихаєш" і вся гра, всі "додаткові квести", всі "боси" , все ПО-НОВІЙ :lol: - Хто можливо колись буде проходити, на такій складності, рекомендую ознайомитися із моїм "гайдом" , написаним на корявій Рос. мові, із МІНІМУМОМ, наскільки це виявилося можливим для творця гіду , !спойлерів! http://crabuchegrofo...83%D1%80%D0%BE/ . Без таких порад, є великий шанс що майбутні "хардкорщики-проходці" цієї, цікавої гри, будуть як і я по 5ть разів гру заново починати , на якихось "галімих стрілах...." , чи ящурах ХД . . .
Age of Mythology. - пройдена 2 рази, зараз "допроходиться" нове доповнення -  "Аейдж оф зе Тайтаенс" :) . Гра тупенька, із сенсом "задавить числом" , але цікава, і дуже красиво намальована!.
Arcanum, the temple of elemental evil - щось таке є в наявності але, на Лінуксі щось не працює, треба діставати якийсь "імулятор", icewind dale - є, аналогічно із Аркейн’юмом, Fallout 1 і 2 , - немає, потрібно буде колись дістати , 3-тя частина пройдена повністю із усіма доповненнями, офіційними, так-само як і "Н’ю-Вегас", Morrowind - пройдено не раз, із усіма доповненнями, "Блудмун" там і т.д. . З новіших - Divinity: Original Sin - якась "дівайніті" є , але то графіка там як у Брамі Белд’юра, і на Лінуксі не працює , Pillars of Eternity - немає в наявності, наскільки я знаю. .

Дякуюсь всім за поради, "ігор грати-не-переграти" .

______________ADDED__________________

Перегляд дописуrecht (29.08.2015 – 20:24) писав:

Легендарна гра: до заліза не вибаглива, сюжет цікавий, важить трохи більше гігабайта. Достатньо переконливо?
Нещодавно на Лінукс портували KOTOR 2, теж ніяких асоціацій? :)
Колись "проходив", ото "КОТОР" , тільки він у мене "завис" , "заглючив", на якомусь рівні, причому танці з бубном не допомагали, ну я його і "Закинув" . Пленетскейп дістану, можливо і Лінуксововий "КОТОР" .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 29.08.2015 – 21:08

• 0

#391 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 30.08.2015 – 14:46

Згадав чудову стареньку іграшку -- Silent Storm: покрокова, тактична, рольова.
  • 0

#392 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6189 повідомлень

Відправлено 02.09.2015 – 14:37

GTA 5 сюжет пройдено.
Висновок - GTA San Andreas краще.
Після санандреаса були очікування, що наступні ігри будуть кращі, але :(

розчарування і пригнічення від цієї гри.
  • 0

#393 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6189 повідомлень

Відправлено 02.09.2015 – 19:23

Перегляд дописуShіver2005 (02.09.2015 – 14:39) писав:

Ну ти і задрот. Сюжет нема часу проходити. Навіть бажання. А от - онлайн то є річ.

Вітольде, ходімо москалів валити на серв. Маю 5 лимонів.
в мене нема онлайну. в мене немає грошей купувати гру, і в мене немає достатньої швидкого інтернету. А навіть якби й були гроші - ця гра не коштує таких грошей.
Взагалі вважаю що кампанія для одиночної гри - повинна даватися безкоштовно, як реклама мультиплеєра гри. і пройшовши кампанію я оцінив гру погано, не вартою поставленої ціни
  • 0

#394 recht

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 231 повідомлень

Відправлено 05.09.2015 – 19:09

Нещодавно відбувся реліз квейк-подібного шутера Xonotic v0.8.1.
Клієнти під Віндовс, Мак та Лінукс. Є мультиплеєр.
На Лінуксі адекватно працює без проприєтарного відеодрайвера.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних