Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Острог

Відправлено 06.01.2007 – 14:00

дружби між чоловіком і жінкою у щирому вигляді НЕ БУВАЄ. хіба шо з самого дитинства багато часу разом проводили.
це поняття в будь якому випадку відносне, так як ми різностатеві істоти. і тяга один до одного може відбуватися лише на фоні симпатії. жінка слабка і тендітна, як вона може бути другом чоловіку, адже основним елементом дружби вважається підтримка в важку хвилину, а як може жінка підтримувати того, в кому підсвідомо бачить захисника і батька сім*ї?
Як може чоловік в жінці бачити друга? Він в першу чергу відчуває її запах, оцінює зовнішні дані, підсвідомо вона для нього сексуальний об*єкт, наче самка у зграї. А якщо вона ще й з вигляду нічого, тоді ним взагалі оволодівають тваринні інстинкти і вона стає здобиччю в його очах. Він, звичайно, може говорити з нею про високе і прекрасне, ігнорувати поклик інстинктів, переконувати самого себе що це лише дружба. До певного часу.
Я не вважаю що дівчина твого кращого друга є твоїм другом також. Не вірю що ти розповідаєш їй все те, що і ліпшому другу. І взагалі я вважаю недоцільним називати дружбою усі стосунки, які стоять лише на один рівень вище ніж знайомство.
  • 0

#62 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 14:11

Перегляд дописуКонотопська Фея (6.01.2007 13:57) писав:

дружби між чоловіком і жінкою у щирому вигляді НЕ БУВАЄ. хіба шо з самого дитинства багато часу разом проводили.
це поняття в будь якому випадку відносне, так як ми різностатеві істоти. і тяга один до одного може відбуватися лише на фоні симпатії. жінка слабка і тендітна, як вона може бути другом чоловіку, адже основним елементом дружби вважається підтримка в важку хвилину, а як може жінка підтримувати того, в кому підсвідомо бачить захисника і батька сім*ї?
Як може чоловік в жінці бачити друга? Він в першу чергу відчуває її запах, оцінює зовнішні дані, підсвідомо вона для нього сексуальний об*єкт, наче самка у зграї. А якщо вона ще й з вигляду нічого, тоді ним взагалі оволодівають тваринні інстинкти і вона стає здобиччю в його очах. Він, звичайно, може говорити з нею про високе і прекрасне, ігнорувати поклик інстинктів, переконувати самого себе що це лише дружба. До певного часу.
Я не вважаю що дівчина твого кращого друга є твоїм другом також. Не вірю що ти розповідаєш їй все те, що і ліпшому другу. І взагалі я вважаю недоцільним називати дружбою усі стосунки, які стоять лише на один рівень вище ніж знайомство.
по моєму ти перечиталася Фрейда...людина насамперед соціальна істота, і говорити про тільки біологічні важелі впливу-тут по моєму недоречно :) і хто тобі сказав , що основним елементом дружби є саме підтримка(підтримівати тебе можуть і випадкові перехожі на вулиці)??? і якщо на те вже пішло-для чоловіків підтримка зі сторони жінок грає в принципі не меншу роль, ніж навпаки для жінок підтримка чоловіків
А на рахунок дівчини мого найкращого друга...я не сказав що вона є моїм НАЙКРАЩИМ другом, тому дещо залишається поза нашими розмовами, але це не означає що вона для мене не друг чи навпаки
Я теж вважаю недоцільним називати дружбою те що в кращому випадку можна назвати добрим знайомством, багато хто так думає і вважає що у нього купа друзів, а насправді...
  • 0

#63 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 06.01.2007 – 14:27

люблю всіх своїх подруг...вони дійсно любі всі мені...і ще кліп памяті Міхаїла Круга люблю...
  • 0

#64 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 06.01.2007 – 14:39

Перегляд дописуDr Zlo (6.01.2007 14:08) писав:

по моєму ти перечиталася Фрейда
терпіть його не люблю :)
З точки зору психології і сексології, дружба чоловіка і жінки -абсолютна неприродня форма стосунків, котра може існувати відносно довго в часі але у одному випадку-люди подобаються один одному, але є обставини, що не дають їм можливості еволюції у стосунках, або одна з сторін хоче любовних віносин, а інша ігнорує натяки першої. Ця аксіома народжується з практичного аналізу багатьох конкретних ситуацій і завжди підтверджується життям.

"Дружба" між чоловіком і жінкою-обмін енергією, але без вибуху, що веде за собою каталізацію любовного процесу - цього не трапляється, відносини підтримуються лпавно і зворушливо, і їх перехід в любовну стадію чатсо стає цілковитою несподіванкою для одного з учасників цього тандему. !для одного! потім з*ясовується, як правило, що інший вже давно і безнадійно був закоханий, і погоджувався на роль друга, чи навіть свідомо грав цю роль, щоб не отримати відмови одразу, щоб стати потрібним, щоб хоча б так спілкуватися із об*єктом своєї пристрасті.
Я не кажу шо треба всіх під одну гребінку, завжди бувають винятки із правил. Які, як відомо, лише підтверждують ті самі правила
  • 0

#65 Sone4ko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.01.2007 – 14:46

Якщо чесно такого просто не може бути, в мене є яскравий приклад того.
Моя продруга має такого друга, але проблема в тому, що він можливо просто з нею дружить, а вона в нього закохана до нестями.
Тому не має смислу будувати таку дружбу, бо рано чи пізно ця дружба або переросте в кохання або ці люди уже ніколи не будуть дружити.
:) ;) :angry1:

Повідомлення відредагував Sone4ko: 06.01.2007 – 14:47

• 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2007 – 15:13

Перегляд дописуКонотопська Фея (6.01.2007 13:57) писав:

дружби між чоловіком і жінкою у щирому вигляді НЕ БУВАЄ.
...
Я не вважаю що дівчина твого кращого друга є твоїм другом також. Не вірю що ти розповідаєш їй все те, що і ліпшому другу.
Рішуче заперечую - існує!
Дружина мого друга - моя напарниця по життю, і так, зрештою, вона знає про мене більше за її чоловіка.
І ще маю принаймні двох подруг для прикладу.
Я розумію, що зовсім без почуттів не обходяться жодні стосунки, але не обов'язково саме вони кермують відносинами. Усе впирається у поміркованість людей: якщо обоє розуміють, що спільне інтимне майбутнє не світить їм ідеальністю, то не витрачатимуть час на розвиток стосунків даремно.
p.s.

Перегляд дописуКонотопська Фея (6.01.2007 14:36) писав:

Я не кажу шо треба всіх під одну гребінку, завжди бувають винятки із правил. Які, як відомо, лише підтверждують ті самі правила
А зможете довести цю тезу?..

Повідомлення відредагував zav: 06.01.2007 – 15:19

• 0

#67 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 06.01.2007 – 21:36

ТАК існує)
я тому приклад))) :)

• 0

#68 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 08.01.2007 – 23:38

Буду Стнаіславським і скажу - Нє вєрю. Нехай хтось з вас, але відчуває щось до іншого. Або відчував. МЕні колись одна знайома сказала, що другом може жінка бути чоловікові, якщо вона або була коханкою, або так нею і не стала...
Думаю, щось у цьому є :cool1:
  • 0

#69 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.01.2007 – 15:20

Існує. От і всьо. І нєчєго тут.
  • 0

#70 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 09.01.2007 – 16:32

Перегляд дописуОлесік (8.01.2007 23:35) писав:

Буду Стнаіславським і скажу - Нє вєрю. Нехай хтось з вас, але відчуває щось до іншого. Або відчував. МЕні колись одна знайома сказала, що другом може жінка бути чоловікові, якщо вона або була коханкою, або так нею і не стала...
Думаю, щось у цьому є :wacko:
трахатись з людиною яку знаєш багато років, емоційно дико. :cool1:
  • 0

#71 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 09.01.2007 – 19:53

Ото да! Скільки всього та про дружбу :yes:
Я так скажу друзі то друзі, але буває коли як. От у мене моя дівчина дружила з ми погавкались, а вона до свого друга і... :wacko: сумна історія. Ну по фіналу я до її кращої подруги. "Друзі" з подругою до сих пір, а от бувають і нормальні дружні явища :cool1:
  • 0

#72 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 09.01.2007 – 19:58

може бути...
але в асьці....в реалі - ні...знаю по досвіду..
  • 0

#73 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 09.01.2007 – 21:33

Перегляд дописуKassandra (9.01.2007 19:55) писав:

може бути...
але в асьці....в реалі - ні...знаю по досвіду..
а я знаю, що і в реалі може..
все просто.. залежить...
  • 0

#74 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 09.01.2007 – 22:03

Існує ( при умові , що обидві сторони не переступають межу дружби) :wacko: :cool1:
  • 0

#75 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 10.01.2007 – 07:54

дружба існує...але недовго...дружба між чоловіком і жінкою швидко переростають в симпатію..прив*язанність...і нарешті ліжко :cool1: :wacko: :yes:
  • 0

#76 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 11:45

у ліжко??))))
вже там були і не раз))))
а що якшо не хочиться!? ну блін просто як дружбана свого :cool1: ?? :wacko:
  • 0

#77 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.01.2007 – 14:21

100% існує :cool1: знайдіть тільки хорошого друга/подружку :yes: А от жіночої не існує :wacko: не знаю чому :D
  • 0

#78 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 10.01.2007 – 17:01

Перегляд дописуNo Worries (10.01.2007 07:51) писав:

дружба існує...але недовго...дружба між чоловіком і жінкою швидко переростають в симпатію..прив*язанність...і нарешті ліжко :wacko: :yes: :D

:D
а якщо все було до того?? якщо воно спочатку росло росло, потім не вийшло і утворилась дружба?)))

Перегляд дописуMisercord (10.01.2007 14:18) писав:

100% існує :) знайдіть тільки хорошого друга/подружку :) А от жіночої не існує :D не знаю чому :)

чому це не існує??існує,ще яка!! просто завжди треба розділяти майно /тобто чоловіків/ от і все :cool1:
і на себе тільки розраховувати :D
  • 0

#79 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 17:13

В декого дружба із особою протилежної статі продовжується до тих пір, поки вони якось разом не нап'ються і не прокинуться в одному ліжку.
Це я теж знаю. Таке буває. Але є в мене друзі (хлопці) яких я вважаю своїми друзями ще з дитинства. І просто не можу уявтити їх в інший ролі.
Взагалі треба ще детермінувати поняття "друг". Бо справжніх друзів в мене за життя може бути всього 1. І тут вже нічого не вдієш. А просто друзів - купа і маленький вагончик. Серед них більшість мабуть буде чоловічої статі. Вони всі знайомі із коханням мого життя і не претендують на цю роль.
Звичайно, траплялося, що друзі в мене закохувалися. Але то вже давно було. Тепер більшість із них - дорослі, одружені, серйозні дядьки. Ну майже серйозні. Яке там закохуватись?! Дітей годувать треба!
  • 0

#80 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 17:50

Цитата

В декого дружба із особою протилежної статі продовжується до тих пір, поки вони якось разом не нап'ються і не прокинуться в одному ліжку.
так таке буває знаю, було :cool1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних