Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 19.12.2009 – 13:01

Перегляд дописуf1rehead (19.12.2009 13:31) писав:

Дівчат є безліч і не забивайте собі голову тим чим не варто!!!
у мого друзяки багатенько друзів-дівчат,або може подружок, але саме подруг,він з ними як хлопчик на побігунках,він кожну обожнює,кожну любить,з кожною при зустрічі цьомкається,обіймається,шуткує якось дивно,тобто по дівчачому,хтось скаже що він пьєдік,а на справді це не так,у нього просто любов до дівчат,але жодна дівчина з його подружок не дивилася на нього як на хлопця,бо він сам себе показав хто він є, а потім мені жаліється,що у нього не виходить,хоч і прислуховується до мене але у нього нічого не виходить... А дівчата мені кажуть,що він для них не більше а ніж друг... Сам винен,я думаю у нього не правильний підхід. Та й дівчатам це просто подобається,вони все бачать і розуміють,є такі хлопці які при першій нагоді натяку на просту дружбу зі сторони дівчини сприймають як симпатія. Треба думати що робити,і прислуховуватися що кажуть близькі друзі.
  • 0

#542 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 29.12.2009 – 12:44

Може бути, якщо хлопець та дівчина не будуть сприймати одне одного як потенційних коханців.
  • 0

#543 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 12:45

Перегляд дописуСамотня (29.12.2009 12:44) писав:

Може бути, якщо хлопець та дівчина не будуть сприймати одне одного як потенційних коханців.
а як таке може бути?
  • 0

#544 VONA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 01.01.2010 – 18:49

вічне питанняяя...на мою думку в компанії можлива а от на одинці ніі і переконуюсь у цьому дуже часто....в мене завжди найкращі друзі були не дівчата чомусь а хлопці хочай найкращі подруги також є...але ненаю хпопцям я чомусь більше довіряла чогось такого таємничого.За все моє життя у мене було 4 найкращих друга чоловічої статі і вкінці кінків вийшла така картина: з безтямно закохались в мене як вони мені самі признались а в четвертого закохалась я))))))))))
  • 0

#545 Гуцулочка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Раллі "Закарпаття - Львів - Знов Закарпаття"

Відправлено 13.01.2010 – 23:21

Не існує дружби між хлопцем і дівчиною в чистому вигляді. Якщо просто товариші - "привіт, па-па, як справи, сходити на чай-каву" вірю, але найкращі друзі, що завжди допоможуть і завжди підтримають - вибачайте, тут щось більше, в таку дружбу я не вірю. Якщо є дружба, то як мінімум - є симпатія. З часом з*являється і фізичний потяг в когось одного з двох. А якщо вже з людиною цікаво спілкуватися, то шансів у такої дружби все менше. А шансів закохатися все більше. А чому б і ні? Це ж чудово ;)

До слова, розкажу свою історію з такою дружбою, де я стала третьою лишньою. От колись давно ми зустрілися, закохалися,кожний день дзвінки, побачення... Ну коротше, все дуже гарно :rolleyes: небо в зірочках, все в квіточках. І раптово через пів-року все припиняється, він не дзвонить, він постійно зайнятий. Я захотіла пояснень, але розмов він уникав. І після невеличкого розслідування виявилося, що в місті з*явилася давня подруга, яку він давно не бачив. З достовірних джерел :) знаю точно, що тільки подруга, що не колишня. І вона до того ж була одружена, з дитиною. І мій коханий почав з нею далі дружити. Але чомусь забув і про мене, і про своє кохання до мене. Забув нас познайомити, і ще багато вього забув... Так історія і закінчилася, тому що для нього була головніша його найкраща подруга (підозрюю, що це було його таємне кохання) А для мене це була наука :)
  • 0

#546 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 23:55

Перегляд дописуГуцулочка (13.01.2010 23:21) писав:

Не існує дружби між хлопцем і дівчиною в чистому вигляді. Якщо просто товариші - "привіт, па-па, як справи, сходити на ... таємне кохання) А для мене це була наука :)

Подвійна Землячко, ;)
Тіштися і радійте. Після такого випробування ваш рейтинг зріс неймовірно.Недарма кажуть,
" За одного битого, двох небитих дають."

Перегляд дописуПастух (13.01.2010 23:49) писав:

Подвійна Землячко, :)
Тіштися і радійте.
;)
Вітаю зі Старим Новим Роком! :rolleyes:

=MAVKA=: 10% за порушення п.п. 2.5 (офтоп)
  • 0

#547 mDv

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 11:27

Дружба між дівчатами і хлопцями існує,яка згодом переростає в почуття)
  • 0

#548 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 14:52

Перегляд дописуmDv (14.01.2010 11:27) писав:

Дружба між дівчатами і хлопцями існує,яка згодом переростає в почуття)
а дружба це не почуття?
  • 0

#549 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2010 – 14:14

Перегляд дописуГуцулочка (13.01.2010 23:21) писав:

Не існує дружби між хлопцем і дівчиною в чистому вигляді. Якщо просто товариші - "привіт, па-па, як справи, сходити на чай-каву" вірю, але найкращі друзі, що завжди допоможуть і завжди підтримають - вибачайте, тут щось більше, в таку дружбу я не вірю. Якщо є дружба, то як мінімум - є симпатія. З часом з*являється і фізичний потяг в когось одного з двох. А якщо вже з людиною цікаво спілкуватися, то шансів у такої дружби все менше. А шансів закохатися все більше. А чому б і ні? Це ж чудово <_<

Дійсно,чому б і ні.Адже кожен з нас, свідомо чи підсвідомо,хоче.щоб його кохана людина була для нього хорошим і вірним другом,який завжди зрозуміє і ніколи не покине в біді.
  • 0

#550 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.01.2010 – 22:56

Перегляд дописуTeo (29.12.2009 13:45) писав:

а як таке може бути?
1. Він гомік, вона лесбіянка
2. Він старий імпотент, вона стара бабця
3. Він кастрований, їй не подобається кунулінгус.
  • 0

#551 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.01.2010 – 08:07

Перегляд дописуTeo (29.12.2009 12:45) писав:

а як таке може бути?
Колись писала в цій темі: таке можливо і у випадку, коли все у них уже позаду, або вони обоє одружені.
  • 0

#552 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.01.2010 – 08:44

Дивлячись хто, що вважає дружбою...
  • 0

#553 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 18.02.2010 – 18:20

Можливо, комусь будуть цікавими мої думки.
Не полінувалась і прочитала всі 28 сторінок (потратила всі перерви на роботі за 2 дні), бо ця тема багато разів виникала у моєму житті. Я теж колись намагалася дати назву стосункам, які виникали між мною та хлопцями (чи дівчатами). І я думаю, що речі, нематеріальні, ми не можемо втиснути в одне поняття. Це те, чого ми не розуміємо, а тільки відчуваємо, це те, що нас зачіпає, і ми не можемо і не хочемо давати визначення, коли ми у процесі. І мене завжди нервували запитання на кшталт : "Ти з ним (нею) - дружите", - якщо я сама не знала як це назвати, тому що ніколи не підходила і не казала: "Давай будемо дружити". Просто обставини мене зводили з деякими людьми. І під впливом таких питань і з надмірним зосередженням у часи СРСР на понятті "дружба" я все ж таки давала деяку класифікацію стосункам. Ну з дівчатами просто - або не дружимо, або дружимо певний час, потім не дружимо, потім знову можемо подружитись, а можемо і не подружитись, можемо просто більше не побачитись і т.д., поки, напевно не вмру. З хлопцями було все набагато складніше. У школі, принаймні у мене, поняття дружби з хлопцем не виникало, бо вони мені або подобались, або не подобались, або в силу різних обставин приходилось спілкуватись, наприклад, ходити разом до школи, бо ми сусіди (це найлегший варіант, бо ніхто нікому не нав'язувався з дружбою, так склалося і все). Так чи інакше, кожного хлопця, чесно дивлячись зараз собі у душу, я розглядала як потенційного кавалєра. І "дружити" з ним означало - мати якісь симпатії, стосунки, себто, словесний контакт, спільні теми для розмов, відчувати фізичний потяг (він або є, або немає), тобто, поняття "дружба" - було відмазкою для чужих очей, а насправді все має підтекст, принаймні у мене. Я не могла собі уявити, що свідомо можу погодитись на дружбу, яка ні до чого не призводить, тобто, або я хочу продовження, або привіт - па-па, ми просто однокласники, а далі зась. В результаті, в мене не було ні друзів, ні коханих, не знаю чому :) Відчуваю, що мене побоювалися, хоча я й не страшна, в бійках не помічена, можливо, тому що була відмінницею, занадто розумна - для хлопців це проблема, не знаю... В універі я була дурною, і "дружила", тобто спілкувалася тільки з дівчатами, це напевно після гіркого досвіду в школі. І це ні до чого доброго не привело. Всі дівчата страшно розсварилися під кінець, як ви думаєте, із-за чого, чи кого? Ну звичайно! Не поділили хлопців! Правда, я в цьому участі не брала, я була німим свідком, а потім агентом по перемир'ю, і це теж нічим добрим не закінчилося. Нікому не раджу встрявати в стосунки між дівками, хай самі розбираються. І ось тепер я на роботі :happytwo: . Свобода від усіляких подружок, які тебе використовують як жилетку або шпаргалку, так я для себе це побачила.
Ой, допишу завтра, час додому, і сил вже нема думати...
  • 0

#554 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 18.02.2010 – 18:33

Так, існує.
  • 0

#555 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 19.02.2010 – 11:18

Отже, я продовжу. Напевно слід скоротити мою розповідь.
На роботі у мене колектив виявився більше чоловічий. Правда з частою зміною облич, оскільки з\п невелика. І мимоволі починали з'являтися дружні стосунки по черзі з кожним. При чому у когось вже була чи жінка, чи подруга, а хтось був самотній. Не буду вдаватися до подробиць, хоча вже й так багато написала (але для того, щоб була зрозумілішою моя позиція). Але дружба закінчувалася тим, що або я хотіла більшого, але не признавалася в силу багатьох обставин, або він хотів більшого, а я або не могла собі цього дозволити, або не хотіла. Але, я думаю, що слабину в цій справі дає жінка, якщо тримати почуття і стосунки під контролем, то чоловік не буде нікуди сіпатись. Але це практично не можливо.
Отже, зі свого короткого життя, я роблю висновок, що дружба може існувати, як явище тимчасове, коли люди за певних обставин стають потрібними один одному, а коли життя робить поворот, і змінюються потреби (духовні), обставини, то дружба зникає, але може колись знову виникнути... І вона є дуже необхідною. І все ж я б не ставила такий ярлик на відносини. Дуже мені не подобається це слово.
Ось така сумна історія. :unsure:
  • 0

#556 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.02.2010 – 21:38

можливо й існує.....проте найчастіше ця "дружба" переростає у щось інше...
  • 0

#557 Пазитивный_котЭ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2010 – 19:54

Перегляд дописуMrGALL (22.10.2005 18:42) писав:

Я думаю що дружба між хлопцем та дівчиною це проміжний етап до :happy1:
+5

немає справжньої дружби між чоловіком і дівчиною...саме СПРАВЖНЬОЇ!!!
саме ця, справжня дружба, може бути тільки між одностатевими особами!
  • 0

#558 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2010 – 19:59

Перегляд дописуКароока (19.02.2010 21:38) писав:

можливо й існує.....проте найчастіше ця "дружба" переростає у щось інше...
В сильну дружбу?
  • 0

#559 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 18:24

Я вірю в дружбу між хлопцем та дівчиною, але не вірю в безперервну дружбу на все життя.
  • 0

#560 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.03.2010 – 19:03

Перегляд дописуПазитивный_котЭ (3.03.2010 19:54) писав:

+5

немає справжньої дружби між чоловіком і дівчиною...саме СПРАВЖНЬОЇ!!!
саме ця, справжня дружба, може бути тільки між одностатевими особами!
Цікаво...))) А якже це:

Перегляд дописуПазитивный_котЭ (3.03.2010 20:56) писав:

я вважаю,що секс між друзями може бути,
Тобто малось на увазі: чи можливий секс між друзями одної статі?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних