Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#481 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 11.05.2009 – 21:24

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.05.2009 22:15) писав:

Можна подумати, недотрах тільки дружбі заважає... Це абсолютно окреме питання.
зневодненні організму може вбити людину, хіба лише від спраги люди помирають, це абсолютно окреме питання
  • 0

#482 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.05.2009 – 21:30

;) тепер ясно, чого ти такий дратівливий
  • 0

#483 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.05.2009 – 22:09

Перегляд дописуbulbashka_aero (11.05.2009 22:30) писав:

:D тепер ясно, чого ти такий дратівливий
:)

а точно, можна ще посваритись бо хтось стульчак опісяє і канєц дружбі вєнєц)))

дєтка, я тобі назвав єдиний специфічний чинник, який мені здаєцця значимим. все решта може з таким самим успіхом перешкоджати дружбі між людьми однієї статі. всякі балачки про різну психологію і тепе - це дійсно для бєдних, бо або судим всіх по собі (незалежно від статі) або намагаємось зрозуміти іншу людину.
  • 0

#484 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 11.05.2009 – 22:11

тільки якщо вони вболівають за один клуб

п.с. козел
  • 0

#485 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.05.2009 – 22:27

по моєму як би хлопець і дівчина були дружніми, все рівно хтось колись та і гляне на іншого (він на неї або вона на нього) з іншої точки зору... звичайно це не буде озвучено, але такий факт думаю у всіх був... :D
  • 0

#486 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.05.2009 – 12:25

Я хлопець, і категорично скажу що між хлопцем та дівчиною може бути тільки трошки більше ніж знайомість, тобто це деякі теми розмови,деяка захопленість речами!!! ХІБА ДРУЗІ МОЖУТЬ ЦІЛУВАТИСЯ ОДИН З ОДНИМ, ХОДИТИ ЗА РУКИ, МОЖЛИВО СЕКС! ХЛОПЕЦЬ В ПЕРШУ ЧЕРГУ В ДІВЧИНІ БАЧИТЬ НЕ ДРУГА,А ДІВЧИНУ!!! НА ЦЕ Є КОХАННЯ!!! А ПОТІМ СПІВРОЗМОВНИКОМ! :D Але всетаки трошки дружби є, не більше!!!

Прикріплені файли

• 0

#487 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 13.05.2009 – 12:02

Флуд видалено
  • 0

#488 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2009 – 18:24

А я от маю сумніви що до цього...Мені здається що не існує,хоча в мене є подруга з якою ми лише спілкуємось...А от вона має друга,якого знає з дитинства і каже що вбачає в ньому більше брата,аніж хлопця і він також.
  • 0

#489 @net

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 20:45

Дружба між хлопцем та дівчиною існує тільки тоді коли вони одне одному нецікаві.... але...у будь-який момент це може перерости у цікавість, адже інстинкти все-таки беруть своє :cool1: :D
  • 0

#490 AngeLove

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.05.2009 – 20:52

Не існує. Я дуже довго дружила з одним хлопцем...нам завжди було про що поговорити..він мені розповідав усі свої таємниці, а я йому усі свої..але через декілька років нашої дружби він сказав що хоче більшого ніж дружити..сказав що я йому дуже подобаюсь, і він без мене не може..я звичайно сприймала його тільки як друга і після цього ми припинили спілкуватися, зараз навіть не вітаємося. Дружба завжди закінчується тим що хтось в когось закохується.... :D
  • 0

#491 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 19.05.2009 – 22:04

Перегляд дописуAngeLove (19.05.2009 21:52) писав:

Не існує. Я дуже довго дружила з одним хлопцем...нам завжди було про що поговорити..він мені розповідав усі свої таємниці, а я йому усі свої..але через декілька років нашої дружби він сказав що хоче більшого ніж дружити..сказав що я йому дуже подобаюсь, і він без мене не може..я звичайно сприймала його тільки як друга і після цього ми припинили спілкуватися, зараз навіть не вітаємося. Дружба завжди закінчується тим що хтось в когось закохується.... :cool1:
Якась мало не зашаркана кіношна історія з молодіжних серіалів :D Хоча,видно, нерозуміння поняття дружби узагалі - досить поширене явище.
  • 0

#492 AngeLove

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.05.2009 – 22:06

Перегляд дописувеснянка (19.05.2009 23:04) писав:

Якась мало не зашаркана кіношна історія з молодіжних серіалів :D Хоча,видно, нерозуміння поняття дружби узагалі - досить поширене явище.
Можливо й правду ти кажеш..але так жаль що ми з ним більше не спілкуємося(((
  • 0

#493 Something Strange

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.05.2009 – 14:05

не існує!-коротко і ясно )
не вірю я в цю дружбу...я з хлопцями можу дружити,а вони зі мною-ні))))у них через деякий час ця дружба з кожним разом все більше і більше переростає у щораз більшу симпатію...
  • 0

#494 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 25.05.2009 – 14:17

Перегляд дописуSomething Strange (25.05.2009 15:05) писав:

не існує!-коротко і ясно )
не вірю я в цю дружбу...я з хлопцями можу дружити,а вони зі мною-ні))))у них через деякий час ця дружба з кожним разом все більше і більше переростає у щораз більшу симпатію...
Може це якісь тваринні інстинкти виходять на поверхню? що істота чоловічої статі інстинктивно знає що має залишити якомога більше нащадків, тобто запліднити якомога більше самок... хм.. ну і сказав)))
  • 0

#495 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 14:15

Як каже моя подруга: "Да благословлять тебе Боги!" ...дружба справді існує. Я от закохалася у одного свого друга. Ну і шо? Він не перестав бути мені другом,і він мене цінує понад усе як класного друга,якому можна довіритися.Навіть якшо в нас нічого не вийде- дружба залишиться- ну дуууже вже ми нею "дорожим".
А звідки ж по-вашому кохання береться? з першого погляду? Нєєє.. не вірю в таку лабуду. Треба ж придивитися один до одного...)))
Інша справа,коли ти хлопців/жінок сприймаєш виключно як "мясо". Тоді,звісно,ніякої міжгендерної дружби існувати не може)))
  • 0

#496 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 15:16

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 14:15) писав:

Як каже моя подруга: "Да благословлять тебе Боги!" ...дружба справді існує. Я от закохалася у одного свого друга. Ну і шо? Він не перестав бути мені другом,і він мене цінує понад усе як класного друга,якому можна довіритися.Навіть якшо в нас нічого не вийде- дружба залишиться- ну дуууже вже ми нею "дорожим".
А звідки ж по-вашому кохання береться? з першого погляду? Нєєє.. не вірю в таку лабуду. Треба ж придивитися один до одного...)))
Інша справа,коли ти хлопців/жінок сприймаєш виключно як "мясо". Тоді,звісно,ніякої міжгендерної дружби існувати не може)))

От те що я казав. Дружба всеодно переростає в щось більше... а от як сприймається це почуття залежить від людини.
  • 0

#497 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 15:42

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:16) писав:

От те що я казав. Дружба всеодно переростає в щось більше... а от як сприймається це почуття залежить від людини.
Зараз майже тобі нагрубила,але вчасно стрималася,тому я того шо думаю не напишу,але ти постарайся то уявити:rolleyes:
У мене є ,ну наприклад, 12 друзів. Як у Оушена. Із них скількись там чоловіків. Я шо всіх чоловіків кохатиму?
Я не просто так написала "СПРИЙМАЄШ ВИКЛЮЧНО ЯК М"ЯСО" . А кохання нізвідки не береться. Я не думаю,що всі хлопці та дівчата,котрі зустрічаються- кохають один одного. Може їм просто добре разом. таке можна назвати дружбою.
  • 0

#498 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 15:59

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 16:42) писав:

Зараз майже тобі нагрубила,але вчасно стрималася,тому я того шо думаю не напишу,але ти постарайся то уявити :rolleyes:
У мене є ,ну наприклад, 12 друзів. Як у Оушена. Із них скількись там чоловіків. Я шо всіх чоловіків кохатиму?
Я не просто так написала "СПРИЙМАЄШ ВИКЛЮЧНО ЯК М"ЯСО" . А кохання нізвідки не береться. Я не думаю,що всі хлопці та дівчата,котрі зустрічаються- кохають один одного. Може їм просто добре разом. таке можна назвати дружбою.

Давай ти мені напишеш в ПЛ) Не хочу тебе ображати але є різниця між справжніми друзями і хорошими знайомими. І повір мені в 99% випадків навіть хороші друзі хоч раз в житті оцінюють тебе як ти виразилася "як м"ясо".
  • 0

#499 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.05.2009 – 16:08

Перегляд допису†Fallen Angel† (26.05.2009 16:59) писав:

Давай ти мені напишеш в ПЛ) Не хочу тебе ображати але є різниця між справжніми друзями і хорошими знайомими. І повір мені в 99% випадків навіть хороші друзі хоч раз в житті оцінюють тебе як ти виразилася "як м"ясо".
Різницю між друзями і знайомими я прекрасно знаю. Інша річ,що я ще й друзів класифікую для себе.Хтось більший друг,хтось ближчий,а з кимось просто весело.
Нехай оцінюють. Я іноді теж дивлюся в кафе на тістечка,прикидую які вони на смак,але ніколи в житті не їстиму їх)
  • 0

#500 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 16:13

Перегляд дописуSensssorika (26.05.2009 16:08) писав:

Різницю між друзями і знайомими я прекрасно знаю. Інша річ,що я ще й друзів класифікую для себе.Хтось більший друг,хтось ближчий,а з кимось просто весело.
Нехай оцінюють. Я іноді теж дивлюся в кафе на тістечка,прикидую які вони на смак,але ніколи в житті не їстиму їх)

А не заплутуєшся в такій класифікації?)) От в мене є тільки один хороший друг, а всі інші просто знайомі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних