Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.12.2008 – 00:27

на мою думку, існує. але зустрічається дуже рідко. та і то лише у людей романтиків,
чуттєвих, які думають не про "жосткість".
хоча бувають винятки
  • 0

#422 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.12.2008 – 00:31

Існує
  • 0

#423 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.12.2008 – 10:53

Дорогі мої, від щирого серця хочу вас ПОПЕРЕДИТИ про існування такого пункту правил:

2.5.1. Писати дописи, що мають лише власне ставлення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ін.)

• 0

#424 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.12.2008 – 13:10

Є не дуже цензурна, але часто доречна фраза

Цитата

У дівчини не може бути чоловіків-друзів, є лише йо..рі, які чекають своєї черги.

Хоч звісно, є багато вдалих винятків B)
  • 0

#425 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.12.2008 – 21:41

Перегляд дописуNechupara (5.03.2007 18:46) писав:

В жіночій дружбі на багато більше бруду та шкідливих домішок ніж у дружбі між хлопцем і дівчиною. На дівчат ніколи не розраховую якщо щось. Є великий досвід обломів різних. Завжди більше дружила з хлопцями. Їм і більше довіряю і з ними все простіше.

Таки-так :happy1:

Перегляд дописуkaroOka (29.05.2008 08:15) писав:

Дарцю, а як щодо власного досвіду? Були/є твоїми кращими, найближчими друзями хломпці? просто цікаво...бо що у мене з того вийшло самі знаєте...

Хмммм.....Були...і є. Але перед цією дружбою було щось типу романтичних стосунків....В результаті маємо таке: один - хороший друг але "сохне" <_< З іншим теж дружні стосунки переросли у шось більше але потім плавно переросли назад в дружбу.....
Думаю дружба є....чи нема....ні, все*таки є))

PS Помітила шо мені важко лише товаришувати з чорняво-смуглявими....Тягне до екзотики))) :rolleyes:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 27.12.2008 – 21:42

• 0

#426 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2008 – 00:39

В принципі є в мене декілька хлопців - друзів, але це не так друзі, як просто добрі знайомі які добре мене знають.
Для мене поняття друг - це людина,якій можеш розказати все, і бути впевненою, що та людина тебе не осудить.
Я навіть найкращій подрузі всього, що наболіло не розказую, що вже казати про хлопців - просто добрих знайомих.
Хлопець якому я майже все розказую - це хлопець з яким я зустрічаюсь, це вже не дружба.
Напевно все - таки нема дружби між хлопцем і дівчиною, є просто хороший співрозмовник.

Повідомлення відредагував Halka: 28.12.2008 – 00:40

• 0

#427 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 12:08

Існує. Про це я знаю за власним досвідом.
Як писав К.С.Льюїс - закохані що постійно дивляться один на одного - дивляться в різні сторони. Це може проявлятись дуже контрасно. У той час як друзі дивляться не один на одного а на спільну мету. Це їх обєднує. Звідси випливає, що дружба між хлопцем і дівчиною не хиткий мезальянс а гідне і високе почуття.
  • 0

#428 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 16:02

Існує. Тільки у випадку, коли між ними не може бути сексу))
  • 0

#429 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.12.2008 – 16:10

Перегляд дописуАничка (28.12.2008 17:02) писав:

Тобто, коли хлопець кастрований, або імпотент з переламаними пальцями та прикушеним язиком. :rolleyes:

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.12.2008 – 16:14

• 0

#430 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 16:18

Перегляд дописуyushchenko (28.12.2008 16:10) писав:

Тобто, коли хлопець кастрований, або імпотент з переламаними пальцями та прикушеним язиком. :rolleyes:

... Ні. Не тільки). Ще з багатьох соціальних причин...
  • 0

#431 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 16:22

Перегляд дописуАничка (28.12.2008 17:18) писав:

... Ні. Не тільки). Ще з багатьох соціальних причин...
Та? А які соціальні умови можуть завадити сексу між хлопцем та дівчиною. Є гайка, є гвинтик , які одне для одного призначені. ІМХО
  • 0

#432 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 28.12.2008 – 19:19

Ти чимось на свого тьозку похожий не бачиш всієї глибини питання.
І взагалі я бачу у тебе проблеми тобі тільки б кудись всунуть.
Дійсно, якщо розглядати відносини типу "трахну - не трахну" в стосунках - це далеко не дружба! А якщо людина тобі довіряє щось із того, що для неї найцінніше (особливо дівчата) - і не боїться цього, бо впевнена в тобі, як в собі - то це і є те, що можна називати дружбою. для того, щоб так дружити, треба, щоб існувала якась об’єктивна перешкода, щоб не дозволяла стосункам перерости у інші (віросповідання, вік, дружина/чоловік, родинні стосунки чи ще щось)...це як варіант. Наприклад дівчина мого кращого друга для мене може бути моєю подругою і тільки. Я на неї дивлюся не як на потенційну жертву, а як на дівчину мого друга і все. А потенційну жертву шукаю навкруги.
Дружба - незвичне почуття. Це навіть більше, ніж кохання. Хтось з великих сказав "Как не редко встречается настоящая любовь, настоящая дружба встречается ещё реже". Адже друг - людина, якій довіряєш навіть більше, ніж собі, в якій переконаний на всі сто, до якої можна прийти коли-завгодно і отримати підтримку, це навіть більше, ніж рідня, це частинка тебе. За справжнім другом сумуєш надзвичайно, більше, ніж за коханою людиною.
  • 0

#433 1234567890

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2008 – 20:43

Перегляд дописуЕгор.економист (28.12.2008 19:19) писав:

для того, щоб так дружити, треба, щоб існувала якась об’єктивна перешкода, щоб не дозволяла стосункам перерости у інші (віросповідання, вік, дружина/чоловік, родинні стосунки чи ще щось)...це як варіант.

Знаю багато випадків, що ні один із перечисленних факторів, що недозволять перерости в "ЩОСЬ БІЛЬШЕ", не діє. Найяскравішим прикладом буде мій знайомий: йому 19, його коханій дівчині 25....зустрічаються вже півтора року. Ніяких кризисів в їхніх стосунках не було. Надюсь і не буде :rolleyes:

Перегляд дописуЕгор.економист (28.12.2008 19:19) писав:

Наприклад дівчина мого кращого друга для мене може бути моєю подругою і тільки.
Знову смію заперечити. Не завжди так, це лиш для тебе дівчина друга може бути тільки подругою. Таких, як ти - одиниці. Всі інші тільки сплять і бачать....(думаю ти розумієш про що я). Не можу зрозуміти тільки одного: чому коли тобі добре і все в тебе прекрасно, іншим не йметься? Хоч вбийте - не розумію!
  • 0

#434 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.12.2008 – 20:54

Ну звичайно існує , але тоді коли у однієї зі сторін немає нав'язливої ідеї під гаслом дружба перейти на бльш серйозні відносини
  • 0

#435 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 21:37

Перегляд дописуЕгор.економист (28.12.2008 20:19) писав:

А коли не хочеш всунуть - то нормально? Маю одну подружку на роботі, ми з нею про все говоримо. І чесно кажучи між нами не просто дружба , бо деколи їй роблю компліменти, фліртуємо, тобто я до неї і вона до мене відноситься дещо інакше , як до друга. Така собі дружба з еротичним фоном. Це можна назвати дружбою в класичному розумінні цього слова? Що тут ненормального, що їй подобаюсь я , як мужик, і мене до неї тягне, як до жінки. Чи Ви вже навчились контролювати організм на гормональному рівні?

Наприклад дівчина мого кращого друга для мене може бути моєю подругою і тільки.
А їй що поставили пояс вірності? Вона може більше...тільки не було підходящої ситуації.

Я на неї дивлюся не як на потенційну жертву, а як на дівчину мого друга і все. А потенційну жертву шукаю навкруги.
Тобто Ви вважаєте, якщо дівчина займається сексом, то вона жертва?

Дружба- незвичне почуття. Це навіть більше, ніж кохання. Хтось з великих сказав "Как не редко встречается настоящая любовь, настоящая дружба встречается ещё реже". Адже друг - людина, якій довіряєш навіть більше, ніж собі, в якій переконаний на всі сто, до якої можна прийти коли-завгодно і отримати підтримку, це навіть більше, ніж рідня, це частинка тебе. За справжнім другом сумуєш надзвичайно, більше, ніж за коханою людиною.
Мда...саме тому, напевно, створюються сім*ї і мужик все життя сумує за другом. Бідненький.

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (28.12.2008 21:54) писав:

Ну звичайно існує , але тоді коли у однієї зі сторін немає нав'язливої ідеї під гаслом дружба перейти на бльш серйозні відносини
Ідеї зараз нема, а випили з подружкою пива, подивився я на її цицьки і сказав:" Слухай колежанко, а давай потанцюємо"

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.12.2008 – 21:23

• 0

#436 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 21:51

Про справжню дружбу чула між дівчиною і хлопцем геєм...це теж варіант :rolleyes:

а взагалі в дружбу між протилежними статями вірю.
  • 0

#437 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.12.2008 – 22:22

Перегляд дописуAmili (28.12.2008 22:51) писав:

Про справжню дружбу чула між дівчиною і хлопцем геєм...це теж варіант <_<
Ще трохи ідеальніший варіант- дівчина лесбіянка і хлопець гей, щоб ніяке стороннє почуття не заважало їм дружити. Але то вже виходить дружба між двома дівчатами.

Перегляд дописуAmili (28.12.2008 22:51) писав:

а взагалі в дружбу між протилежними статями вірю.
Я теж - моя жінка найкращий в світі мені друг, я за неї життя віддам, завжди захищу і пиво деколи п*є і т.п. :rolleyes:

Повідомлення відредагував yushchenko: 28.12.2008 – 22:22

• 0

#438 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.12.2008 – 22:24

Перегляд дописуАничка (28.12.2008 16:02) писав:

Чому? Чи не може бути самою ідеальною дружбою, коли дві людини кохають один одну?...
  • 0

#439 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 29.12.2008 – 14:07

вона зникає , як тільки хлопця починає приваблювати його подруга... а це дружбою вже не назвеш! :rolleyes:
В-дь: ні.

Цитата

Чому? Чи не може бути самою ідеальною дружбою, коли дві людини кохають один одну?...
ну тут згода, однак ,гадаю, мова йде не про таку дружбу..

Повідомлення відредагував кусти: 29.12.2008 – 14:10

• 0

#440 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 15:25

принципі в мене є друг хлопець...але я вцю дружбу не вірю.....хоча можлтиво вона і існує))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних