Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.03.2008 – 09:00

Такої дружби не може бути не через статевий потяг, а через те, що солідарність між хлопцем і дівчиною далека від солідарності між двома хлопцями (справжніми друзями). Ця солідарність проявляється в багатьох випадках : коли приблизно однаковий вік (ну тоді думки хоча б в когось одного будуть не про дружбу), слухають однакову музику (ну сприймання музики хлопцями доволі сильно відрізняється від сприймання дівчатами), часто проводять разом багато часу (перша дужка), шукають собі дівчину (ну це якщо хлопець тільки зовні хлопець :cool1: )... І так зрозуміло, що такої дружби не існує. Може бути тільки таке собі товаришування, яке найчастіше буває у дітей, а також між братом і сестрою (але не рідними :cool2: ) або в школі чи на роботі.
  • 0

#322 Rika

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.04.2008 – 23:47

Скажу я вже три роки дружу з хлопцем. Дружба існуэ ы навіть дуже міцна <_<
  • 0

#323 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.04.2008 – 19:32

Я вважаю що така дружба може існувати!
І навіть маю практичне підтвердження!
  • 0

#324 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 23.04.2008 – 19:38

Кинула нафіг - от тобі і дружба :rolleyes:
  • 0

#325 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 22:18

видалено
  • 0

#326 ANILA5555

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Славута

Відправлено 29.04.2008 – 20:47

Перегляд дописуAlex (23.10.2005 10:16) писав:

Що знадчить дружби не існує ? От якщо ти спілкуєшся з дівчиною в себе в класі
чи групі - це знадчить що ти її :angry1:
Це залежить від того що ти розумієш під дружбою,твій приклад це просто знайомство
а якщо для тебе це дружба-тоді вона може існувати.
для мене справжня дружба це проведення набато більше часу з іншою людинкою.
у мене повно "друзів" хлопців але скажу тобі відверто-90%хлопцям подобаюсь я і вони свого добиваються
10%подобаються мені і чесно потяг є :gryzin: а це вже більше за дружбу-природа...
Хоча існують "унікуми" у твоєму випадку дівчата схожі на хлопців(правда буває)-з такими дружи. :)
  • 0

#327 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.05.2008 – 21:44

Я суджу тільки по свому опиту або по тому що дійсно сам бачив...
Як такої дружби між хлопцем і дівчиною існувати не може. Я думаю що такий термін як дружба може існувати лише між хлопцями...
А от що до кохання. то я би сказав що це та сама дружба , тільки це та дружба що проявляється між хлопцем і дівчиною
  • 0

#328 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 22:10

Перегляд дописуeks (2.05.2008 22:44) писав:

Я думаю що такий термін як дружба може існувати лише між хлопцями...
А між особами жіночої статі дружби не може бути взагалі?
P.S. Шановний дописувачу, в українській мові є таке слово - "досвід". Якшо можете, використовуйте його замість того Вашого "опиту", бо воно шось дуже псує Ваше письмо (сподіваюсь на розуміння).

А щодо існування дружби між хлопцем та дівчиною, на мою думку, таке явище існує. Але тільки тоді, коли через певні причини (зокрема, соціальні) відсутній фізіологічний потяг у обох сторін. Інакше це вже буде шось інше...
  • 0

#329 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 20:44

флуд видалено
  • 0

#330 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 27.05.2008 – 13:02

Звичайно що існує.
іноді це переходить в стосунки "лише для двох". Але це часто означає що дружби вже ніколи на буде.
Це не загрожує дружбі між хлопцем і дівчиною якщо вони взагалі не подобаються один другому об*єкти кохання.

А взагалі така дружба сильно допомагає в коханні : вона краще розуміє його і він краще розуміє її.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 27.05.2008 – 13:04

• 0

#331 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 17:03

Ми говоримо про дружбу... і плутаємо її із чимь загадково незрозумілим. Все залежить які вони переслідуватисуть цілі. Є дівчата, яким іноді потрібна порада або допомога суб*єкта іншої статі і не більше і навпаки. Є чоловіки, які ніколи не будуть дівчині другом, якщо можуть претендувати на щось більше навіть якщо і не на довго. Якщо у обох сторін однакові інтереси і питання інтимних стосунків є не основним, або навіть якщо воно і є, а механізм його вирішення є абсолютно прозорим то дружба цілком може існувати.

Повідомлення відредагував 100000: 27.05.2008 – 17:03

• 0

#332 Гість_Пуля_*

• Гості

Відправлено 27.05.2008 – 17:22

Я думаю,що дружба існує,адже є такі хлопці і дівчата,які дружать усе життя,з самого дтинства і це не потрібно вважати коханням.
  • 0

#333 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.05.2008 – 23:11

Я декілька років товаришувала з хлопцем....Дюдина дійсно хороша. А потім бац!! :rolleyes: Виявилось шо він втюрився в мене по самі помідори...Нажаль відповісти йому взаємністю я не можу, але дружити ми продовжуємо. Хоча, я дуже сильно люблю його як друга, проте мені дуже боляче з ним бачитись, знаючи що він відчуває і як він страждає..... :)
  • 0

#334 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2008 – 11:04

дружба існує.і, як для мене,то вона міцніша ніж дружба між дівчатами(думку хлопців чіпати не буду).
дівчата змагаются за увагу до них протилежної статі і це руйнує дружбу,а дружити з хлопцями простіше
  • 0

#335 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 28.05.2008 – 11:17

Так дружба між хлопцем і дівчиною існує, але колись настає момент коли якась із сторін хоче більшого чим дружби, і тоді або дружбі капєц, або зароджуються нові більш міцніші стосунки.
Але у випадку коли хлопець і дівчина зустрічаються, у них завжди повинна бути дружба,стосунки і створюються на дружбі, це і є вагомим фактором для чогось більшого.
  • 0

#336 Sajra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 19:19

Я знаю, що існує..у мене є друг якого я б ні на кого не проміняла...
І ми навіть не збираємося нічого міняти в наших стосунках))))))))
  • 0

#337 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.05.2008 – 20:26

Перегляд дописуhameleon (28.05.2008 12:17) писав:

Так дружба між хлопцем і дівчиною існує, але колись настає момент коли якась із сторін хоче більшого чим дружби, і тоді або дружбі капєц, або зароджуються нові більш міцніші стосунки.
Але у випадку коли хлопець і дівчина зустрічаються, у них завжди повинна бути дружба,стосунки і створюються на дружбі, це і є вагомим фактором для чогось більшого.

так, згоден. Дружба існувала і існує. Але пів року тому настав такий момент, коли дружба переросла у щось більше, що триває і досі. І я ні трохи про це не жалкую!!! :)
  • 0

#338 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 20:45

не існує. можуть існувати лише класні приятельські стосунки. раніше кричала, що така дружба існує і що вона міцніша за 'дівчачу'. а потім "превед, лябофь!" і 2х років дружби з 2ма хлопцями як не було. зараз мій кращий друг - кохана людина. отак і покладайся на дружбу з хлопцями: справжньої подруги зараз немає...
  • 0

#339 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 21:07

Перегляд дописуhameleon (28.05.2008 11:17) писав:

дружба між хлопцем і дівчиною існує
Я недавно бачив статистику, так от з віком люди міняють своє рішення на те, що дружби між хлопцем і дівчиною не існує.
  • 0

#340 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.05.2008 – 21:12

Перегляд дописуkaroOka (28.05.2008 21:45) писав:

не існує. можуть існувати лише класні приятельські стосунки. раніше кричала, що така дружба існує і що вона міцніша за 'дівчачу'. а потім "превед, лябофь!" і 2х років дружби з 2ма хлопцями як не було. зараз мій кращий друг - кохана людина. отак і покладайся на дружбу з хлопцями: справжньої подруги зараз немає...

тобто "лябофь" є, а дружби вже нема?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних