Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Гість_оЛІвЕЧкА_*

• Гості

Відправлено 28.10.2007 – 22:44

Перегляд дописумалеча (29.08.2007 17:00) писав:

Дружба між дівчиною і хлопцем існує поки не настануть сутінки :rolleyes:
мабуть так!або сутінки,або стосунки:D як би я собі не внушла,не палучалось в мене дружби <_< але ні:) чому ж може й можлива така дружба,але тільки якщо нею не надто захоплюватися!
  • 0

#262 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.10.2007 – 01:36

Дружба існує, між хлопцем і дівчиною, якщо вони наприклад в одній компанії. А просто телефоні дзвінки, зустрічі, розмови на цікаві теми просто так не буває. Завжди виявляється симпатія, найчастіше - двох одночасно. Ну то вже справжне, сильне кохання, провірене доброю дружбою.
Дружба це ніби ознайомлення, підготовка до серйозних стосунків.
  • 0

#263 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 01.11.2007 – 20:24

Тільки приятелювання. Нема дружби. Короткий спалах ілюзії, який впирається в принципові відмінності психіки. Я СЕКСИСТ, даааа :angry12:
  • 0

#264 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2007 – 20:35

Може існувати, однак для цього необхідно, що б в них була однакова чи вкрай схожа структура психіки.
Ми люди, і яйця не роблять великої погоди, коли йдеться про сприймання,обробку та видачу інформації психікою людини.

Armani
зачепила..навіть найбільш нещасливе кохання все ж таки вчить людину.І тільки від неї самої залежить, добрі чи злі уроки вона в нього візьме.
  • 0

#265 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2007 – 16:45

Дружба ----> гулянка ------> алкоголь -----> секс ----> прокидаєся зранку з подругою і думаєш що їй сказати???
  • 0

#266 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.11.2007 – 17:33

Існує деколи, коли нам не хочеться.
  • 0

#267 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.11.2007 – 18:43

Дружба між хлопцем та дівчиною існує, але лише після серйозніших стосунків, коли ви вже втратили одне до одного інтерес як до особи протилежної статі. В мене так було.

Забула! Є ще один варіант: коли хлопець гомосексуаліст (згадався фільм з Мадонною), або навпаки - коли дівчина лесбіянка.

Повідомлення відредагував Олеська: 02.11.2007 – 18:45

• 0

#268 Dimonchek

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.11.2007 – 19:02

СТОП-СТОП! Щось тут вже не зовсім природні запахло. Мені здається, що це вже інше русло нашої ріки.

Чом би сказати просту відповідь: "ІСНУЄ". В мене, наприклад, є дівчата-подруги. І якщо хтось скаже, що я гомик, то я відповім що в нього трішки не гаразд з самооцінкою(він же порівнює з собою) і він бажає пере....ти всі знайомих дівчат(можливо загрубо вийшло, але я так вважаю)
  • 0

#269 valdemarek

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 22:02

Я думаю дружба є , але в рідкісних випадках, якщо є дружба то і є якась симпатія до дівчини і наоборот, але ця симпатія може перерости у любов :)
  • 0

#270 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 01:45

У мене друг який зі мною вже 10 років, який мене у всьому підтримує, і з яким я ділюсь з всіма своїми переживанями. І ніколи у нас не було сексуального потягу :D , але це не означає, що він не привабливий чи я страшненька, просто ми бачимо одине одного тільки в статусі друга. І я не уявляю, як це можна спати з другом :). І я би ніколи таку дружбу не проміняла, я ціню її. І у мене найкращий друг, це не дівчина, а саме ВІН. Тому з твердістю заявляю, дружба між хлопцем і дівчиною існує :brovy:
  • 0

#271 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 16:07

В мене зазвичай таке - або я подобаюсь дівчині, вона мені ні (як дівчина) тоді ми друзі, або мені подобається дівчина, а я їй ні, тоді ми один одному ніхто... Так чомусь виходить...
  • 0

#272 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.11.2007 – 15:31

Ну незнаю...в мене багато СПРАВЖНІХ друзів чоловічої статі,але щось сумніваюсь що вони всі мене ;) ,ну а я точно їх не :angry1:
  • 0

#273 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 16:09

Безумовно, така дружба існує. Мій найкращий друг - хлопець. І присягаюся - за майже 10 років дружби жодного разу не було якихось спроб змінити характер стосунків між нами. Ані з його боку, ані з мого. У нього - своє особисте життя, у мене - своє. Ми сприймаємо одне одного як найкращих друзів, а не як осіб протилежної статі. Мене особисто дещо розчарувала дружба з дівчатами....
  • 0

#274 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 20.11.2007 – 17:01

Дружу з братом свого хлопця. На нього я можу покластись, і знаю, що він мене ніколи не розчарує. Це єдина людина, якій я можу деколи пожалітись на коханого, і він мене зрозуміє, підтримає і не видасть брату. ;) В свою чергу він мені розповідає свої найпотаємніші секрети, і я їх теж не розбовкую. :angry1: Звертаємся одне до одного за порадою, і взагалі, він для мене, як брат. Тому це було би чуть не збочення, якщо б мене до нього тягнуло фізично.
В мене є і інші друзі чоловічої статі, яких я ніколи не розглядала, як сексуальний об'єк. І взагал на хлопців мені якось більше таланить ніж на дівчат- вони не заздрісні, не починають пліткувати за спиною і не намагаються загравати до мого коханого :8: :angry1:
  • 0

#275 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 18:36

Перегляд дописучорно-біла (20.11.2007 17:01) писав:

І взагал на хлопців мені якось більше таланить ніж на дівчат- вони не заздрісні, не починають пліткувати за спиною і не намагаються загравати до мого коханого

абсолютно погоджуюся! ;)
  • 0

#276 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.11.2007 – 15:28

коротко - можлива і існує
  • 0

#277 Igor.ua

Чайник

• На перевірці
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.11.2007 – 18:03

Існує!!! Це може бути знайомі людина з дитинства або коли хлопець ростається із дівчиною але це дуже рідко тому що в більшості усі люди які колись зустрічалися розходяться ворогами!
але дружба між хлопцем та дівчиною це досить класно є про що поговорити!!!! :angry1:
----------------------- ;)
  • 0

#278 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.11.2007 – 18:41

Це досить складно... Залежить, яка дівчина (хлопець), наскільки вони друзі, про що спілкуються, куди ходять.
  • 0

#279 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.11.2007 – 22:02

Перегляд дописучорно-біла (20.11.2007 17:01) писав:

Дружу з братом свого хлопця. На нього я можу покластись, і знаю, що він мене ніколи не розчарує. Це єдина людина, якій я можу деколи пожалітись на коханого, і він мене зрозуміє, підтримає і не видасть брату. :) В свою чергу він мені розповідає свої найпотаємніші секрети, і я їх теж не розбовкую. :ggggg: Звертаємся одне до одного за порадою, і взагалі, він для мене, як брат. Тому це було би чуть не збочення, якщо б мене до нього тягнуло фізично.
А, це інша тема - жінки, які переймають чоловічий стиль поведінки. Дружба може бути, але якщо хлопець - "женоподобный", або навпаки дівка з мужикуватими рисами. :angry1:
  • 0

#280 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.11.2007 – 22:36

Перегляд дописуbendera.UA (22.11.2007 15:28) писав:

коротко - можлива і існує

Звичайно може! От ми ж дружимо! І без всякого сексу (бо далеко одне від одного :angry1: ).

П.С. Вибач, настрій такий :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних