Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.07.2007 – 06:09

Перегляд дописуЮна_Лель (3.07.2007 02:13) писав:

та.він буде казати шось типу того,що хоче все повернути і жити без мене не може,а я стоятиму і мило усміхатимусь:angry12:
н уот так і буде! а ти хіба не так хочеш!
скажи що тобі вже лекше і ти прикрасно можеш без нього жити (ну хочеш - пусти сльозу)
:)
  • 0

#222 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 03.07.2007 – 21:33

Така дружба є, але тільки між сильними духовно людьми, бо як не крути ми є хомо сапієнси і у більшости то хомо руйнує той прекрасний світ дружби...
  • 0

#223 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.07.2007 – 10:34

Так. Існує. Навіть дуже міцна. Я тому приклад із своєю колишньою однокласницею.
  • 0

#224 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 10.07.2007 – 12:50

Wladlen
Ти ніколи не задумувався про те яка вона як дівчина: гарна... і т.п. Ти ніколи не задивлявся на її груди чи попу, і оцінював їх :) Так можливо, але ти скажеш всеодно ми друзі... А можливо у неї до тебе якісь є почуття, ну принаймні симпатія. як дівчини до хлопця, а не як до друга... Подумай.. придивися ближче.
  • 0

#225 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 09:44

З своєї практики це не можливо: дружити , проводити багато часо, веселитися - все рівно дружба переростає в щось більше
  • 0

#226 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 31.07.2007 – 09:51

Просто природа бере своє.
  • 0

#227 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 31.07.2007 – 10:45

дружу вже 2,5 роки!
а природа свого не взяла:angry1:
  • 0

#228 Гість_Dorgi_*

• Гості

Відправлено 01.08.2007 – 17:04

Можлива, в мене 3 хороші подруги, дружимо вже 3 роки і хочете смійтесь, хочете - ні, але дружба можлива. Дві з них мають коханих, які спочатку ревнували страшно бо самі не вірили що може бути дружба між хлопцем і дівчиною, а тепер ми з ними більш ніж просто в нормальних стосунках.

А тепер в грубій формі :
хлопчики - переставайте "ганяти" свого "лисого друга" і вчіться вкладувати своє Лібідо в інше русло. Хочете в спорт, хочете в малювання, хочете - в музику. Незалежно скільки вам років. І тоді з часом ви побачите, що така дружба можлива, мало того, перестанете глотати слюні за кожною кралею, а просто будете добиватись.

дівчатка - не знаю що вам сказати тут, бо сам не дівчинка. Хіба дальше напише вам моя хороша подруга.

Повідомлення відредагував Dorgi: 01.08.2007 – 17:11

• 0

#229 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.08.2007 – 17:15

Перегляд дописуDorgi (1.08.2007 17:04) писав:

Можлива, в мене 3 хороші подруги, дружимо вже 3 роки і хочете смійтесь, хочете - ні, але дружба можлива. Дві з них мають коханих, які спочатку ревнували страшно бо самі не вірили що може бути дружба між хлопцем і дівчиною, а тепер ми з ними більш ніж просто в нормальних стосунках.
А можна запитати ,в чому заключається ваша з ними дружба? Просто навряд чи,якщо вам буде просто сумно чи просто захочется подуріти, котрась з ваших подружок вибере вас, а не коханого,якщо той теж шось запропонує на цей час. Я не хочу сказати, що стосунки на зразок дружніх не можуть існувати між хлопцем і дівчиною, але тут все ж таки виходить так- або один проводить весь час з коханою людиною і вважається другом, ну там звісно допоможе в скруті, але не є другом в повному розумінні ,або в них обох немає другої половинки або ж ладні пожертвувати ними задля друга, що теж довго їх не втримає разом.
  • 0

#230 Гість_Dorgi_*

• Гості

Відправлено 02.08.2007 – 19:15

Не зовсім зрозумів питання, але попробую дати якусь відповідь. Особисто ніде не зустрічав визначення друга, і здається що його немає так само, як і визначення любові. Говорити в даній ситуації про жертви - це те саме, що б Ви сказали кого більше любите, братика чи сестричку.
Звичайно пріорітети розставаленні і зрозуміло, що деякі з них стоять не "на мені" і це є нормально. Якщо ознакою товариша є проводження разом багато часу, то тоді напевно я нічого не розумію в дружбі :D
(коли був малим і гасав по вуличках днями разом з друзями то тоді ми проводили багато часу, з віком все більше часу уділяємо свому життєвому устрою)

Повідомлення відредагував Dorgi: 02.08.2007 – 19:19

• 0

#231 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 02.08.2007 – 19:26

Перегляд дописуDorgi (2.08.2007 19:15) писав:

Не зовсім зрозумів питання, але попробую дати якусь відповідь. Особисто ніде не зустрічав визначення друга, і здається що його немає так само, як і визначення любові. Говорити в даній ситуації про жертви - це те саме, що б Ви сказали кого більше любите, братика чи сестричку.
Звичайно пріорітети розставаленні і зрозуміло, що деякі з них стоять не "на мені" і це є нормально. Якщо ознакою товариша є проводження разом багато часу, то тоді напевно я нічого не розумію в дружбі :D
(коли був малим і гасав по вуличках днями разом з друзями то тоді ми проводили багато часу, з віком все більше часу уділяємо свому життєвому устрою)
Ну так, ви праві певною мірою ,але я все таки притримуюсь своєї думки. От ви маєте якесь своє визначення друга? І справа не в проводженні певного часу разом, хоча то ще одна проблема, коли втрачаєш друзів, облаштовуючи власне життя, а в тому, наскільки ви є близькими. Впевнена, що поняття товариш і друг ви розрізняєте. То от тут саме йдеться про товариша. зрештою, друзі протилежної статі стають скоріше порадниками в питаннях, що зробити і як ,а також ємністю для виливання своїх проблем. І це погано.

Повідомлення відредагував rainy: 02.08.2007 – 19:27

• 0

#232 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 19:30

Перегляд дописуDorgi (1.08.2007 18:04) писав:

А тепер в грубій формі :
хлопчики - переставайте "ганяти" свого "лисого друга" і вчіться вкладувати своє Лібідо в інше русло. Хочете в спорт, хочете в малювання, хочете - в музику. Незалежно скільки вам років. І тоді з часом ви побачите, що така дружба можлива, мало того, перестанете глотати слюні за кожною кралею, а просто будете добиватись.
ґґґ, а тобі вже скільки рочків дядьку ?

і щось я почав сумніватись на рах вашої орієнтації нормальної
  • 0

#233 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 03.08.2007 – 00:08

Перегляд дописуNikoli (31.07.2007 12:45) писав:

дружу вже 2,5 роки!
а природа свого не взяла;)

дружу 3 роки і про більше і не думав :D
  • 0

#234 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.08.2007 – 11:30

звичайно існує! і навіть міцніша, ніж між людьми однакової статі. деякі кажуть, що з часом такі стосунки обов"язково перейдуть у щось більше, але так кажуть ті, кому протилежна стать лише для цього і потрібна. у мене був дуже гарний друг, але тепер я його більше ніколи не побаяу... і навіть не почую і не отримаю листа чи смс-ки... :)
  • 0

#235 Гість_Хохлатушка_*

• Гості

Відправлено 04.08.2007 – 23:04

скажу так: дружба завжди закінчується коханням, а кохання дружбою НІКОЛИ.
п.с. вибачте якшо хтось вже це писав. не читала всьо(
  • 0

#236 Жучка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 12:23

Скажу з власного досвіду - немає!! але то може тільки у моєму випадку)) завжди приходить момент, коли ця дружба переростає в щось більше, тобто вона є, але разом з тим ще є якісь інші емоції, які не дозволяють поводитись просто як друзі.....але потім може пройти той момент пристрасті і ви знов друзі))
Такшо я не вірю!! :)

Люблю цей вираз: Кохання не плямують дружбою. Кінець є кінець (М.Ремарк)

Повідомлення відредагував Жучка: 05.08.2007 – 12:34

• 0

#237 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.08.2007 – 14:53

Перегляд дописуЖучка (5.08.2007 12:23) писав:

Скажу з власного досвіду - немає!! але то може тільки у моєму випадку)) завжди приходить момент, коли ця дружба переростає в щось більше, тобто вона є, але разом з тим ще є якісь інші емоції, які не дозволяють поводитись просто як друзі.....але потім може пройти той момент пристрасті і ви знов друзі))
Такшо я не вірю!! :)

Люблю цей вираз: Кохання не плямують дружбою. Кінець є кінець (М.Ремарк)

я думаю аналогічно... І з цим напевно згодні більшість
Це рідкість коли дійсно хлопець із дівчиною дружать. Буває що кажуть - а вот я дружу вже рік і нічо більшого нема... Але думаючи що може він(вона) до тебе має якісь більші почуття.
  • 0

#238 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 15:25

існує, бо в хлопців не такий довгий язик
  • 0

#239 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 13.08.2007 – 16:01

Перегляд дописуMumuha (13.08.2007 16:25) писав:

існує, бо в хлопців не такий довгий язик

Повністю з тобою згодна. відчула таку дружбу на собі.
  • 0

#240 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 18:57

я зрозуміла, що коли ти подрузі щось розкажеш, і коли ви посваритесь, то будуть знати про то все навіть щей прибреше, а зараз я маю друга з яким ділюся всім і і де б я не була я відчуваю його підтримку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних