Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 31.03.2007 – 22:41

Перегляд дописуTabletk@ (31.03.2007 23:26) писав:

я вважаю що дружба між хлопцем та дівчиною існує, але лише в тих випадках, коли хлопець не є ідеалом дівчини, а вона його ідеалом.....ну звісно ж і вийнятки бувають.....ось!
не згодна <_< тому що притяжіння є між хл та дів, тож можуть не бути ідеалами один одного, а все одно думки з*являються ;) при чому, що в основному більш у хлопців :gryzin:
  • 0

#182 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 23:45

Цитата

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Існує. Перевірено на персональному досвіді.
  • 0

#183 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 01.04.2007 – 13:59

Дружба з особою протилежної статі - це класно! Дуже цікаво знати погляд на ту чи іншу ситуацію дівчини/хлопця, адже дівчата і хлопці мислять по-різному!
  • 0

#184 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 17:39

Дружба існує, дуже добре знати думку протилежної статі.Варто відзначити, що границя між такою дружбою і коханням дуже тонка. І вона може бути порушена.При коханні ця дружба може неадекватно бути сприйнята коханою людиною однієї з сторін. Про це необхідно завджи памятати. Ця дружба може дуже сильно наставити палки в колеса коханню одного з "друзів".

Повідомлення відредагував beater: 01.04.2007 – 17:42

• 0

#185 goli@th

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.04.2007 – 20:10

В моєму класі все може існувати))) Особливо дружба між хлопцем та дівчиною)))))
  • 0

#186 Маркіян Дзидлик

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 01.04.2007 – 20:49

Дружба буде існувати доти ,доки комусь не набридне бути:
Другом-гомосексуалістом
Об"єктом сексуального потягу
корзиною для "брудної білизни" іншого
"цапом-вдбувайлом"...
  • 0

#187 Kit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 09:56

Повірте може бути дружба між хлопцем і дівчиною!Особистоу мене найкращі друзі це дві мої колиші дівчини!!!!!Незнаю чому але вони мене найкраще розуміють і якщо потрібно підтримують!!! :cool2:
  • 0

#188 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 03.04.2007 – 10:18

ну в мене не найкращі і не дві колишні, а передколишня, але все одно пообніматись, поговорити можна...і я знаю, що вона мене не підведе...огненна пластунка...жирррр...
  • 0

#189 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 03.04.2007 – 10:36

А в мене найкращий друг хлопець і ми з ним говоримо про все на світі...І напевно ліпшого друга ніж він я не мала і ніколи мати не буду....Та всеодно коли він мене по-дружньому цілує, якесь почуття виникає.Хочеться також поцілувати його але не так по-дружньому :cool2:
  • 0

#190 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.04.2007 – 17:01

Не може бути дружби, до пори до часу... поки хлопчик якось не так себе поведе, або ще щось станеться... та всерівно він хотітиме дівчинки в любому випадку... така природа в нас в хлопчиків... :cool2: :) :)
  • 0

#191 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.04.2007 – 20:11

Хочется ще раз висловити свою думку про те, що дружба між хлопцем і дівчиною існує певний час, доки вони або не закохаються одне в одного, або не стануть менше (набагато менше)спілуватися. Така ситуація однозначно матиме місце. Поянюю на прикладах. В мене є три друга-хлопця. З них-в одного я була закохана, другий-всіляко натякає, що я йому небайдужа, а третій-в мене не виникало ніяких зайвих думок на рахунок нього, та і я наче не в його смаку ,але хто його знає, що буде далі з його сторони Так от, той друг ,в якого я була закохана, зараз зустрічається з нашою спільною знайомою, що на порядок ускладнює наші з ним і з нею відносини. Ця дівчина страшенно ревнує мене до цього друга, при чому настільки, що я намагаюсь обмежити наше з ним спілкування, бо такими поглядами як дивиться вона, в давнину вбивали. І він відповідно більше часу проводить з нею, і це природно, особливо враховуючи, що вона ревную до мене. Це ілюстрація ситуації, коли внаслідок того, що в друга з'являється дівчина і ваше спілкування сходить нанівець, і не тому, що вам разом не цікаво, а тому, що по іншому не виходить. Пріорітети бачте. Ситуація номер два, коли я знаю, що я не байдужа другові. Неприємна ситуація, бо я не можу відповісти тим же і це все буде тривати доки він не забаажє розтавити точки над І. І ситуція номер три, коли у мій третього друга, з яким ми досить близько спілкуємось, при умові, що влаштує своє особисте життя, на мене часу буде менше. Як бачимо, це закономірно, бо окрім дружби існує ще й таке поняття як кохання, ревнощі і т.д.
Проте, незважаючи на це все, я дуже ціную їх дружбу, бо скільки б уваги вони не могли мені приділити, вона завжди щира і я знаю, що я якщо мені буде потрібна їх підтримка, я її отримаю ,в будь який час. Я знову ж повторюю, що така дружба не є чистою, "без домішок" , але мені краще поспілкуватися годину, дві з другом-хлопцем, ніж годинами з постійно замислюючими інтриги дівчатами.
  • 0

#192 Nikoli

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.04.2007 – 17:35

ТАК! дружба така існує! :lol:
перевірила на власному досвіді! :D
знаю буває і таке що друзі притягуються і появляється щось набагато більше!
дуже багато знайомих торопають "як ви такі класні друзі, то замутіть! саме краще так перше стати хорошими друзями, а потім парою"!!!
Може і так! але перш ніж робити такий крок тре поміркувати, чи справді та дружба переросте в кохання, чи спричинить втрату такого друга!
основне слухати серце, а воно таке баламутне! :D може коли щось добре і підкаже! :cool2:
  • 0

#193 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 22:15

Перегляд дописуKit (3.04.2007 10:56) писав:

Повірте може бути дружба між хлопцем і дівчиною!Особистоу мене найкращі друзі це дві мої колиші дівчини!!!!!Незнаю чому але вони мене найкраще розуміють і якщо потрібно підтримують!!! :tryzub:
А вони в тебе не закохані? Ти відносишся до них як до друзів, а одна з них тебе кох.
І чи буде тоді дружба?
  • 0

#194 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 01.05.2007 – 22:43

Це все фігня. Вона існує
  • 0

#195 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 02.05.2007 – 11:37

На мою думку існує! Спілкуюся з дівчиною вже більше 2-х років, але серйозних почуттів до неї не виникало. І впевнений що в неї теж :rolleyes:
  • 0

#196 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 11.05.2007 – 23:35

Цитата

Где грань между любовью и дружбой?
Вот основные отличия:

1.В дружбе нет ничего сексуального. Она не связана с половым влечением ни сознательно, ни подсознательно, и не зависит от половой принадлежности и сексуальной ориентации участников. В основе любви секс, влечение, пусть даже и не реализуемое на практике. Любовь всегда направлена на потенциально сексуально привлекательный для данного субъекта объект (разумеется, речь не идёт о любви к родителям/детям, животным, книгам и т.п.).

2. Дружба не носит характера страсти, навязчивой идеи. Друг не становится "центром мироздания", главной темой всех мыслей и т.п.

3. Настоящая дружба не ревнива. У человека может быть много друзей; дружить можно втроем, вчетвером и т.п.

4. Hастоящая дружба не бывает незаслуженной. Друзьям прощают мелкие недостатки, но всё же порядочный человек не станет дружить с подлецом, умный - с дураком и т.п. Любить же можно кого угодно.

5. Hе бывает "несчастной", "неразделенной" дружбы. Между друзьями возможны ссоры и даже полный разрыв, но это происходит более или менее одновременно. Hельзя дружить с человеком, который не дружит с тобой (кроме случая, когда он притворяется твоим другом; однако неразделенная любовь прекрасно обходится и без подобного притворства).

задумайтеся, чи те , про шо ви говорите, і те, шо ви маєте, є дружбою. :)
  • 0

#197 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 12.05.2007 – 08:43

(історія про дружбу... і кохання..)

Три слова

9 клас
Коли я сидів там, в класі Англійської мови, я дивився на дівчину, що сиділа попереду. Вона була для мене так званим "кращим другом".
Я довго дивився на неї, на її шовковисте волосся, і так хотів, щоб вона була моєю. Але вона не помічала моєї любові, і я знав це. Після уроку, вона підійшла до мене і попросила конспекти лекцій, що пропустила за день до цього. Я віддав їх їй.
Вона сказала "спасибі", і поцілувала мене в щічку. Я хотів їй сказати, що я хочу, щоб вона знала, що я не хочу бути просто друзями. Я люблю її, але я так соромлюся, і я не знаю чому.

10 клас
Телефонний дзвінок. На іншому кінці дроту - вона. Вона в сльозах, між схлипуваннями я чую, що її любов розбила їй серце. Вона просить прийти, тому що не хоче залишатися одна, і я прийшов. Коли я сидів на дивані біля неї, я дивився в її красиві очі, бажаючи, щоб вона була моєю. Після двох годин проглядання фільму і трьох пачок чіпсів, вона вирішила лягти спати. Вона глянула на мене, сказала "спасибі", і поцілувала мене в щічку. Я хотів їй сказати, що я хочу, щоб вона знала, що я не хочу бути просто друзями.
Я люблю її, але я так соромлюся, і я не знаю чому.

11 клас

За день до шкільного балу вона підійшла до моєї шафки. "Мій хлопець захворів" - сказала вона, - і він не видужає до завтрашнього дня. У мене у той час не було дівчини, і до того ж в 7 класі ми пообіцяли, що завжди допомагатимемо один одному. Тому ми пішли на бал, як "кращі друзі". Тією ніччю, після закінчення свята, я стояв перед нею біля її будинку. Я дивився, як вона усміхалася і дивилася на мене своїми кристальними очима. Я хотів, щоб вона була моєю. Але вона не помічала цього, і я знав це. Потім вона сказала - "я чудово провела з тобою час, спасибі!", і поцілувала мене в щічку.
Я хотів їй сказати, що я хочу, щоб вона знала, що я не хочу бути просто друзями. Я люблю її, але я так соромлюся, і я не знаю чому.

Випускний день

Пройшов день, потім тиждень, потім місяць. Не встиг я, і моргнути, вже був випускний. Я дивився, як її досконале тіло, подібно ангелу, летить до сцени за дипломом. Я так хотів, щоб вона була моєю. Але вона не помічала моєї любові, і я знав це. До того як всі розійшлися по будинках, вона підійшла до мене в своєму казковому білому платті і капелюшку, і заплакала, коли я обійняв її. Потім вона опустила свою голову мені на плече, сказавши - "ти мій найкращий друг на світі, спасибі тобі!", і поцілувала мене в щічку. Я хотів їй сказати, що я хочу, щоб вона знала, що я не хочу бути просто друзями. Я люблю її, але я так соромлюся, і я не знаю чому.

Декілька років опісля

Зараз я сиджу на церковній лаві. Та дівчина виходить заміж. Я тільки що бачив, як вона сказала "Та і увійшла до її нового життя разом з іншою людиною. Я хотів, щоб вона була моєю. Але вона не помічала цього, і я знав це. Але перед тим, як вона виїхала, вона підійшла до мене, сказавши - "Ти прийшов!!! Спасибі!", і поцілувала мене в щічку. Я хотів їй сказати, що я хочу, щоб вона знала, що я не хочу бути просто друзями. Я люблю її, але я так соромлюся, і я не знаю чому.

Похорони

Роки пролетіли. Я дивився вниз на труну, в ньому лежала дівчина, яка завжди була моїм кращим другом. Вони читали щоденник, який вона вела всі роки свого шкільного життя.
Ось що там було написане:
Я дивилася на нього, бажаючи, щоб він був моїм, але він не помічає моєї любові, і я знаю це. Я хотіла сказати йому, що я хочу, щоб він знав, що я не хочу бути просто друзями. Я люблю його, але я так соромлюся і не знаю чому.
Я б так хотіла, щоб він сказав мені, що любить мене!!!

Ось така сумна історія...

Моя думка з цього приводу:
Перш за все це залежить від самої людини... Якщо дівчина кожного хлопця уявляє у вигляді своєї пассії... то її дружба з предствником протилежної статі закінчиться досить швидко... а переросте вона у справжнє кохання чи ні... це вже справа цих двох осіб...
Але ж в основному не кожна дружба закінчується ліжком.. а якщо це так...то хіба ж це дружба??... Дружба між хлопцем та дівчиною базується саме на відсутності будь-яких сексуальних потягів.

Звичайно... існують випадки, коли між друзями вирує кохання (як у наведеній вище історії)... але як підуть відносини далі, залежить лише від них самих... чи вони збережуть вірну дружбу... чи дозволять відкритись почуттям...
Я вважаю... що хлопець, у ролі друга, набагато краще ніж дівчина.. тоді відносини щирі та не заплямовані інтригами, заздрощами... що нераз виникають при дівчачій дружбі... Також хлопець, навідміну від дівчини, не покладе око на твого коханого, не відіб"є його, не зрадить...

Це мій погляд на дружбу між хлопцем та дівчиною...
  • 0

#198 Rusik_Gluk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2007 – 17:44

Вона (дружба) є, але вона умовна. При певних обставинах ці "друзі" можуть і не втриматись від "бажання". Це теж перевірено. Ми ж говоримо про якийсь загальний випадок дружби між хлопцем та дівчиною. Так от. Не знаю як у дівчат, а у хлопців може виникати бажання до своїх друзів (жіночої статі) за певних умов... Для дівчат, думаю, це теж працює.
  • 0

#199 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 09:56

безперечно існує - і ящо це справжня дружба, то розмови і про відносини. та які там розмови?і думок про відносини навтіь не можуть виникати...
  • 0

#200 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 03.06.2007 – 18:04

А я от вірю в таку дружбу :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1