Перейти до вмісту

Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною?

Повідомлень в темі: 780

Опитування: Чи існує дружба між хлопцем та дівчиною? (198 користувачів проголосувало)

то як, існує дружба між дівчиною та хлопцем?

1. так (124 голосів [62.63%])

Процент голосів: 62.63%

2. ні (74 голосів [37.37%])

Процент голосів: 37.37%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.01.2007 – 23:09

Перегляд дописуДмітріо (14.01.2007 22:40) писав:

Можливо лише якщо вони один одному не подобаються.
:blink: пан zav добре сказав...
якшо вони один одному не подобаються, то ніяких друзів з них не вийде. мабуть для дружби просто необхідна взаємна симпатія.
  • 0

#102 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 14.01.2007 – 23:17

Перегляд дописуzav (14.01.2007 23:01) писав:

Та що ви таке кажете, пане! Навпаки, я стверджую, що ви ніколи не намагалися будувати зваємини з особою протилежної статі не зважаючи на почуття.
Так отож-бо й воно, що намагався!.. раз... Восени оце було... і знаєте, що вийшло? ага... нічого з того не вийшло((((..от... . Зате настільки легше стало на душі, коли ми все вияснили, хай навіть сталось не так, як ото хотілося...
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2007 – 00:38

Перегляд дописуDonAvrelin (14.01.2007 23:14) писав:

Так отож-бо й воно, що намагався!.. раз... Восени оце було... і знаєте, що вийшло? ага... нічого з того не вийшло((((..от... . Зате настільки легше стало на душі, коли ми все вияснили, хай навіть сталось не так, як ото хотілося...
У мене єдине питання: хто винен? Себто: хто з учасників "досліду" закохався?..
  • 0

#104 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 15.01.2007 – 01:50

а у мене самого таакээээ трапилось...вчора посваривсь з людиною...тільки із-за того що запропонував їй дружити і не більше!!!...вона образилась...називає мене козлом и залізякою!!! :blink: :P :box:
  • 0

#105 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 15.01.2007 – 12:54

Перегляд дописуzav (15.01.2007 00:35) писав:

У мене єдине питання: хто винен? Себто: хто з учасників "досліду" закохався?..
торхи оффтопіку. начить... розставляємо всі крапки над і... Я тоді говорив не про того друга, з яким в мене нічого не може бути, а про людину, з якою я намагався побудувати стосунки... Ну закохався я (ше в 6-7 класі), вирішив про це все поговорити(в 11му :D ) а вона, типу каже, "ти дуже хороший хлопець і т.д. і т.п. але давай краще залишимось друзями"... вот...

наступне питання? :P

Перегляд дописуNo Worries (15.01.2007 01:47) писав:

а у мене самого таакээээ трапилось...вчора посваривсь з людиною...тільки із-за того що запропонував їй дружити і не більше!!!...вона образилась...називає мене козлом и залізякою!!! :blink: :P :box:
Ти, напевне, коли говорив їй "дружити" з якимось підтекстом, от і вона тебе, мабуть не так зрозуміла :D
делікаааатніше треба)))
  • 0

#106 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 15.01.2007 – 13:20

Може.Але тільки якщо ви просто друзі,і симпатіею навіть не пахне.У мене багато таких друзів.Звичайно проскакували такі кадри,що мол давай будем більше чим друзі,але після короткої розмови і відпустки одне від одного ми знову друзі. :blink:
  • 0

#107 Гість_riddy_*

• Гості

Відправлено 16.01.2007 – 03:24

А хто як ставиться до дружби після кохання? Вам мабуть казали колись "Давай залишимся просто друзями!". Як на мене, то після кохання між двома людьми дружби просто не може бути! :rolleyes:
  • 0

#108 Ramones

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Севастополь

Відправлено 16.01.2007 – 09:57

Перегляд дописуriddy (16.01.2007 03:21) писав:

А хто як ставиться до дружби після кохання? Вам мабуть казали колись "Давай залишимся просто друзями!". Як на мене, то після кохання між двома людьми дружби просто не може бути! :rolleyes:

Якщо було справжнє кохання, то дружити після цього - це природньо... Хіба люди неадекватні та чогось один від одного після розлучення вимагають... Тоді зявляється відчуття провини і дружба - неможлива... Все залежить від світосприйняття людини...
  • 0

#109 Ramones

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Севастополь

Відправлено 16.01.2007 – 10:19

Перегляд дописуОлесік (16.01.2007 10:09) писав:

А якщо то не кохання було, а просто - позбавлення від тимчасової самотності?

Це вже в людині проблема...
А якщо таке трапилось, що розлучились з людиною з котрою "позбавлялись самотності", тоді краще забути цю людину. Наврядчи можна буде дальше жити спокійно та неупереджено сприймати цю людину...
  • 0

#110 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 16.01.2007 – 15:11

Ну що за балачки? Звичайно є та дружба :blink: тільки вона в кожного своя. От я дружу з дівчиною, яка від мене старша на 6 років... (Я хлопець, якщо це не зрозуміло з мого ніку), вона може зі мною поговорити про ТАКЕЕЕЕЕЕ, що ніякій її подрузі не снилось. Я знаю її як облуплену і вона мене... Ніяких таємниць... Ніяких комплексів... Поради, допомога і все таке...
Щоправда, одного разу, коли ми дружно посварились кожне зі своєю половинкою, вирішили пограти з вогнем, попетингували, поцілувались, ледве не переспали... Дяка, що цього не сталось. Вчасно спинились, а то би стосунки здійснили б кардинальний поворот або в бік :cool2: або ;)
А зараз щось наближено подібне робимо максимум по телефону - в жарт :D або й трішечки всерйоз :rolleyes:

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 16.01.2007 – 15:16

• 0

#111 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 17.01.2007 – 23:35

Перегляд дописуMrGALL (22.10.2005 18:39) писав:

Я думаю що дружба між хлопцем та дівчиною це проміжний етап до :rolleyes:
Сумний приклад Вітика (був такий на Домівці, тут дехто знає...;) ) говорить скорше про те, що дружба є лютим ворогом кохання, а не передумовою.

А взагалі така дружба, НМСД, виникає за якихось особливих умов. Якщо з власного досвіду, то в мене є лише один (одна) справжній друг протилежної статі. Стосунки з нею з самісінького початку складалися виключно як дружні, що мене в глибині душі дивувало: справді гарна дівчина, чому ж я її розглядаю лише як друга?!. Аж оце недавно з'ясувалося, що з досить великою долею імовірності ми з нею - кровні родичі!!! Мабуть, підсвідомо відчував, що щось не те... :cool2:
  • 0

#112 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.01.2007 – 18:47

Ця дружба ІСНУЄ!
  • 0

#113 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.01.2007 – 23:41

Існує.. Та не в моєму житті :cool2:
  • 0

#114 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 19.01.2007 – 00:49

та што ви гаварітє :cool2: існує дружба між дівчиною і хлопцем? сумніваюсь.... ну можливо і існує, але з наявністю сексу... все-таки природа завжди бере своє....
а що для вас є дружба? це точно не потискання рук, як зазначила Парсокон... це насамперед розуміння людини.... а якщо людина тебе розуміє, підтримує, любить по-своєму то чому б з нею сім.ю не побудувати..... :)
  • 0

#115 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2007 – 01:00

Перегляд дописуAmalteya (19.01.2007 00:46) писав:

все-таки природа завжди бере своє....
Дулю з маком бере ваша природа, а не завжди.

а якщо людина тебе розуміє, підтримує, любить по-своєму то чому б з нею сім.ю не побудувати..... :cool2:
Тому що родина це не лише розуміння, а й згадана вами природа, котрій обломилося...
  • 0

#116 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 19.01.2007 – 01:11

а якщо людина тебе розуміє, підтримує, любить по-своєму то чому б з нею сім.ю не побудувати..... :cool2:
звісно можна, чому б ні? стосунки побудовані на дружбі... :)

але не треба потім на право і на ліво бігати, бо бачте в сім'ї не виходить :)
  • 0

#117 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 19.01.2007 – 10:49

Перегляд дописуEvol (19.01.2007 01:08) писав:

звісно можна, чому б ні? стосунки побудовані на дружбі... :)

але не треба потім на право і на ліво бігати, бо бачте в сім'ї не виходить :)
Справедливе зауваження :cool2:
У мене особисто, щоправда, був лише один друг, якого я зовсім не розглядала, як свого хлопця. Але навіть з іншими це тривало від двох днів і не довше ніж півтора тижні, потім зрештою всеодно виявляється, що друг то всетаки друг. І така "любов" триває геть недовго.
Все визначає знайомство. І навіть те, чи може ця дружба перерости потім в кохання чи ні теж визначають перші дні. Є людина, з якою знайомишся і відчуваєш якусь мінімальну пристрасть відразу. Але з тих чи інших обставин пристрасть придушується чи сама зникає. Але лише у такому випадку це може згодом стати коханням. Якщо ж при зустрічі відразу не потягнуло до людини саме як до хлопця, то ця дружба скорше стане значно сильнішою за пристасть і тому про кохання не може бути і мови. А отже і про ліжко разом (варіати більше ніяк спати - не враховуються)
Така моя думка.
  • 0

#118 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 29.01.2007 – 17:25

Вірю!!!!!!!!!Якщо хтось і не вірить, то це означає, що він просто не мав отої справжньої дружби.
Для прикладу отаке: я знайома з своїм найкращим другом вже (ого) 10 років. Ви не подумайте, він здоровий хлопець і звичайно за всі ці роки в нас були моменти особливого зближення, але тоді ми просто тупо сідали і обговорювали можливі наслідки. В нього своє життя, в мене теж, але це не заважає нам здзвонитися в вечері і погуляти. Не всім дано пережити таке, тому не потрібно казати, що такого нема.
  • 0

#119 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 29.01.2007 – 17:49

запросто! :angry2: в мене таких кадрів багато!люди-з якими можно поросто поржати тав провести час!але це не буде нічого означати!
  • 0

#120 Sok86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Одесса

Відправлено 29.01.2007 – 18:02

Дружба існує , але до одруження !
Де ви бачили щоб в одружений чоловік ходив, дзвонив і т. д. з якоюсь дамою, постійно кажучи дружині що це його друг !!! Такий щлюб довго не протримаеться !!!
Або жінка щоб пішла з якимось другом погуляти :angry2: ?
Крім того така дружба є ворогом любові !!!
Якби у моеї дівчини був би якийсь друг , його б вже давно не було !!!
Така дружба можлива в дитинстві, або між людьми які ні з ким не зустрічаються !

Як можна використовувати дружбу з дівчиною ! (Приміняти на свій страх та ризик)
Якщо ви дружите з дівчиною і раптом переспали з нею (неплановано), для того , щоб не переходити межу між дружбою та зустрічанням треба сказати :
" Дружбу сексом не испортиш" !
Після чого дружіть з нею, скільки влізе ! Пояснюючи щоу вс з нею подружні стосунки !

Що таке дружба - це душа, як живе в 2-х тілах!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних