Перейти до вмісту

Гей-парад, Київ 12 червня 2016

Повідомлень в темі: 43

#41 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 966 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 19.06.2016 – 20:48

Скачай собі Malwarebyte, проскануй нетбук, мені таке порадили, купу сміття знайшло і видалило.
  • 0

#42 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • 879 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Анкара

Відправлено 20.06.2016 – 07:46

Цитата

Де я, а де Інстаграм. Ми з різних цивілізацій.

Купите собі смартфон і спробуєте.

Цитата

Що там запам'ятовувати. Мені твіттер муляє очі, як геї націоналістам)

Я твіттер завів задля галочки. Мені він не дуже, мабуть це тому, що мене оточують розумововідсталі люди, які народились у СРСР. Тож, я ще недостатньо розвинувся аби оцінити всю його красу.

Цитата

я не знаю що таке твіттер не знаю що таке інстаграмм і кому я потрібен щоб мене читали і дивились.

Незнанням треба пишатись? Жесть.

Цитата

тема про гомосєків і та переводиться на тему про інет і гаджети.

Це нерозривне тепер.

Перегляд дописусерпиня (19.06.2016 – 20:48) писав:

Скачай собі Malwarebyte, проскануй нетбук, мені таке порадили, купу сміття знайшло і видалило.

На жаль, краще за Касперського ніц нема, хоч і він і кедебешник... але жодного вірусняка, окрім нього самого. Краще 1 троян, аніж декілька.
  • 0

#43 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 966 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 20.06.2016 – 13:08

Перегляд допису8758947589473958 (20.06.2016 – 07:46) писав:

На жаль, краще за Касперського ніц нема, хоч і він і кедебешник... але жодного вірусняка, окрім нього самого. Краще 1 троян, аніж декілька.
Був колись Каспер у мене, довгий час, але старий ноут так підвисав на ньому, що я його врешті видалила. А тепер на Віндоус10 якийсь рідний є, але він ніякий, пропускає все майже. Оце єдиний раз він спрацював, коли на теревенях вірус знайшов.

Повідомлення відредагував серпиня: 20.06.2016 – 13:08

• 0

#44 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • 879 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Анкара

Відправлено 20.06.2016 – 23:28

Перегляд дописусерпиня (20.06.2016 – 13:08) писав:

Був колись Каспер у мене, довгий час, але старий ноут так підвисав на ньому, що я його врешті видалила. А тепер на Віндоус10 якийсь рідний є, але він ніякий, пропускає все майже. Оце єдиний раз він спрацював, коли на теревенях вірус знайшов.

Підвисав, бо Каспер ретельно працював. Той рідний на Вінді 10 - то Віндоус Дефендер, він є такий самий антивірус як з виделки кулемет.

Вірус в вас у кеші був. Я так гадаю. Підчепили ви його не на теревенях. Він міг відкритись на будь-якому сайті, коли в нього заплановане у коді в певній послідовності часу.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних