Перейти до вмісту

Декарт проти Нютона. Раціоналізм проти формалізму ...

декарт нютон

Повідомлень в темі: 338

#161 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 645 повідомлень

Відправлено 19.05.2016 – 16:42

:facepalm: ... Для тих хто в танку я повторю - спробуйте створити інерційну систему відліку для кулі, відстріленої з МКС

Я нагадаю.
Для створення Системи Відліку, потрібно подумки закріпити Систему Координат на "Тілі відліку" - будь-якому матеріальному Предметі, котрий доступний органам чуття …

Повідомлення відредагував Vinja: 19.05.2016 – 16:43

• 0

#162 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.05.2016 – 18:10

Перегляд дописуФеєричний неук (19.05.2016 – 16:27) писав:

Ні, не порушуватиме закон збереження енергії. енергію треба таскати з собою. або на дротах, як трамвай Зображення
гвинтові літаки ж не вважаються реактивними.але лопасті створюють дисбаланс тиску повітря, і тому літак рухається.
Так тут теж можеш просто дротами передавати енергію. Зображення Речовина і антиречовина, чи термоядерний синтез тільки тому, що енергії потрібно багато. А так передавай дротами енергію, перетворюй енергію у світло, і гайда. Твоя настільна лампа випромінює світло в якомусь напрямку, і отримує віддачу від світла, чи якщо тобі так більше подобається, вона як поршневий літак створює дисбаланс тиску поля. Зображення Це просто инша фразеологія.

Перегляд дописуФеєричний неук (19.05.2016 – 16:27) писав:

ефективнішої ніж фотонну не придумаєш? так, якщо вважати, що етеру не існує, і що фотони літають зі швидкістю c
Але якщо етер таки існує - то рух за принципом безпосереднього створення різниці тиску етеру обіцяє мати вищий ККД, ніж всі ці методи, які створюють дисбаланс тиску етеру через посередників - речовину чи хвилі.
Ти так впевнено це написав, що невтаємничена людина справді мошла би тобі повірити, що ти знаєш, про що пишеш, в справді можеш оцінити КХД в обох випадках. Зображення
Я не КХД мав на увазі, а ефективність по формулі Ціолковського, як відношення маси корисного грузу до маси ракети. Запас енергії має масу. Ефективнішої не придумаєш. Це з загальних міркувань можна показати, безвідносно від типу двигуна.

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (19.05.2016 – 16:27) писав:

а якщо і гравітацію і електричне і магнітне притягування, і зростання інертної маси, і перетворення Лоренца об'єднати одним лиш тиском етеру, то буде ще простіше, одне лиш явище - тиск етеру :)
Ну так давай, побачимо чи простіше вийде. Зображення
Коли ти пливеш в човні ти веслом штовхаєш воду в одному напрямку, а вода щтовхає тебе в иншому. Ти даєш імпульс воді, і отримуєш імпульс від води. Принципової різниці від реактивної тяги немає. Різниця тільки в тому, що в поршневому літаку речовина, якій передається імпульс ззовні літака, а в ракеті речовина, якій передається імпульс то саме паливо, яке викидається з ракети. Тому ракета може рухатись в безповітряному просторі. Але у випадку фотонної ракети ця різниця стирається повністю, ти передаєш імпульс полю, і отримуєш імпульс від поля, точно так як човен, чи поршневий літак.
  • 0

#163 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.05.2016 – 20:51

Перегляд дописуkalamar (19.05.2016 – 18:10) писав:

Твоя настільна лампа випромінює світло в якомусь напрямку, і отримує віддачу від світла, чи якщо тобі так більше подобається, вона як поршневий літак створює дисбаланс тиску поля. Зображення Це просто инша фразеологія.
так в тому то і справа, що ти замість лопастей гвинта пропонуєш використовувати динамік.
  • 0

#164 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 20.05.2016 – 11:57

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (19.05.2016 – 20:51) писав:

так в тому то і справа, що ти замість лопастей гвинта пропонуєш використовувати динамік.
Що таке динамік? Зображення
Ніякої принципової різниці між лопастями і реактивною тягою нема. Я вище на прикладі човна написав. У випадку лопастей, різниця тиску з обох боків лопасті, при реактивній тязі різниця тиску зовні і всередині двигуна. І там і там різниця тиску.

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (19.05.2016 – 20:51) писав:

При безпосередньому створенні дисбалансу тиску етеру немає витрат енергії на нагрівання газу, на випромінювання світла, на повітряні вихрі, на всі ті супутні зайві витрати енергії, які є зараз.
Гм. Отже етер не нагрівається, світла не випромінює, вихрі в ньому не створюються... Князю, а що він взагалі вміє робити, він взагалі існує? :lol:
  • 0

#165 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 20.05.2016 – 17:09

Перегляд дописуkalamar (20.05.2016 – 11:57) писав:

Що таке динамік? Зображення
Ніякої принципової різниці між лопастями і реактивною тягою нема. Я вище на прикладі човна написав. У випадку лопастей, різниця тиску з обох боків лопасті, при реактивній тязі різниця тиску зовні і всередині двигуна. І там і там різниця тиску.
що таке динамік - риторичне питання.
я порівнюю джерело світла з джерелом звуку.
ти вважаєш, що джерело світла випромінює фотони, які летять зі швидкістю світла в порожнечі. якщо це так, то це справді найефективніший реактивний рух. я вважаю що джерело світла надає середовищу коливань, і ніякі частинки не рухаються зі швидкістю світла - лише коливання.
лопасті створюють постійну різницю тиску повітря. динамік - періодичну. і тому динамік не може бути рушієм.
джерело світла не створює постійної різниці тиску етеру - а надає етеру коливань. для створення постійної різниці тиску етеру потрібен зовсім інший принцип дії, ніж випромінювання світла. І в цьому принципі дії - вихрі і коливання етеру - це стороння витрата енергії, яку потрібно прагнути знизити.

Перегляд дописуkalamar (20.05.2016 – 11:57) писав:

Гм. Отже етер не нагрівається, світла не випромінює, вихрі в ньому не створюються... Князю, а що він взагалі вміє робити, він взагалі існує? :lol:
етер не випромінює - він переносить випромнювання. не нагрівається. бо не поглинає теплового випромінювання, а переносить його.
вихрі - хз, мабуть таки є вихрі етеру в речовині. В вакуумі етер надто щільний для того, щоб у нього були якісь вихрі, вільне переміщення етеронів в вакуумі неможливе - етерон не проскочить між двох сусідніх етеронів, бо дуже щільно. етер поляризується і таким чином являє собою магнітне поле і поляризує світло. етер тисне, і тиском своїм витісняє з себе речовину, витісняє з себе різнознакові електричні заряди, та різнонаправлені магнітні поля - витісняє таким чином, щоб їхні поля зайняли менше об'єму. може я не можу правильно підібрати слова, але ось так, як підібрав так і написав.

ой, да ладна. фігня це все. можливо колись я буду вільний від побутових клопотів, і проведу експеремент. якщо я обламаюся з цим експерементом - тоді заткнуся про етер.
  • 0

#166 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 20.05.2016 – 19:10

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (20.05.2016 – 17:09) писав:

ти вважаєш, що джерело світла випромінює фотони, які летять зі швидкістю світла в порожнечі. якщо це так, то це справді найефективніший реактивний рух. я вважаю що джерело світла надає середовищу коливань, і ніякі частинки не рухаються зі швидкістю світла - лише коливання.
Я не вважаю так, як ти мені приписуєш, і не вважаю так, як ти. Фотони є і частинками, і коливаннями. Фотон суто квантовомеханічний обєкт, він і частинка і хвиля.

джерело світла не створює постійної різниці тиску етеру - а надає етеру коливань. для створення постійної різниці тиску етеру потрібен зовсім інший принцип дії, ніж випромінювання світла. І в цьому принципі дії - вихрі і коливання етеру - це стороння витрата енергії, яку потрібно прагнути знизити.
Ніц не розумію. Реактивна тяга працює на постійному тиску, як і лопасті. Звичайно її через закон збереження імпульсу пояснюють. Але можна і прямо пояснити, через тиск.
Уяви собі напр. циліндричну камеру згоряння. В ній розширюється газ і створює тиск на стінки. По бокам тиск компенсується, але на стінку, в якій сопло, тиск менший, ніж на протилежну стінку. От і все. У випадку фотонного двигуна, теж саме, тиск електромагнітного поля на стінку в якій сопло буде менший. До чого тут коливання? Зображення

етер не випромінює - він переносить випромнювання. не нагрівається. бо не поглинає теплового випромінювання, а переносить його.
вихрі - хз, мабуть таки є вихрі етеру в речовині. В вакуумі етер надто щільний для того, щоб у нього були якісь вихрі, вільне переміщення етеронів в вакуумі неможливе - етерон не проскочить між двох сусідніх етеронів, бо дуже щільно. етер поляризується і таким чином являє собою магнітне поле і поляризує світло. етер тисне, і тиском своїм витісняє з себе речовину, витісняє з себе різнознакові електричні заряди, та різнонаправлені магнітні поля - витісняє таким чином, щоб їхні поля зайняли менше об'єму. може я не можу правильно підібрати слова, але ось так, як підібрав так і написав.
Звідки ти знаєш, яка щільність етеру в вакуумі? Звідки тобі відомо, що етер поляризується? Якщо етер поляризується, то він складається з різнозаряджених компонент? Це електричний, чи якийсь инший вид заряду? Як при поляризації виходить саме магнітне поле (а не електричне). Електромагнітного поля ти очевидно не визнаєш і радіо не використовуєш. Що то в біса за етерони, про яких ти ввесь час згадуєш?
P.S. Прогуглив ефірон, отримав ланки на гербіцид.

Повідомлення відредагував kalamar: 20.05.2016 – 19:17

• 0

#167 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 20.05.2016 – 19:31

та ніхрена я не знаю, я просто собі так уявив, і я не дуже то й заморачуюсь на цю тему, просто така розвага в мене в інтернеті ось.

визнаю я електромагнітне поле, просто взяв частковий випадок - що залізо "притягується" до магніту, бо середовище етеру тисне таким чином, щоб вони зближувались, бо зблизившись вони матимуть меншу енергію, і менше впливатимуть на етер
магнітне поле то є впорядковані в просторі спіни етеронів. світло, проходячи через магнітне поле - поляризується - бо коливання проходять через етерони, що вже поляризовані в певному порядку.

чому ти кажеш про заряд етеру, але не кажеш про заряд фотонів, якщо світло поляризоване?
  • 0

#168 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 20.05.2016 – 20:53

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (20.05.2016 – 19:31) писав:

та ніхрена я не знаю, я просто собі так уявив, і я не дуже то й заморачуюсь на цю тему, просто така розвага в мене в інтернеті ось.

визнаю я електромагнітне поле, просто взяв частковий випадок - що залізо "притягується" до магніту, бо середовище етеру тисне таким чином, щоб вони зближувались, бо зблизившись вони матимуть меншу енергію, і менше впливатимуть на етер
магнітне поле то є впорядковані в просторі спіни етеронів. світло, проходячи через магнітне поле - поляризується - бо коливання проходять через етерони, що вже поляризовані в певному порядку.

чому ти кажеш про заряд етеру, але не кажеш про заряд фотонів, якщо світло поляризоване?
Фотони не мають заряду. Поляризація світла то орієнтація електричної складової хвилі.
Я розумію, що ти нічого не уявив. Я теж розважаюсь. Який у етеронів спін? Вони бозони чи ферміони? -_-
  • 0

#169 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1503 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.05.2016 – 00:02

Перегляд дописуkalamar (19.05.2016 – 14:53) писав:

Так у фотонній ракеті ти за собою не тягаєш запаси фотонів :wink2: , ти тягаєш запаси етенргії, а енергію перетворюєш в фотони (якби ж там виходили тільки фотони).
Добрий день, привезли бляху, як каже моя колега. А що означає "тягати за собою запаси енергії"? Це типу чемоданчик такий, з енергією?)) Серйозно. Поясність мені, нетямущій, якщо ваша ласка. Де та енергія знаходиться? Або пошліть дайте ланку, де можна прочитати доступно про енергію для першачків, лише не вікі, я там ніфіга не зрозуміла..
  • 0

#170 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.05.2016 – 05:44

Перегляд дописусерпиня (22.05.2016 – 00:02) писав:

Де та енергія знаходиться?
в бензобаку.
в балоні з пальним і балоні з киснем.
  • 0

#171 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 22.05.2016 – 08:49

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (22.05.2016 – 05:44) писав:

в бензобаку.
в балоні з пальним і балоні з киснем.
Там знаходиться бензин, пальне і кисень. А де енергія? Її, як я розумію, вивільняють, щоб отримати з цих речовин, перетворити. Коротше мені треба наглядний експеримент. Але якийсь простенький, не з автомобілем.

Повідомлення відредагував серпиня: 22.05.2016 – 08:49

• 0

#172 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.05.2016 – 10:06

куди ще простіше - підпали бензин - твої очі побачать світло вогню - це енергія. твоя шкіра відчує тепло - це енергія.
  • 0

#173 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 23.05.2016 – 10:04

Перегляд дописуkalamar (20.05.2016 – 19:10) писав:

Фотон суто квантовомеханічний обєкт, ...
))) Во ... здоровий глузд деколи бере гору і ви пишете так як є ...
Тобто ваш "фотон" ЖОДНОГО відношення до реальності НЕМАЄ .. )))

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (22.05.2016 – 10:06) писав:

куди ще простіше - підпали бензин - твої очі побачать світло вогню - це енергія. твоя шкіра відчує тепло - це енергія.
:facepalm:
Неуку ... "очі побачать - світло вогню, шкіра відчує тепло" ... а де ЕНЕРГІЯ ? ))
  • 0

#174 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 23.05.2016 – 10:57

Перегляд дописусерпиня (22.05.2016 – 00:02) писав:

Добрий день, привезли бляху, як каже моя колега. А що означає "тягати за собою запаси енергії"? Це типу чемоданчик такий, з енергією?)) Серйозно. Поясність мені, нетямущій, якщо ваша ласка. Де та енергія знаходиться? Або пошліть дайте ланку, де можна прочитати доступно про енергію для першачків, лише не вікі, я там ніфіга не зрозуміла..
В Фейнманівських лекціях по фізиці почитайте. Ось ланка.
Енергія, це певна величина, для обрахунку якої в різних ситуаціях відомий набір математичних формул, і якщо цю величину порахувати, вона виявляється сталою для замкнутої системи, незалежно від того, що в системі відбувається. При цьому, в системі відбуваються різні процеси. Напр. падає якесь тіло, вдаряється в щось, і від удару нагрівається. Чи в двигуні згоряє бензин, штовхає поршень, який рухає авто...
"Тягати запас енергії" - це створити таку ситуацію, коли ми маємо можливість перетворити якийсь значний відсоток енергії з однієї форми в якусь иншу, і при цьому відбувається щось, що для нас корисне. Напр. коли ви їдете в авто частина енергії, яка є в бензині (рахується як сума певних формул), перетворюється, в нагрівання оточуючого середовища (теж сума різних математичних членів), в результаті ви кудись їдете.
Стосовно фотонної ракети, то речовина і антиречовина потрібна, бо так можна максимальний відсоток енергії, яка є в речовині, перетворити в енергію фотонів. Максимальний відсоток енергії, для нас доступний, можна так сказати.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.05.2016 – 11:27

• 1

#175 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 23.05.2016 – 21:13

Перегляд дописуVinja (23.05.2016 – 10:04) писав:

))) Во ... здоровий глузд деколи бере гору і ви пишете так як є ...
Тобто ваш "фотон" ЖОДНОГО відношення до реальності НЕМАЄ .. )))
А по-моєму фотон має таке саме відношення до реальності, як і стіл, чи деревина, чи... літак. А нащо взагалі ставити так питання? Важливо, для чого люди вводять ті, чи інші поняття для позначення реальності, тобто важливо чим вони корисні, а не наскільки вони мають відношення до реальності. От поняття чупакабри чим корисно? Чи рогатого чорта? Ну, комусь може й такі поняття корисні, не знаю. Так само фотон. Якщо особисто вам воно не корисно, то забудьте про нього. Хай ним займаються ті, кому воно потрібно, наприклад людям, що займаються лазерами. Чи маєте щось проти лазерів?
  • 0

#176 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 24.05.2016 – 11:11

п. серпиня, фотон - як одна світлова хвиля звичайно існує в природі, а от те, що написав каламар (про фотон) в природі відсутнє ...
І ще, про енергію :
Енергія - аналітична величина, розрахункова ще не зроблена (до взаємодії) робота. В природі не існує,
середовище існування - башка аналітика, котрий її (енергію) ОБЧИСЛЮЄ .

Перегляд дописусерпиня (23.05.2016 – 21:13) писав:

Чи маєте щось проти лазерів?
) Ні, а ви ?

Повідомлення відредагував Vinja: 24.05.2016 – 11:11

• 0

#177 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 24.05.2016 – 14:14

Перегляд дописуVinja (24.05.2016 – 11:11) писав:

п. серпиня, фотон - як одна світлова хвиля звичайно існує в природі, а от те, що написав каламар (про фотон) в природі відсутнє ...
Це не розв'язане філософське питання, що існує в природі, а що ні (як на мене).

Перегляд дописуVinja (24.05.2016 – 11:11) писав:

І ще, про енергію :
Енергія - аналітична величина, розрахункова ще не зроблена (до взаємодії) робота. В природі не існує,
середовище існування - башка аналітика, котрий її (енергію) ОБЧИСЛЮЄ .
Пан kalamar ліпше пояснив) І толкову ланку дав. До речі, забула дякую йому сказати.

Повідомлення відредагував серпиня: 24.05.2016 – 14:15

• 0

#178 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 24.05.2016 – 14:28

Перегляд дописусерпиня (24.05.2016 – 14:14) писав:

Це не розв'язане філософське питання, що існує в природі, а що ні (як на мене).
Нагадаю ... тут про Фізику .. ))

Перегляд дописусерпиня (24.05.2016 – 14:14) писав:

Пан kalamar ліпше пояснив) І толкову ланку дав. До речі, забула дякую йому сказати.
)) Не сумніваюсь ... то напишете що таке "енергія" по-вашому з каламарем .. ?
  • 0

#179 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 24.05.2016 – 14:31

Перегляд дописуVinja (24.05.2016 – 14:28) писав:

то напишете що таке "енергія" по-вашому з каламарем .. ?
А вам нащо?

)
  • 0

#180 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.05.2016 – 14:38

серпине, будь готова, віня був післаний до нас врятувати фізєку від 400 літньої єресі і мракобісся, а це неможливо без розривів шаблонів і хитання устоїв.
Зображення

ре - це раціАналізм, ре - це рятівник ре - це віня
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних