Перейти до вмісту

Подарунок коханому

подарунок

Повідомлень в темі: 92

#81 Asiona

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.05.2017 – 00:32

Я своему любимому всегда стараюсь дарить то, о чем он мечтает и что ждет. Недавно вот заказывала ему такой комплект шин http://rozetka.com.u...o-69528=272731/ Я в этом ничего не понимаю, почему очень долго подходила к выбору, советовалась с разными людьми, еле-еле выбрала какие ему нужны. Но зато удивила мужа, ибо такого подарка он точно ожидать не мог. ВСю зарплату пришлось потратить, но разве можно вообще жалеть деньги и экономить на подарках? Вопрос риторический, ведь конечно же нельзя
  • 0

#82 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.06.2017 – 13:27

Завжді вибір подарунка будь кому, це велика справа та дуже нелегка. Я чоловікові вирішила просто так, зробити подарунок. Він в мене програміст, весь час проводить за комп"ютером, вирішила вибрати з каталогу http://interteam.com...mebeli-mebelok/ коханому нове крісло. Основними показниками при виборі була зручність і надійність. Вже замовила, чекаю поки приїде, потім побачимо)
  • 0

#83 Mirrra

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 17.06.2017 – 14:50

Оригінальні подарунки означають,що вам доведеться вибирати не стільки між речами потрібними корисним і дорогими, скільки між емоціями і враженнями. Уявіть, ви подарували людині екземпляр улюбленої газети з його фото на першій сторінці або можливість виступити в якості ведучого передачі на місцевому телебаченні. Словом, любов, турбота, фантазія, бажання зробити для близької людини свято яскравим і незабутнім може створити справжні чудеса.
  • 0

#84 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.06.2017 – 18:39

Моя колишня мені якось подарувала флісову шапку Alpine Pro, недешеву. В Чехії купила. З шапки вийшла дуже хороша ганчірка, мікрофліс гарно пилюку збирає. Тому даруйте коханим практичні речі, які довго послужать)

Повідомлення відредагував Nameless One: 17.06.2017 – 18:40

• 0

#85 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень

Відправлено 23.06.2017 – 07:00

Зараз літо, відпуски, що може бути краще за подорож?
Не вагайтесь, даріть приємне
Не забувайте про безпеку, страховку купуйте в перевірених
Ми користуємось послугами Уніки, надійно та перевірено
  • 0

#86 Lissa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.06.2017 – 19:50

Мені здається що головне щоб подарунок був корисним і потрібним. Ось я чоловікові подарувала - просто так без жодного приводу чохол для Мейзу m5- ноте Навіть ось така дрібниця подарована з любов'ю здатна підняти настрій людині.
  • 0

#87 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень

Відправлено 10.07.2017 – 09:47

треба дарувати приємне та потрібне (бажане
  • 0

#88 Kamikadze

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.09.2017 – 08:11

Согласен, что подарок должен быть практичным. Вот я часто фотографирую со смартфона. При этом я не профи, и покупать дорогущий фотик не хочу. Моя половинка и подарила мне такую штуковину как стабилизатор для телефона. Собственно, теперь снимки получаются получше, нет размытостей от дрожания рук. И можно выше смартфон держать. Для обычного человека аксессуар не так чтобы и нужен, а вот для любителей фотать - самое то! А где купить - купить можете тут, где мой был куплен: https://tehnoezh.ua/...lya-smartfonov/ Ну или в другом месте)
  • 0

#89 Juar

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 29.09.2017 – 15:58

Перегляд дописуAngil (15.02.2016 – 19:04) писав:

Дівчатка, підкажіть що ви даруєте своїм чоловікам. Скоро у мого чоловіка день народження, не можу придумати подарунок. З приводу романтичного вечора, я його і так підготую. :D
Ну не забудьте для романтического ужина взять бутылочку хорошего виски
Зображення
чтоб ужин плавно перешел в спальню... Ну а дальше все сами поймете, не маленькие уже :) п.с. Вино не покупайте, мужчины его не очень люблят
  • 0

#90 Vealize

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 12.10.2017 – 17:00

А мені віскарика
  • 0

#91 hitrec322

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 20.11.2017 – 23:15

головне, щоб віскарика не виявилося занадто багато - бо сексу не буде :) :)
  • 0

#92 Nacta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень

Відправлено 03.12.2017 – 17:01

Перегляд дописуУповноважений (16.02.2017 – 09:59) писав:

Подарунки - зло. Комерсанти розкручують тему свят, щоб ми купували непотрібні речі. Краще би просто кожен собі купив що хотів без календаря.
Це приємно одержати подарунок, але ж він повинний бути потрібним (я не кажу коштовним) це друга тема
  • 0

#93 Waiytise

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 06.12.2017 – 19:22

Пляшка алкоголю як раз те що треба
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних