Перейти до вмісту

реставрація ванни - порадьте

Повідомлень в темі: 26

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.08.2017 – 17:49

Перегляд дописусерпинка (13.08.2017 – 17:30) писав:

Неймлесе, побільше фоток, тут ще не всі позеленіли від заздрощів, поки лише _Ех і я)
Якщо можна, то ще стік виклади.
Там просто акриловий піддон. Я не став заморочуватись із душовою без піддону на рівні підлоги. Дехто робить ще п'єдестал з плитки, але мені таке не дуже подобається.

Цитата

Вже випробовував?
Дозволь поцікавитись, а нащо аж 2 душі?
Не повністю випробував, бо ще не випробовував у компанії.

Маленька лійка досить дешева, і завжди потрібна - чи піддон помити, чи води у відро набрати, чи ще щось.
  • 0

#22 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.08.2017 – 21:36

Перегляд дописуNameless One (13.08.2017 – 17:49) писав:

Там просто акриловий піддон. Я не став заморочуватись із душовою без піддону на рівні підлоги. Дехто робить ще п'єдестал з плитки, але мені таке не дуже подобається.
Вийшло круто. Це хороша заміна душовій кабінці (душогубці), відкритий простір, менше мити, більше вільного місця. Піддон - теж типу як ванна, лише для стояння. У мене мініванна, типу для сидіння, лише без сходинки-стільчика. Без неї стояти зручніше і митись теж, і легше не вбитися) Ці всякі сходики, п'єдестали небезпечні.

Я от думаю давненько, що мені б двері теж не завадили або якась мінімальна перегородка хоча б...

Не повністю випробував, бо ще не випробовував у компанії.
Там можна навіть великою компанією митись, місця багато)

Маленька лійка досить дешева, і завжди потрібна - чи піддон помити, чи води у відро набрати, чи ще щось.
Щоб набрати води змішувач все-таки зручніший)

Повідомлення відредагував серпинка: 13.08.2017 – 22:04

• 0

#23 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.08.2017 – 22:27

Перегляд дописусерпинка (13.08.2017 – 21:36) писав:

Вийшло круто. Це хороша заміна душовій кабінці (душогубці), відкритий простір, менше мити, більше вільного місця. Піддон - теж типу як ванна, лише для стояння. У мене мініванна, типу для сидіння, лише без сходинки-стільчика. Без неї стояти зручніше і митись теж, і легше не вбитися) Ці всякі сходики, п'єдестали небезпечні.
Ти про гідробокс? Мені теж вони не подобаються.
А піддон в мене низький.

Цитата

Я от думаю давненько, що мені б двері теж не завадили або якась мінімальна перегородка хоча б...
Продаються окремо, можеш таке собі придбати.

Цитата

Там можна навіть великою компанією митись, місця багато)
Сподіваюсь двоє помістяться, принаймні я на це розраховую)

Цитата

Щоб набрати води змішувач все-таки зручніший)
Лійка більш універсальна.

Повідомлення відредагував Nameless One: 13.08.2017 – 22:27

• 0

#24 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.08.2017 – 21:37

Перегляд дописуNameless One (13.08.2017 – 22:27) писав:

Лійка більш універсальна.
А як під нею ноги помити, щоб повністю не намочитися? Іноді є така потреба - помити лише ноги) Як це в тебе можна зробити? Однією рукою тримати лійку, а іншою мити? А намилювати однією рукою?)) Може ще тазік тоді треба. Але я люблю під проточною водою. Коротше, я б ще там маленький пісюнець десь приткнула.

Сподіваюсь двоє помістяться, принаймні я на це розраховую)
Це негігієнічно.

Продаються окремо, можеш таке собі придбати.
А де ти купував? Якщо не секрет.

Ти про гідробокс? Мені теж вони не подобаються.
А піддон в мене низький.
Ага. Займають купу місця в ванній. Є знайомі знайомих, які живуть у кімнаті гуртожитку, де спільна кухня і санвузол на дві сім'ї, то вони собі у кімнату поставили той гідробокс, у такій ситуації він доречний. А загромаджувати окрему кімнату ним таки не варто, переконалась на чужих помилках.

Повідомлення відредагував серпинка: 18.08.2017 – 21:37

• 0

#25 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.08.2017 – 22:39

Перегляд дописусерпинка (18.08.2017 – 21:37) писав:

А як під нею ноги помити, щоб повністю не намочитися? Іноді є така потреба - помити лише ноги) Як це в тебе можна зробити? Однією рукою тримати лійку, а іншою мити? А намилювати однією рукою?)) Може ще тазік тоді треба. Але я люблю під проточною водою. Коротше, я б ще там маленький пісюнець десь приткнула.
На колір і смак товариш не всяк. Взагалі необхідність мити лише ноги виникає вкрай рідко. Лійка скоріше щоб помити піддон, набрати води у відро для миття підлоги, чи просто для різноманіття, коли тропічний душ наскучить.

Цитата

Це негігієнічно.
Якраз таки найгігієнічніший спосіб...проводити час вдвох)

Цитата

А де ти купував? Якщо не секрет.
Та в керамбуді. Я взяв найдешевшу китайську душову кабіну. На деякий час вистачить, потім при бажанні зміню. Ремонт треба було починати з ванної, а на той момент грошей було небагато, тому я на деяких речах зекономив, щоб не економити на важливішому - типу покритті підлоги, дверях, і т.д.

Цитата

Ага. Займають купу місця в ванній. Є знайомі знайомих, які живуть у кімнаті гуртожитку, де спільна кухня і санвузол на дві сім'ї, то вони собі у кімнату поставили той гідробокс, у такій ситуації він доречний. А загромаджувати окрему кімнату ним таки не варто, переконалась на чужих помилках.
Ванни же ще більше місця займають)
  • 0

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.08.2017 – 23:31

Перегляд дописуNameless One (18.08.2017 – 22:39) писав:

Якраз таки найгігієнічніший спосіб...проводити час вдвох)
Час вдвох можна проводити ще, наприклад, за ... чаєм) Це ще більш гігієнічно))

Перегляд дописуNameless One (18.08.2017 – 22:39) писав:

Та в керамбуді.
Ну от ти, як юний сантехнік :) , можеш мені порадити, чи можна отаку штуку, яку я давно примітила (і вона, виявляється, продається й керамбуді), поставити саму, без додаткових розсувних дверей?

Повідомлення відредагував серпинка: 18.08.2017 – 23:33

• 0

#27 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.08.2017 – 00:51

Перегляд дописусерпинка (18.08.2017 – 23:31) писав:

Час вдвох можна проводити ще, наприклад, за ... чаєм) Це ще більш гігієнічно))
Іноді гігієною варто пожертвувати)

Цитата

Ну от ти, як юний сантехнік :) , можеш мені порадити, чи можна отаку штуку, яку я давно примітила (і вона, виявляється, продається й керамбуді), поставити саму, без додаткових розсувних дверей?
Нема що ставити. Збираєш, садиш на силікон, боки прикручуєш саморізами до стіни, і теж силіконом заробляєш.
І якщо ще не ставила, то раджу поставити плінтус для ванни. Коштує копійки, а виглядає краще ніж герметиком заліплювати. Типу такого:
Прихований текст

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних