Перейти до вмісту

erepublik


В цій темі немає відповідей

#1 erepublik

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 08.01.2016 – 14:20

  • 0
eRepublik — браузерна онлайн стратегія і соціальна мережа. Гравці взаємодіють як окремі громадяни в соціумі, що симулює реальний світ
В світі еРепаблік представлені майже всі країни реального світу. еУкраїна так само існує на мапі еСвіту. Так само, як й в реальності Україну розривають політичні скандали, на бік якого з еСвітових лідерів стати, аби знову не втратити здобуту незалежність.

В еСвіті також проводяться щомісяця партійні, парламентські (25 числа будуть чергові) та президентські вибори, в яких може взяти участь кожний активний еГромадянин здобувши підтримку еСуспільства, чи наприклад стати членом уряду (МЗС, МО, МінЕконом., МінКульт.) Можна займатися бізнесом й стати олігархом. Можно стати журналістом, власником газети й впливати на громадську думку. Можна обмежитися й виключно військовою кар'єрою.

В еРепублік бажано знати іноземні мови, як то: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, португальська, польська, угорська, румунська та інші. Тому можете вдосконалювати власні знання мов.

Тому кому не байдуже, чи хто хоче спробувати себе в громадсько-політичній діяльності, щоб відточити свої сили, аби потім використовувати в реальному громадському житті, реєструйтеся по вказанному вище посиланню.
Давайте станемо найбільшою та найпотужнішою нацією еСвіту, щоб нас стало мінімум 150000 громадян!!!

Реєстрація тутКількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних